36836
  • Narancs
    #6190
    Ja, sőt a Stunts meg a Test Drive és a Lotus is játék...
  • stone
    #6189
    Sajnos ma sem megy úgyhogy lehet codec probléma lesz mert raktam fel régebbi ace-t.

    "Celeron 2Ghz gef4 MX440 jó játékra?" LOL, végülis a Warcraft1, vagy a dune 2 is játék:P
  • Narancs
    #6188
    sorry ez nem tagnap volt...
  • Narancs
    #6187
    Nekem jön, de nem bírom 2 percnél tovább ezt a csávót...
    Komolyan, egész adás alatt össze se lehet számolni hányeget rengető faszságot mond, de csak tegnapi 2 percből:
    -Gyerek kérdi (lehet vagy 6 éves): Celeron 2Ghz gef4 MX440 jó játékra?
    -Vendi mondja: Persze, én egy 1300as Celeronnal és Gef 2-val játszom...

    A kérdés csak az hogy mit...
  • Pontius #6186
    #6083
  • zero_cool51
    #6185
    kérdés: lehet-e sütni tojást a gépben?
    a válasz: IGEN!!

    Ha nem hiszed: Link
  • stone
    #6184
    Most van a warm up és nem jön be vmiért:(
  • stone
    #6183
    Nektek megy a fixtv?
  • nivan
    #6182
    Mindenkinek ajánlom a Tuningnet.hu-t. Ott aztán rendesen van PC tuning.
  • KranaZoli #6181
    Szabadság? Ha igen hova?
    Megvár az annyi biztos. Addigra legalább már 100%-os lesz a magyarítás, ill. megjelennek majd a legfontossabb trükkök, javítások, hogy a lehető legjobban fusson a gamma.
  • M@TriX
    #6180
    nekem is lennt van, de tegnap nem volt időm megnézni, ma este meg 1 hétre elutazom ;)
    Szóval én majd visszatérek rá, megvár az...
  • KranaZoli #6179

    Unatkozom...
    és bosszant, hogy itt ülök a melóhelyen még 16-ig a postán meg má ott a DOOM3 csomagom
  • ollie
    #6178
    nem igazán isemrem őket
  • Sgtfathi
    #6177
    Helo mindenki! Napokban vettem 1 Amd 2500+ os barton magos procit,Abit Nf7-es lapot samsung 400-as 512rammal .Nem sokat szaroltam már fel is tekertem 3200+ra,a proci hőfoka néhánz ora használat után 50-60 fok kérdésem az lenne lehet e-még fentebb cibálni a procit ill milyen változtatásokkal?!
  • Zetorg
    #6176
    szerintem megveszem.
    még rákérdezek a garira.azt hiszem, hogy aquaba vette a srác a procit.te tudsz valamit az ottani garis dolgokrol?remélem nem olyanok mint a mistralba!
  • ollie
    #6175
    akkó nem tudom, döntsd el, úgy néz ki hogy jó vásár
  • Zetorg
    #6174
    nincs
    apám gépébe egy 2500+-os barton van és úgy levan sarkazva, hogy nincs meg a fél oldala a magnak!!és megy 3200+-on!!! :DD
  • Zetorg
    #6173
    nf7 V2.0
    ez az újabb fajta.
    azt nem tudom, hogy a procira van-e gari.a lap számlája nálam van, de a procihoz nincs semmi. :\
  • ollie
    #6172
    ja, ugye a proci nincs lesarkazva?
  • ollie
    #6171
    Hát ha garis, akkor ki kell cseréltetni (egyébként meg miért ne lehetne). De még lehet régi fajta nf7 is, azok meg talán még nem tudták kezelni a 3200+ -t tisztességgel, és ezt gondolom egy bios frissítés megold. Nézd, ha vadiúj a cucc, akkor szerintem megéri, a legrosszabb esetben 2800+ -on megy a proci, még úgy is nagyon olcsó.
  • Zetorg
    #6170
    fél órát ment kb. a cucc mielőtt hozták...
    lehet, hogy a proci gyári hibás?!
  • ollie
    #6169
    huá!
  • Zetorg
    #6168
    na!mondjatok valamit!!!
    ennyit még sose írtam egy kommentbe!
  • ollie
    #6167
    Nincsenek megfojva a kondik? Mert az okozhat feszültségingadozásokat, ill még a másik probléma az lehet, hogy a proci húzva volt mint állat (fesznöveléssel), minek következtében már annyira csökkent az élettartalma, hogy nem is bír gyári órajelen menni. Ki kéne próbálni másik lapban is, ha csak ebbe a lapban van ez a probléma, akkor megéri, de ha a proci ment galyra, akkor nem, mert ennyiért már vadiúj nf7-et adnak, a proci meg már úgyis halódik.
  • CUCLI
    #6166
    Help! tud valaki olyan magyar oldalt ahol vannak ház leirások és képek?
  • Zetorg
    #6165
    hi!
    van nálam egy Abit NF7 meg egy 3200+-os barton proci!
    a probléma az, hogy sehogy se megy 3200+-on.már bootoláskor kifagy. :\
    próbálgattam feszültséget állítani, de ha nagyobbra vettem az nem segít.a gyári fesz 1.65v és ha leveszem 1.6v-ra akkor betölt a win, de olyan mint egy 486-os.
    próbálgattam szorzót is állítani, de lockos a proci. :(
    addig jutottam, hogy 195-ös FSB-vel megy rendesen, de ez így nem az igazi.BIOS frissítés volt.2500+-on hibátlan a proci.
    mit próbáljak még ki?

    azért szenvedek vele, mert meg tudnám venni 15.000Ft-ért az egészet!!
  • ollie
    #6164
    shareware, az nem ingyenes
  • saviola
    #6163
    ez is ingyenes
  • ollie
    #6162
    khmmm, van ingyenes is: memtest86+
  • saviola
    #6161
    http://www.pcworld.hu/downloads.php?op=visit&lid=209
    itt megtalálod a memo tesztet.
  • Adi
    #6160
    Emberek: A memoriámat, hogy tom leellenőrizni, hogy jóó e?!
  • stone
    #6159
    Nekem meg a samsung 52x íróm csinálja álltalában gyári lemezekkel, felpörög maxra mert olyan hangja van mit egy hajszárítónak/kávédarálónak és utánna vagy 30sec után visszábbvesz és csak akkor olvas. Éedekes hogy gagyi lemezekkel nem csinálja.
  • Narancs
    #6158
    Ja, gondoltam rá, csak megint kezdődne a 4 hetes procedúra, mert a PCdirekt fölszívódott, az üzlet ajtaján csak egy telefonszám foagadott, aki közölte hogy C-szervízbe vigym Újpestre a rossz cuccot...bevittem, mondták hogy 3 nap múlva jöjjek. Jöttem, mondták majd jövő héten. Ebből még 2 hét lett, aztán megjött a csereigazolás végre.
    Mondja a csaj hogy a pöcséten szereplő címre menjek el.
    Elmentem, a mosógépboltban (ami ott nyílt) a csávó azt mondta fél éve lefaroltak pcdirekték, de adott egy számot!
    Fölhívom, mondja a srác hogy menjek be az Unitel City székházba, és ott lobogtassam a csereigazolást.
    Megtetttem, és 1 hétre rá már hozhattam is haza az új CD írót...Ahoz képest hogy azt hittem elég ha beviszem a boltba és adnak egy másikat, nem egészen úgy sült el a dolog...
  • ollie
    #6157
    Tegyél be egy gagyit, majd miután szétrobbant visszaviszed gariba. :]
    Amúgy ha tényleg annyira hangos, akkor az szerintem nem normális, szal vidd vissza.
  • Narancs
    #6156
    Hát elég durva bazz, mikor zárt fülessel fültépő hangerőn nem hallom rendesen a VC -ben a zenéket, mert annyira bőg a CD...
    Attól félek elfog törni egy szarabb CD-t és vége...
  • ollie
    #6155
    he, dedúrva :D
  • Narancs
    #6154
    Mégsejó, ha beállítok 1 sebességet (pl 40*) akkor a játékok kérik a CD -t...
  • Narancs
    #6153
    Mért?
    Ez leht hogy hibás, azért ilyen kibaszott hangos?
  • M@TriX
    #6152
    talán vidd vissza ha új
  • Narancs
    #6151
    thx megvan