893
header.jpg?t=1563182972
  • vpetikee
    #693
    Nekem normális!A TAB-al tudod változtatni és a jobb klikket nyomva tartva tudod forgatni!
  • littleNorbi
    #692
    ?????
  • littleNorbi
    #691
    így nem lehet nézni a játékot, nálam olyan a nézet mint az első részében...
  • Gary
    #690
    Nekem sem a verziószámot, hanem a build-et írja ki a bal alsó sarokba.
    Háát, ez van. Én játszani akartam vele, az image file-okat meg letöröltem, sz'al ez a megoldás maradt.
    Nekem a Sacred Mountain-nél kiabált Sólyomszem.

    A magyarításban a gyors akció feliratai helyett csak kérdőjelek jelennek meg. Másnak is?
  • Faterx
    #689
    Töltsd le a magyarítást!
  • vpetikee
    #688
    Sziasztok!Végigjátszást nem tudjátok hol találhatnék?
  • gabcsikovo
    #687
    Szevasztok
    Légyszi segitsetek sikerült megszereznem a dvd verzioját de crack kéne hozzá és nem tudom letölteni vissza is olvastam de azokról a címekrő se jön le.Valaki ha tudna küldjön nekem crack-et.
    Nagyon köszönöm elöre is.
  • perko
    #686
    Én is ezt csináltam és úgy nézem, hogy ezzel visszaáll az 1.0-ás verzió, a változásokat nem tapasztalom és nem is jelzi, hogy 1.o1 lett a game.
  • piamania
    #685
    [email protected]
  • Shep
    #684
    mondjál címet
  • fadi
    #683
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy nektek csinált-e már olyat, hogy kb. 4-5 másodpercenként (van, hogy ritkábban) megakad a kép, 5mp-ig csak áll, aztán fekete kép, visszajön, és megy tovább. ATI Radeon 9550XT-m van. Már mindent lepusztítva 640x480-on is próbáltam. HELP PLZ!
  • piamania
    #682
    M04 kell szerintem.Utána levő mappákba nincsenek mentések.előtte levőkbe vannak,gondolom ezek a korábban átvitt pályák.
    Tehát az M04 kell.

    Köszönöm szépen.
  • Gary
    #681
    Nekem is kérte, de visszaraktam azt a kb. 4 Megás, megtört 1.0-ás exe-t, amivel már nem kellett image file-okkat szórakozni és elindult.
  • Shep
    #680
    Na hanyadik pálya kell, azt mond, hogy hanyadik Mxx es mappát tömörítsem.
  • perko
    #679
    Sajnos nekem nem. Ha feltelepítem a patch-et kéri a lemezt.
  • piamania
    #678
    a fájlokat a játék könyvtárának data mappájába kell másolni?
  • Boros
    #677
    A magyarítás: http://users.atw.hu/uh/letoltesek/Desperados2.rar Hála a készítőknek.
  • piamania
    #676
    nekem csak azé az egy pályáé kéne a legutolsó,amit mentettél.az nem lehet olyan nagy méretű.
  • Gary
    #675
    Az 1.0-ás krekkelt exe-vel megy :)
    Meg a maxi image is tökéletesen fut, gondolom.

    Kérdés:
    Nekem nem műxik a látószög (vagy hogyan is nevezzem) kijelzés. Azaz néha jelez valamit, de sokkal messzebb és csak 1 keskeny sáv a pálya teljes szélességében. Sz'al nem olyan, mint az első részben volt és amit láttam a screenshot-okon is. A majdnem saját szemszögű nézetnél rendben van, mert a kérdőjel a fejek fölött színeződik...
    Valaki találkozott ezzel a problémával és tudja rá a gyógymódot?

    Egy G4 Ti 4200 VGA kártyán játszom (P4 2,8 Prescott, 1G Ram), minden max.-on és először nagy lassulást és szaggatást Santa Fe-ben tapasztaltam, mikor a bankból a vonathoz kellett eljutni. Megoldottam úgy, hogy likvidáltam, mindenkit az útból és fölvettem az elszórt tárgyakat :D
    Abban a helységben is szaggatott, ahol gúlába raktam az eszméletlen és megkötözött áldozatokat. Ha már lelvonut róluk a sok csillagkép, akkor megjavult.
  • theclub
    #674
    Kevés lesz a Radeon 8500/9100-hoz a játékhoz. A játék közepe felé még egy Radeon 9800Pro húzva vagy egy 6600GT is kevés neki, még ha minimumra veszünk is minden beállítást. :(
  • theclub
    #673
    Gondolom működhet, ha valaki crack néküli változatot futtat.
  • perko
    #672
    Működik valakinek az 1.01 patch warez-al, vagy itt mindenki az eredetivel játszik?
  • Boros
    #671
    Üdv. Tud valaki a magyarosításról valamit?
  • Shep
    #670
    Szerintem jó,bár az első rész renderelt videoi sokkal jobbak voltak.
  • perko
    #669
    Csak eredeti progival működik?
  • Botond #668
    Lassan. 5-6. pálya körül,alig van időm játszani. Amúgy szerintem az átvezető mozikat elszúrták nagyon. Ez a diavetítős elmaszatolt módszer nem fog meg.
  • Punker
    #667
    hogy haladsz a játékkal? :)
  • Botond #666
    Patch 1.01: New Features
    ----------------------------------------------------

    a) Quick action planner - Graphical display of waypoints and actions when plotting a quick action

    b) Sacred Mountain : Added sound effect for Hawkeye's special war cry

    c) Improved moving through doors in 3rd person View

    d) Difficulty Level now accessible from main menu

    e) Various performance optimizations

    d pont.
  • Shep
    #665
    Patch nélkül is lehet normal/hard, vagy a patchban bővül valamivel?

    peccs
  • Breki33
    #664
    ki kéne linkelni a patchet
  • Botond #663
    a patchben lehet állítani a nehézséget :-) könnyűre kell rakni,ha nem boldogul az ember ^.^
  • tibike21
    #662
    teljesen egyszerü, de ha ennyinéél elakadsz ne is folytasd mert közepétől jönnek a durva dolgok, ez még kispályás
  • vpetikee
    #661
    a 2.pályán mikor a gázgömböket kell elvenni,és körülette van 10 kiló ember,az elég mókás dolog!
  • tibike21
    #660
    jogos az egy pont
  • Shep
    #659
    Elküldeném, de marha sokat foglalnak a mentések, sajna magadnak kell megcsinálni
  • Shep
    #658
    Miért kellene, hozzá végigjátszás, ez nem kaland játék. Megvan mi a cél, de az, hogy hogyan teljesíted rád van bízva.
  • Breki33
    #657
    akkor feltölthetnéd
  • tibike21
    #656
    nincs még hozzá végigjátszás
  • vpetikee
    #655
    Tudja valaki hol lehet hozzá végigjátszás letölteni!Az 1.pálya ok,de a második???Pfú!Nem egyszerű game!
  • Punker
    #654
    olvasni tudsz? vagy csak vicces kedvedben vagy?