1879
  • Konti
    #1759
    Hali! Nem tudja vki véletlenül hogy honnan lehetne letölteni bármelyik Emergency játékot?(1 ; 2 ; 3 is érdekelne)
    előre is kösszi
  • Cormac
    #1758
    Mikor jelent meg kb a 4-es rész? Én még sehol sem láttam...
  • Rogar
    #1757
    bug
  • ddkiller
    #1756
    Hogy lehet ebben az emergency 3 ban mod-ot hozzá adni? Mert meg van a
    losangelesi jármű park mentők, tűzoltók és rendőr kocsik és nem bírom aktualizálni.
    Lécci segítsetek
    Ja a 4 es verzióban miért nem lehet pl a metős urgékkel vissza szálni a mentőbe? ha jól emlékszem 1.1 crackelt pöcs volt fent.

    köszi
  • Rogar
    #1755
    nincs mit
  • nyusz
    #1754
    jaja köszi:D
  • Rogar
    #1753
    nyusz te most arról a mission-röl beszélsz amikor felborul a busz??
    Akkor egyszerü a megoldás kell egy müszeRész aki átállitja a táblát ami a leforduló elött van egy picivel, ettől az autók lelasítanak és egy rendörrel le kell terelni öket.
  • FrezeR
    #1752
    a 4. részről nincs infó hogy mikor jön ki? természetesen angol erzióra gondolok
  • nyusz
    #1751
    hali! tudtok segíteni? az autópályás rész nél mindig lezárom de még is bejön vki és robban az egész. kiállítok minden sávba rendőrőket h állítsák meg aaz autókat a letérőnél meg terelem őket+lerakok olyan izé választót, de így nem jó.....
  • Rogar
    #1750
    Jaja a bungee-s mapról volt szó ahol a "müszekérel" kocsival felmész :)
  • Tarajos Sül
    #1749
    uhha Te most miről,és melyik pályárol beszélsz?
    a "ki feküdtem a sínre,de előtte eldobtam a kamerám"vagy közben ? :DDD
    Tehát a Bungee Jumping pályárol van szó?

    "(a hejesírási hibákért felelöséget nem vállalok:) )"


    heLYesírási,tudom lehet,hogy poén kedvéből rosszúl irtad
  • Rogar
    #1748
    :D:D látom teccik nektek a müszekér :D "kicsit" elirtam
    Én is rájöttem hogy hogy megy fel a müszerész kocsival!
    A hegy egyik oldalán van egy parkoló amásikon viszont csak egy ut van ami kimegy a mapról, na oda kell küldeni a kocsit alegeslegszélére majd a hely tetején lévü utnak a végére kell kattintani és felmegy kocsistúl. :)

    (a hejesírási hibákért felelöséget nem vállalok:) )
  • Tarajos Sül
    #1747
    nekem tetszik a játék,de most hogy panaszolod az élethűségét,nekem is most hirtelen az jut eszembe,mikor a civil járművet követi a tüzoltóautó
    (amikor kihivom vmihez,és előtte "gyalogol" egy civil kocsi,nemhogy kikerülné a tűzoltóautó,és a másik verda se huzodna le :D)
    persze,persze tudom igy lett elkészitve a game

    Műszekér :DDD :A müszerészt nem kocsival eggyüt kell kiküldeni a vasúti jelzőhőz,h váltsa át és megáljon a vonat,hanem leparkolsz vhol,és arra kell elsazaladni-a a müszerésznek,ahol a szivinkfartusos ürge feküdt a síneken
    (pont ugy van megcsinálva,hogy odaszalad,át is váltsa,és épp utána jön a vonat)
    persze ha később hivod a műszekered,hiába sprintel átmegy a kamerás ürgén a vonat :)
  • Rogar
    #1746
    Tudom miröl beszélsz amikor egyszerre történik 2 gázrobbanás meg elromlik a lámpa + 3 mentöautó kell a város 3 végébe és mire mindenkit kiküldesz a város porrá ég... ez a maradék 0,1% :)
  • Cormac
    #1745
    Én leginkább azt várom a 4-től, hogy lehessen benne a végtelen játékban (mert nekem az tetszik), sz'al lehessen benne pl a mentőket átadni MI-nek hogy ne nekem kelljen mindennel foglalkozni, mert ahogy most van teljesen játszhatatlan számomra egy idő után, nincsen olyan nap hogy estére ne égne le a city pl vihar miatt (mert csak két kezem van).
    Így sajna legkorábban 5perc, legkésőbb fél órán belül tömegével jönnek a random események és kezelhetetlen lesz tőle a game, ami újraindítást tesz szükségessé.
    Olyan apróságról meg ne beszéljünk hogy pl egy autótolvaj autója belehajt egy polgártárs kocsijába, amitől az nyomban felrobban tüzet okozva ő meg vígan továbbgurul a következő autóig (piros lámpánás sornál ez tök jól néz ki).
  • zAkkEr
    #1744
    Műszekér
  • Rogar
    #1743
    Most hogy utólag is elolvasom azt amit irok :D:D:D nem tok irni tény gyámping=dzsámping müszekér=müszerész tiszta szánalom :D:D:D
  • Rogar
    #1742
    Nem tom néhanapján felnéz e valaki ide, de reménykedek.. :) kéne egy kis help a bándzsi gyámpingos pályánál hogy megy fel a müszekér haver a vonat fényeihez???
    Nyomom neki hogy mennyen oda de nekiszalad a hegyoldalnak(persze a pontom vagy mien híd már áll) Mit kell tenni?
  • Rogar
    #1741
    Nekem naon teccik a játék nagyon király. Egy-két misszio nagyon ki tudott akasztani mert f***-om se tudta mit kell csinálni de hála Pulykának már tom mit kell csinálni (a link) THX! A 4-ről meg csak annyit ,hogy nem kell egetrengetö változásra számítani. Olvastam 1-2-en panaszkodtak hogy ugyanaz...bla bla bla..., ha a 3 tökéletes (99,9%) mit kell rajta változtatni??
  • TomBond
    #1740
    Megvan köszi!
  • TomBond
    #1739
    Hová (hogyan) kell telepíteni a magyarosítást? Innen szedtem le a 2,0-át mert az első nekem is megállt telepítés közben. Ezzel megadom a telepítési könyvtárat (D:\Games\Emergency3), feltelepül, és mégse magyar.
  • zAkkEr
    #1738
    OkÉ!
    Most egy kicsit leáltam mert most MS flight simulator 2004 tolom tök jó és neten is lehet....
    így egy kicsit el van hanyagolva az emergency 3
  • Tarajos Sül
    #1737
    aham
    :))

    az nekem is megvan
  • zAkkEr
    #1736
    Találtam itt a fórumba egy linket ami egy oldalra mutat valami gafz és onnan az emergency 3 pályáinak a leírását találtam meg....
  • Tarajos Sül
    #1735
    hogy tudtad átvinni az előtte lévő pályát segitség nélkül?
    én is ide írtam,még át nem mentem a buszos pályán :)
  • zAkkEr
    #1734
    na már a bungee jumping-nál tartok elég egyszerű
  • zAkkEr
    #1733
    úgy lessz :D
  • reaper4
    #1732
    írts ki mindenkit :) ne sz@rozz :)
  • zAkkEr
    #1731
    huh...az első nehéz küldi a gyorsulási verseny :D elakadtam :) előszőr felrobban t 1 rendőrkocsi+4 rendőr majd 3 vízágyú :D na mostmár tanulok belőle...
  • Tarajos Sül
    #1730
    vááá kijőttek a bankbol beszáltak a menekülőkocsiba,de pár cm-t mentek előre után kiszáltak és elfutottak!
    ha nem lenne "golyóálló" a police helikopter,még most sem lenne meg a küldi,ugyanis a két bünöző ezeket lőtte,és miközben el voltak foglalva a heli szétlővésével,egy másik egységből kiszálló mesterlővésszel leszedtem őket!
    A banktűz gyerekjáték volt! :D
  • Tarajos Sül
    #1729
    még senki se oldotta meg ezt a küldit???????????

    akarok játszani vele,de nemtudok csak a szabad játékban,ott megha van egy gázrobbanás nem enged sok tüzoltóautot bevetni,csak vásárlási költséggel,igy meg kifogy a pénztárca :)
  • Tarajos Sül
    #1728
    már annyi sikerült,hogy egy idő után miután a psyho is beszélt velük,és a menekülőkocsi is ott volt a bejárat előtt,egyszer csak lelőttek mindenkit a bankban!
    ezzel véget is ért a küldi,de gafz lerása szerint,a betöltött mentést követően
    kijőttek
  • Nuno88
    #1727
    nekem nem indul el sajna kiírja h hibát észlelt... nem tudom miért csinálja ezt... :((
  • Tarajos Sül
    #1726
    kéne egy kis segitség :)

    Addig megvan,hogy bentvannak a lövöldözös ürgék a bankban!
    /az örült mesterlövész-es pályánál/
    kivülről utána a psyho is beszél velük,odaküldöm a menekülöautot a bejárat elé,de semmi!
    Ott áldogálnak bent!
    Lehet,hogy türelmetlen vagyok,ezért megkérdezném azt is,hogy lehetséges,hogy nem azonnal kezdenek akcióba?
  • Tarajos Sül
    #1725
    én elvileg most gondoltam,hogy játszok vele,mert a NFS Most wanted-ben mindig elkapnak a fehér corvettek
    leszoritanak az út szélére,pont a szőges útzár elé :((((((((((((((
  • Nuno88
    #1724
    játszik még vki ezzel? :D
  • mtom888
    #1723
    Üdv mindenkinek.Biztosan levan irva de nagyon sok hozzászólás van szal azt végig nézni.Na mind1 én csak annyit szeretnék kérdezni hogy vki tudna mondani egy oldalt ahonnan letudnám szedni.Mert ahonnan most jelenleg szedem onnan nagyon lassan jön és ráadásul nem jön mindig.A válaszotokat előre is köszi.
  • Keti
    #1722
    Honnan lehet letölteni az angol patchot? Amit írtatok pár oldallal hátrébb, az a link már nem működik. Köszi a segítséget!
  • kisviku
    #1721
    Az óriási probléma a játékkal a következő.Ez az előző részeiben is benne volt már.
    Itt ugye megkülönböztető jelzéseket használó mentő járművekről van szó.
    Hogy is szól a KRESZ? A lehető legtöbb utat kell biztosítani ezeknek a mentőalakulatoknak, ha használják a szirénát/villogót.Itt a játékban nem hogy nem farolnak félre az autósok, hanem mintha szándékosan is akadályoznák az előrejutásunkat.
    A másik gond, hogy ha megnézel a valóságban egy tűzoltóautót, lehet, hogy nagy darab, de baj esetén úgy megy 80-at, mint a sicc.Itt ezzel szemben jó ha 40-50 km/órás sebességgel haladnak.Mire odaérek a tűzhöz, már minden leégett.
    Ez a játék valósághű dolgokon alapul, ezért szeretem annyira.Itt valódi, mindennapos eseményekről van szó.Ha egy picit még ezen is finomítottak volna, akkor lenne igazi!
  • kisviku
    #1720
    Az baromi nehéz, nekem is csak kábé a tizenötödik nekifutásra sikerült.
    Még mielőtt befut a vonat, készíts mentőosztagokat a pályaudvaron belül és egyet kívülre is.A több sérült úgyis bent van.Nem szégyen a többszöri nekifutás sem, én úgy csináltam, hogy megnéztem hol lesz a legtöbb sebesült és a közelébe telepítettem az osztagaimat.Tűzoltók, mentősök,orvosok mind a helyükön voltak.Ha lehet, már úgy várd, hogy a tűzoltók kezében legyen a hidegvágó,tömlő,stb.Ne kelljen perceket elpöcsölni azzal ,hogy kiválasztod, odasétál (persze komótosan),kiveszi és elmegy menteni.

    A vonat ugye beleszalad a pályaudvari "utasellátóba" is, oda pl tűzoltókat vezényletem, kicentiztem, hogy ha jön a vonat, akkor a tűzoltókat ne sodorja el és így értékes perceket spóroltam meg.