5854
  • espio
    #2087
    Hello! Szeretnék segítséget kérni. A második évadhoz kiadtak egy olyan extrát hogy "Destruction of CTU". Na ez a videófile kéne DVDRippelten, avi fájlformátumban jó minőségben, asszem kétszázvalahány mb-s. 1 hónapja ezt keresem de csak halottlinkeket találtam. Teljesen lemerített hogy jó minőségű prequelt keressek a 4.-ik évadhoz, szal már abszolúte feladtam a kutatását. Ha bárki ismeri és tud hozzá egy linket, az légyszi írja le. Előre is köszi.

    Senki nem tud erről semmit?
  • dienesoft
    #2086
    Igen, ezek bennem is nagyon megmaradtak. :)
  • Alien
    #2085
    Tényleg, nektek az eddigi évadok közül melyek voltak a legemlékezetesebb és / vagy kedvenc jelenetek?

    Nekem

    SPOILER S01 - S06

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Például ami nagyon megmaradt bennem, az az ötödik szezonban amikor az ideggázt beviszik a CTU-ba, és Jack rájön, hogy a PDA-n a CTU tervrajza van és Bill elrendeli az evakulását: Code Six! Everybody Out! Go go! :D Áh nekem egyik kedvenc és legemlékezetesebb jelenetem, nagyon eltalálták ott annak a résznek a végét, és a következő epizód is nagyon jó volt. Aztán természetesen még mindig ötödik évad, visszaugrunk kicsit: első rész. Baromi ütős volt, amikor lelőtték Palmert, nem hittem a szememnek, Michelle és Tony felrobbantásáról ne is beszéljünk...
    Chapelle halála is nagyon megmaradt bennem, ez is csak 24 lehet, más sorozatban / filmben az utolsó pillanatban megmenekült volna, itt nem, hát igen, ez a 24 mint mondottam :)
    Mason halála is emlékezetes rész volt, amikor Jack vezeti a gépet, és hirtelen előbukkan George.
    Hatodik évad: Jack vámpír harapása :D, aztán volt a metros jelenet amikor kirugja a fickót az ablakon át és akkor robban fel egy bomba, az atombomba felrobbanása a negyedik rész végén, na az se volt semmi :)
    Negyedik évad első rész vége , amikor Jack hirtelen csak úgy bemegy kihallgatni az ürgét, előveszi a fegyvert majd elkezd üvölteni és belelő a fickó térdébe.
    Így hirtelen ennyi jutott most az eszembe :)

  • Fido4life
    #2084
    Egyetértek veletek, a 24 az 24, vele kezdtem sorozatnézős pályafutásomat, így nem hagyhatom cserben 1-1 rosszabb rész után (bár én nem is emlékszek kifejezetten rossz részekre:) ) Ez a Hatodik Évad szvsz kurva jó, de így önmagában, nem úgy mint az ötödik évad folytatásaként.. Én folytatásnak valami áttörőbbre számítottam, ami nagyban megváltoztatja a sorozat lényegét (pl. Jack elmegy terroristának :D) így viszont megint "csak" egy átlagos 24 évadot kapunk.. Jó értelembe :) Remélem értitek amit mondok..

    U.I.: És más nem tudja megcsinálni a fordítást ? Nehogy már csak 1 ember legyen berakva 24 fordításra..:O
  • Alien
    #2083
    Én semmiképp se mondanám, hogy "fos az évad", de egyelőre az biztos (legalábbis szerintem) , hogy nem a legjobb az eddigiek közül. Persze most vagyunk a felénél és ilyenkor szokott még újabb csavar jönni meg még ki tudja, hogy mi történik :) Minden esetre én kiváncsian várom természetesen a részeket, mert ugyanúgy az egyik kedvenc sorozatom és az is marad :)

    Viszont az is hozzátartozik a dologhoz, hogy nekem ez az első olyan évad, amikor én is heti bontásban nézem meg. Az első ötöt nyáron néztem , azt lehet mondani, hogy tényleg szinte egyben, szünet nélkül és úgy azért más volt :) Na mindegy a lényeg, a 24 az 24, nem lehet nem nézni :D
  • dienesoft
    #2082
    sajnos Wendigo épp koncertezik (vagy koncertezett), ráadásul elméletileg holnap se ér rá megcsinálni. Sokakat nem is érdekli, mikor lesz kész, mert aztmondják, hogy "fos az évad". Nemtom, engem továbbra is izgat, mi lesz a vége és úgyanugy hiányzik a keddi 24-ezés. Nektek?
  • Fido4life
    #2081
    need felirat
  • espio
    #2080
    Hello! Szeretnék segítséget kérni. A második évadhoz kiadtak egy olyan extrát hogy "Destruction of CTU". Na ez a videófile kéne DVDRippelten, avi fájlformátumban jó minőségben, asszem kétszázvalahány mb-s. 1 hónapja ezt keresem de csak halottlinkeket találtam. Teljesen lemerített hogy jó minőségű prequelt keressek a 4.-ik évadhoz, szal már abszolúte feladtam a kutatását. Ha bárki ismeri és tud hozzá egy linket, az légyszi írja le. Előre is köszi. THX
  • Alien
    #2079
    Kiváncsi vagyok már az új részre, de még nem nézem meg, majd csak este a Vészhelyzet után :)
  • Alien
    #2078
    No hát hajrá, akor még rengeteg izgalmas óra áll előtted, no meg "áll-leeseés" :D
  • Kaslerka #2077
    Ijj, gyerekek. Most kezdtem el csak nézni ezt a sorozatot. Eddig prison + Heroes volt ami nézésre érdemes volt számomra. Most tartok az 1*13-nál. Ez a film egy ISTEN! :) még jó, hogy 1000 rész vissza van. :))
  • dienesoft
    #2076
    Én még a promot sem szeretem megnézni :Dde végülis nembaj :)
  • Csacsi
    #2075
    Bocsi, nem akartam elrontani, bár semmi olyan nincs benne, ami nem lett volna benne a promóban.
  • dienesoft
    #2074
    Kár volt elolvasnom, mindig csak az első szót nézem meg egy spoilerben. Erre mostmeg elb*szom az élményt
  • Csacsi
    #2073
    Jó rész volt ez is.

  • NeoMaN
    #2072
    Mér, ott is van ujjlevágás, fegyverhomloknaknyomás, damnit, yesmrpresident, gigakiharapás, nylonzacskózás, nyakiartérialövés stbstb.??
    :DD

    Ebben a sorozatban egyedül Jack az aki nem köt kompromisszumot - még a saját családjával sem. Ezért szeretjük. Nem a többiek töketlenkedése miatt...
    szvsz

    Jaa, és a 24 csakis Jackről szól.
    :)

  • Fido4life
    #2071
    egyetértek, ha valaki Kiefer Sutherlend-et akar bámulni töltsön le néhány interjút, vagy mittomén :D
  • NeoMaN
    #2070
    egyértelmű baklövés lenne
  • zsozsoshy
    #2069
    A 12. epizód kárpótolt az előző rész miatt!Elég komolyan vallatta azt az orosz palit,ez kell h olyan legyen mint rég!Várom a 13.-at...
  • InfectedMann
    #2068
    *fog = fogsz
  • InfectedMann
    #2067
    Hát kb. szart sem fog érteni a 6. évadból ha kihagyod őket
  • NeoMaN
    #2066
    Hát, nálam 24=Jack.
    :)
  • Mayday
    #2065
    Hat en rohadtul nem ertem itt az embereket. Soha nem CSAK Jackrol szolt az egesz 24. Baszki, szamolni, hogy melyik percol szerepel? Eszembe nem jutott a nezese kozben az orara nezni, de az sem, hogy most eppen nem Jack Bauer van a kepernyon. Ez igy jo, ahogy van.
  • NeoMaN
    #2064
    Felháborodtam megin, hogy Jack megent csak a 18. perctől szerepelt érdemlegesen.
    Monnyuk akkor nagyon jól!
    Jack IN DA HOUSE!!
    :DDD
  • Fido4life
    #2063
    Szerintem a negyedik jó volt... Jobb mint az 5.
  • Alien
    #2062
    Oltári nagy hiba lenne! :) Vétek lenne kihagyni őket, mindenképp sorban nézd szerintem.
  • Sawyer2
    #2061
    Nagy
    Kurva nagy
    Megnepróbáld

    Bár a 4 egy kicsit veszít a színvonalból, de ez hamar visszatér.4. évad

    5. évad
  • phemme
    #2060
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne hozzátok:
    megfogadtam év elején, hogy elkezdem nézni a sorozatot, mert mindenki nagyon ajánlotta. Meg is vettem az első évad dvd-jet, bele is szerettem :D. Ezutan következett ugye a 2. és a 3. évad, most fejeztem be.
    Namármost, kicsit elfogyott az szabadidőm, meg már nagyon kiváncsi vagyok az új részekre + be akarom hozni a sorozatot :)
    szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek nagy baklövés lenne kihagyni a 4. illetve az 5. évadot, vagy nem olyan nagy tragédia?
  • Fido4life
    #2059
    hát igen, csak néha a logikát passzolni kell, a bonyolítás érdekében ^^
  • peter31
    #2058
    igen ez marhaság volt. nyilván hitelesebb is lett volna jack szájából a story...
  • Adler
    #2057
    ez volt az első ami eszembe jutott, minek bujkálni.

  • Fido4life
    #2056
    aztán nem lett volna egyszerűbb Jack-el egy szobában hívni a CTU-t a végén..
  • InfectedMann
    #2055
    Húú ez fasza rész volt :)
    Többet nem is írok Vagy mégis

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondoltam, hogy Logan nem fog tudni csak úgy infót kihúzni abból az orosz seggfejből. De nem gondoltam volna, hogy Jack megint megkockáztat egy ilyen gebaszt. Végülis az lényeget kiszedte. Amúgy tudtam, hogy azzal a csávóval lesz valami, túl egyszerű lett volna ha eltudja mondani a CTU -nak az infókat. Ááááá. Köv. részt akarom :D
  • a.carkey
    #2054
    [spoiler]Meg, hogy Aaron együtt van Mrs. Logennel. :)[spoiler]
  • NeoMaN
    #2053
    Ennél lámább kommentet még nem láttam vazzeg...
  • a.carkey
    #2052
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy követségi munkatárs :)


    SPOILER? :)
    Ezt a hülyeséget!:)
  • dienesoft
    #2051
    24 6x12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Huu ez aztán jó rész volt! De ki volt az, aki nyakonlőtte a végén a palit, aki Buchanannak mondta volna el a szitut? Talán evvel arra utaltak, hogy vannak beépített emberek? Kicsit nekem még akkor is fura ez a Logan, ez csak "úgy" nem fog segíteni. Szerintem ővele még lesz valami! Amúgy megint jól fölpörögtek a dolgok, ilyenkor nagyon tudom szeretni a sorozatot, ez most pótolta ám a 11.dik rész lassúságát :)
  • a.carkey
    #2050
    Mi lesz itt még ... :D
  • Bandee1987
    #2049
    24 6x12

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, mit tippeltem előző rész után?
    ezt: "Jack most sztem a kinaiak után az oroszokkal szűri össze a levet, abból meg kész a 7. évad :)))"
    Azér köv részben ahogy a promo alapján látom lesz eksön, főleg amikor Dzsekket szabadítják majd ki a CTU-sok, + jack ahogy szabadul :)
  • Bandee1987
    #2048
    © w3nd1g0 ma 17:47 | Válasz | #6776
    24.s06e12.hdtv.xvid-xor fordítás elküldve.
    Jó szórakozást.


    Köszönjük!!! :)