17064






  • zebrock
    #17024
    Grafikai tuning a dc-n

    2019-ben ilyen a gém ;) nekem bejövős. Leírásban minden infó.

  • Beers
    #17023
    Ha van egy kis időm, bf4-et tolom! Megtalálsz BeersHUN-ként!
  • zebrock
    #17022
    Jól leírtad :D Hétfőn jelenik meg egy új mód és pálya azt még kipróbálom. Időhiány miatt én sem tolok semmit. Igazából csak a bf1942-őt kellett volna erre a szép grafikára ráültetni és tökéletes lett volna. Na de mind1... ez van. Mondjuk én azért néha elindítom remélhetőleg. Egyébként valamelyik nap 9-en voltunk heli szerón ami ritkaság. Én is csak néztem... tök új arcok. Na majd összefutunk a csatatéren remélhetőleg, üdv., zeb
  • Beers
    #17021
    Megvettem, de 1 órát játszottam vele, kuka!
  • zebrock
    #17020
    bf5 hacks
  • zebrock
    #17019
    Szerintem az egyetlen játék ahol nem számít a csalás az a DC heli harc. Nem érdekes a nametag, köd, minimap hack, aim és semmi. Szoktam is írni amikor pattognak hogy ellenem használhat bármit amit feltaláltak mert itt ebben a módban nem segít. Annyira lassú a rakéta hogy nincs az a kód ami kitalálná hogy hova kell lőni. Sajnos a bf5 béta fázisban már tele volt csalással. Hihetetlen még írják is fórumokon hogy nincs bünti nyugodtan bárki használja. Így teljesen tönkretették már az egész bf-et. Normál földi harc emiatt sajnos nagyon rossz.

  • zebrock
    #17018
    Nagyon felbasztam az ukrán gennyeket :) ... jól esett
    Beers kolléga, ja, badewiese ts en vagyunk általában. (Dav, Baga és én)
    Utoljára szerkesztette: zebrock, 2019.02.09. 00:40:38
  • Beers
    #17017
    Hali!
    Fogjuk rá, hogy rendben! BF4-et szoktam tolni néha néha, V-ben a billt sem tudom beállítani.....
    Sajnos nem igen van időm játszani, hol a lányok miatt, hol fater miatt kell rohangálnom!
    Valamikor dumálhatnánk egyet!
  • zebrock
    #17016
    Arra simán felmegy a leírtak szerint. Szólj ha vmi nem smakkol.
  • Gyuszopapa
    #17015
    Win7 van.
  • zebrock
    #17014
    http://zebra.nhely.hu/index.php/cikkek/battlefield-1942-es-dc-telepites/

    Szia Gyuszó, w10 nél van még valami játék engedély, meg egy blackscreen patch. Most melóból mobilról nem egyszerű kikeresnem. Majd beírom a cikkbe. Én most térek vissza pár év kihagyásból. Originen téged is láttalak swbf2 vel tolod. Bf5 van neked? Régi HS oldalt újra aktíváltam, Soldier Pesta van ott. Szar most a gépe, azt mondta nemsoká kész lesz aztán jön. Üdv neked is meg utólagosan is bújjék mindenkinek. Dc szerverem 2 is van, néha ha berakom magam be is indul. Csak el kell kezdeni ;)
  • Gyuszopapa
    #17013
    Helló Zebi.Nem tüntünk el.Kellene leírás hogy a DC-t hogy rakható fel.Van eredeti cd-s BF 42.
  • zebrock
    #17012
    Jééé, Beers koma. Rég láttalak már. Mostmár azért ok a helyzet? Újra felraktam origin szart, bevillan hogy te is nyomod bf5-öt. Megvettem én is de csak esek kelek... elöregedtem :) sok időm nincs a lurkó mellett. Tudjuk azt együtt tsen nyomni? Kéne egy kis infó hogy ne csak rohangáljak mint egy ökör. Dc re is felnézhetnél néha. HS ből senki sehol,eltűntek. Na üdv., zeb
  • Beers
    #17011
    Jó időszak volt......
  • Wreck86
    #17010
    Hali,
    Kb 2 hónapja néztem rá és már akkor sem jött be, TS-en üres a szerkesztői szoba.
    Én a BF1942 témát szerkesztgettem, de jó ideje nem csinálom érdeklődés hiányában...
    Megpróbálok infót szerezni, hogy mi lett.
    BF1942 magyar téren szerintem kihalt, max ilyen publik játékosok vannak még.
    A maradék bf1942 és modos ősmag kb pár szerverre csoportosul.
    Sajnos így áll a bf1942 scene. :(
    M.
  • zebrock
    #17009
    A "battlefield.hu" oldallal mi lett? Kár hogy el kótya-vetyélték... Ha jól tudom te ott szerkesztő voltál. Terv van valami átalakításra? Vagy egyszerűen ennyi volt? A fórum hierarchia egy fos volt, hagyták hogy össze vissza nyissanak topikokat meg a spambotok össze piszkították, de ez semmi más csak hogy nem volt gazdája az oldalnak. Magyar BF Közösség az van most? Faszbukon én nem vagyok meg nem is leszek, azt nem tudom hogy van-e. Ha ott van akkor az szégyen.Na ja, csak érdeklődöm. Üdv., zeb
  • zebrock
    #17008
    Mobilon csak az első részt jeleníti meg, pc-n meg mindet. Már megijedtem hogy elbaltáztam a beillesztést :) Igazából a BFV kivételével mind fent van a gépemen. Azt is visszarakom, tetszett mindig is a vietnám.
    @Miller: ja, retró kicsit de játékélménybe ugyanúgy ott van a szeren még mindig. Ha valaki nem recskázik a grafikára akkor hangulat még mindig tök jó. Bár ezekkel a kis "peccsekkel" egész szép kinézetet lehet varázsolni. BFV-ben nem tudom mik vannak, vagy van-e egyátalán. Gondolok itt az 1920/1080-as képre 16:9 méretben ahogy a 42-re van. PR2 meg tök szuper kinézet, annál jobb nem is kell :)
  • Wreck86
    #17007

    Nagyon retro érzés! :)
  • zebrock
    #17006
    Battlefield történelem egészen PR2-ig azaz napjainkig. Ami itt nincs az nincs is :D





  • CoR Zolly
    #17005
    Mi van te punci?! Régen voltál meghágva?! :D
  • Beers
    #17004
  • CoR Zolly
    #17003
    Köcsög e vagy? :D
  • zebrock
    #17002
  • zebrock
    #17001
    4k-ban és egy DX11-es móddal ilyen a játék. Semmi Photoshop vagy ilyesmi. Persze ez még béta, ahogy eddig is a HS és a zeb oldalra írom az infókat. Mondjuk magyar játékost az utóbbi években nem láttam...
  • zebrock
    #17000
    17.000- Elég sok bejegyzés :) Kár hogy nincs több ...
  • zebrock
    #16999
    99
  • zebrock
    #16998
    98
  • Gyuszopapa
    #16997
    Ja igazad van.
  • zebrock
    #16996
    Jani, Gyuszó és DC Fanok. Eszembe jutott hogy volt nekünk egy Hülye Suttyók weblapunk. 2012 ben még lementettem az oldalt. Tök felesleges újat csinálni, hiszen a Suttyó Oldal a világ legjobb Battlefield helye. Összeeszkábáltam a régi oldalunkat. Az újat inkább nem kéne erőltetni, itt több mint 1000 bejegyzés van, kár lenne érte.

    Hülye Suttyók BF Oldal

    Beers Koma, csinálj itt valamit a Bannerrel bitte, vagy ugorjunk össze valamikor. Megcsinálom én csak neked van jogod hozzá. Azért ez az SG megmarad alapnak, sokan ezt ismerik. A Suttyók Oldalán lesznek telepítési leírások és egyéb hasznos BF és DC linkek. Reg nélkül is használható, csak a szeméttelephez ( fórum ) kell a regisztráció.

    Üdv. z
  • Beers
    #16995
    KKÜ és BUÉK!
  • zebrock
    #16994
    Jaaa, viszont kellemes ünnepeket neked meg másoknak is.
  • Wreck86
    #16993


    Békés Karácsonyt és Boldogabb Új Évet!

    Millerke
  • zebrock
    #16992
    Dec. 30? Kiküldök majd egy csoportos e-mailt.
  • Beers
    #16991
  • Roka_hun
    #16990
    Csak sikerült! Harmadik a jó!
  • Roka_hun
    #16989
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=347E6719C7C_8B41_4D9C_875.jpeg
  • Roka_hun
    #16988
  • Roka_hun
    #16987
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?
  • zebrock
    #16986
    Tuti hogy lesz meg szűrés is ;) TS-t még fel sem raktam. Több év után most raktam össze a gépet. Lassan haladok...
  • Gyuszopapa
    #16985
    Lesz TS beszélgetés is ugye?
    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2017.12.10. 13:39:06