28330
10917302841238962806.jpg
  • a zsírkereskedő
    #4400
    most hullámvölgyben voltak/vannak de tényleg nem kell IQ bajnoknak lenni ehhez h letámadsz aztán kifelé meg rövidpasszos modern játékot lehetőleg egyérintővel...
    nekem ez tetszene, és hallottam h rövidpasszosat is akarta bozsik de egyszerűen seggbe kell rúgni aki nem azt csinálja amit én(edző) akarok...
    tényleg nem kell sok ész ehhez csak tudni kell futni(jelzem még ezt se tudunk...)
    szóval alapozás után beléjük lehetne verni
    bár én kéziztem de ott közel sem volt ilyen szabadelvűség a pályán mint itthon a fociban
  • lord nihilus
    #4399
    vagy a görögöknél is (majdnem)ugyanez volt
  • a zsírkereskedő
    #4398
    nekem van egy teóriám
    ott a wigan...tavaly "csodát tettek" pedig csak jó volt a taktikájuk
    letámadás és és egyből megfolytani az ellenfelet-valami ilyesmit nyomtak végig
    ez a taktika tökéletesen működik az átlagos képességű játékosokkal, mert velük érdemes csak ezt játszatni
    na a magyaroknál csupa csupa átlagos játékos van- olyanok akiket ha kicserélünk ugyanaz lesz
    szóval valami hasonló taktikával sztem aggresszív játékkal jobbak lehetnénk
    de ez csak egy ötlet
  • BIZ0906
    #4397
    ja, de még az előző meccsen legalább volt valami fény de annak is annyi
  • Jeol
    #4396
    Haladnak a leégés felé? Már rég elérték....
  • BIZ0906
    #4395
    Magyarok így tovább. Haladtok a leégés felé, vagy annál lejebb is van út?
    Inkább évekig vissza kéne vonulni ahlyett hogy a pénzt paarolák.
    Szerintem
  • fradista91
    #4394
    Ha láttad volna a mérkőzést...
    Sok féleképpen ki lehet kapni. Szégyenteljesen, és emelt fővel. Ez a Csapat tegnap az előbbit "teljesítette". Azért (is) szégyenteljes ez a vereség, mert nem csúsztak másztak egy-egy labdáért, nem szolgálták ki a kilátogató, és otthonülő szurkolókat. Előttem elmondta valaki, hogy az Anglia-Andorra mérkőzést tekintette meg a Magyarország-Norvégia meccs előtt. Azon a selejtezőn az Andorraiak csúsztak-másztak egy-két labdáért, próbálták kiszolgálni a közönségüket, próbálták élni a lehetőséggel, hogy válogatottak lehetnek. A magyar fiúk többsége nem érzi a válogatottság "súlyát", nem érzi megtiszteltetésnek, hogy válogatottban szerepelhet, mert akkor nem így "focizott" volna. Azért (is) röhögnek majd rajtunk külföldön, mert sokszor egy-egy ország megítélésében a világ legnépszerűbb játékában való szereplés is meghatározza.

    A hozzászólásod második felével teljesen egyetértek.

    HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • jefferson83
    #4393
    Én apámmal néztem, neki volt esze és elkapcsolta én meg mehettem át a másik tévéhez, de minek
  • ProGabe #4392
    én pont ezért nem néztem :( ilyen esetekben úgy érzem hogy én égek :S
  • jefferson83
    #4391
    Még ha láttad volna. Nem az eredmény lett szánalmas, hanem a játék volt az. Én szégyeltem magam a tévé előtt :)
  • grebber
    #4390
    Igazad van.Kemény dolgok folynak itt.Van egy pár magyar edzö aki majdnem a fél nb1 nél volt már edzö:)Ez vicc
  • homeless
    #4389
    Nem értek egyet ezzel az ország becsületet dologgal. Ha pl a magyarok verték volna meg a norvégokat 4:1-re akkor én nem Norvégiát néztem volna le, hanem max. a válogatottat, de még szerintem azt se. Ha nyer a válogatott, akkor büszkék lehetünk rájuk, ha kikapnak, akkor nemhiszem, hogy a Magyarországot bárki is lenézné emiatt.

    "Sajnos" nem láttam a meccset, de ez az eredmény tényleg szánalom. Szerintem el vannak kényeztetve a játékosok és a fejesek is. Ez itt a legnagyobb probléma. Minek játszon jól, ha úgyis megkapja a többszázezret(több milliót?) egy meccsért? Ezek tényleg nem az országért játszanak, hanem a szaros pénzért.
  • fradista91
    #4388
    Hoppá, mekkora hsz volt ez! Nagyon adom amit írtál! Teljesen egyetértek veled.

    Megjegyezném, hogy a "megzavarodtak" nem a védelmükben szólt, hanem hogy nem tudnak, és nem is akarnak focizni, nem érzik mi az a Válogatottság, mit jelent Magyar címeres mezt viselni, a háttérben pedig - ahogy mondtad - hazug, pénzéhes, jog- és törvénysértő "banda" áll, amely magasról tesz mi lesz a Magyar Focival, az Ország becsületével, a Legpatinásabb Clubbal (FTC), nekik Csak és kizárólag a saját érdekeik számítanak, és ez nem csak az MLSZre vonatkozik (!). Ha lenne egy csepp lelkiismeretük is, leégne a pofájukról a bőr, hogy egy ilyen produkció után, nem mondanak le, és még azt mondják, ezzel a 20-25 fős kerettel számolnak az EBn... De nézhetjük az ország helyzetét is: a miniszterelnök hazug kampánnyal csapja be az országot, hatalmovágy miatt... De nem mennék bele a politikába, ez nem az a topik. Csakhogy, tényleg nagy igazság az, hogy amilyen az ország, olyan a foci.
  • Oziris666
    #4387
    Juteszembe,ha vkinek megvan a félidei Détári interjú,rakja már föl mert az az év vicce volt
  • grebber
    #4386
    Hát ja.Szopja a volt játékosait.
  • Oziris666
    #4385
    Fradistát elvből nem fog behívni az tuti!!!
    Inkább a vén Zte-seket
  • grebber
    #4384
    Bodnár meg jo formába játszik,öt se hivta be.Lehet kinevetek de Dragonert és Baloghot is be lehetet volna hivni.
  • _Vegeta_
    #4383
    Szerintem valami mas meccset neztel. Hidd el rettento fontos a jo taktika anelkul egy profi csapat meghal.
  • Oziris666
    #4382
    Gerán és Husztin kívül mehet az összes!
    Különben Löwnek ez már nem az első gólpaxxa volt:)
  • Csesza
    #4381
    hát igen fehér volt még a másik katasztrófa
  • Zizou5
    #4380
    lőv, fehér, éger nem kell a válogatottba! nem is értem miért voltak kezdők...
  • grebber
    #4379
    Hajnalt is behivhatná.Nem kiéget magyar sztárokat kellene eröltetni.Éger is le volt lasulva.És ez még csak Norvégia volt.Csapat nélküli játékos tud kezdeni egy vállogatotba:)
  • Oziris666
    #4378
    Aztmondta Bozsik amikor edző lett,hogy azért nem fiatalít,mert egy EB selejtezőnél most kell hogy a csapat sikeres legyen,nem 2-3év múlva!
    GRATULÁLOK -sikeres lett a csapat
  • Csesza
    #4377
    balfaxmolnár csak azér került be mer kellett egy jó zetés hamár petya ott volt edző :)
  • grebber
    #4376
    löw vicc,Leandro sokkal jobb focista.Molnár:).Kanta féle fiatalokat miért nem hivnak be???????
  • jefferson83
    #4375
    Nem vagyunk egy véleményen, de ez nem baj :) 11 egymást nem ismerő profi focista nulla edzői utasítással is valahogy összjátékot kell, hogy produkáljon.
  • _Vegeta_
    #4374
    Nyilvanvalo szegeny jatekosok azt sem tudtak hol all a fejuk. (Persze hibaztak is de ilyen helyzetbe ki ne hibazna mikor ilyen banalis hibat vet a szovetsegi kapitany, sot istentudja meg miket mondott ezeknek)
    Egyszeruten nem tudtak mit kellene csinalni, csak es idezem magam "rohangaltak a palyan". Egyedul Geranak es Husztinak volt valami sutnivaloja, de nem tudtak kivel osszejatszani. Helyzet: 16os kornyeken legalabb 3-4tamado jatekos megjatszhato erre beadja a balrol erkezo hatvednek! lőwnek a labdat. Teljesen megzavarodtak.

    Jakuza: Egyetertek. En sajnalom a Gera feleket, mert ha o nem magyar lenne hanem teszemazt spanyol, angol, vagy nemet mittomen mar sokkal elismertebb futballista lenne.
  • jefferson83
    #4373
    Én is így gondolom. Ezt a teljesítményt munka mellett is lehet hozni simán.
  • [Jakuza]
    #4372
    Mitol zavarodtak meg ?
    Ja, attol, hogy belekellene rugni egy szaros borgolyoba ?
    Ez egyszeruen szegyen.
    De ez meg hagyjan,de hogy egy 2szeres VB dontos nagy focihagyomanyokkal rendelkezo orszag valogatotjanak a szakvezetoje, ahol allitolag ertenek a focihoz a felidoben azt nyilatkozza, hogy jol jatszunk, amikor 3-0ra vezet az ellenfel, egyszeruen hanyingert kelto.
    Hogy egy szarhazi meszoly, aki anno a bundabotranybol elt, es a kisteleki spanjaval kigolyozott fondorlatos modon egy Mattheust, aki Nemet letere valamit tenni akart egy kulfoldi orszag valogatotjaaert es foggal korommel kuzdott, amikor a komcsi media folyamatosan szapulta uvoltozhet a TVben, vedelmebe veve ezt a gyomorforgato szanalmas bandat.
    Amikor a Detari olyat nyilatkozhat, hogy a Ronaldinho-t nem kell megbecsulni, mert azok az igazi jatekosok, akik 20-30k ehberert mint o anno szar korulmenyek kozott pl a Honvedban jatszott. (Amikor felolvasta a haverom azt hittem rosszul hallok). Egy majom Urban akinek a szakertelme egyenlo a nullaval, ha nem kisfroccs ivasrol van szo, megmeri jegyezni, hogy ez a valogatott jobb mint a 2 evvel elotti ?
    Uzennem neki, hogy lehet gyartani a kifogasokat, hogy ha szerinte a csapat jobb csak az eredmeny megalazo, akkor hol az igazsag ?
    Jobb a csapat csak ne jojjon ismet Mexico vagy Jugoszlavia. (Ebben legalabb szerencsejuk van, mert Jugoszlavia feloszlott nem verhet mar el minket 1-7-re hazai palyan)
    Nem is tudom kimondta egyszer a Sport1-en, amilyen az orszag olyan a focija.
    Ugy erzem merhetetlenul igaza van.
    Egy olyan orszagban ahol egy miniszterelnok hazudhat, ahol egy focista a semmiert felvehet millio forint felett kozben meg edzesen mehet a kocsmaba (sajat szemmel lattam a Haladas jatekosoknal), ahol kicsinaljak a legpatinasabb fociklubot, mert egy-par embernek nem tetszik az FTC,ahol a hazugsag, a szethuzas, a szarkavaras van az elsohelyen, mit var az ember ????
    20 eve vernek el minket olyan csapatok, amit egy kozepes szintu mas valogatott, vagy klubcsapat tobb gollal kuld haza, es meg mindig vannak olyan gyoker meszoly felek, akik milliokat keresnek ebbol a szarkupacbol.
    Ideje lenne mar ezeket a szarragokat a labdarugokkal egyutt elkuldeni a gyarakba dolgozni, aztan lehet letminimumbol tengodni, s kozben szabadidoben a munka utan ingyen a libalegelore elmenni a bogyot rugdosni.
  • a zsírkereskedő
    #4371
    nem kell bezárni mert sok a szakértői vélemény
    ezeket mind nem tudnám elolvasni:)
    nekem tetszik ami itt megy
    valaki védi a bénákat és van aki meg oltja őket-ezért ez a legviccesebb focistopik
    hajrá magyarország!????
  • fradista91
    #4370
    :DDD
    Neked is jó szórakozást :)
    Aztán idáig halljam a hangotokat :P

    Hajrá Fradi!
  • Grenzjager
    #4369
    lassan indulnom kell, hogy többen legyünk egy nbII-es bajnokin mint a válogatott nyitómeccsén
  • Grenzjager
    #4368
    és nagyot fogunk szívni a bosnyákoktól is... már most röhögök...
  • jefferson83
    #4367
    Nem szeretnék vitát szítani, de engem meg az idegesít fel a legjobban aki leakarja venni a "játékosokról" a felelősséget, hogy ők nem tehetnek semmiről. Na ez a nevetséges. Rossz taktikával ami az edző érdeme ki lehet kapni, de nem így emberek. Azért mert egy profi játékos 5 méterre nem tud passzolni nem kell az edzőt okolni. Ha egy tízéves gyerek az utánpótlásban nem tud passzolni az az edző hibája, de ilyen szinten, ugyan kérem.

    UI: Egy kis érdekesség, amit már érintettem egyszer. Anglia 5: 0 Andorra. Én majdnem végignéztem, a meccset (végét nem láttam mert kezdődött a magyar). Ebből az látszott, hogy ki lehet kapni 5 nullára. Mégis láttam a játékosokon, hogy 1-1 labdáért csúsznak-másznak és a lehető legtöbbet hozzák ki magukból,nálunk ez hiányzott. Enélkül pedig senki nem lehetne válogatott.
  • fradista91
    #4366
    Én is :(
    Sajnos megzavarodtak... az egyéni hibák túl sokat nyomtak a latba...
  • Csesza
    #4365
    már az elején láttam hogy kikapunk, mer nagyon kapkodtak a fiúk, a norvégok sokkal nyugodtabbak voltak és tudtak labdát tartani...

    sajnálom :(
  • fradista91
    #4364
    A tegnapi "mérkőzésről"...
    Először is: Szép volt fiúk!
    Szégyen amit ez a bagázs művelt. (Már) Az első gólnál tátva maradt a szám... A további eseményeket figyelve, nem is tudtam másra gondolni, mint hogy kapunk egy zakót. Nem értem hogy lehet beválogatni, a német vagy spanyol másodosztályból játékosokat?!?! Grat bozsik. És még a csapatnélküli játékosokról nem is beszéltem.

    Nagy várakozás, nép etetése, és egy óriási csalódás. Mi meg még hittünk is, bíztunk is a csodában...

    A közönség reagálásaival abszolút egyetértek, miért várják el hogy bíztassuk őket, ha ők nagyívből tesznek azokra akik kilátogattak?! Mert így történt. Ha előtte nem etetik a népet a rizsával, meg nincs az ausztriai kiemelkedő játék (legalábbis az utóbbi szereplésekhez képest), máshogy álltak volna hozzá az emberek a meccshez. De nincs mit magyarázni, SZÉGYENT HOZTAK AZ ORSZÁGRA, a félidőben letéptem volna a mezükről a Magyar Címert, mert nem méltóak Magyarország válogatottjához (sem)!...

    Kíváncsian várom a történet szerdai folytatását... Magyarként kötelességemnek érzem hogy kitartsak melletük, viszont mostmár csak (!) az Ország becsületének megmentéséért szorítok... Mert szerintem ez az hajó is elúszott. De a remény hal meg utoljára, úgyhogy HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

    Ha egy kicsit durvának tűnik a hozzászólásom, mindenkitől elnézést. De úgy gondolom másképp/más hangnemben nem lehet reagláni, nem lehet beszélni a tegnap történtekről.
  • juzosch
    #4363
    Érdekelne a vállogatott, de ez nem az.
  • Csesza
    #4362
    figyelj, ha nem érdekel a válogatott akkor el lehet innen menni...
  • juzosch
    #4361
    Ideje bezárni a topicot. Nem létező dologról fölösleges beszélni. magyar labdarúgás nem létezik. A magyar válogattotat sem lehet a focicsapat névvel illetni. Ennyi.