1879
  • Cormac
    #1719
    Sziasztok!
    Nem ismer valaki olyan modot vagy bármit, amivel meg lehetne oldani hogy pl csak az egyik "céget" (pl a rendőröket) irányítsam?
    Ugyanis szívesen játszanék én azzal a résszel, mikor véletlenszerűen történnek az események a városban, de egy idő után már nem lehet bírni az események kezelését (általában a fél város leég mert egyszerre 3-4 helyen is tűz üt ki vagy gázrobbanás történik). Lehetetlen egyszerre mindenre figyelni így meg állandóan restart van a dologból.

    Másik. Megpróbáltam feltenni a full magyarítást (amiben az egységek is magyarosodnak (az egységek miatt kellett)), de a telepítés alatt olyan fájlra hivatkozik ami nem is létezik így megszakad a telepítés.

    Ismertek jó magyar modos oldalt?

    Köszi a helpet.
  • klixklax
    #1718
    Sziasztok a vonatost hogyan kell megcsinálni?túl sok halottat ir ki. :(
  • Tarajos Sül
    #1717
    Tul vagyok a vonatkatasztrofás pályán!

    Ami utána következik,a két őrült mesterlevész,annál ha az uton megállitom a verdájukat kikerülnek egy pár másodperc mulva!
    Ilyenkor mit csináljak?
    Tudom,hogy a bank körül kell majd tevékenykedni,amikor tuszokat ejtenek,de én 4 helikoptert a kistérkép 4 sarkába állitottam,és ha arra szöknek el,akkor eléjük leteszem a gépet!
    Na ilyenkor kikerülik a helit,minden fajta "erőszak" nélkül!
    A bankos szituig meg nem akarok várni,de ha a kocsijukbol nem lehet kirángatni őket,akkor marad a bankos dolog!
  • noca
    #1716
    Na ez is jo. és most is csak ujra kellett kezdeni az egész küldetést és mindent csináltak.
  • Tarajos Sül
    #1715
    Ez kemény!

    Ilyennel nem találkoztam!
    Nem nézlek hülyének,de az embert(tűzoltót,mentőt) ki kell jelölni,hogy legyen egy zöld kör!

    Ja és ennél a kupolás balesetnél láttam a leirásban,ha egy tűzoltó sokat cipekedik,akkor "elfárad",és nem fog már tőbbet hurcolni semmit!
    A vadászrepcsis pályánál,amikor a tüzoltóm "megmérgezödött",akkor nem volt hajlando veszitővágoval senkit se kimenteni!
    (amikor a mérgezés miatt nem volt fullon az életereje!Amikor meggyogyitottam orvossal,(fertőtlenités után),akkor már tette a dolgát!)
  • noca
    #1714
    Tudom hogy nem ugy megy! De például ha egy tüzoltos csávot irányitok és rámegyek egérrel egy törmelékre vagy egy emberre akkor nem vált át az egér mellett a kis rajz hogy pl. embert felvesz hanem mindenhol csak az van hogy odamenjen. A buvár a vizbe nem mer bemenni, ha bemegyek vele akkor vele se jön elö az egér melletti kis kép hogy ember kimentése. Tudom hogy nekem kell irányitani mindent de ha nem lehet csak ide oda menni, ja és nem mennek oda mindenhova. Má nagyon fölbaszta az agyam.
  • Tarajos Sül
    #1713
    Most tartok a vonatbalesetes pályán,ahol vezető nélkül az állomásba rohan,hááát nagyon megszivat engem ez a pálya....anyi a sérült,hogy el sem híszem.....
  • Tarajos Sül
    #1712
    Én ugy csináltam,hogy a tűzoltókat beküldtem egy sérültért a vállára vette,és kihozta a kupolán kivülre,ahol lerakta a vállárol,és a mentősölk meggyogyitották!

    Nem ugy megy,hogy a kupolán belül önálló életre kelnek!
  • FrezeR
    #1711
    a 4. rész végre aranylemezre került! várjuk!
  • noca
    #1710
    Nekem a kupolással van gond hogy nem csinálnak semmit a tüzoltok a buvárok a mentösök bent a viziparkban...
  • Tarajos Sül
    #1709
    Mindenkinek a tőmegbalesetes pályával van gondja,mikor a busz felborul?
  • V8
    #1708
    Ahoj! Honnan tudnám letölteni?Freee....köszke
  • noca
    #1707
    Hát ja...le van irva hogy nem csinálnak néha semmit csak hogy nálam soha még ha ujjakat hivok akkor sem lehet kivinni az embereket.
  • Tarajos Sül
    #1706
    1szerű!

    Mindenki,aki nem tudja megoldani vmelyik pályát az nézze meg ezt!(gafz oldalárol)
  • silent11
    #1705
    a buszbalesetnél hogyan kell biztosítani a helyszínt? mindent kipróbáltam már de mindig belezúzott vki a rendőreimbe...raktam le már útzárat...állítottam ki rendőrt az útraa kettőt együtt is. vki segítsen plz!
  • noca
    #1704
    Csa.

    most már megoldottam a kilépés gondot ugy hogy be démontulszoztam a 2es cd-t. De most a viziparkos balesetnél ha beküldök pl. egy buvárt a parkba akkor nem hajlando bemenni a vizbe vagy egy tüzolto sem tolná el a törmeléket. Nem csinálnak semmit csak futnak de azt se mindig...Mit kell csinálni? kösz
  • Gyocsika
    #1703
    És nekem miéert van 2 cd csak az 1 es cd-t kell feltelepíteni?
  • Gyocsika
    #1702
    Lehet neten játszani valamilyen formában?
  • Tarajos Sül
    #1701
    Nekem is ez a fajta videokártya van!

    A sima alapdriverrel,amit a kártyához adtak,azzal nekem se indult el a játék,csak ha helyette egy Nvidia kártyát raktam be!

    Nekem Ati Radeon 9600 van,de nem a gyári alap driverrel,hanem én leszedtem egy másikat,és azzal megy!

    Amugy régebben Catalist volt a videokártya driver neve,amit leszedtem,most vmi omega van!
  • Ticsy
    #1700
    Windows Xp, AMD, 1,84 GHz,256 Mb RAM,Radepn 9600 videó kártya, P IV
  • Ticsy
    #1699
    Űdv mindenkinek! Egy segítség kéne letöltöttem a játékot már nem elösször alcoholba betettem telepítettem E:-re instaláltam elinditom a játékot de a képernyő sötét mint az éjszaka egy idő után pedig kiírja hogy az instal cd-t kéri majd inditsam újra vagy telepítsem újra.
    [email protected]
    Előre is kösz mindenkinek
  • noca
    #1698
    Hát az enyémmel soha nem volt gond. Haveromnak jobb gépe van csak a videokártyája rosszabb és nála nem megy a PES 5 nálam simán, és minden siman megy. A Vision71.dll fájlal van vmi baj. Akkor irja ki mindig amikor bejutok abba a házba ahol ki lehet kapcsolni az áramot. Ott a leghátso kapcsolonál.
  • Tarajos Sül
    #1697
    hát nekem is volt ilyen!

    sztem a videokártya nem birja!
    Nekem is a san andreas-nál,ilyen hibaüzit ir ki,és akadozik is de nem mindig jön a hibaüzi!
    Na mind 1!

    tényleg nem lehet,hogy akadozik,vagy ilyesmi,ami a videokártyának nem tetszik?
  • noca
    #1696
    mindig egy idő után kiirja a viziparkos balesetnél hogy az em3.exe hibát észlelt ezért leáll és kilép. Mi a baj??
  • noca
    #1695
    na jo lett!!! csak ujracsináltam az egészet. A viziparkos esetnél meg kiir vmit és leáll
  • noca
    #1694
    elküldtem mindenkit. Senki nem volt már ott..a bámészkodók is elmentek
  • Brash
    #1693
    El kell küldeni mindenkit a helyszínröl. Mármint rendőr, mentős és tűzoltót. Úgy szokott lenni nem?
  • noca
    #1692
    csa!

    Amikor a tanker belerohan az étterembe ott mit csináltatok hogy jó lett?mert én eloltottam a tüzet, elvittem a sérülteket elvontattam a tankert, kiszedtem az autobol és elvittem a sérültet...az összes feladat zöld de nincs vége.Mit kell még csinálni??
  • akela
    #1691
    Hát köszi megrpróbálom
  • Since
    #1690
    Próbáld meg legújabb daemonnal ha azzal se megy akkor szerezzél be egy másik verziót
  • akela
    #1689
    Konkrétabban?
  • Since
    #1688
    Töltsél le egy másik verziót
  • akela
    #1687
    Sziasztok!
    Nekem ez még új,és segitséget kérnék.
    Leszedtem ,kicsomagoltam Winrarral,beraktam a Daemonba,elkezdte feltelepiteni magát,kérte a második CD-t.megkapta,majd az intro video telepitésénél valami transfer crc hibát irt ki és természetesen le állt.
    Mit tegyek,hogy jó legyen?
  • Tarajos Sül
    #1686
    pedig tűzoltóval kell eltüntetni!

    Felmész a második emeletre,és kijelölöd a tűzoltót,ezután ráklikkelsz a törmelékre,ezután az ürge lehajol és változtasd meg a helyzetét a tűzoltonak!
    Engedd el a törmeléket,és kész!

    Ezután már csak a t.oltó vállán kell kivinned a sérültet!
  • Fradiboy
    #1685
    Hy

    kéne egy kis help,én már a második pályán elakadtam :D (a farmtüzes pályán)
    eloltom a tüzet, elviszem a sérülteket,kimentem az embereket az égő házból, de van egy ember a 2.emeleten,akire mindig azt irja ki,hogy csak akkor tudom elszálitani a sérülteket,ha a törmeléket eltüntettem,na azt hogyan kell eltüntetni?

    Probáltam tüzoltóval,rendőrrel,mentőssel, azzal a vontató kocsival,de egyikkel sem ment.

    THX előre is
  • Tarajos Sül
    #1684
    Megnéztem!

    sztem semmivel sem jobb a 3-nál,csak uj pályák vannak benne,meg lehet,hogy egy kicsit szebb a grafikája,de sztem ugyan olyaonok pl.:az emberek,meg az autok,mint a 3-ban
  • FrezeR
    #1683
    új VIDEO a 4. részről kötelező leszedni, nagyon hangulatos:)
  • Brash
    #1682
    Már megoldottam, rossz helyre telepítettem. Ezért nem lett magyar. Most viszont minden jó (minden magyar).
  • Tarajos Sül
    #1681
    Nekem nem a teljes játék lett magyar,hanem a főmenű,az intro,a küldetéseknél a feladatok(zöld ill piros kis négyzet)
  • Brash
    #1680
    Ezt fel tudtam telepíteni, de nem lett magyar. :(