332
Minden ami a vezeték nélküli hálozattal kapcsolatos...
  • Munch
    #12
    Asszem http://192.168.0.1/
  • Pilu0001
    #11
    HI.d-link routerem van.hol tudom behozni a menüjét?
  • pasquale
    #10
    az lenne a kérdésem h h tudom beállítani a linsys wrt54gs wireless routeremet.. h a jelszót beletegyem... stb.
    valahova fel kell menni vagy mi?? pléz help..
  • HUmanBandi
    #9
    Van egy gondom:
    Vettem két USB-s Bloothoth adaptert (2 es voltam nyelvtanból)
    Gép és laptopot öszekötni sikerült is megcsinálni!
    DE hogy tudom megosztani a netet?
  • Z
    #8
    hello!

    Én is chello-s vagyok, és tegnap raktam be a KTI W300L-t. ez csak a 82.11b-s, de azért elszaladgál így is a net.

    Azt hogyan tudom megcsinálni, hogy csak adott gép férjen hozzá a WLAN-hoz? Mert apámnak a notebook miatt kell néha felcsatlakoznia, de nem akarom DHCP-vel ráengedni őt, mert ha kilép, akkor valaki esetleg be tud surrani... /vagy túl sok hálívúdi filmtől overpara lettem??? :) /
  • HoTDoG
    #7
    Na kicserélték a routert, egy d-link-esre.
    Ezzel már semmi gond. Szal mindenbizonnyal a routerrel volt a gond.
    Kár a régiért, mert az olyan jó kis dizájnos volt :).
  • HoTDoG
    #6
    Nekem SMC2804 va.
    MTU? Az mi is? :)
  • Taranov
    #5
    Nekem most SMC Barricade 7004 VWBR Wireless router van, talán neked is, de ez nem csinálja azt, mint neked.
    A régi D-Linkem meg ezt csinálta. Nem tudom, hogy mi okozza, de erre vonatkozó beállítás nincs, max. az MTU lehet a ludas.
  • HoTDoG
    #4
    Most tettem fel, megnéztem, de 1 idő után disconnectelt magától...:(
    Mi lehet a hiba?
  • Huron
    #3
    Böngészésnél, letöltőproginál(FlashGet) nem kell folyamatos kapcsolat. IRC-re mit reagál, ott is bont?
  • HoTDoG
    #2
    Ja egyébként egy 54Mbps Wireless g Cable/DSL Broadband Router -ről van szó. Barricade a márkája asszem.
    (802,11g, 54Mbps, 2,4 GHz)
  • HoTDoG
    #1
    Sziasztok!
    Nos, nemrég szerelték be hozzánk ezt a kütyüt :), és kéne 1 kis sígetség. 2 gép van, és azért szerelték be, h mindkettőn legyen net.
    Egyébként chello-m van.
    Szal minden korrekten működik, csak amikor játszok, pl CoD-ot, akkor 1 idő utána kiírja h Connection Inturrepted. Aztán 1re gyakrabban írja ki, és egyre több ideig. Aztán a végén már csak a connection inturrepted feliratot látom. (ilyenkor a másik gép be sincs kapcsolva) Viszont ha a modemet közvetlen a géphez csatlakoztatom, akkor nincs ilyen gondom. A routerben hardware-es tűzfal van, ezért a szoftvereset kikapcsoltam, de ez sem javított. Érdekes csak a játákoknál csinálja ezt, a "böngészés" és minden egyéb tökéletesen megy.
    Előre is kösz a segítséget!