4775
  • Eisenhower
    #854
    remélem megszakad a letöltésed^^
  • Hentes Bill #853
  • Eisenhower
    #852
  • Hentes Bill #851
    na még 10% van hátra
  • Eisenhower
    #850
    na bazz tudtam hát a faszát gyűrte volna bele amelyik 2-őt csinált...
  • Hentes Bill #849
  • Gabe18
    #848
    paxific=pacific
  • Eisenhower
    #847
    na gabe kivele megy vagy nem mennék aludni^^
  • Gabe18
    #846
    Na a gyanú beigazolodott,nem csinál semmit.Nekem is moh_paxific_assault_demo néven jöt...
  • Eisenhower
    #845
    jó de csak utánam^^
  • Hentes Bill #844
    hehe, abba én is
  • Gabe18
    #843
    Ja,azért megnézem,csak hát miért is indulna el...
  • Eisenhower
    #842
    na azért próbáld ki mert lehet hogy hülyeséget mondtam...
  • Eisenhower
    #841
    hát én inkább szivesen petéznék mondjuk a gaál noémiba ^.^tudjátok az időjárásjelent buxxa^^
  • Gabe18
    #840
    Nekem meg az elvileg rossz jön...biztató.
    Még 7 perc,aztán törölhetem is...
  • Kandurex
    #839
    Honnan szúrjak neked képet csillagom, hogy elhidd? :DD

    Viccet félre, skacok, lefogtok pusztulni a gyönyörtől...elképesztő ez a játák. Majd lesz egy rész ahol futottok ki a csapattársakkal a reptérre, hát apám, ahogy ott besütt a nap és száll be a felvert por az épüledbe...LE FOGTOK PETÉZNI A GYÖNYÖRTŐL!!
  • Eisenhower
    #838
    hát most elbasztam 2 órát a szarral... nembaj addig jót richard burns rallyztam^.^
  • Hentes Bill #837
    még jó, hoyg azt szedem, ami elvileg megy :P
  • Extraboy
    #836
    534nek kell lennie. de en leszedtem es meg van a winyon 3,72GB es ennek ellenere azt irja hogy nincs eleg hely! plz vki nezze meg mennyit foglal! THX
  • Eisenhower
    #835
    fotoshop :)))))))
  • Kandurex
    #834
    560.099.625 byte
  • Kandurex
    #833
    Nesztek, bizonyíték, menü:

  • Eisenhower
    #832
    nah van egy olyan gyanúm hogy pont a rossz verziót szedtem le mert 2 féle névvel van a demo
    1.medal_of_honor_pacific_assault_demo.exe (ez elvileg megy)
    2.moh_pacific_assault_demo.exe <-- ezt szedtem én le és baszott működni... reggel kiderül^^
  • Torry
    #831
    Hány megás?
  • antijedi
    #830
    lehet hogy4 giga kell neki :)
  • Torry
    #829
    533,444 megásat kell?
  • Extraboy
    #828
    Emberek plz help! Ramegyek az installra es amint telepiteni akarom azt irja ki hogy nincs eleg hely a winyon pedig 3,72GB van még! Mi lehet a gond?
  • Eisenhower
    #827
    oks. de akkor már azért vágok a seggeden még egy lyukat mert idáig csak neked ment^.^
  • Kandurex
    #826
    Innen:

    http://files4.worthplaying.com/pacificassault/medal_of_honor_pacific_assault_demo.exe
  • Torry
    #825
    Honnan szedted?

    Sokan panaszkodnak, hogy nem megy az install.
  • Kandurex
    #824
    Nem szívatok senkit BASSZA MEG! KÉSZ VAGYOK! EZ VALAMI DÖBBENET SKACOK!
  • Eisenhower
    #823
    kandurex ha megint szivacc vágog még egy lyukat a seggeden az tutkós
  • Kandurex
    #822
    "Megjegyzés: Olyan gyönyörű a grafika, hogy türelmesen arra vártam, hogy le menjen a videó...durva mi? :DD"

    Ez a mondat azt jelenti, hogy azt hittem, hogy van a játékba színes videó is, pedig nincs :D LOL!
  • Kandurex
    #821
    Nah a kritika:

    Klikk az ikonra.

    Első meglepetés, a játék logikusan felépített, egyszerű könnyed menüvel lep meg (utóbbi időben csak olyat láttam, hogy High vagy Médium esetleg Low beállítás), villámgyorsan a maximumra húztam mindent (megfejelve a PS2 támogatással) és kényelmesen hátra dőltem....és ott is maradtam vagy 2perc töltögetésre hajlandó volt bejönni a főmenü...mondom fasza... megint sikerült elbaszni a memória kezelést, aztán az ürümbe némi öröm vegyült, miszerint ezzel együtt a pályát is betölti (idióta megoldás). Baszakodtam még pár pillanatot a menüben (invert patkány, szmúszolás). Majd nagy lélegzet. START GAME. Első percben a szokásos Medal -os fekete-fehér videók futottak ezzel segítve a szférába való beilleszkedést és hangulat átvételt...és megtörtén...

    "Ijedten pillantottam fel az ágyból, egy orvos ordított, hogy azonnal keljek fel és csatlakozak a csapatomhoz..."

    Megjegyzés: Olyan gyönyörű a grafika, hogy türelmesen arra vártam, hogy le menjen a videó...durva mi? :DD


    ....és inkább a pályát nem mondom el, ezt mindenkinek magának kell. Viszont a grafika. Hát kész vagyok. Felejtsd el mindent amit eddig láttál. Új király született. DX9 kártyád van??? Légy boldog a JÁTÉK MINDEN LÉTEZŐ FEATURE -t kihasznál belőle. Elképeztő. Én azt hittem, hogy a D3 vagy a HL2 fogja a FAr-Cry megszorongatní..hát tévedtem, még hozzá óriásit..
  • Eisenhower
    #820
    lol bazdmeg leszedtem hardwiredről ezt a szart rábökök kerel a winyo aztán semmi grat. eddi is utáltam az EA-t ezekután még jobban fogom
  • Hentes Bill #819
    remélem most tényleg nem kamuzol
  • liquid
    #818
    Klassz, nekem a SAJÁT MAGUNKTÓL letöltöltött file nem indult, ezek szerint másnak igen. Akkor más probléma lesz itt, nem a file a hibás.

    liquid [576]
  • Kandurex
    #817
    Nah, megvolt a teszt.

    Először is közlöm, az általam legszebbnek ítélt játék a Far-Cry....PORBA LETT ALÁZVA! ÚJ KIRÁLY ÜLT FEL A GRAFIKA TRÓNJÁRA, ÚGY HÍVJÁK: MEDAL OF HONOR: PACIFIC ASSAULT!

    (Persze 1024 HIGH FULL PIXEL SHADER 2.0)

    A második, a játékmenetbe nálam a Call of Duty a legjobb.... SIKERÜLT HOZNI, SŐT ÁT IS UGRANI!
    ÚJ KIRÁLY ÜLT FEL A JÁTÉKMENET TRÓNJÁRA, ÚGY HÍVJÁK: MEDAL OF HONOR: PACIFIC ASSAULT!

    JÉZUS MÁRIA!! EZ A JTÁK KIBASZOTT JÓ!!![


    Majd írok normális kritikát, egyenlőre nem térek magamhoz...ATYA ISTEN


  • Ben C
    #816
    70%.
  • Mr Manson
    #815
    MAGYAR MIRROR - 576.hu