17064






  • Wreck86
    #16944
    Zebra Úr!

    Nincsenek meg véletlenül a dc.cfg,dc.lst + dcf.cfg,dcf.lst fileok, ami a bc42-höz kellene, hogy tudjak mapot kreálni?
  • unscrupulousp
    #16943
    Magyar Desert Combat baráti Társaság Egy kis reklám azoknak akik még játszák és esetleg komolyabban is veszik. Csakis Desert Combat a profil! Nemcsak BF4 a világ közepe...
  • Wreck86
    #16942
    Undorító, minimap hack, game hack, no fog ... aztán lehet még aimbot is van benne.
    Az ilyenektől tudnék hányni egy szépet ...
  • Beers
    #16941
    Így már jó lehet 1v1-be!
  • unscrupulousp
    #16940
    Megmondtam a többieknek hogy nehogy kibasszák, én akarom :) Elküldöm de nagyon a picsába. Piros létére akkora kék felirat figyel az ellen felett, kistérképről ne is beszéljünk, a ködöt már nem is említem :) Ez mit élvez ebbe?
  • Beers
    #16939
    Célravezetés?
  • unscrupulousp
    #16938
  • Wreck86
    #16937
    CD verziós BF :1.61
    Origin verzió: 1.612

    Megoldható, hogy tudjon együtt játszani a két verzió, de az originesek tényleg debilek.
  • unscrupulousp
    #16936
    Úgy hogy nincs cd kulcs a reisztibe hanem egy origines azonosító. Már az alapján lehet őket bannolni/kickelni, de egyszerűen a magatartásukkal van a gond. Akik még ezzel a "régiséggel" játszanak azok nem szeretik az effajta viselkedést. 90%-uk úgy kezdi hogy megy a főbázisra... Na, ez az embereknek nem jön be csak a bf3-as primitív ökröknek. Veszteni valójuk meg nincs, hiszen ha eddig nem vették meg az azt jelenti hogy semmi tisztelet nincs bennük, úgyhogy mehetnek is a picsába. Akik normálisak már rég rendelkeznek CD-vel.
  • Zs0lt1
    #16935
    és honnan tudják h origines vki? :D
  • Beers
    #16934
    Igaz, de MDBCT szerverről ki lesznek tiltva az originesek!
  • Zs0lt1
    #16933
    originről ingyen le lehet tölteni :-)
  • Beers
    #16932
    Szólj, ha nem megy, akkor felrakom valahova!
  • Cor Dogfighter
    #16931
    Sziasztok, szia Beers, élek és már nagyon játszanák egyet:)
    A munkahelyemről próbáltam, és itt le van tiltva a torrent.
    Meg van eredetiben is, a kiegészítőkkel együtt, de a dobozban két 1-es cd adtak, nincs 2-es cd.
    Na majd valahogy megoldom.
  • unscrupulousp
    #16930
    Pont most tiltom ki az origineseket, sajna a nagy részük hülye. Ingyen van, marhulni jó lesz, így gondolkodnak. Egyébként minap pont kipróbáltam, simán lejött és már játszottam is rajta, úgyhogy működik.
  • Beers
    #16929
    Szia!
    Te még élsz? :)
    Szedd le torrentről, a tört is megy, csak eredeti serial kell hozzá!
    Utolsó magyar DC-s oldal......
  • Cor Dogfighter
    #16928
    Próbálom letölteni ezt az origines BF-et de azt írja hogy hiba és hogy próbáljam pár perc mulva megint. A többit le tudom tölteni. Miért nem megy?
  • Wreck86
    #16927
    Szia!
    Jujci, van meccs még dc-ből, Grat hozzá!
  • unscrupulousp
    #16926
    Hali Miller, csak vállalok meccseket hogy valami élet is legyen már DC-be :)
  • Wreck86
    #16925
    Hol, merre, mi ? :)
  • unscrupulousp
    #16924
    Azt nézheted :D
  • Beers
    #16923
    Fasza, én meg a http://desertcombat.comoj.com/news.php-t nézegetem, már mióta :D!
  • unscrupulousp
    #16922
    Beers és Spiti, gyertek kisegíteni lécci ha úgy adódik. 2 héten belül lesz.DC oldalon vannak infók. köszi és üdv.
  • unscrupulousp
    #16921
    Ja, megemlítették hogy a klánmeccsre is vevők :) van még a dc-ben élet... décéfór evőr:D
  • Beers
    #16920
    Jó volt végre ennyi emberrel újra tolni!!!!
    GG!
  • Beers
    #16919
    Azért a tapolcai klántali nem volt egyszerű........ :DDDD!
    Basszus, hány éve is már...
  • Unreal1942
    #16918
    Jó bizony meg a TS-interjúk is
  • Unreal1942
    #16917
    Azok :) Pont a napokban nosztalgiázunk fb-n és dobjuk be a régi UT-s és persze BFDC-s dolgokat..
  • Beers
    #16916
    +1
    A régi szép idők........
  • unscrupulousp
    #16915
    A clansong is kurva jó :) kell bele kaparás? instru és szöveg odaadásával beledobnék ;)
  • unscrupulousp
    #16914
    Jó kis nóta :) Holnap azaz vasárnap 5-től ott vagyunk a Badewiese serveren. Friccek reklámozták rendesen, meglátjuk.
  • Unreal1942
    #16913
    Toborzó :D
  • Beers
    #16912
    Köszi !
    Ok, behűtök párat én is :)!
  • unscrupulousp
    #16911
    Beers Koma, bóddogat beléd, vasárnapra betárazok, vége az őrült melónak (2 heti szopás), sör pálesz kombó bekészítve. Spiti feltétlen ts-re is ;) Fasza lesz.
  • unscrupulousp
    #16910
    Ez nem egy "war" ;) Ha úgy gondolod nézz fel, vasárnap este ez egy teljesen nyitott sokak által várt DC Est. Inkognitóba is lehet, hiszen a szerver felengedi az origines ingyenes verziósokat is meg a CD verziósakat is. Jobbulást azért, én is lesérültem, tudom milyen. 16 órázom és baromi nagyot estem melóba bringával... Más nem kell
  • Zerénd
    #16909
    Passz. Lesérültem, pihentetem magam, ezért néha felmegyek mostanában pár szerverre, de war szerintem a részemről kizárt. Se füles, se ts, rutin is megkopott már.
  • Gyuszopapa
    #16908
    Ha juni 30-as vasárnapra gondolsz azt megpróbálom,mert épp délelőtt dolgozom csak,így este szabad vagyok.De majd pontosítunk.
  • Beers
    #16907
    jaja :)
  • Wreck86
    #16906
    Wow, pörög a döcö topik! :D
  • Beers
    #16905
    Persze! :)