174
  • grebber
    #54
    Valaki nem tud letöltési linket adni?
  • Mr. Perfect
    #53
    A hivatalos oldalon itt érdekes módon alul nincsen PC-CDROM logo... Reméljük ez nem azt jelenti, hogy a fejlesztőknek nem jelent semmit a PC- verzió.
  • Mr. Perfect
    #52
    Jaja, úgy tűnik a nagyszerű StarForce3 már nem sok gondot jelent a feltörő csapatoknak. erről ennyit. Ismét beigazolódott, hogy feltörhetetlen védelem nincs és kész. Én nem is értem minek költenek ilyesmire a cégek. Mondjuk annyi értelme van esetleg, hogy móricka nem fogja lemásolni a játékot a konyhában, legalábbis addig amíg nem szerez egy tört verziót :)))))))
  • Mr. Perfect
    #51
    Nekem ez nagyon konzolosnak tűnik. Persze ettől még lehet jó. A grafika legalábbis jónak néz ki, a többi majd elválik.
  • N1
    #50
    ugylátom akkor az "SF3" gond megoldodott
  • Gabe18
    #49
    ja,most néztem épp a szótárban...
  • ati2002
    #48
    Amúgy már ngyon vártam ezt a game-t, mert a demója nagyon bejött. (ez az, amikor fedezék mögül ki lehet nyújtani a fegyvert, és vaktában tüzelni...
  • ati2002
    #47
    Hát, én annyit tudok, hogy :
    2 dollar whore = 2 dolláros kurva
  • Gabe18
    #46
    Ezt lemagyaritanád nekem?Valami pénzről van szó ahogy nézem...
  • robotnyk
    #45
    az nfo végén ez van:

    "SF 3, going down like a 2 dollar whore"

    hoppá...
  • Gabe18
    #44
    Nforce-ra felkerült valami efféle.Jó lenne ha működőképes lenne,mert egész jó volt a demója.
  • Shep
    #43
    honnan lehet megszerezni a gamet, amerikai netes boltba mér 18.80 dolcsiért lehet kapni európában semmi, akkor most mi van? bit torrenten láttam csak hát isdnel nem állok neki leszedni. Valaki leszedte már esetleg?
  • zaki
    #42
    lol
  • Tom3 #41
    ja bocs
  • Tom3 #40
    van már demója
  • Gabe18
    #39
    USA-ban elvileg már megjelent,EU meg V.30
    Legalábbis a gamefaqs.com szerint...
  • ent
    #38
    Mikor lesz pc teljes?
  • magus
    #37
    engage
  • zaki
    #36
    576-on van pár db új kép
  • HuAn82
    #35
    Nem is olyan rossz darab. Egynek elmegy... A demo sajna nagyon rövid!
  • hen-tes
    #34
    és ott így volt írva ?
    akkor mit akartok ? :D
  • Gabe18
    #33
    Üdv!
    Csatlakozom,a maga kategóriájában szerintem sem rossz.A grafikával szerintem a legnagyobb baj /legalábbis a demó alapján/ hogy olyan kihalt az egész,kevés a tereptárgy,vagy ha bemész egy szobába,akkor van bent egy tv meg egy asztal,és kész.
    De pontossan egy ilyen pörgős,egyszerű akciónak nagyon is jó.
    Az irányitás kezdetben nagyon szokatlan,de mire végigvittem a demót,már egész jól ráállt a kezem.
    Na szóval én a véglegessel is teszek egy próbát.
  • Mr. Perfect
    #32
    Na kérem, kipróbáltam a játékot, és azt kell, hogy mondjam, egyáltalán nem rossz. Főleg ha azt vesszük hogy konzol átiratról van szó. A grafika egész tűrhető 1024x758-ban, dinamikus árnyékok, és egy kicsit elnagyolt textúrák jellemzik a játékot az biztos hogy a most küszöbön lévő játékokat nem nagyon fogja megszorítani de ehhez a stílushoz megfelelő.A játékmenet tök lineáris, és az ölj meg mindenkit elvet követi. Jó mozgások vannak benne, tök jó ahhogy az ipse az egyes fedezékek mögé bújik és onnan lő ki, pl. úgy hogy csak a fegyvert dugja ki. Ha valaki egy kis pörgős akcióra vágyik mindenféle gondolkodás nélkül akkor adjon egy esélyt neki, szerintem megéri...
  • hykao #31
    A hivatalos oldalról lopkodtam össze.
  • hen-tes
    #30
    náki honnan vót ?
  • zaki
    #29
    Hykao-tól kértem
  • hen-tes
    #28
    de az a banner honnan van ?
  • zaki
    #27
    ja, az más. :)
  • Alexease
    #26
    Sajnos a jatek engem nemerdekel, igy erdemben sem is tudok hozzaszolni:)) Csak a topic nev miatt "ugrottam" be:)))
  • zaki
    #25
    jó az... inkább a játékról beszéljünk, ne a banner-ről, meg a nevéről
  • Alexease
    #24
    Akkkor a bannert is valahogy modifikalni kellene
  • grebber
    #23
    Na majd este elkezdem szedni!
  • zaki
    #22
    nem baj, ettől olyan különleges a topic :)
  • zaki
    #21
    nem, ez a neve
  • Alexease
    #20
    Megneztem, tenyleg igy irjak:( De akkor is hulyen nez ki:DDDD
    Legalabb nagy K es nagy S lenne, akkor meg ki is nezne valagogy a topic listaban, de igy, kicsit olyan "unreg" gyanus topic:))))))))))
  • Mr. Perfect
    #19
    jaja, ez a neve a játéknak...
  • hen-tes
    #18
    inkább végig nagybetüvel, nem ?
    na lejött egyépként de lusta vltam megnézni :D
  • zaki
    #17
    nem véletlenül írtam így. így szerepel mindenhol
  • Alexease
    #16
    A topic nevet atirathatnatok, olyan hulyen nez ki kisbetuvel es ponttal a kozepen:P
  • zaki
    #15
    inkább a freedom fighters-hez tudnám hasonlítani a gamet...