28330
10917302841238962806.jpg
  • taylorp
    #4360
    Akárki akármit mond, ez megint egy nagy parasztkábítás volt! Ennyit tudunk, be kéne végre már ismerni.
  • Jeol
    #4359
    nem azért mondtam...ő legalább rutinos.Kitudja melyik nagy csapatban lenne,ha nem sérült volna le Portóban. Annyira akar mindenki fiatalítani a válogatottban,de 'öregek' is kellenek.
  • Serpa
    #4358
    Kokó milyen fes volt a rózsaszínű ingében.
  • NeoMaN
    #4357
    lol mindig ez a szöveg!!!
    MIaz hogy túl nagy a nyomás LOL??? Profik vazzeg! Ebből élnek!
  • Matthewpamer
    #4356
    mit vártál? :D
  • hunbasser
    #4355
    az munka volt,amit tegnap csináltunk...
  • Csesza
    #4354
    jah, de a legviccesebb az volt hogy még az ordibálás közepette meg is hazudtolta magát párszor :)
  • csum666
    #4353
    Igy vna a heti helyzetbe ott háborgott azt védte a szar mlszt röhely volt amiket összehordott idióta barom meg ott üvöltözött stb....
  • vmvr
    #4352
    Lipcsei-t? Ne viccelj már...
  • Jeol
    #4351
    Én sosem értettem hogy mi a fa***ért kell ilyen játékosokat beválogatni mint Sebők Vilmos(még szerencse hogy levan sérülve mert kétszer ennyi gólt kaptunk volna) vagy Éger akinek a tapasztalata a béka segge alatt van.Hívta volna be Bozsik Lipcseit.Neki legalább van tapasztalata.Vagy Kovács Pétert miért nem hívták be,amikor Mattheusnál majdnem alapember volt.190 magas norvágokkal szemben nem Sowunmi kell aki egész meccsen egyszersem tudta lefejelni az ellenfelet.Szánalmas a magyar foci.... Mészöly Kálmán meg egy majom, Heti Helyzetben olyan hülyeségeket nyilatkozott,hogy azthittem leköpöm.
  • 4kos
    #4350
    Bozsik most megmutathatja Bosznia ellen mit tud mert legalább olyan nehéz meccs lesz mint a Norvégok ellen ami önbizalom eddig a barátságos meccseken összejött az most mind elszállt a norvégok ellen, de már az elején láccot hogy van a 4 védő abból a 2 szélső fellép rendszeresen és a villámgyors Carew meg Solskjaer mindíg egyedül marad a 2 belső védővel és kihasználták ... aztán ezután rájöttek h a védők rengeteget hibáznak újból kihasználták... eggyre feljebb szorítottak és gerán kívül már senki nemtudott semmit se csinálni
  • DJ Bee18
    #4349
    Bozsik ma reggeli mondata: túl voltak pörögve NO COMMENT. Kinek kéne le nyugtatni őket? De mindig ez van, görcs... Matthaus-nak ezt sikerült feloldani, őt az eredmények hiánya miatt kezdték ki, pedig arról már csak a játékosaink képzetlensége tehet, ő nem taníthatja meg őket focizni. De ez van, őt elküldték, ezeket kaptuk cserébe: ,,A támadójáték jó volt, volt két kecsegtető szituáció az első félidőben"
  • Redvin
    #4348
    A tegnapi meccsen egyetlen jo dolog volt: amikor a norveg jatekos bedobasnal hatra esett a palankon :). Kar hogy abbol a bedobasbol gol is lett...
  • _Vegeta_
    #4347
    Igy olvasva a neten cikkeket meg beszamolokat a tegnapi meccsrol feltunt hogy mindenki a jatekosokat szidja, pedig nem ok okolhatok. Mar az elso 10percben latni lehetett mi a gond.
    Bozsik: Ez neked szakszeru munka? Inkabb mennyel szakmunkasnak. :D
    Letamado futballt akart jatszatni pedig teljesen egyertelmu ez nem jo a norvegok ellen, banalis hiba! A jatekosok pedig csak rohangaltak a palyan nemtudtak mit kellene csinalniuk, megzavarodtak. Epp anyammal nevetgeltem azon hogy a szerencsetlenek csak kergetik a labdat, ha nalukvan minel hamarabb meg akarnak szabadulni tole es ez persze kapkodast eredmenyez, ami pedig labdaveszteshez vezet. Masik.. tamadojatekos nincs a palyan! Kerdem en mit akartal Bozsik? Kibekkelni a jatekot letamadassal?
    En Lothart akarom! :D
  • torrente
    #4346
    Szó szerint ezt mondták az atlantai olimpia után is (1996-ban). Azt mi lett belőle? Ugyanez várható most is.
  • Láma!
    #4345
    a héten az egyik sportban volt hogy a orvágok tartanak tölünk, meg elhangzott most is, hogy számoltak velünk. namost mi lett volna ha önbizalommal tele lépnek pályára???
  • a zsírkereskedő
    #4344
    ne is legyen,mert ha ezt nevezi valaki focinak akkor ne legyen
    na mindegy nem bomlasztok csak nekem ez az egész nem tetszik
    az is baj h mindenki hozzáértő, emellett töketlen és nem tud semmit a gyakorlatban megvalósítani-akár akar, akár nem
    mindenki szakértő, de focizni senki nem tud!ez a magyar futball
  • passatgt
    #4343
    1
  • miccoli002
    #4341
    Ha valaki már ezt gondolja akkor téleg ne várjunk semmit,abszulult semmit!!!!
    Én megmondom őszintén hogy szeretem nézni a brazilokat meg a németeket,meg amilant,meg a barcat....és sorolhatnám reggelig,de soha nem fog olyan érzést nyujtani ezen meccsek nézése,mint egy magyar érdekeltésgű meccs(ahol legalább partiba vagyunk)
    Valóban elkeserítő a helyzet,de ha mindenki így gondlkodik,akkor 50év mulva se lesz foci MO-n!!!!!!!
  • passatgt
    #4340
    u21-es válogatott ha már kiöregednek a felnőttek akkor egész jó csapat lehet majd...
  • a zsírkereskedő
    #4339
    "talán ha 1x egy magyar csapat elhiszi azt hogy nem alantasabb a külföldieknél"

    mondjak valamit? Az.
    ezen mi nem tudunk beszélgetéssel javítani
    másoknak se megy
    haagyni kell a fenébe
    lehet szép focit is látni(tv) és már kiutazni céltudatosan külföldi ligás meccsekre se olyan eszeveszetten drága
  • torrente
    #4338
    Emlékszem, 15 éve oda-vissza 0-0-át játszottunk a norvégokkal, ami akkoriban világégésnek számított. Mindenki a Mészöly fejét követelte.
    Most szerencséje van a Bozsiknak, hogy a mai meccs előtt a nyáron volt már egy Vaduz és egy Rabotnicski is.
  • antijuve
    #4337
    Szánalom!Egyszerűen szégyen volt ez a meccs.Néhány játékost sürgősen el kellene felejteni...
  • #4336
    nézzük a jó oldált a mecsnek nyertem egy ezrest
    (azért elég égő volt)
  • Viktorio
    #4335
    Hát....végülis....

    A félidőben hangoztatott elvárásoknak megfelelt a magyar válogatott, mert a szünetben azt remélték h egy másik válogatott lép majd pályára a 2.játékrészben és ez tény h egy másik jött ki mivel ekkor már 1-1et játszottunk!
  • illesbela
    #4334
    ez a válogatott ha összekapja magát és összejön pár dolog nekik a pályán akár egy nagyobb csapatot is megizzaszthatnak, de a gyengéktől is kaphatunk gólokat...
    szval ez van..
    évek óta ez a magyar foci...
  • Monoton
    #4333
    az elvárás az hülyeség

    minden válogatott szurkoloi elvárják a győzelmet
  • illesbela
    #4332
    persze ez is egy viszonylag kőnnyű meccsnek indult...
    álmomban nem gondoltam volna hogy a Norvégok 4-et rámolnak...
  • illesbela
    #4331
    ezzel egyetértek...
  • djemba-djemba
    #4330
    Pedig ilyen könnyű csoportot többé nem kapunk ajándékba...
  • illesbela
    #4329
    fifa?:))
    még a PES sem igazi foci...
    szégyen számba megy a Fifa 2006...
    nagyon gyenge játék...
    a PES 5 jobb de csak egy paraszthajszállal...
  • illesbela
    #4328
    hmm lehet hogy az lesz...
    azért a kövi meccset még meglesem...
  • illesbela
    #4327
    :D:D
  • illesbela
    #4326
    nagy volt az elvárás
    az már elég nagy lelki teher lehet azért...
    ha lenne elég önbizalmunk túl tudnánk magunkat az ilyeneken tenni pl: hogy rövid passz hátra... a többit le se írom mert már röhelyes volt...
  • JonDavis
    #4325
    Akkor játsz a Fifa 2007el
  • Monoton
    #4324
    10 év múlva vagy később nézz vissza akkor :)
  • illesbela
    #4323
    látni szeretnék végre egy tökös magyar válogatottat...
    nem egy olyan: "hááát megg pro-ro-ro báá-ál juk" féle remegő lábút...
  • Monoton
    #4322
    miféle teher
  • illesbela
    #4321
    túl nagy volt a drukk...
    még éger is hibázott...
    ezt pont tőle nem vártam
    de mondom szerintem önbizalomhiány...
    jah és túl nagy teher volt a játékosokon...
  • Matthew Prosac
    #4320
    gyerekek ne koptassátok a billentyűzetet, erre nem lehet szavakat találni