174
  • steweee
    #134
    légyszi küldd már el nekem a cracket! először amit töltötem az megszakadt, ill hiányos volt, másodjára egy másik verziót töltöttem le, de ott viszont nincs crack könyvtár, sőt egyáltalán semmi sem ami törés lenne, és az exe indítására egy magyar nyelvű panel jelenik meg másolás védő rendszer elnevezéssel és nem találja (hogyhogynem?) az eredeti disket!

    [email protected]
    5mb tárhely
  • Gabe18
    #133
    A lemezen lévő Crack mappából MINDENT másolj át a játékba.Ugy jónak kéne lennie...
  • big boss
    #132
    haliho ! beinstall a jatek, utana crak, meg minden, ennek ellenere nem indul be a jatek. megindul, lesotetedik, aztan vissza dobja a gep a desktop-ra. valakinek valami otlete ? koszi !
  • Nyiri
    #131
    osszesitettben 3 ora a game szerint
    de mivel a vegen rohadt sok az ellen igy sokszor kinyirtak
    joval tobb ido.
  • grebber
    #130
    Hosszú game???Mennyi idő volt mire végigvitted??
  • Nyiri
    #129
    Nah vegigtoltam, nem nagy szam.

    Amugy a gepigenyre visszaterve, hogy vannak sokkal szebb gamek es megis gyorsabbak.
  • Gabe18
    #128
    Hát reméljük!
  • lwb
    #127
    ok. akkor az lesz. de a képek alapján nem kell neki erőmű ...
  • Gabe18
    #126
    Ja valaki irta hogy "gépigényes"...
    Hát nem tudom,de szerintem ez ma már az átlag:

    Minimum hardware requirements


    Supported operating systems :

    Microsoft Windows 98
    Microsoft Windows Millenium Edition
    Microsoft Windows 2000
    Microsoft Windows XP

    Supported hardware :

    Intel Pentium III 800MHz or above
    AMD Athlon 900MHz or above

    128 MB RAM (for Windows 2000 and Windows XP)
    64MB RAM (for Windows 98 and Windows Millenium Edition)

    DirectX 9 compatible sound card

    16x speed CDROM/DVD drive

    Supported video cards:

    kill.switch has been tested and designed to work
    on video cards using the following chipsets:

    ATI

    Radeon 7500
    Radeon 8500
    Radeon 9000 series or better

    nVidia

    GeForce 2
    GeForce 3
    GeForce 4
    GeForce FX series or better

    Matrox

    Parhelia

    Intel

    Intel Extreme 845
  • Gabe18
    #125
    Riddick lesz ha minden igaz:
    Riddick topic
  • lwb
    #124
    sztem riddick nem lesz (nem is baj). silent hill 4 igen, bár azt nem tom mikor. a screenekből úgy láccik úgy nagyjából ugyanaz az engine, mint az sh3/sh2-ben, szóval messze nem kell majd neki erőmű. egy közepes gépen vígan elmegy. mindenestre én az eddigi sh-kat is végigvittem és egész jók voltak, szóval kiváncsi leszek erre is.
    ez a kill.switch viszont elég szar. egy rosszul sikerült konzolátirat, ami már konzolon se volt kiemelkedő játék. sajnos a freedom fighters sokkal jobb nála. :( nem utolsó sorban a zene miatt ...
  • Ma2ska
    #123
    Opsz szoismétlés sorry...
  • Ma2ska
    #122
    Konzolstuff de nem mai szinvonalu grafikával tegyük hozzá, mert ma már ott is Riddickek, Silent hill 4 ek nem egészen igy néznek ki, és a portjuk paks2 teljesitményigényre fog igényt tartani /ha lesz 1 év mulva/
  • Gabe18
    #121
    Szerintem sem rossz.A grafikája sem lenne rosz,csak olyan kihalt.Láthatóan arra próbáltak rámenni hogy lehetőleg minden tereptárgyhoz /legalábbis a legtöbbhöz/ oda lehessen bujni fedezékként.
    Amit értékelek még benne hogy itt legalább elfelejtették a sok hasonló játékban látható páncél katonákat.Gondolok itt arra hogy egy-egy ellenfélbe egy tár golyó is kell a pusztuláshoz.Az ebből vitt 2 pályán az ellenfelek 2-3 beszedett lövéstől már feküdtek,sőt egytől is.Szóval ennyiből legalább reális.
  • grebber
    #120
    Holnap én is kiprobálom azt irok vélemnyt!
  • ThugEdge
    #119
    szerintem,zsír.tipikus konzol stuff,grafika elég kaki,de hangulat ott van,akinek pl tetszett a freedom fighters,annak ajánlanám,jó kis móka,nem kell mindennek doom3-osan kinézni:)
  • klastrom
    #118
    Köszi most már nekem is megy.Ahogy fut a pali az nagyon gááááz!Hát tényleg egy fos ha nem lesz más csak akkor...
  • steweee
    #117
    ebből mi következik? hogy egy évben kb 20-30 játékkal játszok ingyen, és a szarokat le se töltöm. legfeljebb eggyel kevesebb. így jártunk!
  • ati2002
    #116
    uppsz
  • ati2002
    #115
    Valahol olvastam, hogy soha nem fogják tudni feltörni a Toca 2-őt, mert ott nem arról van szó, hogy van egy Starfos 3-as védelemmel ellátott játék, ez annál komolyabban le van védve, kb 5 fajta védelemmel. Ráadásul a hiv.-os peccset muszáj felrakni, hogy újabb játékmódok nyíljanak meg, ott meg már a frissített protected exe vár minket... . ... és már eltellt lassan fél év, ha nem több...

    topic on.

    byez.
  • lwb
    #114
    Sam Fisher ...
  • ati2002
    #113
    Mondjuk egyfajta Splinter Cell kategóriában el tudnám képzelni - nem is lenne rossz: Tom Fisher-rel hentelni egy egész játékon keresztül. De ez attól fényévekre van. Sajnos.
  • Sil3nt
    #112
    így ismered a reloaded csapatot vag más nagyobb crack teameket, hogy tudod hogy nem foglalkoznak vele?
  • ati2002
    #111
    Nagyon gyenge. Ennél még a SoF is jobb volt (még az első része is!)
    Ahogy a katona fut, az nagyon lol.
  • ati2002
    #110
    off: a Toca 2 törésre ne várjon senki, azt nagyon összegyúrták, már nem is foglalkoznak vele, én úgy tudom.
  • Tatyla
    #109
    Hát ez nem tul biztató!
  • ati2002
    #108
    Olyan hangulata van, mintha valami régi játékteremben nyomnád egy játékautomatán. Gyerekes. Pedig a demo valamiért tetszett anno.
    Ja az uninstall meg is volt. Ez van.
  • Tatyla
    #107
    Én még most szedem le a második cd-t! Amugy mihez hasonlitható a game?
  • Ma2ska
    #106
    Ma már ennél xboxon is sokkal szebb játékok vannak, ez anno ott is közepes grafikának számitott..
  • ati2002
    #105
    Nekem a Reloaded verzió van, megy is simán, azaz menne, ha indítanám.... de valahogy egyre inkább az uninstallon jár az eszem... még 1 próbát teszek vele, azt meglátom.
    A grafikát hogyan lehet állítani, mert írtó ronda, olyan mintha very low-on lenne az egész...
  • Ma2ska
    #104
    Ja a crack mappából mindent át kell másolni..bocs...
  • Ma2ska
    #103
    Nekem is pontosan ez a problémám, visszatesz tálcára inditás után..
  • Drex
    #102
    :DDDD

    az elsö CD ellenőrzéskor, 3 szor állt le a gépem :))) szirénázva, tápot kilőve, fellfort processorral...

    fogtam egy ventillátort (asztalit) és rátoltram a gépre, majd ujraiditás, és figyeltem a hőmérsékletet.

    Az első CD ellenőrzésnél, (amig be nem kérte a szerialt) 10 fokot emelkedett a proci hőmérséklete :DDD DÖBBENET...

    Miután beirtam a KEY-t már nem tüzelte fel a procit

    ui: azt tudn i kell, hogy ablakcserém volt, oszt nincs még reluxa, igy a lakásban is 35 fok van ... de azé ez igy is gáz.
  • klastrom
    #101
    Ezekszerint senki...
  • Nyiri
    #100
    Nem rossz game, de latszik hogy konzol atirat. Grafika nem nagy szam, de roahdtul gepigenyes. :(
  • klastrom
    #99
    Valaki a #96-ra?
  • klastrom
    #98
    Neked melyik verzió van?
  • hali
    #97
    nemrossz game
  • klastrom
    #96
    Feldobtam a Reloaded verziót bemásoltam cracket, rákattintok az ikonra elsötétedik a monitor aztán kilép a tálcára.? Valaki tudja miért?
  • lwb
    #95
    a reloaded úgy láccik kidolgozott valami módszert az sf3 jelenlegi veriójának a törésére, ugyanis a Singles 1.4-es peccsét is feltörték, ami szintén sf3 protected volt.

    ez már két dolog. nem lehet véletlen. ráadásul ez csak május végén/június elején jelent meg.