28330
10917302841238962806.jpg
  • lord nihilus
    #4440
    Utánpótlás Európa-bajnoki selejtező, Moszkva, szerda, 14.00

    Róth Antal: - Egységes, gyors és sokat futó válogatott ellen lépünk pályára, egy olyan meccsen, amit az olaszok elleni tavalyi mérkőzéshez tudnék hasonlítani. Egységes csapatjátékkal, és kiemelkedő egyéni teljesítményekkel valóra válhatnak az álmaink. Nagyon fontos, hogy önbizalommal telve fussanak ki a pályára a fiúk, és úgy érzem, hogy ezzel nem lesz gond. A finnek elleni mérkőzést ugyan 5-0-ra megnyertük, de fontosnak tartom, hogy az akkor tapasztalt hibáinkat kiküszöböljük.

    A magyar válogatott várható összeállítása
    Kemenes - Balogh B., Máté, Rodenbücher, Horváth G. - Bori, Sándor Gy., Vadócz, Bank - Priskin, Feczesin
  • Unreal1942
    #4439
    Na majd látjuk mi lesz holnap!
    Annak örülök, hogy nem tudtam megnézni a Norvégok elleni meccset. Már a hír hallatára is az agyvérzés kerülgetett. Az összefoglalóból csak az látszott, hogy bazi nagy hibákból kaptuk a gólokat. Egyébként a játék ezeket leszámítva milyen volt? Nyomtak a Norvégok nekünk semmi lehetőség?

  • _Vegeta_
    #4438
    En pl sose szittam Mathit. Aki szitta az hulye egeszen egyszeruen. :)
  • Takezó
    #4437
    de nem ugyanazok az emberek ;)

    pl én most szídom Bozsikot, hogy ilyet jelent ki, hogy 3.-4. hely, de Mátyást támogattam
  • DJ Bee18
    #4436
    Matthaust meg azért piszkálták, mert megígérte hogy kijutunk :) Próbálj kiigazodni a magyar népen...
  • _Vegeta_
    #4435
    Ez is csak ot minositi.
  • Grenzjager
    #4434
    Bozsik már a norvégok meccs után (reálisan) letett a továbbjutásról !!! ez is komoly...
    Ő mondta, hogy 3.-4. hely az elérhető már....
  • DJ Bee18
    #4433
    "Ugyanugy emberek mint te, izgulnak, idegesek, faj a fejuk, rossz labbal kelnek, rossz napjuk van stb"


    Ezt ki írta? Mert nekünk MINDIG rossz napunk van... Ezt hívják profizmusnak, bármi van, hajt. Érdekes külföldi sztárocskákat folyton b*sztatja a média, pályán mégis ugyanúgy hajt, küzd. Ne legyünk már elfogltak, 20 éve kínlódunk, amióta élek, nem látok jó magyar focit, és tartok tőle, már nem is fogok... És ezt ne merje senkise ilyen hülye kifogásokkal kimagyarázni
  • DJ Bee18
    #4432
    ha bosnyákok ellen sem nyerünk, vége a kijutási álmainknak, csak a 3 pont
  • _Vegeta_
    #4431
    Na ja. :) Az elozo meccsen a Magyar csapatbol 2 mbert emelnek ki akik probaltak es hajtottak es mondhattok akarmit nem fog megvaltozni a velemenyem errol. Az egyik Gera Zoli a masik Huszti Szabi. Sajnos sikerult a norvegoknak oket semlegesiteni, ha lett volna meg par Huszti vagy Gera jobban kijottunk volna még ilyen szar taktikaval is.
    Kivancsi leszek a jugok ellen mien taktikaval jon a fonok es foleg hogy kiket fog jatszatni. Szerintem megtunak verni oket, de minimum egy dontetlent meg tudnanak szerezni.. viszont ha ez lesz ami a norvegok ellen akkor semmi esely.
  • vmvr
    #4430
    Babos? Hollandiában milyen gólokat kap... Szerintem ő nem jó kapus és nem üti meg a válogatott szintet, meg nem valami szerencsés dolog, mert ő vonalkapus.
  • jefferson83
    #4429
    "A foci penz a foci elismerest hoz ne szepisd mar mas orszagok futballistait nem kulonbek."

    Nem különbek a focisták ez igaz, de ott az ember nem annyira sajnálja a sok pénzt, ahol focit is lát. Portugálok, egyértelmű :)

    "Fociztal mar komolybol? Vagy mast kerdezek sportoltal mar komolybol?"

    Én egészen az érettségi vizsgáig versenyszerűen fociztam, ebből két évet NB1/B-ben. Ez azt jelentette, hogy heti 5 edzés plusz a meccsnap(iskola mellett természetesen). A két évadból amit ott töltöttem az egyikben bronzérmet szereztünk. Nálunk akinek a meccsen remegett a lába,mert labdát kapott az nem játszott. Ilyen előfordul az első meccsen, ami elnézhető, de a tizedik után már leordítják az ember fejét (jogosan). Hogy én miért akartam minden áron tanulni azt nem tudom, most már kereshetném a zsét.

    "...magyar futballistakbol hianyzik az ilyesfajta csapatszellem es profizmus, ami nincs nekik meg azt nem lehet felhozni vadnak."

    Erre találták ki az amatőr bajnokságot, munka mellett.

    "En mar tobbszor is megjegyeztem itthon, hogy tiltsak vagy szuntessek be a magyar focit ne penzeljuk ezeket talan eszhezternek. Ha jol belegondolsz ez volna a legegyszerubb es legjobb megoldas. :)"

    Egyetértünk :)

    "Ugyanugy emberek mint te, izgulnak, idegesek, faj a fejuk, rossz labbal kelnek, rossz napjuk van stb"

    Kérdem én, egyszerre 11-nek?

    UI: Hofi nagy igazságokat mondott. A vizilabda mellett a boxot is megemlítette, mert ott aki lazsál azt pofánvágják bizony.


  • Grenzjager
    #4428
    összefogás ->>>>>
    Nézd meg akkor Romániát, Oroszroszágot!! ..stb, 'szal ez nem csak Afrikára jellemző...amúgy sok afrikaira ahol nemzet sincs egyáltalán nem jellemző amit írtál...

    amúgy minden sportban elöszőr fejben kell ott lenni...nem csak a fociban..
  • [Jakuza]
    #4427
    Erdekes Beckhamnel nem ezt lattam es a tobbi jatekosnal akik suru bocsanatkeresek kozott kertek elnezest azoktol, akiknek koszonhetik akikke valhattak.
    Nem en nem fociztam komolybol csak NB2-ben, (ESMTK) olyan helyen ahol az oreg jatekosok raszolnak az emberre edzes kozben. hogy oreg ne fuss mert nem, mi nem birjuk a tempot kulonben nem kapsz labdat a merkozesen.

    A lampalazzal ne magyarazd mar meg, hogy nem hajt egy jatekos, mert egy marhasag.
    Ja es akkor nem a labdarugok tehetnek aerrol, hogy nincs bennuk meg akaratero sem ?
    Ez egy alapveto emberi tulajdonsag, es errol csak is a focista tehet, nem a rossz taktika.
  • _Vegeta_
    #4426
    Nem igazan akartam még egy kommentet elpazarolni erre mert annyit nem er az egesz, de nem erted az egesznek a magjat.

    "Csak hogy azok a focistak tudjak, hogy azokert fociznak, akik meggebednek a munkaban, es az orszagukert jatszanak, akiknek koszonhetik, hogy labdarugok lehetnek."
    Ketlem. Egyedul az afrikai csapatoknal latok ilyesfajta osszefogast amirol te beszelsz. (Meg a portugaloknal hehe) A foci penz a foci elismerest hoz ne szepisd mar mas orszagok futballistait nem kulonbek.

    "Es ne gyere azzal, hogy szegenyek elvesztettek a fejuket."
    Fociztal mar komolybol? Vagy mast kerdezek sportoltal mar komolybol? Ha igen tudod mik jaccodnak le egy mber fejeben a palyan akarmien profi is. Hogy az idegesseget lampalazat ne is emlitsuk. :)

    "Mi jogositja oket arra, ha az ellenfel lo harom golt utana nem kell felszantaniuk a palyat ?"
    Ismet. A foci egy tulajdonsaga ha fognak (ertsd nem hagyjak hogy tovabbmennyel a labdaval) akarhatod felszantani a palyat minden tagodban nem fog menni ez csapatjatek es ezekbol a magyar futballistakbol hianyzik az ilyesfajta csapatszellem es profizmus, ami nincs nekik meg azt nem lehet felhozni vadnak.

    "Ja hogy arra foghato, mert a szakvezeto szemet ?"
    Megintcsak szo nemvolt szemet szakvezetorol, csak hulye szakvezetorol.

    "De visszakanyarodva a gyari munkasra, miert kellene eltartania egy ilyen bandat masoknak ? Miert ezeknek az embereknek kellene eltartani a semmittevoket ?"
    Komoly filozofiai kerdesbe ne menjunk bele nem ontopik. Ez egyebbekent a tarsadalom hibaja. En mar tobbszor is megjegyeztem itthon, hogy tiltsak vagy szuntessek be a magyar focit ne penzeljuk ezeket talan eszhezternek. Ha jol belegondolsz ez volna a legegyszerubb es legjobb megoldas. :)

    "Szazszor szivesebben tennek, ha egy 16 eves jatekoson latjak, hogy fiatal megakar "ertuk" szakadni a palyan, meg ha keptelen is ra es kitomik a csapatot 13-0-ra, mert tudjak rola, hogy ugyanazt megteszi az a srac ertuk, mint amit a munkasok megtesznek a labdarugokert, ha mar helyettuk megszakadnak ok is a munkapad elott."
    Az osszes fiatalt egeti ez a bizonyitasi vagy. :) A fiatalok szeretnek megszakadni a palyan, enis ilyen voltam. :)

    "Nem veletlenul mondta azt Hofi: lehet latni a kulonbseget a vizilabdazok es a labdarugok kozott, ha nem uszol megfuladsz a medenceben."
    Jahh jogos. A fociban inkabb fejben kell a palyan lenni, az ertelmetlen futkoraszasnak nem sok ertelme. :)
    Azt kell megertened hogy a sportolok vagy maradjunk a focinal a focistak nem gepek nem kis pixelmatyik akiket iranyitassz a pesben/fifaban. Ugyanugy emberek mint te, izgulnak, idegesek, faj a fejuk, rossz labbal kelnek, rossz napjuk van stb..
    Es a vegere elmondom megegyszer mert ugylatom nem vagod mit mondok.
    IGEN ok is HIBASAK, vacakul jatszottak, de alljon mar meg a menet ha bunbakot akarsz keresni van olyan vannak olyanok akik 1000x jobban megerdemlik ezt a statust. ;)
  • Grenzjager
    #4425
    A gond királlyal hogy bari meccsen jó, de tét meccsen már béna, hameg szívunk, szívjunk egy 20-21 éves kapussal hogy legyen rutinja, nem mindegy hogy ki áll a kapuban ha így ki kapunk??? Angliában véd?? hol ??? Division I.... Király nem fog már soha a Premiershipben védeni, mintahogy Gera sem lesz már sztárcsapat ('Pool, Everton, Tottenham, Aston Villa, WestHam..stb) játékosa, ez a realitás, és Fülöpöt is mellőzném....

    és a fő gond királlyal az hogy amikor nagyon kéne hogy jól védjen akkor SOHA, DE SOHA NEM VÉD JÓL!!!
  • a zsírkereskedő
    #4424
    egyetértek...premiershipben is kapott vagy 2-3 kezek közt lábak közt átgurul a labda gólt...
  • Grenzjager
    #4423
    maximálisan igaza van :)
  • szanics
    #4422
    Az a baj Királlyal, hogy bravúrkapus, akinek általában nincs közepes meccse. Vagy kivédi az ellenfél szemét (ld. Anglia, Ausztria), vagy oltári bakikat vét (ld. Norvégia).
    A probléma abban áll, hogy tétmeccseken szinte soha nem jön ki neki a lépés, amikor nagyon kéne egy jó kapusteljesítmény, akkor kap két potyát, mint szombaton.
    Én azt hiszem, hogy a válogatottba nem bravúrkapus kell, hanem olyasvalaki, aki mindig stabil teljesítményt hoz, de potyát elvétve kap (Babos, Fülöp, stb.)
  • Zizou5
    #4421
    haljtok azt nem vágom, h miért mindenki királyt szidja??? minden forumon király igy király ugy... srácok, nem tom ki véd angliába, nem tom kiért érdeklődött az arsenal eléggé és több csapat is... nem tom ki fogja ki a 11est ausztrika ellen, nem tom hányszor védte bravurral gabi a magyarok háloját meg a goltol illetve a palace kapuját??? nem tom. jaja de eszembe jutott király gabi!!! az h 1 meccsen nem megy megeseik nagyon sok emberre, pl. éger, lőw stb stb stb, de akár idesorolhatom ronaldonhot is a vbről vagy bárkit... király igenis nagyon jo kapus, és nem jűárt le az ideje!!!
  • rocker01
    #4420
    hali. szerintem kicsit túldramatizálod a dolgokat, de végeredményben igazad van ://///
  • [Jakuza]
    #4419
    Ne hozzam fel a gyari munkasokat ?
    Azt mondod erre, hogy a sportolok kivetelezettek ?
    Igen azok, minden focinagyhatalomnal igy van, hogy a focistakat megemlitesem.
    Csak hogy azok a focistak tudjak, hogy azokert fociznak, akik meggebednek a munkaban, es az orszagukert jatszanak, akiknek koszonhetik, hogy labdarugok lehetnek.
    Ha ezzel egy jatekos nincs tisztaban, akkor huzzon el francba.
    Mashol ez igy is van.
    Eppen ezert ne mentesitsd mar fel a jatekosokat, ok is reszesei az lyen eredmenyeknek.
    Igenis szarhaziak.
    Es ne gyere azzal, hogy szegenyek elvesztettek a fejuket.
    Mi jogositja oket arra, ha az ellenfel lo harom golt utana nem kell felszantaniuk a palyat ?
    Ja hogy arra foghato, mert a szakvezeto szemet ?
    Az egy mas kerdes, hogy milyen az oket korulvevo szfera.
    Ettol fuggetlenul 0:3nal meginkabb kuzdeniuk kellene es nem derekra tett kezzel setalni a kezdokorben amikor az ellenfel tamad.
    De visszakanyarodva a gyari munkasra, miert kellene eltartania egy ilyen bandat masoknak ? Miert ezeknek az embereknek kellene eltartani a semmittevoket ?
    Szazszor szivesebben tennek, ha egy 16 eves jatekoson latjak, hogy fiatal megakar "ertuk" szakadni a palyan, meg ha keptelen is ra es kitomik a csapatot 13-0-ra, mert tudjak rola, hogy ugyanazt megteszi az a srac ertuk, mint amit a munkasok megtesznek a labdarugokert, ha mar helyettuk megszakadnak ok is a munkapad elott.

    Nem veletlenul mondta azt Hofi: lehet latni a kulonbseget a vizilabdazok es a labdarugok kozott, ha nem uszol megfuladsz a medenceben.
  • jefferson83
    #4418
    Én Gyárfással tökéletesen egyetértek ( vagy ő ért egyet velem ). Szerintem a legjobb megoldás az lenne( am agyar labdarúgás átszervezése mellett), ha az U21-es válogatottat cakk-pakk felhoznák a nagyválogatottba. A lényeg, hogy együtt maradjanak. A mostaniakat mellőzném és egyáltalán nem érdekelne, hogy mi a véleményük. Lehet a fiatalok kikaptak volna a norvégok ellen 1-4-re, de a szurkolók tudnák, hogy ez nem a jelen csapata, hanem 2-3 év múlva lennének versenyképesek és nem kritizálnák ennyire a csapatot. Ezzel a jelenlegi csapattal tényleg nem lehet mit kezdeni, mert a mentalitást egyről a kettőre nem tudod megváltoztatni.
  • jefferson83
    #4417
    Egyetértünk veled, hogy ha tényleges változást akarunk a magyar labdarúgásban az alapokat kell kiásni és lefektetni. Ezzel senki nem vitatkozik. a többit meg már elmondta Jakuza, amivel teljes mértékben egyetértek és akinek van egy kis esze az rájöhet, hogy ezen sem lehet vitatkozni.
  • _Vegeta_
    #4416
    Erre csak annyit mondhatok amien a szulo olyan a gyerek es bizony a szuloket veszik elo ha a gyerek csinal valami butasagot. Ugyanez a helyzet a mai magyar futballal, a jatekosok a kis gyerekek akik azthiszik megtehetnek mindent buntetlenul, de azert teszik ezt mert a szulok (a vezetoseg) ezt megengedi nekik sott meg meg is dicserik oket. Eb-t Vb-t magyarorszag 50-100ev mulva sem fog redezni, de nem azert mert szar a focink, hanem nincsennek meg a feltetelek egy ekkora rendezveny lebonyolitasara.
    A gyari munkast pedig ne hasonlitgasd a sportoloval, amiota vilag a vilag mindig kiveteleztek a sportolokkal. Hogy ez jo-e? Nem persze, de ez van. Emiatt nem a sportolot kene bantani hanem azokat akik kiveteleznek veluk. Magyarorszagon akkor lessz megint jo IGAZI foci ha importalunk nemetorszagbol egy futballszovetseget, de mondhatnek akar angliat is. Kemeny kezzel kell fogni a jatekosokat mert ez lesz belole ami most van.
    Es hogy ujra visszaterjek az elozo meccsre. Nyilvanvalo, hangsulyozom NYILVANVALO, hogy a magyar jatekosok azt se tudtak hol all a fejuk. Hogy ez azert van mert mien szemetek mert nem dolgoznak eleget? Ugyanmar. A fociban nagyon fontos a megfelelo felkeszites es a taktika. Namost ezen a meccsen ezek egyike sem volt rendben. A taktika nyilvanvaloan es hangsulyozom NYILVANVALOAN rossz volt, olyan taktika amit egy jo szakedzo nemhogy az elso 10perc utan megvaltoztatott volna hanem eleve nem is alkalmazott volna. A jatekosok idegesek voltak, kapkodtak nem tudtak mit csinaljanak ezert ok NEM HIBAZTATHATOAK. Ok nem szakvezetok. Arrol nem is beszelve ezeknek a focistaknak a nagy resze itthon jaccik, es kiemelem JACCIK mert a borsodi liga még grundfocinak is nehezen nevezheto, (jobban elvezem ha kiulok az erkelyemre es nezem amit a lenti kiskolykok futballoznak) szoval nem szoktak hozza az ilyen focihoz. Az elozo kommentbe emlitettem: Alapok. Nos igen a borsodi liga is alap. Ha egy focistanak egy orszagban ez a maximum, az igencsak baj es errol nem a focista tehet.

    Engem csak az bosszantott ahogy az itt ertekezok 99%-a "hulye focistak" "szar focistak" "szemet focistak" velemenyt alkotott. Ami nem mondom hogy teljesen alaptalan, mert bizony ok is sarosak, de azert nagggyon nagggyon naaaggggyon jogtalan ezt a szar meccset az o szamlajukra irni.
    De mar tenyleg befejeztem. :)

    Szabi 22: Valo vilag. Tudod a dobozon (szamitogep) kivuli vilag. :)
  • banok
    #4415
    elemezzétek! XD
  • Szabi 22
    #4414
    Veget te miröl beszélsz!!!
  • [Jakuza]
    #4413
    Mondjad el hol lattad oket jol focizni egy teljes merkozesen keresztul?
    En sajnos nem emlexem, pedig jo regota nezem oket.Raadasul ne hasonlitsuk mar a tetmerkozeseket ossze egy tinglitangli baratsagos merkozessel, ahol nem kell helytallni.

    Abban egyetertek, hogy nem csak ok tehetnek rola.
    Le is irtam errol mar a velemenyemet, de azert nem szabad elfelejteni a hozzaallasukat sem.
    Amikor megteheti egy labdarugo, hogy o bizony nem huzza fel a Magyar cimeres mezt, mert neki fontosabb egy kulfoldi Bundesliga klub, mint a hazaja.
    Raadasul meg utana neki all feljebb.
    Igenis a jatekosok is tehetnek rola. A vezetok az is hozzatartozik, es allandoan jonnek ezzel a mentegetozessel, hogy "lattak mar olyan sportolot aki nem akarna nyerni ?"
    Igen mindenki nyerni akar, de azert tenni is kell am valamit, nem eleg elgondolni a palyara lepes elott, hogy en nyerni akarok.
    Ahhoz hajtani kell az edzesen es a merkozesen is.
    Aki nyerni akar az nem nezi, hogy az ellenfel jatekosa 4 meterre tole vezeti a labdat, annak a jatekosnak harcolni kell minden masodpercben megallas nelkul.
    Itt mit latsz ?
    Elvittek mellette a labdat aztan elkezd setalni.
    Ez az a nagy nyerni akaras ?
    Persze megtehetik, hogy milliokat tesznek zsebre napi ket ora edzessel, mig mas 12 irat gurizik naponta a gyarban egy futoszalag mellett ehberert, es kibasszak ha szar munkat vegez, mert van ezernyi jelentkezo a posztjara.
    Itt meg? Draga Dardai baratom, gyere focizni nem szamit, hogy jellemtelen vagy es nem akarsz jatszani egy sorsdonto merkozesen itthon.
    Szarul jatszik valaki ? Johogynem megveregetik erte a vallat, hogy nem baj majd lesz jobb is, meg akkor is ha nem szakadt meg a palyan.
    Nezzuk meg Mattheust, szanaszet szedtek, mert vilaghirucsapatokat hoztak ide es nem szenvedett megalazo veresegeket.
    Most meg a lesz ez meg jobb cikk lat napvilagot a mediaban, ahol az jelenik meg , hogy azt nyilatkozza a Norveg szov.kap. hogy tudom, hogy a Magyar csapat jobb ennel es az iro megjegyzi, remeljuk igaza van.
    Tudod mit veszelyeztetnek az ilyen emberek ?
    Az EB rendezesenek a jogat, elveve a sok megalazo pofon ellenere meg mindig allhatatosan kitarto szurkoloktol, meg azt a kis eselyt is, hogy egyszer vegre nekik is egy olyan elmenyt adjon az elet, ami nagyon keves van az eletben, hogy kimehetett egy EB dontore. Raadasul ezek a gyarban 12 orat gurcolo emberek teremtik ezeknek a jatekosoknak meg a penzet.
    Eppen ezert szegyennek tartom az ilyen mentalitast a jatekosoktol, foleg annak a tukreben, hogy lattam az Angolok ellen kuszni-maszni az andorrai jatekosokat, akik egy fillert sem tesznek zsebre a focibol.
  • _Vegeta_
    #4412
    Baaaaaaaaaaaazmeeeeeeeeeg. No offence, csak velemenykinyilvanitas kovetkezik:
    "Teher" igen idézőjelben "teher" ha egy ilyen nagy focimultu nemzetet nezunk. "Teher" igen mert akarmennyire is a beka segge alatt van a mai magyar futball a szurkoloknak megvan az igenye hogy vegre megint normalis magyar futballt lasson. Ezt ilyen helyzetben, ILYEN VEZETOSSEGGEL SZINTE LEHETETLEN elerni. Ha gondolkodtok valamin mindig mennyetek vissza az alapokra, mindig eloszor azt vizsgaljatok. Magyar foci alapja. Kik vezetnek? Ertenek hozza? Miert megy el kocsmazi edzes elott v utan a magyar futballista? Valaszok:
    Hulyek. Nem. Mert megteheti. Szerintem sokan jarnak meg iskolaba itt, ha megteheted hogy ellogsz orarol/tanitasi naprol megteszed? Meg, mert megteheted. A jatekosok is hibasak persze, es enis MONDTAM MAR HARAXOM IS RAJUK, de az eremnek kurvara 2oldala van es az elobb mondtam mennyunk vissza az alapokra. Bar nem voltam még egy magyar klubbcsapat edzesen sem, de kb eltudom kepzelni mik a kovetelmenyek. Ilyenkor sajnalom is hogy nem focira adtam a fejem, lehet mar enis milliokat akasztanek le evente a legminimalisabb munkaval. Igen, megtennem.
    Es visszaterve az elozo meccsre, aki valamennyire ert a focihoz tisztan lathatta hogy "szegeny" igen "szegeny" jatekosok probaltak futballozni, de semmi igen SEMMI elkepzelesuk nem volt ilyen helyzetbe mit csinalhatnanak+joadag balszerencse. Mondjuk ugy az elso gol utan (ami igen, kurva nagy vedelmi hiba volt) szoszerint lefagytak. Valoszinuleg engem is ilyen hidegzuhanykent ert volna a dolog, fokent ugy hogy a taktika amit a mesterem kitalalt egy loszart sem er az ellenfel ellen. Probalhatok egyeni akciokkal probalkozni, lattuk Gera es Huszti is probalkozott kemenyen, de egybol lekapcsoltak oket a norvegok.

    Jakuzanak: Igen tobbszor is lattam mar oket jol jatszani, igaz nem tétmeccsen ami kicsit mas, de igen akkor fociztak.

    Es itt befejeztem felolem ugathattok engemis a jatekosokat is, de engem nem vakitott el a haragom a jatekosok es a vezetoseg fele.
  • Gabe18
    #4411
    Ja kérem szépen,hát ha a teher nagy...
    Akinek a teher nagy,annak nem kell válogatottnak lenni.Nem kötelező...Labdarúgónak lenni se kötlező,lehet dolgozni mást is. (mert nekik ez a munka ugye)
    És kinek nagy a teher?A 7-8 éve folyamatossan válogatott Királynak?Még egy debütáló,fiatal játékonál azt mondom jó,na de ezeknek?

    "Lattuk mar ezeket a jatekosokat szepen jatszani ? Igen lattuk, akkor mi a baj?"

    Semmi...Minden szép és tökéletes.Még szerdán összevernek idegenben is,aztán azzal nagyjából be is fejeztük az első 2 helyért folytatott bárminemű küzdelmet,lehet újabb fejezetet nyitni "csapatépités a 2010-es VB selejtezőkre" címen.
  • _Vegeta_
    #4410
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • DJ Bee18
    #4409
    ,,Egyebkent marhara tetszik itt a sok "okos" a jatekosokat szidja pedig elkepzelni sem tudja a tobbseg mekkora "teher" egy valogatott szineiben jatszani. Nagy az elvaras foleg ha egy olyan orszagot nezunk mint Magyarorszag, ami mindig hires volt a jo focijarol jo futballistairol es nekik kellene visszaallitani a regi hirnevet."

    Jajjj, össze ne roppanjanak a nagy teher alatt, úristen szegények. Aki ily tehernek érzik húzzanak a fenébe... Külföldön nem teher harcolni a kispad elkerüléséért? Meg nálunk teher, amikor néha elhalasztanak bajnoki fordulót válogatott miatt. Külföldön egy kupa egy BL meg egy bajnoki közé becsusszan a válogatott is... És azt se látom, hogy szeretnének megfelelni a régieknek, és e közben összeroppannának. Hiányzik a kondi, gyakorlás, egyszóval nyomát nem látom a MUNKÁNAK
  • Grenzjager
    #4408
    Ha teher a címeres mez, akkor le kell mondani a válogatotságot.

    Az meg senkit nem érdekel, hogy régen mi volt, Sowunmi meg nem azért volt béna mert nyomta a teher hogy huhhhh egykor Puskás is innen lőtt gólt, leszarnak ezek mindent, lásd NS Király interjú.

    És én spéci még soha nem láttam a Sowunmit szépen játszani...

    Bozsik nagyon beblamálta magát, Bosznia idegenben lesz, és akkor az 5-5-0 lesz a felállás.... legalább nem játszik a klub nélkülni!!
  • [Jakuza]
    #4407
    HAt ahogy nezem te vagy aki az urbol jott, es koze nincs a valosaghoz amit irsz.
    Szoval, kedves szakerto ur, kinek van koze akkor, ha nem a jatekosoknak a palyan elert eredmenyhez ?
    Kinek kellene csuszni-maszni a palyan ?
    Talan nekem ? Te mar lattad szepen jatszani ezeket a jatekosokat a valogatottban ?
    Hol ? Ki ellen ? Es ha annyiszor szepen jatszanak, hol az eredmeny ?
    Erdekes en nem emlexem 20 eve komoly eredmenyre. Ja es teher a magyar valogatott mezt felhuzni ? Nevetess.
    Ugy sajnalom szegenyeket a millios fizetesek mellett terhet kell cipelniuk, amikor 20 eve sehova nem jutottak ki es selejtezo terhen kivul mast nem kellett cipelniuk.
    Mi lenne veluk egy VB elodonton? Rugnanak 32 ongolt ?
    Es ki mondta neked, hogy 2-0 utan nem lehet higgadtan gondolkozni ?
    De meg hagyjan, ha a magyar jatekosok nem kepesek erre, de a 2-0tol nem farad el senki, attol meg lehet kuszni-maszni es megprobalni mindent.
  • jefferson83
    #4406
    Aki nem bírja terhet az ne akasszon le milliókat és gondolkodjon el azon, hogy egy nyugisabb állást kellene találnia. Neki is és minden bizonnyal nekünk is jobb lenne így. Igen én a játékosokat (is) hibáztatom.


    Egy szakértő....
  • _Vegeta_
    #4405
    Jovolna a politikat nem belekeverni raadasul meg hulyeseget is beszelsz. :)

    Egyebkent marhara tetszik itt a sok "okos" a jatekosokat szidja pedig elkepzelni sem tudja a tobbseg mekkora "teher" egy valogatott szineiben jatszani. Nagy az elvaras foleg ha egy olyan orszagot nezunk mint Magyarorszag, ami mindig hires volt a jo focijarol jo futballistairol es nekik kellene visszaallitani a regi hirnevet. Nem akarom vedeni oket, mert ha valaki hat en nagyon haragszom rajuk, sok meccsen bizonyitottak hogy fejben nincsennek a palyan, de a dolog ketélű es ha speciel az elozo magyar-norveg meccset nezem egyertelmu hogy a taktika volt a rossz erre meg ratett egy lapattal egy-ket egyeni hiba es kesz. Gondoljatok bele mien 2:0-as hatranynal higgadtan gondolkodni.
    Egyszeruen nemertem itt a sok "szakertot" akik a jatekosokat hibaztatjak. Lattuk mar ezeket a jatekosokat szepen jatszani ? Igen lattuk, akkor mi a baj? Miert nem megy tetmerkozesen? Mert fejben meg nem nottek fel hozza. Egy Gera egy Huszti keves ha a tobbiek kapkodnak es esz nelkul rugjak a labdat ha megkapjak.
  • Grenzjager
    #4404
    ez azért nagyon ütős keret:

    Kapusok:
    Kenan Hasagic (Gaziantepspor), Almir Tolja (Batery Sabat Teherán)
    Védők:
    Dzemal Berberovic (Litex Lovech), Emir Spahic (Lokomotiv Moszkva), Sasa Papac (Austria Wien), Vule Trivunovic (Sarajevo), Ninoslav Milenkovic (Germinal Beerschot)
    Középpályások:
    Vedin Music (Torino), Zlatan Bajramovic (Schalke 04), Vladan Grujic (Litex Lovech), Ivica Grlic (Duisburg), Sergej Barbarez (Bayer Leverkusen), Mladen Bartolovic (Hajduk Split), Admir Vladavic (Zeljeznicar Szarajevo), Mirsad Beslija (Hearts), Dusan Kerkez (Rijeka)
    Támadók:
    Zvjezdan Misimovic (Bochum), Zlatan Muslimovic (Parma), Mirko Hrgovic (Hajduk Split), Elvir Bolic (Rijeka)

    És akik mégis utaznak Boszniába, ne felejtsék el, hogy Zenica muszlim bosnyák város (szal nem horvát v. szerb) és szeretik ott a magyarokat, játszottunk már ott egy barátságost, amikor miriuta debütált (1-1)

  • Kaplan
    #4403
    Hát, életembe előszőr néztem egy válogatott meccset elkeseredve. Ezek az egyéni hibák, hihetetlen. Teljes mértékben elkerülhetők lettek volna. Thomast akasztani kéne, Sanyi-t én sokakkal ellentétben kedvelem, agilis, robosztus, tud küzdeni a maga módján. 5 perc alatt többet tett mint Thomas 85 alatt...Éger hihetetlen, hogy pont most kapitulál. Ennek ellenére még mindig a csapat mellett vagyok, nem szeretem a negatív embereket. Ellenben ha Boszniában nem nyerünk, akkor elgondolkozok szépen lassan én is :(

    Ez van, várom a szerdai meccset, csak nehogy megint csalódjak. Egy csatárral nem tudom mit várt Bozsik... Mindegy.
  • Grenzjager
    #4402
    Akik pályára léptek a norvégok ellen azok közül legalább 9 játékosnak semmi köze sincs a válogatotthoz és semmi köze sincs Magyarországhoz, mert ha már a büdös rotdadt testére ráhúzta a magyar válogatott mezét, és eljátszották tiszteletére a himnuszt, több mint tízezer ember kiment neki drukkolni akkor ők kusszanak, másszanak, haljanak meg a labdáért, küzdjenek, de ezek ??? egy rakás szar. Mit akart a Bozsik???? egy csatárral támadni itthon??? ráadásul az az egy csatár egy klubnélküli játékos?? röhej...talán áprilisban játszott utoljára tétmeccsen valahol a cseh élvonalban vmi kullogó csapatban...
    és Királyt is el lehet felejteni, mint Petryt ő se lesz már válogatott meg Disztl Peti sem.... :))
    És lehet hogy sokaknak nem tetszik, de lúd, legyen kövér, jöjjön hamarabb a megtisztulás, csak úgy Fradi alapon az MLSZben is!

    HAJRÁ BOSZNIA!!!!!! ZSIVELA POVEDA!!!!

    mert ha a bosnyákok is kitömnek akkor lehet h talán (persze úgyse) de eltűnik a kleinteleki a bandájával (nem fog, ez álom)

    amúgy be se hívnék olyan játékost a válogattba aki már betölötte a 25. életévét.Jöjjön Kanta, jöjjön Priskin! Jöjjön Tisza (ugye mi az hogy nincs csatárunk) és kapjunk ki egy fiatal csapattal 10-0ra norvégiától, de (talán) az "ifik" KÜZDENÉNEK!!! és mire idpsebbek lesznek bírnak már nemzetközi rutinnal... ( és ha veszítünk veszítsünk inkább fiatalokkal mint klubnélkülni öregekkel)

    de addig is...

    Bosna i Hercegovina - Madarska 5-0 :))))))))))) úgy legyen
  • Monoton
    #4401
    nézte vki az m2 t délután

    rendesen osztotta bozsikot a műsorvezető :AS:DSDDDDDDF