4775
  • Glpetyus
    #974
    ^.^
  • rezsofiz
    #973
    :- )))
  • Glpetyus
    #972
    lejött má' ...holnap próba :)
  • Eisenhower
    #971
    OFF
    hiba ezekszerint az előző feladatoknál nem jegyeztél meg semmit :P amugy meg majd próbáld ki hogy egy apro kavicsos uton satufékezel hogy majd mennyire elindul a hátulja.... és akkor ugyanez 160-170-el? ON
  • hiba
    #970
  • hiba
    #969
    bugos ez a forum :)
  • lachun
    #968
    hehehehe igy igaz:DDDD
  • Eisenhower
    #967
    a richard burns rally topik máshol van ^.^
  • lachun
    #966
    na végre sikerült szerintem hangulat jo ai buta de ezt meg szoktam,nem lesz ez rossz de nem lesz nagyon nagy durranás!!!
  • Eisenhower
    #965
    hát már kb 5x nyomtam végig az utobbi 2-nél felvettem az összes stukkert minden található lőszert felvettem de ez a game egyre szarabb. néha gondol egyet és zoomol a stukkerrel. amikor meg rábökök zoomra akkor meg eltelik 3-4mp mire rámozdul.... utánafe lehet ugrani az ilyen ponyvával leterített hordókra dobozokra stb. namármost ha oda felugrok nem lát az ellenség vmiért.... szal egyenként simán le tom őket szedni^.^ és nagy a gépigénye ill a vga. meg kéne tanulni optimalizálni....
  • lachun
    #964
    Hiba hol ralitál a dzsungelben????
  • rezsofiz
    #963
    :- )))
    MEGÉRI!!!
    :D
  • rezsofiz
    #962
    jah egyetértek elégge kiraly lett en nem kapok levegot most nyomtam vegig: )
  • Glpetyus
    #961
    Na még megbánom,hogy letöltöm...mindegy már 90%.... ://
  • skorpio7
    #960
    És ez melyik játék ember?!?
  • rezsofiz
    #959
    en 6 perc alatt nyomtam vegig kb mertem: )
  • hiba
    #958
    Nah kb 20xra sikerult a schoolba 1:23at mennem...
    meg igy es az utolso arokba be is csusztam, nehez ez, nem erzem ezt, neha olyan erzes mintha alig lenne tomege kocsinak megis ugy csuszikm mintha jegen mennek, mindent 50-60al :(
    en ugyan meg nem ultem rally autoba dehat csak stabilabbnak kene lennie az uttartasnak
    gyakran olyan mintha vizeznek a kereket :)
    a kisebb bukkanok, meg netom 50-el fejreallni ugy hogy menetiranyba orral elore borul egy 10centis godorbe, ha ez igy lenne akkor a moszkva terre se ernek le mer 3x ekkor gondrok vannak de siman lehet 80-al menni rajtuk nem borulok semerre :)
    neha egy kicsit eltuzott vagy tulerzekeny de mondom rally autoval meg nem mentem soha...
  • Glpetyus
    #957

    Bazz,csak nekiálltam én is tölteni :P
  • dr Kotász
    #956
    Fullban szerintem korrigálják.
  • Eisenhower
    #955
    na jah de annyi ész nem volt hogy uyg oldják meg a gombokat hogy ha lehasalok mondjuk a g bill-el akkor azzal fel is tudjak állni ugyanugy ne kelljen az ugrás gombját is még hozzá megnyomni.....
  • dr Kotász
    #954
    Na hát lenyomtam én is a demót, és eléggé tetszett. A full mindenképp megér egy próbát. Egyébként szerintem átvették a Call of Duty-ban sikert aratott elemeket: fekvés, irányzékkal célzás, két fő fegyver lehet nálad. Egész jó multi játék is kisülhet ebből. Vajon lesz killcam is?
  • Glpetyus
    #953
  • Milka
    #952
    milyen gépigénye lessz a MOH:PA nak?!
  • Gabe18
    #951
    Ezt találtam a videokártyákról a readme-ben.

    The Medal of Honor Pacific Assault(tm) Demo has been tested on the
    following 3D video cards under Windows 2000 and Windows XP:

    = ATI Radeon 9500, 9600, 9700 and 9800
    = ATI Radeon x300, x600 and x800
    = Nvidia GeForceFX 5200, 5300, 5500, 5600, 5700, 5750, 5900 and 5950
    = Nvidia GeForce 6800

    While other cards that fully support DirectX 8.1 may work well with
    the demo, they have not been tested.
  • Glpetyus
    #950
    Lehet,hogy épp elfogyott a töltényük :)
  • tommmyv
    #949
    Valaki megtudná mondani, hogy a játék míért nem engedí hogy 1280*900-as felbontás alatt futtassam.
  • Gabe18
    #948
    Na csak sikerült leszenvedni a működő verziot.
    Hát ahhoz képest pozitiv amit először vártam ettől a játéktól,de ahhoz már kicsit negativ amit az ugyenrről a pályáról látott videó után vártam.
    Például hol a fizika az ellenfelekről?/nem tudom a Max Payne 2 óta nagyon kényes lettem erre..../Ugyanis a földön heverő ellenfére hiába lőttem,az meg se moccant a találatokra ha egyszer már meghalt.Az meg kicsit hülyén néz ki amikor 3-4 ellenfél rohan felém,aztán minden áron ütni akarnak a fegyverükkel,én meg nyomom beléjük a tárat,de nem érdekli egyiket sem...Na majd ráfogják hogy ezek fanatikusok....
    De a grafika szép,és jó a harci hangulat.Szóval összeségében jöhet a full...
  • bazza
    #947
    A játék támogatja az MX440-es videokarikat?
  • Eisenhower
    #946
    mondjuk valjuk be az optimalizálás en maz erősségük.... ^.^ de az is lol hogy akárhogy állítom be a felbontást részletességet ugyanannyi az fps-em.... a japcsiknál levő rifle nagyon teccik^^
  • Kandurex
    #945
    LOL, egy pS.2 játéhoz Gef3 -t és panaszkocc hogy szaggatt
  • Eisenhower
    #944
    csodálkozol? gf3 ti200-al? mondjuk tény hogy van még mit optimalizálni a játékon de multiba ugyis leveszek mindent legbénábbra^>^
  • Pontius #943
    Nem szívesen irom le a véleményem de ez tény:
    Számomra csalódás a játék... Olvasgattam a hozzászólásaitok és próbáltam lajiuks maradni mindvégig és hinni a saját szememnek.
    p4 2.6HT, 2*256ddr400, Gef3 ti200 tuningolt
    A gépem alatt 800*600 all low detail melett jácchatatlanul szaggatott... :(
  • Eisenhower
    #942
    gém nem rossz de azért van még mit optimalizálni ^>^
  • Mr Manson
    #941
    mert rosszat szedtél le
  • magus
    #940
    az meirt vna hogy rakattintok a setup.exe-re es nem tortenik semmi?
  • Mr Manson
    #939
    Hát nem mutat semmi áttörést...
  • DONGUBA
    #938
    Ha ilyen hosszu a demo akko milyen a jatek??:DDD
  • Glpetyus
    #937
    Mert szar a demó
  • Mr Manson
    #936
    Annyira viszont nem jó!
  • Nocco
    #935
    Miért van az hogy mikor bejönne az intro után a játék akkor egyszerűen újraindul a gépem. Létszi segítsetek már az idegeimre megy.