5854
  • InfectedMann
    #2127
    Ha jól tudom kedden éjjel 3 vagy 4kor szokott lenni magyar idő szerint!
    De majd az okosabbak pontosan megmondják :)
  • ba32107
    #2126
    Mikor van 24? Keddenként a Foxon? Én torrentről szoktam szedni.........de talán tvben előbb lenne. Megmondaná valaki?
  • a.carkey
    #2125
    LOL! :)
  • a.carkey
    #2124
    Heh? Alternatív?
  • kisdead99
    #2123
    Nina azelőtt azt az utasítást kapta, hogy mindenképpen varrja el azokat a szálakat, amelyek tudnak a német kapcsolatairól. Teri egy ilyen szál volt. Amúgy van alternatív befejezés is :)
  • Kaslerka #2122
    Srácok, tegnap este befejeztem az 1. évadot. :) Nagyo király, de valaki megmondaná, hogy miért is halt meg Jack felesége? Nina azt mondta neki, hogy nem lesz semmi baj. Bezárja az ajtót, de megtalálják és újra együtt lehetnek. Erre ack megtalálja lelöve.. Mé'?
  • Bammy
    #2121
    Hát nemtom ti hogy vagytok vele de engem eléggé lehangolt ez a Teri meghal dolog :/. Most elkezdtem a 2. évadot de nemtom...egyelőre nem tetszik, lehet hogy még csak nagyon bennem van az 1. évad v nemtom..
  • Fido4life
    #2120
    általában kivan írva hogy hány évvel az előző story utáni napot látjuk..
  • Bammy
    #2119
    Amúgy én azt hittem hogy pl ha az első évad tegyük fel egy szerdai nap akkor a 2. évad az utána következő csütörtök aztán a 3. péntek stb....igaz megfordult a fejemben hogy akkor Jack már több mint 5 napja nem aludt?:) De mindegy. De akkor az évadok tök más napokat ábrázolnak vagy azért van közük egymáshoz?
  • InfectedMann
    #2118
    Nagyon király volt ez a rész!
    :)
    Várjuk szeretettel a következőt
  • dienesoft
    #2117
    6x13
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mostmár tényleg kezd idegesíteni az, hogy soha nem Jack-el foglalkoznak, hanem a hülye elnökös szállal, mi van már az írókkal? Hihetetlen, hogy menniyre lelaposodott az utóbbi időben a sorozat...egyszerűen nem értem.Biztos velem van a baj.Olyan, mintha egyszerűen az írók nem tudnának mit kezdeni magukkal.Több mint a fele lement az évadnak, tessék mostmár valamit kitalálni. Hol vannak a régi állkapocs-szaggató rész-befejezések is?
  • Sawyer2
    #2116
    Én az 1. évadot szinkronosban láttam. Egyetértek: nem kell leszinkronizálni, nagyon eredeti hangzása van neki. És nem olyan nehéz a film angolja...
  • NeoMaN
    #2115
    Hát sztem pont Jack ami leszinkronizálhatatlan.
    Damnit, yesmrpresident, dropyourweapon stb.
    Ezek nagyon jók eredetiben.
  • Shaman
    #2114
    Egyébként picit visszakanyarodva a szinkron versus eredeti hanghoz.
    Spec nálam a 24 esetében nem volt gond.Én szinkronosan kezdtem,aztán 3. évedtól felirat.
    Nem éreztem,hogy annyira szar lett volna a szinkron. Sok filmnél tényleg gagyi,de itt sztem egész tűrhető.
  • Kmarha
    #2113
    Ki más? :D

    Egyébbként rájöttem miért 24 a címe. Nem azért mert egy napról szól hanem mert egy napig nem csinálsz mást csak nézed a sorozatot (kivéve ha már ott tart az ember ahonnan csak hetente kerülnek ki új és újabb részek :P)
  • Shaman
    #2112
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kitalálhatom? :-p Nina Myers?
  • Kmarha
    #2111
    ehh.. áhhh.. 3. évad 9 rész. Egy régi ismerös feltünése. Menjenek már a fenébe, az egész évadot nézhetem végig egyhúzamba alvás nélkül megint, mert nem birom abbahagyni :P :)
  • Fido4life
    #2110
    ott a rapid
  • Bammy
    #2109
    Most ezzel azt akartad kifejezni hogy eredeti hanggal ezerszer jobb?
    Egyébként gondolom, mivel szerintem minden film jobb eredeti hanggal, kivéve amiben a magyar hang adja a poént, pl: Torrente, Ford fairlane kalandjai.
    Nha de pl a Szökést is szinkronosan kezdtem és mondtam hú de jó a szinkron, aztán miután néztem felirattal rájöttem h mennyivel jobb...de jobabn szeretek mindent eredeti nyelven. Csak olyan oldalt nem tudok ahonnan 400-al szedhetném feliratosan......30 napot meg nem várok a torrentel csak azért h erdeti hang legyen :/
  • NeoMaN
    #2108
    36 rész volt a csúcsom, péntek délutántól vasárnap estig.
    Azért volt alvás-kaja-pia közben....
    :D
  • Fido4life
    #2107
    nekem is szilveszterkor, nem volt vmi szép emlék ugyanis az egészet a gép elött töltöttem :S
  • dienesoft
    #2106
    Nekem 30 óra volt szilveszterkor
  • Fido4life
    #2105
    Na végül megnéztem angol felirattal..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ez a Martha egy idegbeteg...Nemtom Aaron hogy bírja :P
  • Fido4life
    #2104
    nálam 27 óra volt a max, a végére már élőhalottnak éreztem magam :D
  • kisdead99
    #2103
    Hogy király-e? Látszik, hogy eddig nem eredeti hanggal nézted :)
  • Shaman
    #2102
    Bár én még csak az első 3 évadot néztem meg,azért furcsálltam,hogy egyedül az elsőben érzékelhető,hogy mennyire fáradt már mindenki a végére.
    Párszor én is voltam már fennt 24 órán át,de kábé mint a rongy úgy éreztem magam. Ehhez képest itt még az uccsó részekben is pörögnek :-p
  • InfectedMann
    #2101

    Az egyes évadok nem egymást követő napokat ábrázolnak.
    Szóval nem értem, hogy mi ez, hogy mikor alszanak stb.
    És minden évad 1 nap. De nem egymást követő napok.
  • NeoMaN
    #2100
    Így van, alszanak. Jack 8-kor felkel és kezdődik a nap. Mi ebben a szokatlan??
  • peter31
    #2099
    feliratot a népnek pls!!!
  • Bammy
    #2098
    Nem, nem gondoltam, mivel 24 és gondoltam hogy egy évad mindig ugyanúgy van.
    De most akkor ez nem hiba, hanem a 2. évad 8-kor kezdődik? Addig alszanak vagy mi?:) mondjuk logikus lenne de akkor hogy jön össze a 24 rész úgy h 1 napot "ábrázoljanak"? Vagy 1 évad nem mindig 1 nap?:/
  • Bammy
    #2097
    Ja értem! Akkor elkezdem szedni....szalé akkor 3 héten belül fent lesz a teljes 2. évad szinkronosan? Király.
  • kisdead99
    #2096
    Gondoltál már arra, hogy a második évad 8-kor kezdődik?
  • Shaman
    #2095
    lehet rosszul látom,de szerintem mindegyik évad fennt van.
    A második még nem teljes,mert a szinronos verziót töltik fel hetente.

    Hmmmm
  • Bammy
    #2094
    Kösz a linkeket de az elsőt már én is tudom, a 2.-on meg szintén nicns fent a 2. évad :@.
    Nha de a sorozatok.co.nr-essel az a bajom hogy nézd meg, 3 rész nincs fent! meg nem értme mi az aznösszevisszaság hogy a 8-9 -ig az első, és a 17. helyen van az 12-1-ig......persze azt helyre tudnám rakni ha csak ez lenne, de a nagyobb baj h 3 rész nincs fent.
  • Shaman
    #2093
    Noh akkor tévedésem kiküszöbölendő adok egy másik linket,szintén gugli dobta,itt is van 24,bár nem néztem,hogy mindegyik fennt van-e.

    Szal ittene!
  • Shaman
    #2092
    ops valóban,sry nem szóltam :-p

    bár én onnan szedtem a 2.-at,s nem volt vele gondom...
  • Kaslerka #2091
    Most nem azért, de ugyanazt az oldalt adtad meg neki.
  • Shaman
    #2090
    olyan nehéz a guglit használni?? de most komolyan....

    Tessék.
  • Bammy
    #2089
    Császtok!
    Na én még csak az első évadnál tartok de már szedni szeretném a többit is hogy meglegyen. Az a kérdésem hogy nem tudtok a sorozatok.co.nr-hez hasonló oldalt, ahl fentvan normálisan az összes? Mert ezen a 2. nem jól van fent...a 3.-at már szedem, meg most a 2.-at keresgélem torrenten de jobb lenne ha tudnám 400-al szedni meg minden mert nem sajnálok 200 ft-t érte és úgy lentvan 2 nap alatt...
  • InfectedMann
    #2088
    Sajnálattal olvasom, hogy wendigo nem rá feliratot készíteni :(
    Akkor lehet megnézem angolul