5854
  • Bammy
    #2167
    És ezekkel mitkell csinálni?:S Csakmert néztem wincommanderben ilyen kiterjwsztés hogy aa ab ac ad....most ez vágom h a b c d rész cak nemtomh mit csináljak velük.....me ost ezek nem rarok amiket kikéne töümöríteni, nemis videok amiket összekéne vágni, akkor?:S
  • Fido4life
    #2166
    nincs mit
  • Bammy
    #2165
    Köszönöm szépen :)

    (i'm happy)
  • Fido4life
    #2164
    LOL nem tudtam hogy a linkeket nemteszi spoilerbe.. na mind1 én megpróbáltam..
  • Fido4life
    #2163
    Be Happy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    24.2x23.6am-7am:
    (DVD-rip xvid-fov):
    badongo.com
    Alternatywna lokalizacja(DVDrip-fov):
    megashares.com
    Alternatywna lokalizacja(DVDrip-fov):
    fileho.com

    24.2x24.7am-8am:

    (DVD-rip xvid-fov):badongo.com
    Alternatywna lokalizacja(DVDrip-fov):up-file.com
    Alternatywna lokalizacja(DVDrip-fov):
    megashares.com
  • Bammy
    #2162
    Rapidon nincs fent 24?:s Én nem igazodtam el az oldalon de ha van akkor valaki segítsen pls :S Vagy egyáltalán akármilyen oldal ahonnan mondjuk a 2. évadot min 100 kb/s-es sebességgel tudnám szedni...mert ugye csak a sorozatok.co.nr-es 22 rész van meg a 2. évadból, és "nincs időm" 2 hetet várni hogy végezzek vele, mivel a 3. és 4. évad is lent van már és szívesen nézném.
    vagy ha valaki tud egy olyan torrentet ami gyorsan jön viszonylag azis jó lenne...mert én elindítottam egyet de a max az 10 kb/s :S..szal nemtom :s.
    De mennyire lenne baj ha nem nézném meg az ucsó 2 részt és elkezdeném a 3.-at?:s mondjuk ha az elsőhöz hasonlítom akkr ezt lehetetlen megcsinálni. De ha nem tudtok semmi oylat adni ahonnan letudnám szedni akkor pls tegye meg vki hogy egy kicsit részletesen írja le mi történik az uccsó 2 részben :(..tudom nemjó megoldás de nem akarok 2 hetet 24 nélkül tölteni amikor ittvan a plusz 2 letöltött évad.
  • Fido4life
    #2161
    hát igen, a másodikat egy hétvége alatt néztem meg.. Viszont szvsz az bizonyítja legjobban azt hogy az első évad a favoritom, hogy azt négyszer néztem meg, és ugyanúgy szórakoztam rajta, mint amikor legelőször láttam..
  • a.carkey
    #2160
    Vsz azért, mert hetente (kéthetente?) nézel meg 1 részt, nem naponta 11-et ... Talán ezért tűnik rosszabbnak a 6. széria.
  • ba32107
    #2159
    Szerintem az első évad eleje elég vontatott az érzelgős családi szál miatt. A vége már frankó. A második évad az sokkal-sokkal jobb mint az első. A harmadik még jobb, a negyedik pedig a személyes favorit...........ha a második tetszik, akkor készülj fel, hogy a többi sokkal jobb lesz!

    A "minden évad jobb mint az előző" tendenciát meg a 6. eddig szerintem nem igazán tartja..............
  • Shaman
    #2158
    hümmm valamat lehet benéztem,mindenesetre köce!!!!
  • B@ldrick
    #2157
    24 (aka. Twenty-Four) (Season 4) (DVDRiP-MEDiEVAL) by feliratok.hu
  • Bammy
    #2156
    Tudom és épp ezért kérdezem hogy nincs e vmi hasonkló oldal ahol esetleg angolul fentvan. Mert most 2 hetet tuti nemfogok várni mire végignézem, mivel már lentvan a 3. évad is, aztán jönna 4., szal sztem 2 hét múlva már az 5.-nél fogok járni. De végülis akkor keresek torrenten xcsak ugye az elég lassú :S
  • Shaman
    #2155
    nekem is lenne egy kérésem.
    Leszedtem a 4. évadot,de nem igazán találok feliratot.
    ilyen med-es verzióm van,így néz ki: 24.401-med
    találtam teljes 4. évad feliratot a hosszúpuskán,de egyik sem stimmel ezzel a verzióval.
    Ha valakinek meglenne,s betömörítve valahová felrakná megköszönném a teljes évad felirata.
  • Shaman
    #2154
    ha a szinkronost nézed azt hetente töltik fel,még "csak" a 22-esnél járnak.
  • Bammy
    #2153
    Segítsetek pls! tudtok vmi nem torrentes oldalt ahonnan letudnám szedni a 2. évad 22. 23. 24. részt? 17.-nél vok de ha ma nem is holnapra tuti eljutok a többiig s asszem megőrülök ha nem nézhetem :)
  • Kmarha
    #2152
    jaj annyira édesek.. mint két szerelmes kamasz. :))) (4. évad Jack és a kis szöszi). kiváncsi vok meddig fog tartani :P
  • Kmarha
    #2151
    bizony, számomra is eddig a 2. volt a csúcs. Az első tökéletes volt, kidolgozott, irtózatosan nézhetős akció mozifilm, nagyon is bedurvulos véggel. A második.. a második az ütött.. úgy tudták számomra fokozni a feszültséget részről részre, amihez hasonlóval én eddig még nem találkoztam. Lehengerlő.

    A 3. sem rossz, viszont nagyon sok részével nem vagyok kibékülve. Sem az elnők és testvérének szerencsétlenkedésével, majd végén az eddigi események fényében hülyeségnek tartott döntésükkel, sem az eddigi terroristákkal nincs alkú hozzáállás elrontásával, sem a túlzott szarok mindenkire ez az egy fontos küldetés létezik csak a világon féle ügynökös lófaszsággal, hol teljesen igazságtalanul az egyiket hol megbüntetik a másikat meg vállon veregetik. Nagyon kapkodott és túlzottnak tünt ez az évad.

    A 4. nél még nem járok túlzottan elől, de kecsegtető. Jó kis vérfrissítés, és már az első pár részben sikerült a készítőknek meglepniük. Nem volt nagy fordulat eddig, de egyik történés sem úgy sült el, ahogy én azt elötte gondoltam.

    A mentőakciós rész meg egyszerüen hatalmas volt. Kiváncsi vagyok mi lesz, mert úgy tünik még csak most jön egy nagyobb fordulat. :P
  • Fenrir
    #2150
    Ízlések és pofonok, nekem eddig a második évad jobban tetszik több benne a meglepő fordulat (szereplők lelepleződése, árulások, stb).
  • kisdead99
    #2149
    Most néztem meg a 6x14-et. Az ilyenek miatt szeretem ezt a sorozatot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De miért nem folytatták Logan haldoklását? Azt hittem, hogy legalább megpróbálják megmenteni... Az alelnök meg dögöljön meg :D
  • Fido4life
    #2148
    "Amennyire kicsit nyögvenyelős és vontatott volt az első évad annyira brutáls és pörgős a második" <-- én pont fordítva gondolom..
  • Sawyer2
    #2147
    MEgnéztem a 6x10-et. Akkor ez msot mellékstori vagy mi?
  • Fenrir
    #2146
    2x22-nél tartok és nincs több letöltött részem baaaazzz. Amennyire kicsit nyögvenyelős és vontatott volt az első évad annyira brutáls és pörgős a második, itt vannak nagyon kemény dolgok :)

    Jack már lassan tud olyan csúnyán nézni mint Clint Eastwood :)
  • Abruzzi
    #2145
    Igazad van! Rossz szót használtam! A 24 a durvább és a PB érdekesebb. De igaziból a PB már így kezd nekem vontatott lenni és jobban megfog a 24 realitása és stb stb :). De amúgy tényleg, a PB-ben inkább azok a mondatok hangzanak el nézés közben hogy: " Jaaaaaa, anyád de király dolog". a 24-ben pedig inkább: " B@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazmeeeeeeeeeg" kb :)
    De amúgy azért valamit észrevettem. Pl 2. évadban épp az egyik rész végén találja meg a zsaru a hullát a kocsiban amivel Kimék menekülnek, és a következő részben x óra 10 percnél már bentvannak az örsön Kimék :/ szal sztem azért ez egy hosszabb procedúra lenne....meg pl Amikor "Said Ali" elég és találnak a zsebében vmi papírdarabot, az is a rész elején van, tehát kb óra 1-2 perckor, és óra 10-kor már a csávókám ott elemzi a cuccot a CTU-ban...persze lehet hogy a CTu 5 percre volt a mecsettől :d na mindegy ettőlmég Istensorozat:)
  • Szolnokboy1
    #2144
    kicsitian lép a helyébe :)
  • Fido4life
    #2143
    már mér ? és kifogja őt helyettesíteni ? és mit fognak szólni a rokonok, ha meglátják felboncolt holttestét ?
  • Mayday
    #2142
    Jaja, szomoru, de 100%-osan megertem.
  • NeoMaN
    #2141
    Nyilván azt, hogy ki fogja nyírni...
    :D
  • dienesoft
    #2140
    Wendigo bejelentette, hogy nem fordít a közeljövőben. Mit szoltok hozzá? Én nagyon sajnálom.
  • peter31
    #2139
    új rész a hálón...
  • espio
    #2138
    Hy! Nem akarok kötözködni, de a PB-t nem lehet dúrvábbnak nevezni... A 24-ben kismillió dúrva pillanat van, míg sztem a PB csak érdekes... De ízlések és pofonok...
  • Fido4life
    #2137
    ezek nagyon LOLLOK
  • Fido4life
    #2136
    pfff..


    Abruzzi: Üdvözlünk a topikban, további jó 24 nézést és áll leeesést (majd lesz bőven )
  • a.carkey
    #2135
    Talán az Aids tesztjének eredményét említhette Jack a volt barátnőjének.

    (Ez nem igaz.)
  • Abruzzi
    #2134
    Császtok! Én nemrég kattantam rá a sorozatra, de nagyon megszerettem. Pl a Szökésben sokkal durvább meg jobb dolgok vannak, amikre az ember annyit mondd hogy: b@aaazmeeg, de ez mégis jobban megfogott! Talán a realitása, vagy f@sz tudja. A lényeg hogy a 2. évad 10. részénél tartok és örülök hogy még 4 évad vár rám :D. Azért azt megkérdezném hogy kiderül hogy Jack mit súgott Nina fülébe? Amikor megmentették ninától utána odament és súgott valamit és eléggé úgy tűnt hogy attól Nina összeszarta magát.
  • drumlin222
    #2133
    Jack is back - in Japan

    Kiefer idióta reklámokban...
  • asysoft
    #2132
    Csak 20 mega, érdemes leszedni. Egyébként
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor Jack megtalálja Terit, semmi baja, eloldozza, berohan Kim majd egymás nyakába borulnak, és Happy End. Magyarul tiszta nyál, az eredeti jobb:)


  • Slash89
    #2131
    Az nem egy egész rész csak a vége. Csak annyi a különbség, hogy Teri nem hal meg.
  • Bammy
    #2130
    Valaki írja le pls mi az alternatív befejezése az 1. évadnak mert nincs kedvem csak azért leszedni egy teljes részt:S az egész más v csak a vége?
  • asysoft
    #2129
    Első évadnak volt egy másik befejezése is, de az nagyon nem illett volna a sorozathoz. Számos torrent oldalon fent van, a fájl neve "24.s01e24-Alternate Ending.avi".
  • NeoMaN
    #2128
    fél órával a TV után már fent van a weben...