1879
  • Brash
    #1679
    Ez teljes magyarítás?
  • Brash
    #1678
    Megpróbálom!
    Köszi!
  • Tarajos Sül
    #1677
    Gafz oldalárol a 2.0 magyarositás(ami nekem is müködik)
  • Brash
    #1676
    Valaki pls!
  • Brash
    #1675
    Sziasztok!
    Most akkor melyik magyarítás működik a játékhoz? Linket tudnátok adni? A Magyarítás Portal-os nem működik, a telepítésnél hibát ír ki.
  • Tarajos Sül
    #1674
    a Vészhelyzet 3(Emergency 3) vagy a beillesztett kép?(ami mellesleg nem jelenithető meg)
  • péter györgy
    #1673
    ez a játék király?????
  • Tarajos Sül
    #1672
    Ne abban a menetirányu uton keresd a bámészkodokat,ahol a baleset van!

    A másiki oldalon áll,egy ürge mellette a kocsija!
    Ehhez csak rendőrségi helikopterrel tudsz eljutni benne egy jarddal!
    A rendőrt kijelölöd,és a bámészkodot meg kell kérdezni!(buborékra kattintva)
    Ekkor a szövegmezőben(fent jobbrol-balra futó szöveg) kiir vmi,ekkor beszáll a kocsiba és olajra lép!
    Ekkor jol csináltad!
    Mindig figyeld,hogy nem-e állmeg egy köv bámészkodó,ha igen,akkor őt is zavard el!
  • Torta
    #1671
    Nem tudja valaki, hogy a 5. pályán tömeges autópálya karambólnál miért nem tűnik el az a feladat, hogy el kell zavarni a bámészkodókat? Egy sincs már az úton és nem enged tovább :(((

  • Tarajos Sül
    #1670
    ja és a roncsot is el kell szállitani! :DDDD
    Tegnap este válaszoltam,annyira nem fogott az agyam :D
  • Moszoka
    #1669
    Nekem miért szaggat fent van az 1.3javitás is mégis,768 mb ram áll a rendelkezésére igaz csak 2.2-es procival szoljatok,ha van valakinek ötlete.Meghülyülök pedig teccik á.
  • Tarajos Sül
    #1668
    Felül irja ki a jármü szinét a szővegmező!(balrol-jobbra futo szöveg vagy forditva,már nemtom)
    Ebben irja a "blue car" nevű részt!
    Ekkor fog jönni az elágazás elött egy kék kocsi!
    Eltereled a rendőrrel,utána feloldod az elterelést!
    Ha kiirja,hogy black car,akkor fekete autó és kezded ujbol

    El kell kapni a bűnözöt,aki kiugrik a kocsibol,lelövöd,és korházba vele!A roncsban még van vki,tüzzoltóval kiszeded,és ezt is korházba szállitod!

    Ennyi!

    Ja és az összes kiküldött csapatod vissza kell szállitanod,én ugy tudom,kivéve az utelágazásnál a yardot,meg az áthajtókapunál aki van!
  • Vajda Gergely
    #1667
    Hello!
    Meg tudja valaki mondani, hogy mit kell csinálni a harmadik pályán. Valamilyen gyorshajtásról van szó.
    Előre is kössz,

    Help
    Thx
  • Tarajos Sül
    #1666
    aki tud angolul,annak nem gond!
  • bricsi01
    #1665
    Az a modos magyarositás, azt akárhányszór szedtem le az instaláláskór hibás volt.
    A texturok müködtek de a szöveg néhol hibás(nem volt).
  • Since
    #1664
    Akkor maradjunk a németnél mert eredetileg németek készítették :))))
  • Andretti
    #1663
    Minek magyarosítás? Angolul az igazi. A legtöbb fordítás hibás, és sokszor nem is helyes!
  • Peck
    #1662
    feltettem a gamet meg a magyarosítás 2.0t mér akad ennyire? Gép:p4 3.2 ghz 512ddr Ati 9600 256 RAm.....nem kéne akadnia jah és Xpm van Home Sp1
  • Peck
    #1661
    Csumi :) Régóta játszom az Emergency vel szégyen mert most tölötm a 3at :D de nincs hozzá valami magyar MOD?Gafz magyarosításán kÍvül v. valami funpage?
  • bricsi01
    #1660
    Én gamershell-en láttam róla ezt a képet.
    De én azt mondom, hogy lehetne grafot ujjitani.
    Ez az én véleményem.
  • FrezeR
    #1659
    Emergency 4 - újra küzdenek a lánglovagok

    "A mérsékelt sikerű, ám annál népszerűbb Emergency-sorozat sem marad folytatás nélkül, hiszen a Sixteen Tons ("tizenhat tonna / fekete szén...", bocsánat) ma megejtett bejelentése szerint a április 13-ik napján már magunk is lekoordinálhatjuk az első virtuális mentőakciót. A bejelentéssel együtt érkezett az első kép is, melyet ti is megtekinthettek - ígéretesnek tűnik a dolog annak ellenére, hogy csakúgy, mint az előző részek, ez is elég low-budget játék."
    KÉP

    infó: HC.Gamer
  • Tarajos Sül
    #1658
    nem a mozi körül van egy piros telofülke,és ott áll két ürge,ha közel mész hozzájuk rád lönek!Ezeket kell megsebesiteni,vagy megölni(távcsöves)és korházba szállitani öket!
    De ezzel még nincs semmi a moziban rejtöző bomba hatástalanitásában!Rögtön mikor kezdödik a game,a szerelöt oda kell küldeni a rejtett bombához széka alatt piros pötty villog!

  • Exterior
    #1657
    Sziasztok, a mozisban hogy kell elkapni a tetteseket? először azt hittem, hogy az aki le akar pattintani, hogy hagyj békén as tűzzel foglalkozzál, vagy valami ilyesmit mond...
  • gafz
    #1656
    Több elmerült hordó is lehet...
  • Exterior
    #1655
    Sziasztok, szóval megvan az összes hórdó, de nincs vége, emert még nem teljesítettem azt, hogy hozdd el az összes dioxidos hórdót...megtaláltam azt ami elsüllyed...az megvan...
  • Tarajos Sül
    #1654
    nálam se látszik csak a bal felsó sarokban a piros x fehér kockában
  • PLackó
    #1653
    bannerre rákattintva ott a magyarítás, viszont nálatok sem látszik a banner hanem csak a körvonala?
  • Tarajos Sül
    #1652
    Hát elvileg itt van!/alul/
    Gafz oldalárol persze :)

    UI:Gafz! Vhogy megkéne bütykölnöd,a fenti linken a v2.0 magyarositást!
    Mert nekem semmi mentés,vagy futtatás nem jön fel!
  • QBE
    #1651
    HEllÓ!!! B.Ú.É.K.!!!

    nem Tudna mondani valaki 1 linket ahonnan tudok leszedni magyarosítást,mert nagyon kéne!

    Előre is köszi!
  • gafz
    #1650
    A búvár csak ott hajlandó merülni, ahol a hordó van. Ha elúszik felette, akor meg fog fertőződni, na ott lehet merülni. De ha ügyes voltál, lehet 1 hordó sincs elmerülve (easy-ben ha jól emlékszem 14 hordó van). A hordókat nem kell elszállítani, elvannak azok a mólón... :)
  • Exterior
    #1649
    És mivel lehet elszállítani a hordókat?:)
  • Exterior
    #1648
    Hehe, megint elakadtam, a töntetős pályán...Már minden megvan, de a hórdókat nemtom a búvárokkal megkeresni...szóval nincs funkciógomb, amivel tud merülve keresni...
  • Tarajos Sül
    #1647
    Nem baj,ugyse vmi top 10 ez a topik,és olvasni valot is legalább adsz nekem :)))))))))))
  • Exterior
    #1646
    Hu, de jó, erre is rájöttem, bocsi, hogy fölöslegesen írogatok:)
  • Exterior
    #1645
    Az halt meg, akit kiemeltem a vízből...amugy a köv pályán vagyok, most meg a másik ugrót nem találom...az egyik megvan, amelyik jól látható a mentőcsónakkal megmentem, de a másik???
  • gafz
    #1644
    Ha gyors vagy mindenki megmenthető.
  • Tarajos Sül
    #1643
    ahozz a kis jelzövalamihez egy daru kell,és a jelzést a daruval kell felhuzni,itt emeli fel a verdát!
    És melyik fószer hal meg neked?
  • Exterior
    #1642
    Jó, rájöttem...de a fószer mindenféleképpen meghal?
  • Exterior
    #1641
    Sziasztok!
    Nekem is a buszos pályával van gondom, én a patakban lévő kocsit nem találom...beküldtem egy búvárt, lemerült, visszajött, de azon kívül, hogy feljött egy ilyen kis jelzővalami, semmi nem történt...pedig már szinte mindent/mindenkit elszállítttam...előre is köszi a segítséget...
  • Roolcsy
    #1640
    Hány fuldoklót mentettél ki?