165
Árpa Attila első filmje
  • lerboy
    #85
    Ja és az még hagyján, hogy vérdíjat tűztek ki, meg minden, de legalább akkor elérhető lenne DVD-n a boltokban.
  • lerboy
    #84
    Látjátk. Én ezért nem olvasok egy filmről se véleményeket mielőtt megnézem. Úgy mentem el a moziba, hogy valaki elhívott, hogy nézzem meg. Nem fűztem hozzá sok reményt, de a végig szétröhögtem magam.
  • Alien!
    #83
    mert továbbmásolnád...:)
  • Alien!
    #82
    azé vicc,hogy a világon a RIAA mit meg nem tesz a kalózkodás ellen,itthon,meg emiatt berezel mindenki...a másik fele,hogy télleg sz*r a film,bár ahogy látom ugyanúgy megoszlik az emberek véleménye,mint a hasonlóan sz*rul sikerült Magyar Vándor esetében...A kamaszoknak biztos bejön majd a szövege miatt is,de én már a felénél elkezdtem unni...Nagy Ferótól többet vártam,őrá inkább írtam volna jobb poénokat,Tibi a felétől már kezdett idegesítő lenni,ráadásul az a bizonyos telefonos poén 2x lett elsütve....Tyson,meg egyszerűen hiteltelen volt,rossz volt hallgatni...

    Egyébiránt osztom,hogy a Valami Amerika sikerült mostanában a legjobbra,nem akart sok lenni,de egész kellemes humorral,egy komplett egészet alkot,Schütz Ila pedig fenomenális volt benne....
  • steweee
    #81
    miért nem rakják fel a kiadók egy saját szerverre, ahol egy mozjegy áráért le lehetne tölteni. aki lusta elmenni moziba (mint pl én is) az is legálisan juthatna hozzá a filmhez
  • Sephi
    #80
    Nekem az utso magyar film amin halara rohogtem magam az majig is a Zimmer Feri volt :))
  • Breey
    #79
    "Mi magyarok tudunk filmet csinálni."
    Szerintem a film egyszerűn gagyi. Megpróbáltak egy "Ravasz az Agy és a két füstölgő puskacső" stílusú filmet csinálni, de nem sikerült. Aki látta, az tudja miért.
    Az utolsó értékelhető magyar film a "Valami Amerika" volt.
    Szerintem
  • fifi
    #78
    Pontosan azért megy a gatyamadzagpengetés körülötte, mert azért nem lett ez akkora film! És ugye kell a hírverés!
  • VinylToy #77
    Csalódtam :C
  • I.C.ram
    #76
    filmzene kijött már?

    Nem tudjátok mi annak a számnak a címe, mikor a repcsivel megérkezik a csávó, és a stewardesseket éppen szivattyúztak?
  • Waterhorse
    #71
    Tehát ezáltal veszít a népszerűsűgéből és sokan le fogják miatta húni már látatlanban a filmet, a DC-zők 90%-a szinte biztosra vehető, mert írtó nagy felháborodás követte a kitiltást, ez kb. olyan 4 ezer ember.
  • Waterhorse
    #70
    Ki lett tiltva a film a DC magyar hub-jairól, mert Árpa vérdíjat tűzött ki az illegális terjesztők fejére.
    Hát szerintem nem lehet akkora durranás, ez a film, hogy ekkora herce-hurcát csapjanak körülötte. Személyemben pl. csak egy újabb érdeklődőt vesztett el, mert annyira nem érdekel, hogy pénzt adjak ki a filmre, max legtöltöttem volna, de így ez elvetett ötlet, tehát csökkenni fog a népszerűsége. Persze olyan is van akinek pont ezzel hívja fel a figyelmét, de sztem nagyobb azoknak a tábora akik az én véleményemen vannak.
  • Laalee
    #69
    eleve meg sem akartam nézni, csak annyi jo véleményt olvastam róla, hogy úgydöntöttem megnézem. KÁR VOLT. ennyire lapos majmolást rég láttam. a szinészek kb annyira voltak hitelesek mint a barátokköztben, és még a történet is lapos, amit a kevésapénzre sem lehet fogni. ennél szarabbul magyar filmen nem is tudom mikor "szórakoztam". kár volt a mozijegyért
  • ALCATELGOD
    #67
    TIBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nagyon jó film, tegnap néztem a moziba... Naon jóóó

    Azért nem egy Ravasz az agy és 2 füstölgü.... vagy blöff film, de akkor is jó

    TiBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • winnie
    #66
    es hany nem, mert faszan nem kivancsi a VV-s RTL-s bohocra

    hihi, az olyan birkákat nem is sajnálom, akik olyan sznobok, hogy valamit azért nem néznek, mert x szerepel benne, vagy y csinálta. szánalmasok:)))
  • winnie
    #65
    El se tudja képzelni Árpa Attila mi folyik a neten.
    Ha tudná hogy neten hány fiatal tölti le az Argóját sírva fakadna.


    hány? 100? 200? 500? nem egy nagy tétel.
  • Debi
    #64
    a film nagyon jó csak Kristóf GAGYI
  • Mike at home
    #63
    minap megneztem a Getnot

    telleg szar
  • Mike at home
    #62
    es hany nem, mert faszan nem kivancsi a VV-s RTL-s bohocra
  • CalebJoe
    #61
    Most volt az RTL Klub-on.
    El se tudja képzelni Árpa Attila mi folyik a neten.
    Ha tudná hogy neten hány fiatal tölti le az Argóját sírva fakadna.
  • toMpEr
    #60
    bejelentkezned elvileg tudni kell
    csak regisztraciokor irja ki
  • Hentes Bill #59
    segítsél már plz... regisztáltam én is a lapra, mikor még a locomotion kijött, azóta töröltem a sütiket, meg a netes könyvtár cuccait, azóta nem tok bejelentkezni, mert ejnyebejney van sütitörlés miatt... regisztálni sem tok újat.... szóval ennyi volt akkor a részemről a bithumen? :(
  • toMpEr
    #58
    Argo.2004.CAM.XViD.Hungarian-SCP
    (bithumen)
  • winnie
    #57
    hát, szerintem lerítt róla, hogy elég szerények a körülmények, de mindegy imho, ki így, ki úgy látta.
  • robotnyk
    #56
    nem tudom, de én éppen hogy nem éreztem a bazinagy spórolást. jó persze, nem a külföldi produkciókhoz képest, hanem a hazaiakhoz képest.
  • winnie
    #55
    a hídember 1,8mrd-ba került, de kosztümös volt, plusz a cgi is sokba került. itt sok mindenen spróltak, sajnos ez látszott, szegény ember vízzel főzött, de ahhoz képest jó lett.
  • robotnyk
    #54
    jó, de hiába vannak "igazi színészek" (szerintem azért a Görög, vagy az Oszter is igazi színésznek), ha az összkép nem az igazi.
    dehogy maradjunk a témánál, meg a vígjáték/akció filmeknél: hasonlítsd össze mondjuk a Magyar Vándorral. Abszolút vérgyenge az egész, a product placement rohadt pofátlan, és egyetlen épkézláb poént alig találni az egészben. vagy mondjuk Európa Expressz... asszem nem is szükséges kommentár, elég csak megnézni, hogy pl milyenek a fegyver "effektek" (kb ilyen patronos játékpisztoly), vagy a zene milyen benne, meg a product placement (nekem is kell egy nokia kommunikátor)
  • PREMIERE1
    #53
    Más a kettő! A hídemberben színészek voltak, igazi színészek (gázsi kérdése). Rohadt sok lóvét elszórtak díszletre, bérlésre, zenére, gázsikra , stb..

    Egy kosztümös film elkészítése elég drága. Itt a nyersanyag sem volt ua, mint ott. Azonkívül az egyetlen nagyobb pénzkidobás egy Audi szétkúrása volt. Ez el is vitt 10 millát ... :)
  • robotnyk
    #52
    magyar viszonylatban ez egy profin megcsinált film, elég ha csak az operatőri munkát, meg az effekteket nézed, és ez éppen hogy az Árpa érdeme.
    Tyson télleg kicsit sok néha, vagyis inkább sokat szövegel. (de a szökőkútas jelenet betett azért)

    mondjuk ha azt veszed, 180 millióból megcsinálta ezt a filmet, a hídemberhez meg kellett 7-800 millió...
  • robotnyk
    #51
    *spoiler*

    amikor a tejfölt elütötte a túrista busz, lefordultam a székről :D
  • PREMIERE1
    #50
    *Első rablásos rész
    *Második rablásos rész (kettő van).
  • PREMIERE1
    #49
    Az "Apám beájulna"-t inkább ne is hozd fel! :)

    Hányok attól a filmtől.

    Az Argo. Nos,

    (SPOILER ...)

    Jól indult, bár agyoncsapnám a narrátort, annyira romantic channeles volt az egész arc. Ha ettől eltekintek, nem rossz a nyitó jelenet. A "rablásos rész" viszont már szar. Az angol kiejtés kb. olyan, mint Pierre Richarnak volt a Félénk vagyok, de hódítani akarokban: "TANK JÚ DZSON! Tankoljon Dzson!". Na ezt sem kéne, különösen, hogy a "bonyolultabb" mondatszerkezeteknél már magyarul röfögi a vakert.
    A rablásos rész már jobb. Képi és humor szinten is. De szerintem a Tysont alakító figura karaktere vicces, de a faszi túljátsza a szerepet. Ide pl. a Növényi jobb lett volna, mert ő legalább - akárhogyis - képzett színész. A professzor is harmatgyenge.
    Aztán a Tiby Securitytől beindul a film. Jók a karakterek, bár sokkal több is lehetett volna bennük.
    Van benne pár nagyon jól összerakott jelenet: a "gyors"büfés (már Jáksó megölése miatt is), a benzinlopós, a fürdős, az áramos, a betelefonálós, ... és végső leszámolás, amolyan magyar módra, amikor már senkinek sincs tölténye, kapát-kaszát ragad ... :[)

    Ez egy nézhető film volt, jó színészekkel (Kovács Lajos, Nagy Feró karaktere is fasza), de nem volt olyan hatalmas élmény, mint amit vártam és mint ami lehetett volna (köszönhetően annak, hogy a fél Árpa család producerkedett benne), de időtöltésnek és szórakozásnak megtette a magáét. Viszont, ha magyar színészeken akarok röhögni egy jó vígjátékban (bohózat), akkor veszek egy jegyet a Páratlan Páros valamelyik részére a Madáchban ... :)
  • winnie
    #48
    a köv. nagy magyar film, majd a terézanyu lesz. de jó.

    mikor csinálnak egy jó kis magyar krimit, mondjuk?
  • winnie
    #47
    a filmnek nyilvánvalóan vannak hibái, de vazz ilyen irányba kell elmennie a magyar kommerszfilmgyártásnak. kontroll, argo stb.

    nem pedig hyppolit, meseautó, apám beájulna...
  • Alien!
    #46
    nem...a Blöfföt beraktam utána direkt,és sokkal kevesebb anyázással tud sokkal poénosabb lenni..:)
  • robotnyk
    #45
    nálam többszörnézős lesz :)

    de most őszintén, a ravasz..., meg a blöff nem az anyázásra épült?
  • Alien!
    #44
    nekem is sikerült végignéznem...Én nem hypolnám ennyire,pedig télleg úgy ültem be,hogy én most sz*arrá fogom röhögni magam,annak fényében,hogy Guy Ritchie filmjei nagyon bejöttek,éshát ez is vmi olyasmi akart lenni...Kezdésnek a képi világa kegyetlen szép,igaz,hogy lopkovic(Gladiátor,Bad Boys,Blöff,Álarc...van itt minden..:)),de akkor is komoly...Viszont a film közepe felé én azt éreztem,hogy mintha elfogyott volna lendület,mind poénokban,mind látványban,sok perc telt el a mooziban röhögés nélkül,és volt egy-két jelenet ami olyan gagyin volt leforgatva(pl:öltözős jelenet),mintha nem is ugyanazt a filmet néznénk...Szal elég felemásra sikeredett,voltak benne nagyon jó poénok,de a legtöbb az anyázásra épült...Egyszernézős szerintem.....
  • Kaszi46
    #43

  • robotnyk
    #42
    kurva jó, rég nem gyártottak ilyen jó magyar filmet.
    az alap egy kicsit összelopkodott, de inkább nézek egy ilyet, mint 10, saját ötleten alapuló vérgyenge "remekművet"
  • Kaszi46
    #41
    végre végre végre! ritkán fordul elő de most szarrá röhögtem magamat, és nem csak én, az egész mozi!!
    ajánlom mindenkinek hogy minél előbb nézze meg.
    Az elejétől(10perc) eltekintve nagyon nagyot üt a film!
    (a kamaera csak vicc volt)