1879
  • akyyy
    #1879
    bankos, mesterlövész pályán elakadtam. lelőttem a két bünözőt, eloltottam a tüzet, kiszabadítottam mindenkit, nincs sehol se hulla, se sérült, mégis azt irja ki a feladatoknál hogy lássam el az összes sérültet vagy hullát szállítsam el, de SEHOL NINCS már ilyen. már kutyákat is küldtem keresni, de mégis hol lenne? mindenkit ellátam mikor lövödlöztek :\
  • akyyy
    #1878
    hm, hogyan lehet egy küldetést restartolni?
  • Tarajos Sül
    #1877
    "Ez azért van, mert nem másoltad be a cracket.." :D xD
  • Cliens1
    #1876
    Hello Robi546!

    Ha win 7-ed van és ez történik, a legtöbbször kompatibilitási probléma áll fent. Ezesetben Futtasd más kompatibilitással. Mondjuk Windows XP Service Pack 2-vel.
  • Cliens1
    #1875
    Kedves akos6666!

    Ez azért van, mert nem másoltad be a Crack-et a helyére. Először is nyisd meg a Sajátgépben az 1.CD-t. Itt találsz egy HOODLUM nevű mappát, ebben pedig egy alkalmazásfájlt. Neve Em3. Ezt másold be abba a könyvtárba, ahová telepítetted a játékot. Legegyszerűbb esetben ez itt található: C:\Program Files\Sixteen tons entertainment\Emergency 3
    Itt van egy azonos nevű állomány, amit felül kell írni ezzel a crack-kel. Ha ez megvan, indulhat a játék.
  • akos6666
    #1874
    Sziasztok!!
    Mikor belépek a játékba azt írja ki hogy A MÁSOLÁSVÉDELMI TESZT SIKERTELEN. TEGYEM BE A TELEPÍTŐ CD-T ÉS INDITSAM EL ÚJRA A JÁTÉKOT! Ez mitől lehet???
    légyszí segítsetek mert ez a játék nagyon tetszik nekem!!
  • judy72
    #1873
    Sziasztok ! Kéne egy kis segítség.Az emergency 3-t játszom de elakadtam a 19-es pályán.Ha valaki tud nekem segíteni megköszönném !!! Üdv mindenkinek aki olvassa Judy
  • Tarajos Sül
    #1872
    Szerintem nem a crack-el van a gond(bár az ilyen jellegű kérdésnek biztos nem örülnek,amiben crack-ről van szó :))

    Én régebben(mert most már nem játszok vele :S) rengeteget szívtam a videó kártya driverével.
    Ati radeon-om volt,van is,és másik illesztőprogram kellett hozzá,mert az eredetivel nem nagyon akart működni a játék.
    De ha nvidia-d van,akkor gözöm nincs,hogy mi lehet a baj ,mert elvileg az nvidiát jobban csipi a játék,mint az ati radeon-t.
    Egyszóval ha Ati Radeon-od van,akkor cseréld le az ill.progit.
    Pl catalyst-ra,vagy omega-ra...

    Tomi
  • Robi546
    #1871
    Hello all!!

    Nekem az a problémám hogy amikor fel telepítem az emergency 3-t aztán be crackelem elindítom a játékot bejön egy fekete kép és kilép semmi hiba üzenet és a rendszerkövetelményem megvan hozzá és windows 7-m van mi lehet a baj????
  • Robi546
    #1870
    nézd meg a youtube-on ;) csak írd be hogy emergency 3 és a misszió nevét!! ;)

    Válasz: akyyy üzenetére
  • Robi546
    #1869
    nézd meg a youtube-on ;)
  • Mark98
    #1868
    A crack probléma megoldódott de akkor a patchot miért nem engedi feltelepíteni?
  • Mark98
    #1867
    Pontosabban honnan tölthető? Előre is kösz!
  • Mark98
    #1866
    A crack hol található benne és hova kell rakni? Előre is kösz!
  • zoliii
    #1865
    a lámpát kell át állítani STOP jelzésre
  • gabikamionos
    #1864
    Császtok hogy kel a buszt felboritani segitsetek
  • bajusza
    #1863
    használd a válasz gombot légszives. Ha RIP verziód van azért, inkább szedd le a teljeset: http://thepiratebay.org/torrent/3307718/Emergency_3_[English][2CD]

    Ezután már felrakhatod a Emergency Planet-ről származó dolgokat.
  • roland987654321
    #1862
    miért nem tudom feltenni a módinstaller programot?
  • bajusza
    #1861
    Innen: http://downloads.emergency-planet.com/index.php?act=category&id=5
  • roland987654321
    #1860
    és azt honnan tudom letölteni?
  • bajusza
    #1859
    a Modisntaller programmal.
  • roland987654321
    #1858
    hogyan kell módokat betenni a játékba?
  • Tarajos Sül
    #1857
    sárga daruval ;)
    vagy a kigyulladt hajó közeléből a piros tűzoltó csónakkal
  • him13
    #1856
    hali!
    a kikötői tüntetéses pályán hogy lehet elszállítani a dioxidos hordókat.kiszedtem a vizből de semmi jármű nincs ami el tudná vinni .
    köszi elre is a a segitséget.
    üdv
  • akyyy
    #1855
    Azt a pályát, amikor robbantanak, csak megrágja az egér, hogy kell megcsinálni? végigjátszásba csak szinte két sor van össze vissza, és azt se irja hova kell vinni az egységeket:(

    első robbanásnál meg egyből kiirja hogy tul sok halálos áldozat.


  • bajusza
    #1854
    próbáld frissíteni a videokártya driver-jét, + DirectX-ből a legfrissebb legyen van (2008 júniusi frissítés).
  • akyyy
    #1853
    ajj ez nem igaz, tök lassu a játék alig reagál az egérre, ráadásul tök sötét. tiszta bug. figyeltme mindig a tüzet h gy ne gyulladjon ki, nem mutatott semmit. nah mondom oké. a végén amikor már a mentőhelikopterek maradtak csak hátra, akkro látom az egész erdő ég:D de addig nem égett semmi, érdekes. mivel lehetne gyorsabbá tenni a játékot? elvileg jónak kell lennie a gépnek.
  • akyyy
    #1852
    hmm asszem lentebb van leirás maj az apaljá n megcsinálom:O
  • akyyy
    #1851
    annÁl a PÁlyánál járok amikor egy katonai repcsi lezuhan.

    a sugárfertőzötteket mivel kell kezelni? a fehér ruhás tuzoltoval lehozom a pilótát, de nem teszi be abba a mobil mentőautóba, ha a doki meg ellátná megfertőződik az egész környék:D
  • bajusza
    #1850
    nagyon szívesen.
  • akyyy
    #1849
    hú köszi szépen:) magyaritasportal nem érhető el diablo 3 miatt
  • bajusza
    #1848
    innen
  • akyyy
    #1847
    hol lehet letölteni magyaritást?
  • Tarajos Sül
    #1846
    #1816
  • noca
    #1845
    Helo! Nem indult el a játék, hibaüzenettet irt ki..letöltöttem azt a drivert, úgy már elindult de az 1. küldetés elött kidobott ismét hibaüzenettel. 2 évvel ezelőtt játszottam ezzel a játékkal ugyanezen a gépemen és simán ment. Azóta semmit sem változtattam a gépen. Miért nem jó? Már nagyon ideges vagyok Ez a driver milyen hátulütőkkel jár?
  • Tarajos Sül
    #1844
    ha eljutok a tornádos pályához,akkor kiderül minden :) :PP
    elötte uncsizni fogok még kivárom,hogy a bomba felrobanjon a moziba(mert ugye idö elött,nem lehet hatástalanítani)

    és a leggázosabb pálya,mikor a vonat fut bele az állomásba,ott mindig sok halottam volt,és ezért nem engedett át,még ki nem dolgoztam a mentési stratégiát
  • bajusza
    #1843
    először a pótkocsis teherautóból tűzoltó vágja ki a sérültet, a mentők lássák el, majd spuri vele a kórházba. Ezután a daru rakja arrébb a teherautó roncsait, majd a búvár merüljön a víz alá, és megtalálja azonnal az elsüllyedt járművet. A daru ezután már ki tudja venni a kocsit a vízből. Nekem elsőre sikerült.

    Próbáld meg úgy, hogy az 1.03 Patch-ot és a magyarosítást is felrakod, úgy sokkal könnyebb játszani.
  • Tarajos Sül
    #1842
    hát nem tudom még hogy lessz
    most kezdtem újra a játékot,már a mozirobbantásnál járok...
    majd csak eljutok oda is...
    de emlékszem,sose találtam meg a folyóba pottyant kocsit,bármerre is kerestem búvárral a folyóban
  • bajusza
    #1841
    igen, csak úgy lehet kipecázni az autót a vízből. Ott keresd a járművet, ahol a pótkocsis teherautó felborult.
  • Tarajos Sül
    #1840
    ezt én értem is,de a buvár nem talált semmit sem
    és mindenhova leküldtem,ahol a "buvárcső" ikon volt a vizen
    egy bolyát kéne felhoznia,amivel kihuzom daruval a kocsit