17064






  • unscrupulousp
    #16904
    *** Első mondat kérdés akart lenni :) ***
  • unscrupulousp
    #16903
    CoR akarja magát képviselni. Tippjeink szerint akár a 35-40 főt is elérhetjük. Ez DC-ben nagyon jó eredménynek számít.
    @Gyuszó: szia, oké, brutális kicsit a stílusom, de az oldal nem bakkerfild már. Nem azt mondom hogy DC oldal legyen, de semelyik részével nem foglalkozik, csakis a divattal. Üdv újra, rég láttalak. Nem jössz fel vasárnap? Egy heted van még. Jó az origines változat is, nem kell peccselni meg no cd kreki PB stb. Letölt aztán lő, ennyi.
  • Gyuszopapa
    #16902
    Hogy neked mindig mennyire igazad van.
  • Zerénd
    #16901
    Mi ez a kirekesztő, gyűlölködő antiszemita duma????? (like) :D
  • unscrupulousp
    #16900
    Júni 30-at sem elfeledni :) Csak itt reklámozom, sajnos a bakkerfíldponthú átment olyan óvodába, amilyet ember még nem látott. Zsidóbaszó fos béjef négy a téma, hogy ki mit kap majd ha így meg úgy előrendeli. Hihetetlen mennyi idióta zsidófirga van e világon.
  • Zerénd
    #16899
    Bf42 után felmentem egyet lüdözni egy dc szerverre. Marha gyó nézni, hogy esnek el az pixel pacák 42-es fegyver után. :D
  • Beers
    #16898
    Vedd fel skype-on:spitfiree
    A BOP még létezik?
    Mintha játszottunk volna már ellenük?!
  • unscrupulousp
    #16897
    Beers, a Spitivel hozz össze valahogy. Skype volna a legjobb, gondolom ő nem fórumozik. Jó helis, bevállaltunk a BOP ellen egy meccset. Jó lenne ha erre is jönnétek mind a ketten ha megy. Danke dir.
  • unscrupulousp
    #16896
    Közbe a DC Játékest időpont is kitűzésre került. Június 30.-án vasárnap 19:00-tól lesz a német BWT|Badewiese szerveren. Mivel ez az első nem csak magyar est, hanem nyitottan a DC fanoknak, ezért megkérnék minden magyar játékost hogy ne hozzunk szégyent magunkra. Egyetlen szabály van az a főbázis békénhagyása. A friccek rosszul értelmezik ugyan a Basecamp fogalmát, annyiban külömbözik hogy a hazatérő repcsi / heli akármi is tiszteletben van, nem lehet utána menni és a védett területen kilőni. Ennyi belefér, tojok rá, ha nekik így jó hát akkor legyen így.
  • Beers
    #16895
    Megyek, bw-n még mindig a régi arcok tolják :)!
    Azért jó, hogy közel 10 év után is lehet még jót játszani!
    Majd szólok Spitnek is!
  • unscrupulousp
    #16894
    Úgy követtem egy mig-et mint állat, erre nem te voltál benne :) Asszony hazajött, így mennem kellett. Gyere többször be! Szólj Spitiéknek is, mindig a ruszki mocskon vannak, oda én nem megyek.
  • Beers
    #16893
    Baszki Zolly mennyit kerestem ezt a videót.....!
    Azt hiszem, ennek hatására este visszatérek a harcmezőre :)!

    Ja és a filmben szereplő link már nem él :DDDD!
  • Wreck86
    #16892
    Faszántos videó, sok like menne! :)
  • Zerénd
    #16891
  • Beers
    #16890
    Egy ház miatt nem veszek hiltit. Az ára jó lesz másra :)!
  • unscrupulousp
    #16889
    Vésni az jó buli :) Vegyél Hilti vágót, a legjobb. Nekem Bosch van, de a Hilti mellett elbújhat a picsába. Még nincs időpont, csak a dc gamenight megbeszélésén benyögték hogy egy éles meccset is játszanának velünk. Mindkettőre feltétlen gyere, jól jön egy kis kikapcsolódás az építkezésből. Sok agyafúrt papírbaromságok... Építésvezető de mi a gecinek azt senki se tudja, de naplózd még az időjárást is meg hogy Józsibá mennyit fingott egy nap. Egyszónak is száz a vége, semmi nem számít, gyere, adok infót. Az én számaimat töröld mindet, semmi sem maradt meg a németekből sem. Adok egy aktuálisat majd. Spiti a fiával tolja ugye? Barni néven van a gyerek.
  • Beers
    #16888
    skype: beerss
    Mobil megy PM-be!
    Ne is mond a villanyt, 2 napja vések.......!
    Mikor lenne ez a dc?
    Kb 8 hónapja nem dc-ztem, csodát ne várj tőlem!
    Spitiék tolják 1000-el, a fülesemben szoktam hallanai.
  • unscrupulousp
    #16887
    Akkor érthető. Számod nincs meg mert egy vödör sósavba esett az új handy, skype-on véletlen töröltem az összes kontaktot. (Fülest rátettem a delete gombra és végigdarálta kb. 50-es listámat. Kellenétek nagyon mivel rendes meccs is lesz. Friccek kihívtak nemcsak ilyen gémnájtra hanem hun vs. ger meccsre. Kellenétek nagyon. 10v10-et akarnak, de csak 6-an vagyunk. Te, Rapi, Spiti akiket ismerek a CoR-ból jól, gyertek már be. BWT-sek bazi erősek, de leverjük őket ;) Ha kell villanyszerelő lassan drágán és szarul megcsinálom
  • Beers
    #16886
    Élek még ..... :D!
    Kicsit el vagyok havazva az építkezés miatt, de nyugi, foglak még szopatni benneteket :P!

    Zebi létezik telefon is.....
  • unscrupulousp
    #16885
    No lássuk, van-e itt még aktív DC játékos? Lesz egy "Játékest" most közösen euban. Eddig csak itthon rendeztünk ilyet, elmeséltem a németeknek és most közösen rendezünk egyet. Fogalmam sincs hogy itt olvas -e magyar bakkerfíldes, hiszen alig van. Ha valaki kedvet érez az jelentkezzen akár itt is. Beers, mi a retek van veled? Olvasol még egyátalán? Spitfire-nek szólj feltétlen mert ő nem olvas azt tudom.
  • Zerénd
    #16884
    Á, az sa!:D Sok heli és repülő örült fel sem szállt publik szerveren ha én is fent voltam, főleg ha sa is volt a pályán. :D Sajna időm az nekem sincs mostanában. Sokszor a hét 5-6 napján edzésre járok, estére még erőm sincs a gépet bekapcsolni, max csak filmezésre. Goréval tartom a kapcsolatot, ő szokott néha mesélni mi történik mostanság. Ők még összejárnak néha játszani és tsre. Beerst cseszegesd, hogy hol vannak. Murry ha jól tudom néha játszik, Töcivel nem tudom mi van.
  • Cor Dogfighter
    #16883
    Szia Zolly:)
    Hát nekem a dc volt az isten, a cor meg rá a korona, nagyon fasza kis fun klán volt. Azóta sem játszottam olyan jókat. Abba kellett hagynom, mert egyszerűen nem volt rá időm. De most megint elváltam:) úgy hogy van időm játszani, és vissza kell egy kicsit térnem el alameinre. Neked meg lehet be kellene ülnöd az sa-ba:) Murrynak meg a helibe, Töcinek meg mindenhova:)Na lehet majd összefutunk.
  • Zerénd
    #16882
    Hali Dog! Néha előveszem én is még, de akkor is sima bf42. Őszintén bevallom, dc-t csak azért játszottam, mert a haverok azzal tolták. Bf42 az ász nálam még most is. Igaz, pár hónapja azzal sem játszottam. Bf2 telepítő lemeze sem tudom hol van már, kódját meg valamelyik jóarcnak oda adtam itt.

    Üdv:«CoR»Zolly :)

    Ui: Beers meg egy ratyi! :D
  • unscrupulousp
    #16881
    Remélem lesz időm, mostanában katasztrófa minden. Thx az invitációt.
  • Wreck86
    #16880
    HS pajtiknak üzenem, h lehet holnap lesz a BorS szerón DC fun (full amatőr új játékosok is lesznek), ha kevesen leszünk botok elleni moddolt mapokkal ökörködés, ha van kedv, gyertek.
    78.24.190.18:14567 az ip.
    kb 7től gondoltam. FUN
  • Cor Dogfighter
    #16879
    Köszi!
    Akkor majd jelentkezem, bár biztosan béna leszek, de majd belejövök.
  • unscrupulousp
    #16878
    Spitfire és fia, illetve Beers nemrég még tolta de családapa, ritkán jelentkezik már. BWT szerveren van még némi élet, ott vannak azért még dogfightok ;)
  • Cor Dogfighter
    #16877
    Sokáig nyomtam a bf2, de a repülésről hamar lemondtam. Nekem azok a dogfightek nem nagyon jöttek be. Ott is kellett ügyeskedni, de a dc dogfight,minden segítséget nélkülöző, nagyon pontos találati rendszerrel ellátott játékmenete, rengeteg gyakorlást igénylő harcai adták az igazi sikerélményt.
    Nagyon elkapott az érés, hogy megint ott repüljek, azt hiszem felteszem megint. A COR nevű klánból szokott még játszani valaki?
  • unscrupulousp
    #16876
    Probléma az nincs persze, hehe hiszen nincs is magyar dc-s közösség sajnos, így nehéz problémázni. Érdekes viszont hogy külföldiekből vannak bőven, csak azt nem értem hogy itthon miért mindenki olyan divatkövető. Mindig éppen az aktuális új bf az igazi és megy a sírás rívás hogy szar meg nincs spac. a. mód, fos hitbox stb. amikor van olyan bf ami tökéletes és mégsem azzal játszanak. 10-ből 10 azt válaszolja erre hogy milyen grafika má' az... Hát könyörgöm, aki így áll hozzá hogy egy rajzolt képre hokizik azt sajnálni tudom. Nem egyszer voltam én is bf3-al TS-en, más nincs mint a káromkodás. Akkor miért? Én annó amikor a bf2 2005-ben kijött már kiakadtam az irányíthatatlan (elődjéhez képest) repülők/helikoptereken. Rengetegen voltak ugyan ezen a véleményen, de mégis inkább a fossal tolják, mert a tömeg azt választja. DC sem tökéletes, de ha összehasonlítom bármely részével hát az újak elbújhatnak nagyon a sündörgős picsába játékmenet, hangulat, összetettség mellett. Mindegy, csak megjegyeztem, jó német nyelvlecke, ott vagyok TS-en a friccekkel, hiszen ők legalább nem állnak át efféle szemétre mint a bf3 vagy a kijövő bf4. Mihelyst kijön a bf3 kihal, 0 érdeklődő lesz rajta , mert a bf4 a menő, a bf3 egy régi fos, de a bf4 :) hmmm, jaaa az igen. Szar.
  • Wreck86
    #16875
    Szerintem maradhat, eddig sem volt probléma. :)
  • unscrupulousp
    #16874
    Él még itt valaki? ... nem sok. Valahogy megmaradt a bf42 nálam, sajnos magyarországból nem sok a spíler. Topik zárható.
  • Wreck86
    #16873
    #Pirates est!

    Info: Kalózos mod, mely a játékost a vitorlás hajók, puskaporos ágyúk, kardok és muskéták korába helyezi el.

    Video: http://www.youtube.com/watch?v=MrzKkwixjxY

    Letöltő link: http://www.gunclan.de/v2/downloads/index.php?action=download&id=21 (herunterladen gombra katt)

    Telepítési útmutató: a letöltött exe fájlt egyszerűen telepíted, ha más helyen van a BF1942 játék, mint amit alapból bead, akkor keresd meg és a "...\Battlefield 1942\Mods\" mappában csinálj egy "Pirates" almappát és majd ebbe telepítsd.

    Időpont:
    2013.április.19 kb 19:00 kezdés.
  • unscrupulousp
    #16872
    De nem találkoztam még olyannal. Nekem bejön nagyon mert ez javítja a 16:9-es fov elbaszást is, amit ugye a fov értékkel nem lehet kiszedni. (Torz maradt mindig mivel nem támogatta) Ekőtte biztonsági mentés ajánlott, de az úgyis benne van a no-cd krekkbe)
  • Wreck86
    #16871
    Kivéve, ha data differs fro server-rel fog meg.:)
  • unscrupulousp
    #16870
    BF1942 1080i FullHD Patch letöltés itt. Kipróbáltam és működik is, nem kell szövegszerkesztővel bajlódni azoknak akik nem tudták beállítani. 16:9-nél nagyon jó lett a FOV, nem torzul a kép, olyan mint régen csak többet látni. Pofi munka a friccektől, használjátok.
  • unscrupulousp
    #16869
    Ez most eléggé off, de azért DC-s is egyben. Szíriát a fasz se érti ahogy kommentelik mások sem. Mindenesetre a könnyű és nehéz tankok brutálisak. Valahogy a DC jobban átadja ezt mint a BF3. Túl "csicsás" lett az új BF, ezért továbbra is a kedvenc marad a jó öreg DC. FullHD-n, 4x élsimítással majdnem ilyen. Némi füst effekteket kellene még beletenni aztán tök pepec. BWT-n tegnap nagy körök voltak, kár hogy a magyarok átpártoltak a zsidó játékra, fosabbnál fosabb cigány szarra.

  • unscrupulousp
    #16868
    Sajnos olyan kevés magyar van hogy csak elöre megbeszélt dátumra jön össze létszám. Ha esetleg elöre eltervezitek a dc-t, dobj ide egy posztot és akkor én is körbeírok pár havernak. Amikor meg csak úgy "szédölgünk" az a BWT Badewiese szerver. Origin és cd is jó oda. Múltkor beszéltem a németekkel egy ilyen "szervermegtöltö" akcióról, teljes mértékben támogatják. Nekem nincs faszbukom bocs, ellene vagyok, de ezt a pár bf-es oldalt napi szinten olvasgatom.
  • Frenky
    #16867
    Szia! Kösz a részletes válaszokat! Az Originesre feltettem a MOD_ot, tökéletes. Van egy jó régi kis csapatunk a Fun Gamer Club nekik is beírtam a FaceBook_os csoportunkba , hogy tegyék fel és mehetünk játszani :-) Remélem összejövünk páran és élvezzük a játék adta lehetőségeket. A joy_t beállítottam, jól műXXik. Thx & bye.
  • unscrupulousp
    #16866
    - 1. Igen lehet Originre DC-t tenni, neked meg felettébb egyszerű hiszen fent van a lemezes BF és a DC. Fogod a komplett Desert Combat könyvtárat a "C:\Program Files (x86)\EA GAMES\Battlefield 1942\Mods\" helyről és bemásolod az Origin telepítési könyvtárba, ide: "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 1942\Mods\". Ha mindent jól csinálsz így fog kinézni:


    - 2. Van olyan szerver igen ahová nem kell eredeti CD kulcs, azoknak a nevében benne van a NO CD. Igazából hogy kijött az Origin ingyenes verzió amit jóval egyszerübben fel tudnak tenni az emberek, sem patch sem PB stb tökölés nincsen, így előbb utóbb meg fogják csinálni a szerver tulajok amit mi is a szerverünkön, hogy a lemezesek és az Oroginesek is be tudnak csatlakozni. 2 különböző verzió, de mégis lehetséges. Sokan kételkedtek ezzel kapcsolatba, de ott a bizonyíték.

    - 3. Beépített szerverkereső nagyon jó, de van egy Q Tracker nevű program amivel még jobban tudsz szűrni és csatlakozni. Ingyenes, nem vesztesz semmit ha kipróbálod. Először olvasd végig a beállításokat mert nem épp a legegyszerűbb, de ezért olyan jó.

    - 4. Joystick támogatás van és repülőknél ajánlott is ;) Soha egyetlen Battlefieldbe nem csináltak ilyen tökéletes fizikát mint a legelső részben. Élmény a repülés.

    Remélem adtam minden kérdésedre választ, elég kevés a magyar dc közösség, OGC TS-én szoktunk lenni. Ha kedved van csatlakozz, bár ez nem erőszak. BWT Badewiese az egyetlen dc szerver amit ajánlani tudnék, ill. a battlebield.hu nak van egy BorS nevű szerója ahol néha DC fut de ott nem állandóan. Infót szoktak a srácok ide írni ha terveznek vmi. kisebb megmozdulást.
  • Frenky
    #16865
    Még egy kérdés. Ezen az oldalon:Magyar Desert azt olvasom, hogy fel lehet tenni a DC_t az Origin_es változatra is? Üdv.