174
  • toMpEr
    #94
    ja, csak fel evig tart feltorni egy sf3-as jatekot :)
  • Corey
    #93
    LOL most latom en is hogy krekkelt version van. tatott szajjal persze. akkor ennyit a SF3-ról?
  • klastrom
    #92
    Igaz leszedem a Reloaded változatot.Köszi mindent...
  • lwb
    #91
    bekapcsolt gépről ne húzgálj le semmilyen zsinórt!!!
  • lwb
    #90
    a játék indításához mindig le kell lennie húzva a drive-nak. ha visszadugod, nem fog elindulni. szóval, ha jáccani akarsz vele, akkor előtte kapcsold ki a gépet és húzd le a zsínórokat. vagy deaktiváld az ide-t biosból.

    vagy szedd le a reloaded félét és az egész cécót megspórolod.
  • klastrom
    #89
    És ha átállítottam és elindult a gamma utánna visszaállíthatok mindent a régibe, és utánna is működni fog?
  • lwb
    #88
    én a beyond divinitynél lehúztam, de nekem a secondary ide-men ott van még egy 80 gigás vincsi is. szóval nem volt választásom.
    a javaslatom: szedd le a reloaded félét. azt csak fel kell rakni és kész. ha ez nem megoldható, akkor húzd le. az a tuti. lehetőleg a drive fele ne maradjon a kezedben utána, szóval csak óvatosan.

    biosba: rendszerint DEL vagy F2. de kiírja restartkor a gép. alaplapja válogatja.
  • klastrom
    #87
    A Biosban milyen gombbal lépek be? Valha tudtam de azóta volt néhány átmulatott éjszaka...
    Te melyik megoldást javaslod?
  • lwb
    #86
    1. felinstallálod a játékot a két cd-ről (daemonnal bemountolva pl.)
    2. újraindítod a gépet az sf3 miatt. ilyenkor két dolgot tehetsz:
    2/a. ha a cd/dvd drive-od egy külön ide csatornán (kábelen) van, akkor a biosból az integrated peripherals menüben (ált.) deaktiválod az egész ide csatornát
    2/b. ha ez nem m1, vagy fityeg még más is azon az ide-n, akkor kikapcsolod a gépet és lehúzod az áram és az ide kábelt a cd/dvd drive-odról (ha több van, az összesről).
    3. újraindítod a gépet és bemountolod a mini image-et (harmadik iso, a picike)
    4. indítod a játékot és simán mennie kell.
  • klastrom
    #85
    De azzal sem indult el.Vagy valamit elkúrtam.A cd meghajtókkal nem csináltam semmit...
  • klastrom
    #84
    MI clone.Igen van harmadik iso
  • lwb
    #83
    MI klón v. sima? (az MI-hez van egy harmadik iso file is a két cd-n felül)
  • klastrom
    #82
    Csak az a cumi hogy nekem Clone van.Akko mit kell csinálni egész pontosan mert ángilusbol gyönge vagyok...
  • lwb
    #81
    az a pont inkább az új verziós sf3 törése miatt ment.
  • lwb
    #80
    a reloaded féle törésnél nem kell, csak a clone-oknál. itt simán felinstallálod és rámásolod a cd1-ből a crackelt fileokat.
  • klastrom
    #79
    Állítólag ki kell húzni a kábeleket a meghajtókból vagy ki kell őket kapcsolni... Vagy mitttudomén...
  • Dynamic
    #78
    Nekem a demó egyáltalán nem jött be.Szerintem nagyon gagyesz és érdektelen, csodálkozom az nforce-os 8 ponton.Egyedül ez a fedezékbe bújás volt érdekes, de már azóta ezt is ellőtték egy pár játékban(Manhunt stb.).Ráadásul látom az indítással is problémák vannak.
  • klastrom
    #77
    Hogy lehet ezt elindítani? Valaki?
  • Gabe18
    #76
    Az Nforce-on ritka jól áll,de kérdés hogy ez a game-nek szól,vagy az SF3 feltörésének,mert volt egy olyan aki 10 pontot adott rá,de azt irta alá hogy "SF3 cracked 9,game 1" ...
  • grebber
    #75
    Na a Suprnovára már kitették.Szedem is.
  • grebber
    #74
    Senki sem tud még letöltési linket??
  • toMpEr
    #73
    hat az nfonak csak lehet hinni, hisz azt ok irtak
  • lwb
    #72
    a lényeg, hogy a vengeance megpróbálta az ő törésüket kiadni a saját neve alatt. legalábbis ezt állítják a reloadedes arcok.
  • Gabe18
    #71
    Az jó,Tocat nyomnám néha,de azért annyira nem hogy azt a szenvedést megcsináljam ami eddig kellett az inditásához.
  • Rusy
    #70
    pf végre, amúgy valaki fordítsa már le az nfo elejét, nagy részét értem csak kíváncsi lennék teljesen...
  • lwb
    #69
    ha lehet hinni az nfo-nak, akkor jönnek még a reloadedtól sf3-as játékok. szal akár a soldiers, akár a panzers, akár a toca2, akár a beyond divinity várható.
  • Rusy
    #68
    ja amúgy tényleg jó a kill switch
  • Rusy
    #67
    ja, szerintem is régen dolgoznak rajta, bocs hogy ide írom, de én már régen kínlódok a panzersel meg a soldiersel, kiírva mennek, és azok azért nem gyönge játékok még se törték fel, de ott a toca 2 azóta nem törték fel, és akkor itt a kill switch, engem is meglepet hogy mi a fazs ez és fel van törve? hihetetlen lenne, tuti régen dolgoznak rajta, bár a soldiersen pl sima starforce 3 van a panzersen +védelem fél krekkje még is volt, és akkor egy ilyen névtelent most feltörnek? pf na mindegy a lényeg remélem mostmár a többi is menni fog
  • lwb
    #66
    ok. akkor legyen 2 hét. :)
  • toMpEr
    #65
    az nfo szerint nekik is kihivas volt egy olyan vedelemmel ellatott jatekot torni, amin nem a "hagyomanyos" safedisc vagy securom volt. szoval szerintem biztos nem 1 hetes munka volt.
  • lwb
    #64
    erről beszélek. nehéz védelem + kis nevű játék = késő megjelenés. ezt érte el az sf3. namármost, egy nagy névnél szerintem max. egy hét lenne az a tolódás, amit ez a "csodavédelem" ki tudna harcolni.

    persze mindez csak spekuláció. akár keményen mellé is lőhetek.
  • Mr. Perfect
    #63
    Hát igen, ez tényleg nem valószínű. Mármint, hogy fél évet foglalkoztak volna vele. De ha a SF3 eleve elrettentette a törő srácokat akkor máris elérte a célját.
  • lwb
    #62
    de az is lehet, hogy valami tuti progin dolgoztak, ami az összes sf3 védelmes játékhoz használható. persze csak az sf3 jelenlegi verziójához.
  • lwb
    #61
    pont annyi szól mellette, mint amennyi ellene. azt tudjuk, hogy az sf3 "macerás" védelem. azt is, hogy a kill.switch... hát... nem lesz game of the year, az tuti. szóval a legtöbb group valszeg nem volt túl motivált, hogy nekiálljon. voltak jobb és könnyebben törhető játékok, amikkel foglalkozhattak.

    nekem az tűnne hihetetlennek, ha valaki képes lenne majdnem fél évig elszarakodni egy közepes konzolport feltörésével. ennyi vesződséget nem ér ez a játék, bár el lehet vele marháskodni.
  • toMpEr
    #60
    erre nemsok esely van
  • lwb
    #59
    ne vonjunk le messzemenő következtetéseket a megjelenési dátumból. attól, hogy márciusban a polcokon volt még nem következik, hogy márciustól dolgozott is a crackelésén egy group.
    lehet, csak 2-3 nappal ezelőtt feküdtek neki.
  • Mr. Perfect
    #58
    Tényleg igazad van, megnéztem a tothegame.com oldalon és a US release tényleg március... Akkor viszont nem semmi, hogy eddig ellenállt a feltörésnek. Viszont ha megvan a módszer akkor szerintem már egyre könnyebb lesz az elkövetkező SF3 játékokat.
  • lwb
    #57
    azért, ha ez nem a kill.switch nevü konzolport izé lett volna, hanem egy d3-hl2 szintű valami, akkor sztem a megjelnés után rövid idővel ezt is bewarezolták volna. sf3 ide v oda.
  • lwb
    #56
    persze, hiszen az sf3 sem állandó. folyamatosan jönnek ki az új verziók.
  • toMpEr
    #55
    A starforce honlapjan ott van, hogy ez se feltorhetetlen, csak a crackelt verzio megjelenesenek kitolasa a cel, amit ha megnezel eleg jol csinal, hisz valamikor meg marciusban jelent meg a boltokban a jatek.
    Amugy eddig is voltak mar starforce3-as jatekok feltorve, megse jelentette azt, hogy a tobbit is sikerult egybol megcrackelni.