893
header.jpg?t=1563182972
  • grebber
    #893
    Ingyenes és fizetős tartalmakkal bővül a Desperados III
  • JonasSandor
    #892
    Nem tudom milyen volt az előző 2 nálam kimaradt az életemből.
  • Shep
    #891
    Last of us miatt félre raktam az 5. pályánál, de nem mondanám ,hogy nehéz lenne a játék. Még hardon sem, egy Commandos. Kb az a nehézségi szint, mint az összes többi Desperados volt, ez persze később, még változhat.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2020.06.21. 18:24:11
  • JonasSandor
    #890
    Az csak a vonatos küldi volt ahol be kellett robbantani a bányát.
  • hawkie22
    #889
    Én nem robbantgatok, igyekszem riadó nélkül megcsinálni a pályákat. :)
  • JonasSandor
    #888
    A vonatos nálam nem volt olyan gáz azzal a robbanó töltettel szarrárobbantottam őket azt heló.
  • hawkie22
    #887
    Szenvedtem vele én is, a Gatling-et nem is használtam a végén, anélkül is ki lehet jutni. Viszont az utána következö O'Hara-birtok vagy a vonatos pálya, na azok is nagyon gecik tudnak lenni. :)
    Nem is tudom, hogy lehet ezeket a pályákat speedrunolni 15 meg 20 perc alatt, az már a Shadow Tacticsban se sikerült.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.06.20. 02:06:52
  • JonasSandor
    #886
    Menyasszony-os pálya nagyon genya 1 emberrel szinte lehetetlen megcsinálni.
  • JonasSandor
    #885
    Optimalizáltsága csillagos 5-ös csont nélkül 144 fps és meg sem reccen eddig tetszik, bár nagyon nehéz.
  • hawkie22
    #884
    Csak nekem tünik úgy, hogy John Cooper úgy néz ki, mint Bruce Willis, Kate O'Hara meg mint Amber Heard az Aquamanböl? Egyébként nagyon tetszik a játék, most megyek Kate farmjára, az elsö pár küldetés viszonylag könnyebb volt, igaz, normálon játszom és egyelöre nem érdekelnek a Badge-k sem. :D
  • JonasSandor
    #883
    Lehet tolni is.
  • JonasSandor
    #882
    20 óra 55 perc van még.
  • Evoluti0N
    #881
    This game will unlock in approximately 22 hours

  • hawkie22
    #880
    Lehet tudni, hogy kb. hány órától lesz elérhetö 16-án?
  • Gepiforditas2
    #879
    A fordítás a - Desperados III - játékhoz megcsináltam. Google fordítóval fordítva. A menük nem lettek fordítva, nem rajtam múlt...
    Akit érdekel a facebook csoportomban elérhető több más fordítással együtt.
    Gépi Game Magyarítások

    16 874 - sorok száma, üres sorok nélkül.
    497 782 - Karaktterek száma a változókkal együtt.
    Utoljára szerkesztette: Gepiforditas2, 2020.06.13. 13:40:34
  • Montanosz
    #878
    biztos full mert tul jutottam a oktato pályán.
    ebben a sorozatban mindig hiányoltam hogy nem lehet az elesett emberkéktől felvenni a tárgyakat meg fegyvereket
  • Montanosz
    #877
    köszi a javaslatokat mindeképp nagy segítség de mint jeleztem ez a gépi fordítás, én nem fordítom csak tesztelem hogy müxik e, minden másban a gépi game fészbuk csoportban tudtok segíteni, tesztelni,forditani stb...amugy ahoz képest hogy gépi viszonylag értelmes lett :-D
  • Voltan
    #876
    Ha már western játékról van szó, ott minden törvényszegő outlaw. Mármint a korabeli - értsd, filmes - köznyelvben. Persze a bandita szó nem fedi a szélhámost, a marhatolvajt a magyar nyelvben. A játékot ismerve pedig ott valami banditaféléről van szó.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2020.06.13. 02:13:25
  • hawkie22
    #875
    Jaja, outlaw az eredetiben, ha minden igaz. Banditának is lehet fordítani, ebben igazad van, még talán jobban is hangzik.
  • Voltan
    #874
    Gyanítom, hogy "outlaw", az pedig a legközelebbi fordításban "bandita", már ha western játék. Törvényenkívüli az lehet a csámpázó hajléktalan is.
  • hawkie22
    #873
    Nem tudom, ki csinálja a fordítást, de itt már megjegyezném, hogy a "törvényen kívüli" az egybe írandó. Mármint ha a gazfickókra gondolunk. Ha ebben a kontextusban külön írod, akkor a mondat értelmetlenné válik.
    @Montanos, ha te csinálod a fordítást, besegíthetek, ha szeretnéd.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.06.13. 01:19:46
  • Montanosz
    #872
    azt irják full game, letöltöttem de mivel a 3 oktato pályán vagyok még nem tom
    de 15 giga meg az oktatopályához tul sok, nem nagy pálya
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.06.12. 23:07:57
  • JonasSandor
    #871
    Skídrowon nemcsak demó?,kicsit keveslem a 15 gigát.
  • Montanosz
    #870


    készülő fordítás


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.06.12. 22:10:33
  • Montanosz
    #869
    skidrow jah, full game
    "preorder"
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.06.12. 21:52:02
  • Evoluti0N
    #868
    Virágboltban már kint van? :O Csak 16-án fog megjelenni.
  • Montanosz
    #867
    hát én csak a virágboltit nyuzom, de sok potenciál van benne az biztos

    példa figyelemelterelő érmét lehet eldobni, és ezt időziteni is lehet, szoval amikor kettő őr szérválik lopodzol melettük és amikor elmozdulnak az eldobott érmére visszafordulnak az érme felé de te közben nem szakitod meg a mozgás sorozatodat és folytatod az utat és/vagy a társad közben kést dob rájuk vagy akár az ő forgásukat is követhetitek amivel mindig a hátuk mögött lesztek

    jol lőnek, nem sok esély van meguszni ha felfedznek

    tetőröl az ipsére is ugorhatsz satöbbi
    hirtelen most ennyi jutott eszembe...txtben van a lokalizácio,szal könnyen fordithato, már gépi magyar lesz aztán aki kedvet érez hozzá ennek segitségével gyorsan és könnyen készithet hozzá magyarítást
  • Evoluti0N
    #866
    Még nem jött ki. Kedden fog. Demót játszottam. Az alapján jól testre szabható a nehézség. Szóval az is megkapja a kihívást, aki arra vágyik és az is élvezheti a játékot, aki nem akar annyit szenvedni vele.
  • JonasSandor
    #865
    Na igen boccs. Nehézsége milyen lett?
  • Evoluti0N
    #864
    A MiMiMi a fejlesztő, a THQ Nordic csak kiadó. Szóval dicsérjük azokat, akiknek jár.
  • JonasSandor
    #863
    Jó értékelést kapott ez is jól csinálták a thq nordicosok.
  • Montanosz
    #862
    nézegetem én is, a commandossal sokat játszottam a desperadosok kimaradtak eddig.
    tényleg műkszik hogy egy feladatot rengetek lehetőséggel lehet megoldani, hétvégén otthon leszek majd kiprobálom most igazán csak az oktató küldetést probálgatom csak, 16 gigába csak bepakoltak valami jóságot :-D
  • grebber
    #861
  • hawkie22
    #860
    Na igen, a ST igencsak hangulatos. Most kezdtem a 6. küldetést, Hida Village, csak normálon játszom, de néhány helyen igencsak fifikás tud lenni. Most pl. még nem tudom, hogy fogok elmenni Aiko ruhájáért a sok szamuráj meg ör között. :)
  • Evoluti0N
    #859
    Mekkora kitolás volt azért már a harmadik pálya. Megörültem, h ilyen sok került a demóba, aztán, amikor megindultam az első célpont felé, akkor puff, vége. :D

    Szerk: Én pár hónapja játszottam végig a Shadow Tacticsot és imádtam és utána lettem csak igazán izgatott a Desperados 3 miatt. Mármint a Desperados 1. részét imádtam, de a 2. eléggé gyengus lett és tudtam, h új fejlesztőkhöz került a 3. résszel, de a Shadow Tactics előtt nem tudtam, h mit várjak az új fejlesztőtől.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.05.29. 15:52:50
  • hawkie22
    #858
    Elég kurta a demó, de nagoyn jó hangulatot teremt még így is. :D Én amíg meg nem jelenik, addig is tolom a Shadow Tacticsot, most fedeztem fel, nagyon beszippantott. :D
  • Evoluti0N
    #857
    Ja-ja. Én tegnapelőtt végigvittem. Nagyon jó lett. :)
  • JonasSandor
    #856
    Lehet tolni a demót.
  • grebber
    #855
    Desperados III - Kate O'Hara is bemutatkozik


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.05.29. 09:43:42
  • grebber
    #854
    Cowboys & Aliens arrived on GOG.com! Play free demos of Destroy All Humans! & Desperados III right now.