Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
"The trees move. Do you not see it?"
Why so serious?
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Why so serious?
erre egyébként már énis gondoltam h számolja-e a rendszer a sebzésnél hogy milyen fajtából jött, de szerintem itt a fallout3ban egyszerûsített rendszer van ebben is. legalábbis erre utal hogy a páncélok csak egy egyszerû százalékos DR stattal rendelkeznek
Inkább csapja agyon agyam a metál korbácsa, mint süllyedjek a közízlés mocsármocskába!
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
másik téma: egyébként a nyers, játék által kiírt sebzésadatokhoz képest (small gunok ugye nagyobbat ütnek papíron) valamiért nekem is úgy tûnt, hogy az energiafegyverek hatékonyabbak: játék vége felé chinese riflebõl kellett olyan 3-4 háromlövéses sorozat, míg az androidos plazmával max 2-3 lövéstõl feküdt minden mob, talán csak a tesla armoros katonák nem.
Talán azért, mert az ellenfeleknek damage reductionjuk szinte mindig van (sima golyók ellen), a plazmát/lézert viszont nincs mivel kivédeniük? Nem tudom, csak ötletelek.
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
A fõküldetéseket mikor kitõl kapjuk?
Next PC upgrade: 2022
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Nekem a Small Guns azért csalódás, mert a kevesebb sebzésért valamit vártam, legalább a sniper lehetne pontos.
gauss fegyverek...
Inkább csapja agyon agyam a metál korbácsa, mint süllyedjek a közízlés mocsármocskába!
http://youtu.be/4v8qae11_-M
Azonos körülmények között az AE21 50DMG, TerribleShotgun 82DMG, Lincoln 50DMG, Xualong 64DMG, akkor neked, hogy jön ki az, hogy a SmallGun –ok sebzése minden esetben kevesebb?
power fisttel egy ütés egy feral ghoul, ezzel a shishkebabbal meg pláne marha hatékonyan lehet irtani a népet.
persze nem CSAK meele/unarmed kell alapozni a karaktert, de kijelenteni róla hogy felesleges...
ráadásul ebben van az élvezet 😄
nekem egyébként pont hogy az energiafegyveek nem jönnek be annyira. plasma rifle alatt trágya az összes. akkor már inkább a jó öreg shátgán
ízlések és pofonok
Inkább csapja agyon agyam a metál korbácsa, mint süllyedjek a közízlés mocsármocskába!
Bár ráhagytam Raiderekre h megöljék õket, aztán a végén szépen leöltem mindenkit 😊
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?
Ha még megemlítem, hogy a kategóriák legjobb fegyvereit hasonlítottam össze a viszonylag hamar beszerezhetõ androidos plazmapuskával, már elég egyértelmû. Majd most megnézem a Firelance-t és Autumn stukkerét is.
Éjlienz
Úgy tûnik Cthulhu mindenhol felbukkan 😊
Ez meg csak úgy mert tetszett a hangulat 😄

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_weapons
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/
Inkább csapja agyon agyam a metál korbácsa, mint süllyedjek a közízlés mocsármocskába!
Bent van az ajtó oda is, nekem is volt gondom itt, mert bent + a tartálynál kitakarítottam, de az alaksorba nem mentem le, nem is figyeltem hogy van..
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Na most jutottam odáig, hogy érdemben tudtam tesztelni azonos körülmények között az energia fegyvereket is, 3 kivételével: Alien Blaster, Firelance, Colonel Autumn's Laser Pistol. Errõl a 3ról a neten a következõ infókat találtam: elsõ2 AlienCell -ás a harmadik pedig csak a játék végén szerezhetõ meg, ha ezek az infók helytállóak, akkor ezek alapján ez a 3 nem igazán mérvadó sõt szinte figyelembe se kell venni õket sztem. A maradék alapján sztem szó sincs arról, hogy a SmallGun –okat hú, de nagyon elkennék az energiafegyverek, sõt eddigi tapasztalatok alapján a választékosság/használhatóság miatt a SmallGun –ok felé billen a mérleg. Lényegesen könnyebben öltem meg azonos körülmények között egy Deathclawot korábban a TerribleShotgun –al(de talán még a Xuanlong –al is), mint most bármilyen energia fegyverrel.
Majd a következõ karim BigGun –os lesz, bár az látatlanba se kérdéses, hogy valószínûleg az lesz a legdurvább.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
ez a Moira semmit sem változik.. ugyanolyan habókos 😄
Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.
Why so serious?
Why so serious?