18069
11516154541516784228.jpg
  • olympus
    #2575
    Csak az elégedetlenkedőknek:
    TOPIK
  • gabber_saviola
    #2574
    nagyon unalmas vagy már, de tudod mit nyissál egy "átigazolási pletykák és spekulációk" topikot, mert látom itt fogsz kattogni reggelig. És örülj, hogy nem adtam büntetőpontot.
  • ProGabe #2573
    akkor ez azt is jelenti hogy lehetne nyitni egy átigazolási hírek,pletykák topikot ami nem lenne bezárva erre hivatkozva?na mind1 nem kekeckedek,bár ezt a kérdést komolyan gondolom
    legyen tényleg ON,máramennyiben ez az lesz,mert nem ÁTigazolás...

    Robbie Keane hosszabított 2012-ig

    szerk:

    Van Der Wiel (Ajax) meg 2011-ig
  • ForzaInter
    #2572
    nyitni kell sajátba egy átig topikot, ahol mindenről lehet beszélni osz csá, ennyi:)

    na akkor téélleg on
  • gabber_saviola
    #2571
    #2570 Kedves ProGabe önkényesen Én írtam be (cirka fél éve!) a bannerbe, mivel a topik nevében nem az szerepel, hogy átigazolási pletykák, hanem az hogy ÁTIGAZOLÁSOK.

    #2557 forzajuve kicsit csiszolhatnál az "egyszerü" stílusodon, és megtanulhatnád ha már annyira RÉGEN ittvagy, hogy panaszkodni a moderátor topikban kell, és nem ezt teleflémelni habzó szájjal.

    Akinek NEM TETSZIK, hogy ez átigazolások topik és nem átig. pletykák, annak nem kötelező bejönni ide. Mostantól akkor ON.
  • ProGabe #2570
    ez kész,tényleg mennyire össze tudtok kapni minden hangyaf@sznyi dolgon
    tényleg arról van szó,hogy kéne egy topik,ahol mindenféle átigazolási dolgokkal kapcsolatos infókat,pletykákat(ezeket mondjuk én is rühellem) meg lehetne beszélni,és igazság szerint van is erre egy topik,mégpedig ez,csakhát a bannerbe valaki önkényesen beírta azt a mondtatot,tényekre vannak külön oldalak basszus,az meg hogy a saját csapat topikjában beszéljük meg az aktuális hírt megint csak egy félmegoldás,dehát ha egy ilyen kicsi nézeleltérés ekkora flémet és személyeskedést vált ki egyesekből akkor mit is várhat el az ember...
  • ryhdeksan
    #2569
    arról nem én tehetek ez van.
    fashion
  • 5w0rdf15h
    #2568
    én visszafognám a helyedbe magam az akárhanyadik alregemmel
  • ryhdeksan
    #2567
    #2559 mert ez nem volt bunkó igaz?
  • forzajuve
    #2566
    én mennék de még nem igazoltak le
  • ryhdeksan
    #2565
    ez van sajna pedig azért lett nyitva hogy a pletykák is menjenek

    de jött az abszolutizmus
  • olympus
    #2564
    mindenki menjen a saját "kedvenc" csapatába átig. pletykákat boncolgatni.
    Ide ird be azt ami tényleg létrejött...

  • 5w0rdf15h
    #2563
    sporton kivül is lehet topicot nyitni...

    amúgy talán nem kéne bunkó módon beböffenteni 1-2 hszt lehet normál stílusban is fórumozni és megosztani az észrevételeket akkor talán van esély a változtatásra
  • Fyrex
    #2562
    a sajátba simán lehetne nyitni egyet, csak mivel a korlátoltelméjű fórumozók képtelenek lennének azt használni előzetesre/pletykára, ide pedig csak a létrejöttet írni, valóban nem lenne értelme
  • forzajuve
    #2561
    valahogy éreztem
  • ProGabe #2560
    pont azt kifogásolja,és szerintem is igaza van,főleg azért mert ha most nyitna valaki egy "átigazolási hírek,pletykák" topikot,100% hogy bezárnák,mondván itt van ez...
  • 5w0rdf15h
    #2559
    köszönjük a fantasztikus észrevételedet ennyi elég is volt amúgy meg ajánlom a bannert elolvasásra
  • Fyrex
    #2558
    leginkább a sportmoderátor "fax"
  • forzajuve
    #2557
    ezt ki a fax találta ki? régen a topic épp arról szólt, h a még létre nem jött transzferekről ment a diskurzus, és persze egy csomó később valóban bejött, sokkal érdekesebb volt. bár akkor még gabber és bandája sehol nem voltak
  • 5w0rdf15h
    #2556
    Jacques Faty
    Rennes->Marseille
  • 9csöves9
    #2555
    Bastürk-Stuttgart
  • Csesza
    #2554
    ha még az aláírás hátra van akkor nem jött létre -.-
  • SeLFisCH
    #2553
    #2518

    sikerült felfogni igen.
    Átigazolások (nem átig. pletykák): ez meg nem pletyka,ha már az árról megállapodtak,alá kell írni és kész -_-
  • Fyrex
    #2552
    ok, akkor mégegyszer, hátha sikerül felfogni

    "#2550"

    köfi
  • SeLFisCH
    #2551
    Ez kb. annyira biztos mint Ribery leigazolása szal psszt.
    Ezzel ráadásul már pool topikban is foglalkoztak,akik többet tudnak,mint te
  • Fyrex
    #2550
    "csak a létrejött transzfereket kéretik ideírni"
  • SeLFisCH
    #2549
    Elég valószínűnek tűnik hogy:

    Lucas(Gremio) és Alexandre Pato(Internacional) 18M euroert a Liverpoolhoz igazolnak. FMből jól ismerhetik őket páran=)
  • hunbasser
    #2548
    most jó,thx :)
  • Fyrex
    #2547
    :DDDDDdddddddddd
  • Kanál
    #2546
    kovács és orosz
  • fernando torres
    #2545
    yap
  • France men
    #2544
  • ForzaInter
    #2543
    vszínű:)
  • SeLFisCH
    #2542
    Simon és Németh ? :)
  • fernando torres
    #2541
  • Zséé
    #2540
    sorry...
    most jó?
  • hunbasser
    #2539
    Forbidden

    You don't have permission to access /images/intro/foto_intro.jpg on this server.
    Apache Server at www.krcgenk.be Port 80
  • Zséé
    #2538
  • hunbasser
    #2537
    most akartam írni,h a factsben is most lesz :)
  • ProGabe #2536
    most lesz a tv2-s hírekben,szóval igaz!

    óriási grat nekik,azért a 'Pool fiókcsapatából tényleg csak egy kicsi lépés a felnőtt "részleg"