4775
  • magus
    #934
    ugye ugye:))) csokorba kene szedni oket:)
  • Extraboy
    #933
    Plz help mar vegre vki!!!
    Elinditom az installert es amikor kivalasztom hogy hova telepitse (D:\MOHAA PA) akkor kiirja hogy nincs eleg hely a winyon pedig meg van tobb mint 8GB!!!!
    Segitsetek plz
  • DarkJedi
    #932
    Hi

    Nem tudjátok hogy nekem miért csak ezek a felbontások választhatóak?



    FX5900 Ultra, 61.77-es driver
  • Corey
    #931
    nah én is most probaltam ki, működik, HW rulz. magáról a demorol viszont vegyesen vagyok, eléggé "nesztek örüjjetek, csak kiköptük" erzése van. nincs menü, árkádos filing, mintha félkész lenne (jo vagom csak demo..). 5 perc tényleg, de megállás nélküli, féktelen és akciodús 5 perc, max 3szor lenyomható, és itt ütt vissza a nagy méret. 500 MB, de minek? a FarCry nagy méretű demojával többet lehetett szórakozni, annak minden oka megvolt rá.. nade ennek.. ez a demo akármennyire hangulatos is, az EA mélyrepülése. ráadásul még vegyük ide azt, hogy ezzel az 1etlen 1 kis pályával késnek miota? julius 18 óta.. khm
  • Hentes Bill #930
    játsz végig 5X egymás után, és akkor nem is oly rövid
  • Hentes Bill #929
    ehh, kegyetlen dúva a gém... grafikailag a far cry-hoz tudnám hasonlítani, nagyon szép a játék. kegyetlen hent van a játékban, dúva csak kicsit lassú a gém, lehet, hogy vissza kéne kicsit vennem a grafból na meg a gef3-am se a legújabb kari
  • Mr Manson
    #928
    Szánalmasan rövid a demo...
  • M313R
    #927
    Megvárom Mágus benyomásait a demóról, meg a képeket, addig le sem szedem nálam az ő kritikái az etalon!
  • ka87
    #926
    nekem mmeg kiirta hogy nem hajlandó elindulni a gef2-mön
  • Glpetyus
    #925

    NEM
  • KG21
    #924
    bazzeg leszedtem, rákattintok az exe-re, egy pillanatra feltűnik a homokóra, aztán semmi... találkozott már ilyen problémával más is?
  • lachun
    #923
    Megint töltöm le ....,nem vagyok normális na mindegy cseszi a csörömet milyen lehet 4.5 giga hely remélem elég neki már.
  • XeeN
    #922
    Nálam a kukában fejezte be a pályafutását... Fél órányi kínlódás után meguntam a próbálkozást. Max a billentyűzet beállitásokat mutató képernyőig jutottam el, de a vége felé, már az EA logó alatt kivágott.
  • magus
    #921
    na mindjart meglatjuk hogy szerepel 640*480 minden low on, mert ugye nalam csak ugy fut. mwhahaha le fog szerepelni:) Bar a jatek remelem jo lesz, hamar mohaa, a multijara szamitok, de a grafika. na amjd szurok be kepeket:DDD
  • Glpetyus
    #920
  • Hentes Bill #919
    mínuszba...
  • Glpetyus
    #918
    " 1024*768 es ott 125-300a FPSem"

    Azzal a géppel?? ...Há' hogyne
  • Hentes Bill #917
    uccsó kép gyönyörű
  • alma2
    #916
    Ekkora egy fost.persze jol nez ki, de azon felul a nagy nulla.a jatekido a demoban nemhogy 10 perc max 5 ha kikapcsolom a futast :)az egesz scriptelt az utolso robbanasig, jo nagy kamugyar ez az ea amikor az egyik bemutatoban mutatta milyen okosak az ellenfelek stb.a Csako biztos sokaig gyakorolta, hogy pont ugy jatszon ahogy azt leirtak neki.sima oldalba tamadsz mindenkit aztan eszre se vesznek, legyakod oket fel perc allat.a Robbanasnal amikor a jarganyt akarja beinditani az egyik katona tudtam, hogy felrobban, elorementem a pilotanak segiteni a kocsi fel is robbant csak lehullot harom darab lec a haznal -> hogy ne tudj visszamenni csak az a gaz a feltcserem ott maradt :)biztos tele van meg buggal.
    olyan mint a "spaceace" aki meg emlekszik ra,felpercenket jobbra katt balra katt a jatek meg ment magatol.

  • KÁdám
    #915
    Jó a játék?
  • liquid
    #914
    Neked ment SirArcheer, látom, a többiek már lehúzták a működőt.

    btw: szerintem azért az öt percért NAGYON nem érdemes letekerni a fél gigát, csalódni fogsz.
  • liquid
    #913
    http://www.576.hu/upload/M_18/rek1/1630/medal_of_honor_pacific_assault_demo.exe

    Kipróbáltam, mielőtt felraktam, működik.
  • Mester01
    #912
    thx.... LOL a kurva anyat minek kell neki 1GBram a BF:V tok jol elmegy neki meg 1GB kell haaaaaaaaat az ANYÁT AKOR!
  • Kandurex
    #911
    512mb ram..1gb kell neki, egyébként én fogtam és visszább vettem a karakter felbontást, különösebb változás nincs, viszont a memória zablás jelentősen mérséklődik.
  • XeeN
    #910
    Nálam szépen feltelepült, de betöltés közben kivág desktopra...
  • Mester01
    #909
    Nah akor en is ide irok!

    Nah tegnap este letoltotem nagyon vartam!
    és nekem is jott a csalodas :(
    nekem is kb 1 percet var mire betolti es nekem meg akkadozik is a game!
    Nah de ilyen konfigal?????
    a CoD TOKELETESEN FUTT minden EXTRA 1024*768 es ott 125-300a FPSem!
    Itt meg akkadozik???????????????????? lol
  • SirArcheer
    #908
    Nekem se megy a setup, tud valaki tuti helyet ahonnan a müködő változat van?!?
  • lachun
    #907
    Na mivan tényleg 10 perc?? milyen szinten toltátok 10 allat???
  • Glpetyus
    #906
    hmmm...
  • ssc-suni-hu
    #905
    Kepek
    Nem nagy fajlmeretuek, ugyhogy gyorsan letoltodik nem kell senkinek se duzzogni. Mert modemeseknek ugyis csak a kepek maradnak, hiszen a demo 500 Mb-t.











  • ssc-suni-hu
    #904
    No megneztem egyszer 1 perc 10 mp volt a betoltes utanna meg 1 perc 20 mp :-)

    Az FPS nem ment egyszer sem 30 ala de inkabb 40-50 volt.

    Mindjart csatolok kepet is.
  • Glpetyus
    #903
    Hát ez egyre lehangolóbb :(
  • grebber
    #902
    Na mdj az RBR után nekiállok leszedni.Azt kiproszálom ha elindul.
  • ssc-suni-hu
    #901
    En errol az FTProl toltottem
    csont nelkul lejott
    ftp://largedownloads.ea.com/pub/demos/medal_of_honor_pacific_assault_demo.exe

    aztan az install is teljesen jol mukodott, semmi problema sehol

    aztan jatekinditas es minden rendben volt beallitasok stb minden egyszeru

    aztan tolti a jatekot, hat ez volt vagy 1 perc kb.

    aztan jott a csalodas
    szepnek szep, gyorsnak gyors, sehol se akadt, meg robbanasoknal se
    1024x768 minden fullon

    gepem: 2.8 P4 - 1 Gb RAM - Ati 9800 Pro 128 - eger - billentyuzet :-)

    Nemtudom, nekem mostanaban nem igazan jonnek be az egyjatekos gamek miota jatszok a BF-el. Engem ne korlatozzanak le hogy merre megyek.
    Pl itt is egyszeruen siman el lehetne menni egy haz vagy egy kerites mogott, hogy hatukba keruljek, erre ott van mindenhol a lathatatlan fal.
    Nagyon gagyi

    A jatekmenet meg semmivel se jobb mint a regiek, nem is lehet, mert itt is mi van?
    mesz aztan jonnek es lovod oket, de hogy honnan is bukkannak fel, azt mar nem lehet tudni, mert mogottem ugyebar nem johettek, mert arra en se tudtam elmenni sehol.
    Szoval monotonak mar ezek a tipusu jatekok.
    Az FC ugye teljesen mas, mert lopakodhatsz es kerulhetsz alig vannak korlatok.
    Bar ettol fuggetlenul a teljes meg jo lehet,meg a multi is.
  • Hamlet
    #900
    Én a fileplanet-ről szedtem le.

    Hát... vegyes. Jobb mint amit vártam, de még mindig arcade.
    Multiban egy realmoddal egész jó lehet.
  • Glpetyus
    #899
    Ja csak onnan nekem valamiért baszik jönni,ahonnan hajlanó ott meg csak ez van :/
  • Glpetyus
    #898
    Najó de az 576-on azt írták,hogy az senkinek nem megy!
    De a 3Dgamers-ről meg csak az tölthető...
  • a.carkey
    #897
    Hardwired.

    Ott azt írták, hogy MŰKÖDŐ DEMO.
  • Glpetyus
    #896
    LOL :DDDDD
  • ddd
    #895
    az nem le7, hogy a MoH:AA-nak fent kell lennie ahhoz, hogy Linduljon?