28330
10917302841238962806.jpg
  • csum666
    #4480
    1et nem értek! úgyis kiesünk meg úgyis akkor már nem lenne egyszerűbb ha az u21 játszana?? mer most tapasztalatot szereznek és a következő eseményre kijutnánk de így sose fogunk kijutni ....
  • lord nihilus
    #4479
    0-18 :DD
  • H0ri
    #4478
    te meg gondolkozz ^^
  • Zizou5
    #4477
    bosznia-magyarország 0-5! LEGYETEK MÁR OPTIMISTÁK!!!! :)
  • csum666
    #4476
    hát jó lenne ha x meglenne de hát ha nem jön össze se csalódom mert ők télleg jók
  • csum666
    #4475
    26' Russia 1 - 0 Hungary
  • Zséé
    #4474
    már vezetnek az oroszok a 16. percben... :/
  • csum666
    #4473
    Az u 21 most sorsdöntő meccset játszik bennük bízhatunk!
  • _Vegeta_
    #4472
    EZ biztos? Mert a lenti interjuban mondta a kedvenc szakemberem hogy Huszti megserult es igazmagyar(thomas) mindenkepp kezdo lesz. :)
  • lord nihilus
    #4471
    looooool :DDDD
    "Az edzések is jó hangulatban telnek, amióta Gábor gyermeteg hibáival nevetteti meg a többieket" >>>ez ütött
  • Cassell
    #4470
    Jaja a Duna Tv adja élőben Knézy lesz a kommentátor.
  • Tomicsek
    #4469
    Közvetíti valamelyik TV csatorna a Bosznia- Magyarország meccset?
  • Takezó
    #4468
    jah, nekem is ilyen megérzésem van...
  • Unreal1942
    #4467
    2:2 az utolsó percekben alakul ki a végeredmény.
  • DJ Bee18
    #4466
    3-1 oda...
  • Grenzjager
    #4465
    A magyar kezdő11:

    Király - Lőw, Juhász, Éger, Halmosi - Horváth A., Tóth B., Dárdai, Huszti - Gera - Torghelle

    (tehát Molnár B.-> Tóth B. és Sowunmi-> Torghelle csere volt a norvégok elleni keződhöz képest)
  • Cassell
    #4464
    Na ez nagyon tetszett jót röhögtem!
  • Grenzjager
    #4463
    de láttátok a bosnyák keretetet (#4404)?? izmos, látszik is a fgadó irodák oddszain...

    BetAndWin:
    Bosznia és Hercegovina 1.65
    X 3.50
    Magyarország 4.75

    Tippmix:
    Bosznia-Hercegovina 1.60
    X 2.95
    Magyarország 3.50
  • Unreal1942
    #4462
    Majd a mai meccs után alkossunk véleményt a válogatottról.
    Nem akarok messzemenő következtetést levonni a Norvégok elleni megdöbbentő méretű vereségből.
    Ha valóban profik akkor ezt most feledtetik. Ha nem sikerül akkor 1 évre megint elpártol tőlük az is aki eddig kitartott. Nem az EB a tét számukra hanem a megbecsülés.
  • a zsírkereskedő
    #4461
    ...a bőrszín nem szabad h számítson!
  • Grenzjager
    #4460
    eggyel elnézted, gondolom nem nekem kartad... :)
  • _Vegeta_
    #4459
    ugynezki Huszti nemlesz sajna. :(
  • DJ Bee18
    #4458
    jah jóvan :), bocs, csak már annyira dühítenek ezek az interjúk, hogy végig már nem voltam képes elolvasni
    attól függetlenül tartom, ez már csak hab lett volna a tortán :)
  • szanics
    #4457
    Olvasd tovább, majd rá fogsz jönni valamire, és akkor nevetsz egy jót ;-)
  • DJ Bee18
    #4456
    Érződik még a játékosokon a Norvégia elleni blama?
    Természetesen túltettük magunkat rajta, hiszen profi játékosokról van szó, akik mentálisan is erősek.

    Aha... Én amikor kinevezték, bíztam ebben a f*szban, már látom, súlyos hibs volt
  • [Jakuza]
    #4455
    Menj inkabb vodkazni.
    Ez nem az a topic, ahol a helyesirassal kell foglalkozni.
  • pacclacc
    #4454
    Köszönöm szépen, hogy így kijavítottál! Nem is tudnám, mi lenne akkor, ha te nem lennél! Így már a többiek is tudják értelmezni, amit írtam! Azt látom, hogy a helyesírásom csak téged zavart különösebben! Az osztályzásoddal meg vagyok elégedve, mert még így is jobban teljesítettem, mint a magyar válogatott a focipályán!
    Nos mindenesetre mások szövegeiben én is találok hibákat néha olyan ordító hibákat, mint amit én is vétettem, de azért én nem fogom kijavítani őket, mert nem vagyok olyan bunkó (mint te). Inkább a témához szoltál volna.

    Vagy te vagy a moderátor???

    Remélem ebben is találsz hibát te …… Tanár úr


  • Matthew Prosac
    #4453
    A bosnyákok ellen készülő magyar válogatott szövetségi kapitányát, Bozsik Pétert a válogatott délutáni edzése után egy rövid interjú erejéig tartottuk fel:

    Érződik még a játékosokon a Norvégia elleni blama?
    Természetesen túltettük magunkat rajta, hiszen profi játékosokról van szó, akik mentálisan is erősek. Ők is hibáztak, én is hibáztam a csapatösszeállításban.
    Pontosan mire céloz?
    Nem akarok túlságosan belemenni ebbe, hiszen próbálunk az ellenfelek számára továbbra is kiismerhetetlenek maradni. Röviden annyit, hogy a jó formában lévő Sebők Vilmos, csatárposzton a robbanékony és agilis Tököli - Sowunmi duó lehetett volna hatékonyabb, illetve a Forma1-es csapatban Baumgartner Zsolt is meggyőző teljesítményt nyújt évről évre, így felkeltette érdeklődésünk.
    Sokan kritizálják Thomas Sowunmi szerepeltetése miatt…
    Én bízom a játékosaimban és olyan alapokra építem a csapatot, amely rutinos, és kellő nemzetközi tapasztalatlansággal rendelkezik. Thomas rengeteg gólt rúg az edzéseken, főleg Éger Laci hazaadásait használja ki nagy hatékonysággal. A bosnyákok ellen is kezdeni fog.
    Kapusposzton sem várható változás?
    Király Gabi évek óta a válogatott első számú kapusa, ezen egy gyengébb meccs sem változtat. Az edzések is jó hangulatban telnek, amióta Gábor gyermeteg hibáival nevetteti meg a többieket. Ez még jobban összekovácsolja a csapatot.
    Mikor jöhetnek a fiatalok?
    Mindennek megvan a maga ideje. Az U21-es válogatott remek eredményeket produkál, velük 10-12 év múlva számolok a felnőttválogatottban.
    Halmosi sérülése mellett vannak-e további maradiak?
    Sajnos a mai edzésen hárman is sérülést szenvedtek; Huszti Szabi Torghelle belépője nyomán keresztszalag szakadást szenvedett, Juhász Roli ugyancsak Torghellével fejelt össze balszerencsésen, ennek következtében felrepedt a fejbőre, Horváth Andris pedig az edzés végén Torghelle pároslábú becsúszása után maradt a földön. Az előzetes orvosi vizsgálatok szerint 3 hetet kell kihagynia.
    Végül pedig: mi lehet a nyerő taktika?
    Az edzéseken rengeteget gyakoroltuk a futballt, így minden esélyünk megvan a győzelemre. Technikás focit játszunk, ugyanakkor az egyik leghatékonyabb fegyverünk a taktika és elképzelés nélküli játékunk, hiszen ezzel minden ellenfelünket meglepjük.
    Nincs más hátra: sok sikert kívánok!
    Köszönöm!

    -interjú: Komlósy Csaba-
  • jefferson83
    #4452
    Most megfogtál, fogalmam sincs :)
  • Matthew Prosac
    #4451
    és ő nem pislog jobbra balra a magyar himnusznál, mint honosított kézilabdázó-cimborája: Carlos Perez?
  • jefferson83
    #4450
    Lol Annyit hozzátennék, hogy ez a mérkőzés mindenkiből valami ilyesmit hozott ki. Egyszóval egyetértünk. Thomas peddig sokkal jobban beszél magyarul, mint focizik. Őszintén szólva én nagyon meglepődtem amikor hallottam nyilatkozni.
  • Matthew Prosac
    #4449
    anyit = annyit
    tudnák = tudnék (2x is)
    Mért = Miért
    válaszuk = válasszuk
    bellül = belül
    kocogot = kocogott
    belebonbázott = belebombázott (bár ez a kifejezés elég furcsa)
    együtmüködni = együttműködni
    Töbször meg néztem a meccset = Többször megnéztem a meccset
    JOBRA pofáz = jobbra pofázik
    A számomra a legszarabban teljesitő = Számomra a legszarabban teljesítő

    tartalom : közepes
    helyesírás: elégséges
    trágár szövegek használata : jeles

    Te se irodalmi pályán helyezkedj el, inkább jelentkezz be Thomas helyett, ahogy tervezted! Üdv
  • Grenzjager
    #4448
  • pacclacc
    #4447
    MAGYAROK=RED
    MAGYAROK
    MAGYAROK=GREEN
  • pacclacc
    #4446
    Szép a Mi nagy Magyar válogatottunk, amikor olyan is bekerülhet akinek még klubbja sincs, mi a fasznak játszik ilyen játékos??? Thomas. Majd játszok én helyetted a válogatottban, igaz a tökömig be vagyok GIPSZELVE, de anyit énis tudnák teljesiteni mint te!!! Egyáltalán ez a NAGY szinesbörü magyar tud magyarul? Mért nem csináljuk azt amit a portugálok??? Deco szintü játékost kéne honositani vazzeg!!! Thorgelle szar játékos, hogy nem ő kezdett??? HA igen akkor legalább a két szar közül a jobbikat válaszuk. Ugyebár golokra mérik a focit. Legalább Thorgelle csinált 1 11-est. Azt is észrevettem... hogy a picsaba akarunk mi golt rugni??? Gera lennt a szélröl beivel! De hova??? Talán jo lett volna, ha a csapat rájönne arra hogy ez csapatjáték!!! Miért mondom ezt???
    Azért mert mikor Gera beadta a labdát, a 16-oson bellül nem volt játékos!!! Miért nem voltak játékosok??? Mert a többi játékos csak akkor kocogot át a térfélen!
    Kérem szépen!!! Ha csapatként nem tudnak együtmüködni, és focizni se tudnak, akkor LEGALÁBB kérem LEGALÁBB egy félidöt fussank végig!!! Mondjuk magyar szinten ez se sokszor sikerül. A Kapusról is beszéljünk. Szerintetek Király mind a 4 golba bennevolt??? Mert szerintem SAJNOS igen. Töbször meg néztem a meccset és amikor azt a kurva nagy golt kaptuk szinte 0 szögböl, bizony nagyon is benne volt!!! Ahogy a tévéböl láttuk bal oldalrol kaptuk azt a golt, de mikor megkapta a Norvég játékos a labdát, addig Király Gáborunk JOBRA pofáz és integet valakinek, ahelyett hogy a labdára figyelt volna, amikor a norvég belebonbázott a labdába, bizony még csak akkor forditotta el a fejét!!! Naná hogy igy nem lehet kivédeni egy ilyen kurva nagy lövést!!!

    A számomra a legszarabban teljesitő focista Bizony Király Gábor volt! Lehet hogy a kabala mackonadrágját jolene lerepiteni rola!!! Na azért az egész meccsröl inkább nem beszélek mert bizony tudnák mit irni!!! Hirtelen csak ezek vannak a szemem elött!!!

    Ez a meccs KIRÁLY volt!!!

    Elnézést ha egy kicsit durva voltam!!!
  • Grenzjager
    #4445
    mivel ez egy jó meccs lesz, és a magyar csapat jó eredményt ér(het) el, TUTI NEM....


    sose várd a csodát...
  • H0ri
    #4444
    nemtok róla :/
  • pacclacc
    #4443
    Közvetiti magyar csatorna a Moszkvai találkozot, vagy erröl lemaradunk?
  • a zsírkereskedő
    #4442
    bilibe lóg a kezed
  • lord nihilus
    #4441
    egy győzelemmel vagy akármilyen döntetlennel továbbmehetnek a fiúk!
    Hajrá-Hajrá!