Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ron Ragm
#5065
Lincoln's Repeaternek viszont sokkal nagyob a coolness faktora.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Calver
#5064
ezekkel a szép számokkal csak az a baj, hogy Mr. Ejjderettenes Shotgun akkor sebez 82-t ha az unszimpatikus ellenfél arcába tolod, ha neadjisten 10 méterre állsz már csak karcol, Lincoln's Repeater és társai pedig mosolyszünetet tartanak a lövések között, ezért VATS-on kívül szívás használni. namost... egy jó kis Plazmapuskával ha már látod az ellenfelet ki tudod lõni - tényleg, gusztustalan milyen pontos - és ha neadjisten VATS-on kívül kell harcolni, közelre/mozdulatlan célpontra még úgy is durva lévén szép tûzgyorsasága van, gyorsan mozgó dögökre csak a lassú lövedék miatt nem. egyetlen elõnye van ezzel szemben Lincoln's Repeaternek, hogy lehet vele könnyen Sneak Attack-olni, míg A3-21's Plasma Rifle-el VATS-on kívül nem.

"The trees move. Do you not see it?"

#5063
Én igen. Aztán beleültem a székébe és gyönyörködtem a kilátásban. 😊

Why so serious?

Shep
#5062
Megatonban hol lehet lõszert venni, próbáltam az Armoryban, valamiért csak úgy be tudtam menni, persze volt ott egy robot aki szépen szétkapott 1mp alatt 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

CS@
#5061
Azonos körülményeket azért vegyük figyelembe, az androidos plazmafegyver sztem a leghasználhatóbb nevesített energia fegyvernek számít, úgyhogy ha már Assault jellegû small gunhoz hasonlítjuk, akkor az ne a Chinese legyen hanem mondjuk a Xualong.

böröczk
#5060
Nem pazaroltam rá a jó anyagból : D

Kumiho #2179

#5059
Tenpenny nálam is hasonlóan végezte. Csak más fegyverrel köszöntem meg a vendéglátást. 😊

Why so serious?

#5058
hát nem tudom én laser riflel lõttem õket de nem akaródzott megdögleniük 😊
erre egyébként már énis gondoltam h számolja-e a rendszer a sebzésnél hogy milyen fajtából jött, de szerintem itt a fallout3ban egyszerûsített rendszer van ebben is. legalábbis erre utal hogy a páncélok csak egy egyszerû százalékos DR stattal rendelkeznek

Inkább csapja agyon agyam a metál korbácsa, mint süllyedjek a közízlés mocsármocskába!

böröczk
#5057
Játszottunk picit:



Mosolyog : D



Kumiho #2179

Lacee
#5056
a megatoni házban próbáltam, ott mûködött, de lehet hogy csak mivel kulcsra zárt lakásról van szó. máshol nem tudom sajnos.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Lobsterman
#5055
Hát azt nem tudom hogy az idõk végezetéig, de elég sokáig letárolja az infókat. Még a hullák is a helyükön maradnak jópár ingame napig. Cuccokat nem próbáltam elrakni, de a házban biztos örökké tárolja a dolgokat, de máshol is valszeg elég sokáig(ha nem örökké)

AnarchoiD
#5054
mukodik a 3-ban az ami az 1-ben ? kinezek valahol egy ladat belerakom a cuccomat (vagy pl amikor kocsi csomagtartojat hasznaltam) akkor az ottmarad az idok vegezeteig ?

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

Lacee
#5053
feral ghoul bármilyen fegyverrel egy ütés/lövés szerintem, legalábbis chinese assault rifle-bõl egy VATS lövés mindegyik, plazmapuskával szintén, sniperral szintén. csak a miheztartás végett 😊

másik téma: egyébként a nyers, játék által kiírt sebzésadatokhoz képest (small gunok ugye nagyobbat ütnek papíron) valamiért nekem is úgy tûnt, hogy az energiafegyverek hatékonyabbak: játék vége felé chinese riflebõl kellett olyan 3-4 háromlövéses sorozat, míg az androidos plazmával max 2-3 lövéstõl feküdt minden mob, talán csak a tesla armoros katonák nem.
Talán azért, mert az ellenfeleknek damage reductionjuk szinte mindig van (sima golyók ellen), a plazmát/lézert viszont nincs mivel kivédeniük? Nem tudom, csak ötletelek.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

CS@
#5052
én nem kapok választ a #5043ra? 😊 mert tényleg érdekel, hogy jön ki neked kevesebbre az, ami sztem több.

Gunner
#5051
kövesd a fáátert

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

grebber
#5050
Én csak belenéztem legelejébe hogy kijutottam a szabadba.De nem tûnt fel hogy lett volna feladatom ott kint.
A fõküldetéseket mikor kitõl kapjuk?

Next PC upgrade: 2022

Tatyla
#5049
R-t nyomd meg még egyszer...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Magh
#5048
Kipróbáltam az Alien Blastert és Firelance-t, egy Deathclaw 1 lövés, néha 2. Minden más egybõl porlad. Sajnos kevés bele a lõszer, de valamit valamiért.

Nekem a Small Guns azért csalódás, mert a kevesebb sebzésért valamit vártam, legalább a sniper lehetne pontos.

#5047
nekem egyébként csak most esik le hogy mi hiányzott egész eddig
gauss fegyverek...

Inkább csapja agyon agyam a metál korbácsa, mint süllyedjek a közízlés mocsármocskába!

sherlock1
#5046
Tudtam, hogy a bethesda el fogja kúrni valamivel a játékot és mi mással, mint a befejezéssel... Ez még az oblivion végénél is szánalmasabb + klisés...

http://youtu.be/4v8qae11_-M

CS@
#5045
Apróság, de azért javítom/megjegyzem, hogy Terrible nálam 80DMG és nem 82.

#5044
Hogy lehet elérni, hogy ez a büdös bunkó letegye a mancsát? Kezd idegesiteni komolyan.

CS@
#5043
Ezt én nem értem.
Azonos körülmények között az AE21 50DMG, TerribleShotgun 82DMG, Lincoln 50DMG, Xualong 64DMG, akkor neked, hogy jön ki az, hogy a SmallGun –ok sebzése minden esetben kevesebb?

#5042
meele/unarmed csak szerinted felesleges. szerintem 😄
power fisttel egy ütés egy feral ghoul, ezzel a shishkebabbal meg pláne marha hatékonyan lehet irtani a népet.
persze nem CSAK meele/unarmed kell alapozni a karaktert, de kijelenteni róla hogy felesleges...
ráadásul ebben van az élvezet 😄

nekem egyébként pont hogy az energiafegyveek nem jönnek be annyira. plasma rifle alatt trágya az összes. akkor már inkább a jó öreg shátgán

ízlések és pofonok

Inkább csapja agyon agyam a metál korbácsa, mint süllyedjek a közízlés mocsármocskába!

#5041
Baze, Super Mutant Brute vagy mi a fene eléggé brutális 😄
Bár ráhagytam Raiderekre h megöljék õket, aztán a végén szépen leöltem mindenkit 😊

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Ron Ragm
#5040
Snipernél nem számolja a VATS a távcsõbõl adó pontosságot, épp ezért tûnik ugyanannyinak a pontossága mint a Lincoln's repeaternek.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Magh
#5039
Én most tesztelgettem kódokkal, és azt kell mondjam, az energiafegyverek magasan verik az összes többit. Melee/Unarmed egy nulla, ráadásul a legerõsebb sneakkel sem igazán lehet elég közel osonni a crithez. Small guns érdekes, Victory Rifle pontatlanabb, mint a Plasma Rifle, hiába sniper. A sebzésük minden esetben kevesebb, a lõszer meg ritkább és/vagy zabálják a fegyverek, szóval nem gyõzött meg. A Big Guns mûködik, de igazán csak a Gatling Laserrel és Vengance-el voltam elégedett, a Minigun, Raksi nem valami hatékony. A MIRV-et meg szerintem ne vegyük bele, 2 perc alatt kilõttem vele 200 Mini Nuke-ot, ezt valaki finanszírozza...
Ha még megemlítem, hogy a kategóriák legjobb fegyvereit hasonlítottam össze a viszonylag hamar beszerezhetõ androidos plazmapuskával, már elég egyértelmû. Majd most megnézem a Firelance-t és Autumn stukkerét is.

Lobsterman
#5038
Pár kép csak úgy:
Éjlienz

Úgy tûnik Cthulhu mindenhol felbukkan 😊

Ez meg csak úgy mert tetszett a hangulat 😄

Rapid81
#5037
Azért az egy kicsit gáz, hogy a Jefferson Memorialból (régi mentéssel sikerült bejutnom végre) át kell vágni az egész Wastelanden a következõ célig. Egyébként mennyi település és fontosabb hely van a térképen összesen, mert nekem eddig 42 van meg.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

Tatyla
#5036
ó ne tudd meg még tényleg ott volt egy kis árva mutáns lenn egy kis szobában.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#5035
Tessék:
http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_weapons

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

Rapid81
#5034
És honnan szedek olyan cuccot, amivel fel lehet robbantani a Megatoni bombát? Mert anno a játék elején hatástalanítottam, így csak a játék eleji mentéssel tudnám, de kér valami összetevõt.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

#5033
nevesített fegyverekrõl van valami összegzés hogy mit tudnak és hol szerezhetõek meg?

Inkább csapja agyon agyam a metál korbácsa, mint süllyedjek a közízlés mocsármocskába!

#5032
Lent az alaksorban voltál mutáns vadászaton?
Bent van az ajtó oda is, nekem is volt gondom itt, mert bent + a tartálynál kitakarítottam, de az alaksorba nem mentem le, nem is figyeltem hogy van..

MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD

CS@
#5031
(az egész csak magánvélemény és saját tapasztalat)
Na most jutottam odáig, hogy érdemben tudtam tesztelni azonos körülmények között az energia fegyvereket is, 3 kivételével: Alien Blaster, Firelance, Colonel Autumn's Laser Pistol. Errõl a 3ról a neten a következõ infókat találtam: elsõ2 AlienCell -ás a harmadik pedig csak a játék végén szerezhetõ meg, ha ezek az infók helytállóak, akkor ezek alapján ez a 3 nem igazán mérvadó sõt szinte figyelembe se kell venni õket sztem. A maradék alapján sztem szó sincs arról, hogy a SmallGun –okat hú, de nagyon elkennék az energiafegyverek, sõt eddigi tapasztalatok alapján a választékosság/használhatóság miatt a SmallGun –ok felé billen a mérleg. Lényegesen könnyebben öltem meg azonos körülmények között egy Deathclawot korábban a TerribleShotgun –al(de talán még a Xuanlong –al is), mint most bármilyen energia fegyverrel.

Majd a következõ karim BigGun –os lesz, bár az látatlanba se kérdéses, hogy valószínûleg az lesz a legdurvább.

Tatyla
#5030
itt most mi a feladat mire várakozik a csoport?map nem mutat semmi új útvonalat innen,környéken kiiktattam minden mutánst???

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Lobsterman
#5029
Lehet Emil is magyar. Benne van a nevében is egy magyar szó 😄

hali
#5028
azaz 😄 nalam is kb igy vegezte

www.napisajto.hu

Vlaghimiir
#5027
Fiuk a repair-t hogy lehet használni meik gobmal vagy mit merre? mert javittatni elég drágaXD a és a power armort mikor fogom tudni használni még csak 6-os szintû vagyok de már megvan lassan 2 szintje....

Carlos
#5026
Lead Design:
Emil Pagliarulo

Lead Artist:
Istvan Pely

Þór vígi þessi rúnar

Lobsterman
#5025
Belenéztem az egyik videóba és valóban lead artist. 😊

Ch_Slater
#5024
próbaképpen felperzseltem Megaton-t..
ez a Moira semmit sem változik.. ugyanolyan habókos 😄

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Lobsterman
#5023
Nem lead designer? :S

Carlos
#5022
Mármint Lead Artist.

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#5021
Ezzel? <#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

#5020
Oké, akkor azt hiszem foglalkozom vele egy kicsit mielõtt folytatom pusztai kalandozásomat.

Why so serious?

Lobsterman
#5019
Hát onnan nem sok van vissza, de bõven ott lehet még hagyni a fõszálat miután beengednek. De amikor arra a pontra érsz ahol már nem nagyon hagyhatod ott a fõszálat, közvetlen a vége elõtt szól az egyik NPC ha még akarsz valamit akkor most csináld meg.

Lobsterman
#5018
Legalább nem Lazlo. Mégis csak magyar a fõdesigner 😄

#5017
De ugye az még nem a fõsztori vége? Mert van egy marha jó power armorom és szívesen használnám már de addig nem akarom befejezni a fõsztorit amíg be nem jártam mindent.

Why so serious?

Encore
#5016
Nem kell sokat visszamenned, egy éttermen át jutottál fel a csávókhoz. Az étterem elõtt van egy konyha, ahogy kilépsz a konyhából az étterembe (ahol lépcsõk vannak) ott valahol balra les egy kis spájz szerû valami, ott lesz egy kikapcsolt robot, tõle megszerezheted.