165
Árpa Attila első filmje
  • LittleL
    #125
    Akkor is, ami sok - az sok.

    Azért azt a nyálas diszkógyereket nyugodtan kihagyhatták volna.

    egyébként megvan most már dvd-n nemcsak az Blöff, és a Ravasz, az agy...
    hanem az Argo is. - mert azért jó film.
  • Herr Lehrer
    #124
    "- Túl sok szálon futnak az események, elég lett volna kevesebb szereplő is."
    Ha láttad a Blöfföt meg a Ravaszazagyot akkor tudhatod hogy ez azokban is így volt ez a fil pedig DIREKT lett olyanra csinálva.
  • LittleL
    #123
    Na ami nem tettszett benne :

    - Amikor a Jáksót lelövik a McDonalds -nál, az olyan hülyén lett kivitelevze.
    - Amikor elennek a disco-ba a nyálas srácért, mert nála maradt a dolgozat.
    - Amikor ott állnak a kamion előtt, egyáltalán honnan került oda a kamion ?
    - Amikor a felborult Audi a8 -assal olyan idétlenül elkezdenek menni a pusztában.
    - Amikor Tibi, és a Tejesember lövöldöznek a kamionnál, és a Tibi olyan kényelmesen beszáll a kocsiba, és elkezd gondolkodni, hogy hol is fogyott el neki aznap 4 tára. Na az elég gagyi volt, miközben a támadók meg előtte parkolnak .DD
    - A verekedés a tanyánál is elég gagyira sikeredett.
    - A számítógépes effektek is gagyik voltak, amivel hipp-hopp összeraknak egy 2000éves legendát, komputertrükkökkel. DD
    - Túl sok szálon futnak az események, elég lett volna kevesebb szereplő is.
    - Maga a mítosz, ami után kutatnak a szereplők is elég gagyira sikeredett, és a film közben, amikor felelevenítik a mítoszt,
    abból a filmnéző semmit sem ért.
    Elég lett volna valami egyszerű műkincsrablós - csempészős történet..


    Na de azért hogy valami jót is mondjak, a film azért élvezhető volt.
    Ahhoz képest, hogy Árpa első filmje volt, le a kalappal előtte.
    Szerintem azé
  • LittleL
    #122
    Énis tegnapelőtt néztem meg..

    Hát mitmondjak tisztára Guy Ritchie koppintás.

    A fickók nevei, az egész sztori.
    Minden koppintott, csak sokkal gagyibb történet, gagyibb színészek,
    és sokkal kevesebb pénzből megcsinált film.

    De azért meg lehet nézni....
  • GregSB
    #121
    Háááttal nem kezdünk mondatot, de akkoris: én csalódtam a filmben. Egy rossz Guy Ritchie koppintás. Én ettől többet vártam. Lehet nem kellett volna.
  • Herr Lehrer
    #120
    HEhh ez mekkora egy film:D
    Ilyen jól megcsinált magyar filmet még nem láttam habár ebbe is voltak hibák de a többihez képest még mindig jó:)
  • Garfield
    #119
    Nem igazán értem ezt a gigantikus fikaáradatot, ami a film kapcsán megy: szerintem egész jópofa, néhol már-már ötletes filmvígjáték volt.
  • winnie
    #118
    ez a gáz. én rühellem árpa attilát, de a film tényleg üde színfolt. bár több ilyen hazai készülne.
  • Vlala #117
    ez az effekt a magyar ember "csakazértis" mentalitására építő médiafogás, ugyanis a magyar emberek médiamazochisták. Nézd meg, minek van nézettsége.
  • Vlala #116
    Természetes, volt itt olyan (csak vissza kell keresni) hozzászólás, aki "elvből nem nézi meg, mert útálja a médiamajom Árpát" (megj.: jól kitol vele.)
    A film egyébként jó, az akciófilmek között is, de vígjátéknak is elmegy.
  • Panzermeyer
    #115
    Csak csatlakozni tudok. Elég sokan leszólták, és féltem, h. rossz lesz, de naygon jót szórakoztam rajta.
  • Dynamic
    #114
    Szokás szerint ezt a filmet is szarrá fikázták, ehhez képest elég jókat nevetgéltem rajta.Az elején még martam magam az idióta akciózáson("pájp szisztem klír"), de aztán rájöttem, hogy nem kell ám mindent komolyan venni.A karakterek nagy része rendeben volt(kár, hogy Mucsi nem kapott nagyobb szerepet).A film sokak szemében gagyinak tűnhet, de nekem az igazi ízét pont az adja meg, hogy magyar.Máshogy jönne át minden, mintha mondjuk a németek próbálkoznának egy ilyen "Guy Ritchie utánzattal".
  • dikki*yysw
    #113
    Ez az ARGO... ez az effekt igazából valami olyasmi, hogy üldözik a neten, és nehéz beszerezni (persze minden relatív). És bár mindenki tudja hogy egy szar, a tömegpszichózis azt hozza ki az emberekből, hogy mégis ezen görcsöljenek, hogy megszerezzék, hogy mikor lesz már dvd... vagy rosszul látom?
  • Csacsi
    #112
    Nah tegnap sikerült megszerezni DVD-n a filmet. Lehet, hogy lesz másik vferzió is, mert ez sima egylemez, és semmi extra nincsen rajta, csak a film. Azért én megint jókat röhögtem a poénokon.
  • Csacsi
    #111
    Az egyik haverom dolgozik itt nálunk a videotékában....és már megvan neki a papír...hogy a héten milyen filmeket hoz be a tulaj. És szerdán hozzák be az argót a tékába. Még bent sincs, de már le van nekem foglalva.
  • winnie
    #110
    LOL:) azért nem kell mindennek bedőlni. (és ahogy látom mást is sikerült ezzel megszivatnod:)))

    megnéztem a kedvedért, bizony a dvdmagazin egyik tavaly évvégi száma az argóval a címlapján jelent meg. természetesen a dvdmelléklet nem az argó volt.
  • petesilver
    #109
    Nah, ma elmentem az újságoshoz. Valóban jól emlékeztem, a relay újsághálózat árulta kb október-december környékén a filmet, de már visszarendelték a megmaradt példányokat az üzletekből. Sajna ennyit tudtam csak meg.
  • Csacsi
    #108
    Az a gáz....hogy sehol nem hallanni semmi hírt a dvd-ről. Teljes hírzárlat van.
  • petesilver
    #107
    Komoly! Tele volt aggatva a bolt reklámzászlókkal, nagy piros számokkal a tetején, hogy 3500 meg hogy ARG Árpa Attila filmje. De mondta is anno, hogy másképpen fogja teríteni a piacon, mint a többiek.
  • Csacsi
    #106
    Azért azt megnéztem volna. Biztos, hogy szar kamerás verzió volt. Még nem jött ki DVD-n. Pedig már nagyon megnézném.
  • zaki
    #105
    komoly??? ahhoz képest neten eddig sehol sem láttam
  • petesilver
    #104
    Nem akarlak elkeseríteni, de az újpesti végálomás Relay újságospavilonban már decemberben lehetett kapni a DVD-t 3500-ftért.
  • zaki
    #103
    jó kérdés :P

    viszont lassan 5 hónapja mutatták be a filmet, dvd meg még mindig sehol
  • winnie
    #102
    aham, lassan már itt lenne az ideje. Később vetített filmek már régen dvd-n feszítenek

    ?? példa?
  • Vlala #101
    aham, lassan már itt lenne az ideje. Később vetített filmek már régen dvd-n feszítenek
  • zaki
    #100
    jöhetne már dvd-n
  • Vlala #99
    nem tudm. Argo weblap: nincs jogosultságom a lap megtekintésére... LOL
  • zaki
    #98
    dvd mikor lesz?
  • Vlala #97
    Akkor már többet érsz, ha megnézed moziban, kamera nélkül. :-)
  • Hentes Bill #96
    a kép még tűrhető, de a hang...
  • winnie
    #95
    miért nézze meg?:) jó neki, addig míg nem látott
  • Narancs
    #94
    Ki lett tiltva?
    Én most szedem épp. Belenéztem, de sajna csak moziból, kamerából fölvett van fent...
  • Hentes Bill #93
    nem láttál még rossz magyar filmet? akkor nézd meg az apám beájulna c. filmet
  • Vlala #92
    Még nem láttam rossz magyar filmet.
    Ez sem lóg ki a sorból, hatalmasat moziztam rajta.
  • Sil3nt
    #91
    mi a klip címe (szám címe) amit néha napján adnak? (argo)
  • Hentes Bill #90
    na, ma én is megnéztema múvit, nem volt rossz. azért egy kicsit többet vártam tőle. vagy csak lehet azért ez a véleményem, mert itthon néztem meg a filmet, a képpel nem is volt gond, csak a hang borzalmasan silány minősgű volt, sokmindent nem értettem :P lehet, hogy a moziba kellett volna megnéznem :D
  • Laalee
    #89
    személyeskedést privátba intézzétek sérelmeket a megfelelő topikba kérjük
  • Waterhorse
    #88
    Na ma leszedem én is, sikerült rálelnem ingyenesen:))
  • AnuluWork #87
    Kéne egy "remake" vagy folytatás a "Mami Blu"-ból is (Gáspár, Dörner, Bán) ...

    Aki látta, tudja miért mondom. Az egy nagyon jó alaptéma volt.
  • shaba23 #86
    ennek a filmnek a legnagyobb baja az volt, hogy nem tudtam komolyan kell-e venni bizonyos dolgokat, vagy most poén volt.
    Szóval ha akció filmet akartak csinálni, az nem jött be, mert sokszor "vicces" volt a dolog, ha meg vígjátékot akartak, akkor az sem sikerült, mert annyira viszont nem volt vicces..