36836
  • M0Dair
    #6390
    A mosoly Pontius üzijére ment!
  • M0Dair
    #6389
    :)Pangás!!!:(
  • Pontius #6388
    Akkor lenne profi ha a tőgyébe mennének a csatlakozók :P
  • M0Dair
    #6387
    Gépet a tehénbe...
    dátum: 2004-07-30 - forrás: mini-itx

    Lila tehenet sem lehet gyakran látni (maximum a reklámokban), de olyat, sem amibe egy komplett PC-t építettek. A Mini Itx oldalán látható mod-kivitelezője ezt a problémát oldja meg, így most egy "tehén" házat láthatunk.






    Aki szeretne tehenet annak ez is jó megoldás, a gép is belefér, etetni sem kell és nem is, zavarja meg a "múúzás" a számítógépezésben való elmélyedést.
  • M0Dair
    #6386
    Majd este!
  • CUCLI
    #6385
    hé MSN pls
  • M0Dair
    #6384
    Pangás!:(
  • M0Dair
    #6383
    ok...:))
  • M0Dair
    #6382
    Én is erre gondoltam!
    Na bye!
  • ollie
    #6381
    Persze, ha esetleg szerzel egy x800-at, akkor szívesen elcserélem veled egy 9800 pro-ra. Rám számíthatsz! ;)
  • ollie
    #6380
    A különbség a kártyák között a teljesítményük. Nem arról van szó, hogy nem jobb az X800, hanem hogy semmi új nincs benne. Áttervezték az r300 magot, hogy nagyob órajeleken menjen, beletettek +8 pipeline-t és ennyi. Az nvidia kreszoklban viszont van több újjítás, sőt ott teljesen előlről kezdték, mert annyira rossz volt az FX széria, hogy az használhatatlan volt.
  • M0Dair
    #6379
    Akkor az órajelet figyelmenkívül hagyva jobb a 9800Pro&XT?:))
  • M0Dair
    #6378
    Végülis igen, de, ha már az X800 a 9700Pro szintjén van, akkor nem is kéne ez a látvány...:DD
  • M0Dair
    #6377
    Van, de még átépítés alatt van a masina...
  • ollie
    #6376
    Most is ezt a képet látod, nem? :DD
  • ollie
    #6375
    Pedig ez tényleg így van.
  • stone
    #6374
    Már megy a neted?
  • M0Dair
    #6373
    Azért nem lenne rossz ezt látni az everestben:
  • M0Dair
    #6372
    "Sokan arra számítottak, hogy az X800 az NVIDIA új termékéhez hasonlóan már támogatni fogja a pixel és vertex shader szabványok legújabb, 3.0 verzióit, azonban a kanadai vállalat a forradalmi újítások helyett inkább a megfontolt fejlesztés mellett döntött, ezért az X800 szegről-végről egy felturbózott 9700 Prónak tekinthető. A vállalat tájékoztatása szerint egyelőre még nincs szükség a 3.0 szabványú shaderek implementálására, hiszen a játékok még jó ideig nem fogják kihasználni ezek előnyeit."


    Ez nagyon lol kijelentés:

    "az X800 szegről-végről egy felturbózott 9700 Prónak tekinthető"
  • M0Dair
    #6371
    Alig ismertelek meg a logód miatt!
  • M0Dair
    #6370
    Én majdnem!:)
  • stone
    #6369
    HI, miért ki flémelt?
  • Narancs
    #6368
  • M0Dair
    #6367
    Na bye, elég a flémből!:D
  • M0Dair
    #6366
    Micron DDR2-533, 4-4-4-10 időzítésű SDRAM memória modulok

    Egy kis IT:)
  • M0Dair
    #6365
    Egy képen a múlt és a jövő: felül az AGP, alul a PCI Express x16 csatlakozó

  • M0Dair
    #6364
    Miért, az autóban lévő neon cső miért jó?
    Csak, mert sztem szép!;)
  • M0Dair
    #6363
    Tudom, hogy jók a gyári hűtők, de azért inkább Zalman 7000...:))
  • M0Dair
    #6362
    LOL:

    Az MSI i915P-re épülő terméke rosszabbul járt, el sem jutott a telepítési szakaszig. Ahogy az a lenti képeken is látható, a barkácsolás ezúttal komoly tragédiába torkollott. Az LGA-775 foglalatba nem kellő elővigyázatossággal és körültekintéssel behelyezett processzor a foglalat leszorítójának "élesítésekor" az egész alaplapot egyetlen pillanat alatt tönkreteheti. Míg a socket kialakítású processzorok lábait (pl. a CPU leejtésével) elgörbítve egy fogorvosi csipesz vagy órás csavarhúzó céltudatos használatával is megmenthettük a processzort, az új LGA-775 foglalat esetében erre a lábak apró mérete, görbe alakja és ferde -- azaz az alaplap síkjára nem merőleges -- pozicionálása, valamint a nehéz hozzáférhetőség miatt nincs lehetőség. Óvatosan bánjunk tehát az LGA-775 konfigurációkkal!

  • ollie
    #6361
    Pedig nagyon jók ezek a gyári intel hűtők, sőt a dobozos procik általában mind jól húzhatóak szemben a tálcásokkal (OEM).
  • Narancs
    #6360
    Az millen?
    Még nem láttam ilyesmit...
    Amúgy mi a rálér jó ha világít a PC?
  • M0Dair
    #6359
    Az új 4 tűs CPU ventilátor csatlakozó

  • M0Dair
    #6358
    Az új tápcsatlakozó
  • M0Dair
    #6357
    Gigabyte GA-8GPNXP Duo alaplap két DDR2 és négy DDR memóriafoglalattal
  • Narancs
    #6356
    mér?
    Minden előfordulhat!
  • M0Dair
    #6355
    Nekem az az uv érzékeny lan party lap teccik!;)
  • M0Dair
    #6354
    És az új LGA-775 proci foglalata?:
  • Narancs
    #6353
    Amúgy nekem teccik, komolyan!
  • M0Dair
    #6352
    Milyen kurva színes a proci venti csatijának a kábele!
  • M0Dair
    #6351
    :)