174
  • Mr. Perfect
    #14
    Maximum az emberke feje hasonlít Sam bácsira, de amúgy egy fikarcnyi köze sincsen az említett gaméhoz, sem játékmenetben sem grafikában sem semmiben...
  • hen-tes
    #13
    ezt is le tőcsük :)
  • hykao #12
    Hmm, megnéztem a demót.
    Elég fura. Az ember mozgásának animációja sztem csapnivaló, a nézet perspektívája is elég furi...
  • LezLee
    #11
    Kösz az infót, akkor valszeg kihagyom.
    Te meg nyomjad nyugodtan a BS 3-at :)))
  • hykao #10
    nm
  • zaki
    #9
    thx
  • hykao #8
    Nesztek:

  • zaki
    #7
    kipróbáltam... olyasmi, mint a freedom fighters. szal nézdahátam játék, és lőni kell a rosszfiúkat. ez még ok is lenne, de ez az irányítás valami döbbenetesen sz*r. látszik, hogy konzolos game eredetileg. háát, nekem ennyi volt :)
  • hykao #6
    Ez most akkor TPS nézetű kommandós?
  • zaki
    #5
    még nem, kiírok 2 cd-t (a broken sword 3-at ), aztán kipróbálom
  • LezLee
    #4
    Hát a képek alapján elég ratyinak tűnik a grafika. Olyan mintha a Splinter Cell-t akarná majmolni, a csávó szerintem tökre Sam Fisher koppincs.
    A demot próbáltad, megéri kipróbálni?
  • zaki
    #3

  • zaki
    #2

  • zaki
    #1
    A reggeli kávé után nyúljunk az automata fegyverekért: a Namco a nyakunkba hajította a kommandózós kill.switch demonstrációs verzióját - PC-re, természetesen. A játék pár hónapja jelent meg konzolokra (PS2 / Xbox), és egyáltalán nem volt rossz: aki kedveli az ilyen "végre nem kell lopakodni, hanem jól agyonlőhetek mindenkit" típusú anyagokat, és bejövős neki a hős fedezékből kilövöldözős taktikája, mindenképpen tegyen vele egy próbát - a demo méret tekintetében elég szerényen adja elő magát, alig 77 mega. Fegyvereket készenlétbe, akció indul:

    kill.switch demo

    Info: 576 Online