21431
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Büntetőpont információk

A büntetőpontok lejárnak, ha nem gyűjtesz be újabb büntetőpontot:

- Egy büntetőpont 1 hét alatt jár le
- Egynél több büntetőpont 2 hét alatt jár le

Büntetőpontokkal járó mellékes büntetések

1 büntetőpont:
- figyelmeztetés, nem jár mellékes büntetéssel

2 büntetőpont:
- 1 percenként lehet hozzászólni

3 büntetőpont:
- 3 percenként lehet hozzászólni
- nem használhat nick logót
- nem használhat vip funkciókat
- téma nyitás letiltva
- nem látogatható a gumiszoba és a saját fórumok

4 büntetőpont:
- 5 percenként lehet hozzászólni
- nem használhat nick logót
- nem használhat vip funkciókat
- téma nyitás letiltva
- nem látogatható a gumiszoba és a saját fórumok

5 büntetőpont:
- 4 hét kitiltás a fórumból

Büntetőponttal járó egyéb büntetések:
- összesen 20 büntetőpont után automatikus, végleges kitiltás a fórumból!

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Plata
    #21431
    Köszi,ezen most jót derültem. :D
  • MerlinW
    #21430
    Jah van egy nyomink aki próbálkozik. Nekem meg van egy scriptem ami rendszeresen automatikusan takarítja a fórumot. Azt hiszi az én időmet pocsékolja, pedig a sajátját :)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.09.20. 22:12:18
  • Plata
    #21429
    Azt hiszem valakinek elgurult a gyógyszere.
    Fura nevü topic.
  • sertrex
    #21428
    Hello!
    Szeretném ezt a képet a GTRevival topik fejlécének, ha lehet.
    És szeretnék házigazda lenni, hogy további hasonló dolgokat tudjak a későbbiekben elhelyezni és tudjam folyamatosan szerkeszteni a topikot.
  • kamionosjoe
    #21427
    Kerestem, de nem találtam, csak gondoltam azért rákérdezek biztonság kedvéért :)

    Köszi!
    Utoljára szerkesztette: kamionosjoe, 2022.12.29. 14:11:08
  • MerlinW
    #21426
    Nincs, de 11 év után megtanulhattad volna használni a keresőt :)
  • kamionosjoe
    #21425
    Hali. Boldog Karácsonyt! A Snowrunner nevű játéknak van topikja?
  • kamionosjoe
    #21424
    Köszönöm!
  • Szabi #21423
    link, a BG a BattleGrounds :)
  • kamionosjoe
    #21422
    Sziasztok. PUBG Battlegrounds játék topikját keresem, de nem találom. Létezik, hogy nincs még neki itt a fórumon?
    Utoljára szerkesztette: kamionosjoe, 2022.10.28. 17:24:56
  • Plata
    #21421
    Azt hiszem valakinek elgurult a gyógyszere,vagy bal lábbal kelt fel.
    Egy
    Kettő.
    Skyrim fórumban van egy kis hiszti.
    Link.
  • MarkBlade
    #21420
    Nagyon szépen köszönöm!
  • MerlinW
    #21419
    Nyitva.
  • MarkBlade
    #21418
    Ha kérhetem akkor kérlek nyisd újra és akkor mostantól zéró tolerancia.
  • odavid95
    #21417
    Már létrehoztam 1 gumiszobát, de sajnos 3 hónaptól kevesebb ideje létező fiókok számára zártkörű.. Így kb. az érintettek 80%-a nem látja azt. :D

    https://sg.hu/forum/tema/1645003745

    Egyébbiránt én (és szerintem a többség is) támogatom az első opciót. Márha MarkBlade elválalja. :)
  • MerlinW
    #21416
    Számomra csak meglepő és mulatságos, hogy egy zéró értékű problémán (aminek nem is kellene problémának lennie), felnőtt fejjel mekkora drámát, értelmetlen vitát tudtok generálni, elképesztően gyerekes stílusban :)

    Két opcióm van:
    - Megnyitom a régit, Blade MINDEN hsz-t töröl, ami nem konkrét fordításra vonatkozik (technikai kérdés, megjelenés). Ezt ki is lehet írni a fejlécbe a sértődés megelőzése érdekében.
    - Megnyitjátok a témát Gumiban és azt csináltok ott, amit akartok. Ott moderálni sem tudlak titeket.

    Döntsetek.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.02.16. 10:08:12
  • b-type
    #21415
    Bocsesz MerlinW, de látod erre gondoltam, azzal hogy sikerrel tudta általatok manipulálni a helyzetet, már ez van:

    "Ha ezen feltételek egy része teljesül, akkor leszállok a bandáról. De! De viszont, ha újrakezditek, pontosabban onnan folytatjátok, ahol abbahagytátok akkor visszajövök és biztosak lehettek benne, hogy rátok zúdítom az internet teljes haragját. Láttátok, hogy nem fenyegetőzök, nem könyörgök. Ezen kívül leírtam az érintetteknek, hogy a prohardveres csoportnak is véget vetek, ha olyat látok, vagy kapok privátban ami nem tetszik. Mindenki megnézheti mi lett a vége. Ha nem piszkáltok senkit, megmaradhat a Facebook csoportotok."
    link

    Persze gondolom most majd megint bezárod...a hiba nem itt történik, hanem a házigazdás topik bezárásával történt..ott tudott volna normálisan menni, de nem tudta kifutni magát..mert.
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2022.02.15. 17:08:30
  • MarkBlade
    #21414
    Szia! Láttom bezártátok a fórumot de nem értem miért a veszekedéseket kezeltem. Itt semmi esetre sem akartam csetelni de le kellett írnom amiket ide tettem mert csak így lehet tiszta képet alkotni. A nem odaillő dolgokat pedig 3-4 órán belül töröltem. A személyeskedést nem toleráltam egyik oldalról sem. Olyan nagy probléma nem volt ami a topik bezárását igényelné. Tudom hogy a ti jóindulatotokra van bízva a dolog de a közösség építése szempontjából fontos a topik és létjogosultsága is van a mai világban. Azt is tudom hogy van pár ember akinek nem tetszik de a többség szeretné. Kérlek ne csináljátok hogy elveszitek az emberek választási lehetőségét és informálhatóságát a témában. Köszönöm megértésetek és bízok bennetek.
  • darkSectorxxx #21413
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sokkal egyszerűbb, az se jó mert a moderátoroknak se feleadata napi szinten tisztogatni meg figyelni a topikot.

    Egész egyszerűen nem kell válaszolni ezeknek az embereknek, elhiheted egy idő után megunja ha magába beszélget.

    Nekik ez volt a céljuk. Sikerült.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2022.02.14. 11:41:01
  • b-type
    #21412
    ?
    remélem időleges, nem a topikot kellene bezárni, hanem az ilyen 3-4napos regeket akik tönkre próbálják tenni. ...most pont igazoljátok hogy ez a stratégia működik. Most 2-3 újreggel ki lehetne nyírni a fórum topikjait vagy hogy?
    Egy előadás alatt sem magát az előadást rekesztem be, ha van három hülye aki azzal szórakozik hogy csörgeti a papírzacsit..
    Elvileg ez úgy tud kitisztulni hogy 'Blade törli és jelenti az önjelölt forradalmárokat ahogy van rá ideje, mi megpróbálunk nem reagálni, és idővel ha látja hogy nem ér célt akkor abbahagyja. De így nem, hisz a manipulációja pont hogy eléri a célját.
  • MerlinW
    #21411
    Megelőlegezem a válaszokat a kérdésekre: Igen, és nem. Menjetek máshova veszekedni.
  • darkSectorxxx #21410
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ejj de nem jó ez így hogy ez megy a topikban.
  • MarkBlade
    #21408
    Két StragoIvan van regelve. Az egyik 2022.02.10. a másik régebbi A Ivan betű I nagy i és a kis L = l el játszva ki a névazonosságot és heckelte meg a rendszert. Ő keltette a feszkót Gépi játékokban is ezek szerint. felhasználóra Stargolvan kérhetek egy bant? Mert ez csúnya félreértésre és visszaélésre ad okot. Köszönöm
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2022.02.13. 21:03:00
  • MarkBlade
    #21407
    Szerintem ha valaki megnézi a fórumot nem az jön le hogy ne lennék pártatlan. De nem kívánok a moderátor toppikban csetelni.
  • MarkBlade
    #21405
    Azt se felejsd ki hogy hány posztodat töröltem mert el akarod lehetetleníteni a gepimagyarítások fórumot. Pedig többen szépen kértek már. Én nem csodálkozok hogy kivered valakinél a biztosítékot.
  • JonasSandor
    #21402
    Úgy látom elszabadult a pokol a batlefield 2042 topikba.
  • MarkBlade
    #21401
    Köszönöm!
  • MerlinW
    #21400
    Megnyitom, de utoljára.
  • MarkBlade
    #21399
    Kedves adminok kérek engedélyt hogy új gépifordítasok topik legyen. Szeretném megkérni a házigazda jogot és akkor rendet tartok. Nem lesz vele gondotok. De alapvetően van rá igény. Nem vagyok elfogult, nincs közöm a fordítókhoz egyik oldalon sem. Két topikban vagyok szintén házigazda. És ezer éve sgtag.
  • Wreck86
    #21398
    Köszönöm szépen!
    :)
  • MerlinW
    #21397
  • Wreck86
    #21396
    Bocsi, a bannerba gondoltam, nem mint hozzászólás. :D
  • MerlinW
    #21395
    A legtöbb képet külső szolgáltatótól / weboldalról linkelitek, így ha azok nem mennek, törölnek vagy bármi, akkor ez van.
    Mindemellett ismét megjegyzem, hogy az SG-nek már nincs fejlesztője a fórumon, így mi is kb ugyanannyit tudunk mindenről amennyit ti.
  • Wreck86
    #21394
    Sziasztok!
    A Minecraft topikba szeretnék két linket bekérni.
    A hivatalos oldal címet és a Minecraft Wiki linkjét.
    Ha lehetne, meg tudnáto kjeleníteni a kép alatt őket, mint hivatkozás?

    Nagyon köszi előre is!

    M.
    Utoljára szerkesztette: Wreck86, 2022.01.17. 16:28:24
  • RJoco
    #21393
    Üdv!
    Mi történt a háttérképek kezelésével?
    Több témát is néztem és eltűntek.
  • Plata
    #21392
    Köszi.
  • MerlinW
    #21391
  • Plata
    #21390
    Sziasztok.
    Belehetne rakni ezt a képet a Star trek Olnile topicban háttérnek?
    Ez a topic.
    Irtó zavaró ez a gagyi huawei reklám és legalább eltakarná.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.03. 13:32:09
  • lwb
    #21389
    Valaki kib.ssza ezt a Lulu99-et? Telespemmelte a fél sg-t az egynapos nickjével. Ezért utálom az iskolaszünetet, unatkozó kis taknyok idejönnek trollkodni. Linket nem adok, egy pár szem elég lesz mindenkinek.
  • Trucker39
    #21388
    Üdv!

    Az alábbi linkre ráférne némi moderátori munka.

    World of Warships: #19732 #19736

    Tudom, ne etessem a trollt, de sem a rágalmazást, sem pedig a becsület sértést nem tűröm el senkitől.