4775
  • grebber
    #1054
    9600Pro 4.8-as Catalyst DirectX 9.0c
  • Serpa
    #1053
    egérérzékenységen lehet vhogy állítani ?
  • rezsofiz
    #1052
    Up
  • tier
    #1051
    Hang sem volt a fekete képernyő alatt?
  • rezsofiz
    #1050
    milyen videokartyad van?milyen driver van rajta?
  • grebber
    #1049
    Nekem a full marad mert letöltöttem feltelepitettem elinditottam fekete képernyő és csak resettel zárhattam be a demót :(
  • SuperCow
    #1048
    igen egy Radeon 9500pro.
  • rezsofiz
    #1047
    gondolom dx9es kartyad van,mer nekem geforce ti 4200 van,es azzal enyhen szolva sokkal rondabban nez ki... meg szerencse hogy most fogok valtani radeon 9600xt-re: )
    tenyleg valaki okos tudja mar hogy hogy lehet elohivni konzolt,meg fpst kiirtani?
  • lachun
    #1046
    Mindig bizok a japánokban hátha!!!!!
  • Balu san
    #1045
    Én már a végét is tudom... a gringók győznek.
  • lachun
    #1044
    RTL clubon amcsi japo háborús film most megy!!!!
  • SuperCow
    #1043
    akik még nem látták a demot vagy nem szedték le azoknak itt egy kis ízelítő.

    Méret : 22 MB
    Hossz : 2 perc
    kodek : DivX 5.0
    Link :

    MOH : PA demo video_by_SupaCow.zip

  • Punker
    #1042
    hát nagyon remélem hogy a játék nem ilyen lesz, az ellenfelek agyatlanok, a fegyverek pedig iszonyat gyengék + nem értme miért nem lehet velük célozni, ja és szerintem nem volt 3 perc a demo :(((
  • Punker
    #1041
    na lejött :)
  • Punker
    #1040
    van, én azt 576-ról szedem
  • Rambo [OBI]
    #1039
    Van valami játszható demo vagy ilyesmi?
  • Vood
    #1038
    Jól emléxel Gabe...benne is van, de nem az igazi. Kicsit fura
  • grebber
    #1037
    Szerintem csak ebben is egy dolog volt a fejlesztőknek a lényeg a graf.
  • Gabe18
    #1036
    Hát most lehet hogy hülyeséget mondok,de mintha abban a vidóban a Hawok motort is hirdetgették volna a fizikával kapcsolatban,hát én nem sokat láttam belőle a demóban...
    /de lehet rosszul emlékszem és nem Hawok volt,csak igy rémlik/
  • Corey
    #1035
    őszinten megmondva igen. de érted a video-ban maga a producer mondta el, miközben valami gameplay demonstrálva lett. nem papiron lett leirva, hogy ezt+azt igérjük, hanem pofatlanul elénktárják videoban a kamut, és utana kiadják azt, ami tisztán mutatja, hogy oltári baromság volt az egész, ergo semmi értelme nem volt..ez szomorít el
  • Eisenhower
    #1034
    te még hiszel a mesékben? meg az EA-nek?
  • Corey
    #1033
    csomoszor vegigvittem ma, és sajnos eszembejutottak a walkthru video alatt Rick Giolto producer szövegei, amik eszméletlen kamunak tűnnek így a demo végigjátszása után.. a reptéri lövöldözésnél azt mondta a nagy akciozás közben, hogy nem szkriptelt az egész, hanem dinamikusan, a mi cselekedeteinkhez hűen folynak az események, nem történik ugyanaz 2szer (pontosan ienkor lőtt le egy gépet, ami a nagy őrtoronyba zuhant be, és állitása szerint csak véletlen műve volt).. hehh. az őrtoronyba bezuhano és azt teljesen leromboló repülögép mindig odazuhanik, független attól, hogy lelőjük előtte, vagy sem. a légvédelmi gépágyú mellé bezuhano gép mindig oda zuhanik. Állitása szerint a gépek nem szkriptesen fognak ránklőni, hanem észrevesznek minket a földön, és bármelyik pillanatban ránklőhetnek gépágyuzás közben. igen? akkor miért csak mindig a demo utolsó fázisában kezdenek ránklőni, amikoris az a feladat hogy védjük meg magunkat? az egész reptéri csetepaté egy előre legyártott, szkriptteli rész. nemértem miért kellett ilyeneket mondani.. ezekutan mar nehezen hiszem el hogy minden dinamikus.
  • Szabyka
    #1032
    Rövid a demo nagyon legalább is nálam a repülőgépek lelövése után vége lett.
    Nálatok nem ?
    Egyébként szépen fut egy Gf4Ti4200-n is!
  • Nyers
    #1031
    Thx
  • Mr Manson
    #1030
    Szép grafika, de nagyon gyenge a demo!
  • Eisenhower
    #1029
    The Medal of Honor Pacific Assault(tm) Demo has been tested on the
    following 3D video cards under Windows 2000 and Windows XP:

    = ATI Radeon 9500, 9600, 9700 and 9800
    = ATI Radeon x300, x600 and x800
    = Nvidia GeForceFX 5200, 5300, 5500, 5600, 5700, 5750, 5900 and 5950
    = Nvidia GeForce 6800

    While other cards that fully support DirectX 8.1 may work well with
    the demo, they have not been tested.
  • Nyers
    #1028
    Mi a minimum grafkártya a PA-hoz? A demo indításánál hiányolja a d3d9.dll file-t.
  • Amse
    #1027
    =(
    Most raktam fel, de amikor magamhoz léne térni akkor megjelenik a Hud de a kép az csak egy villgó szürke kép lesz.Gondolom lófakk neki a gépem.Asusp4b533e, p4 1.8, gef.3ti200, 512 ddr.Azzal van gond ugye?
  • rezsofiz
    #1026
  • rezsofiz
    #1025
    aa meg nem
  • Glpetyus
    #1024
    Mivan készűlsz a lefekvéshez? ^.^
  • rezsofiz
    #1023
    Egyébként most nézem, hozzaszolas meg nem volt kivagva ebbol a topicbol... ;|
  • rezsofiz
    #1022
    lol
  • Glpetyus
    #1021
    hehh....^.^
  • rezsofiz
    #1020
    nem szeretem(izzik az egesz testem az utalattol es szemeimmel vadul keresem azt a torekeny dolgot amit szet tudok baszni) amikor jon egy csavo 1000 kornyeken azt lenyulja az 1k-t,mikozben itt sem volt elotte...
  • Glpetyus
    #1019

    Na mivan? Lejött? Megy? :)
  • rezsofiz
    #1018
    fake....
  • Mester01
    #1017
    Te vagy Rocso?:D
  • Hentes Bill #1016
    csá

    nem flémelünk

  • Eisenhower
    #1015
    cső bajuszkirály^.^