2516
  • Shogun
    #274
    amugy ez a 25KW-re valo levizsgaztatas mennyire veszelyes?
    szal a jardok csőret mennyire baszkuralja?
    mert latok itt hirdetesekben 500asokat is amik A korlatozottal vezethetok
    robogonal konnyen meg tudjak nezni hogy az tenyleg 50 kobcentis de a tljesitmenyt is konnyen leellenorzik ?

    valamint mivel jar az ha bebukik az ember egy ilyen "lepapirozott" mocival?:)
  • Shogun
    #273
    okes koszi az infokat:)


    rengeteg jo moci van amit meg lehetne venni csak penz kell ra:))
    majd gyujtogetek vhogy
  • gurubefree
    #272
    Amugy ez lesz az első motorom!!!!!!!!
  • gurubefree
    #271
    Értem mire gondolsz de a V henger szerinten nem ciripelős. A másik szinte nyűhetetlen , én csak azért nem veszek V hengerest mert amilyet én szeretnék mind 600cm3 fölött vannak/ PL: Suzuki SV650/ Még vagy 5* átgondolom , hogy CBF500 vagy CBF600.
  • Shogun
    #270
    jaja mint mondtam a nakedbikeok is bejonnek szal egy ilyen is faja lenne csakhat telleg van neki ara is:(

    es amugy altalaban veve egy ilyen 250es gepnek kelloen normalis kipufogoval esetleg valami jokis sportkipufogoval milyen a hangja?
    szal nem olyan nagyon ciripelos?:)) jo nem azt mondom hogy legyen olyan hangja mint egy 600asnak de azert szoljon vmennyire:)
  • gurubefree
    #269
    Honda VTR 250 2002

    General information
    Model: Honda VTR 250
    Year: 2002
    Category: Naked bike
    Rating: 72.9 out of 100. Show full rating and compare with other bikes
    Engine and transmission
    Displacement: 249.00 ccm (15.19 cubic inches)
    Engine type: V2
    Stroke: 4
    Power: 32.00 HP (23.4 kW)) @ 10500 RPM
    Torque: 24.00 Nm (2.4 kgf-m or 17.7 ft.lbs) @ 8500 RPM
    Compression: 11.0:1
    Bore x stroke: 60.0 x 44.1 mm (2.4 x 1.7 inches)
    Fuel system: Carburettor
    Valves per cylinder: 4
    Fuel control: DOHC
    Cooling system: Liquid
    Gearbox: 5-speed
  • gurubefree
    #268
    Van a Hondának is. Olyan mint a cbf csak kicsibe.itt van egy
    Mondjuk ez egy kicsit több.
    Nekem tetszik nagyon.
  • Shogun
    #267
    jo bocs Tvedtem egy le-t:D
    nem 600asokat meg 400asokat akarok en leiratni 25kw-re hanem pl 250est
    kawakba vannak nagyon jo kis 250esek amik nem is kerulnek sokba es elvileg A-korlatozottal is vezethetok. Csak nemtom ezek milyen muszaki allapotban vannak
    Nightrun : gyujtenek en meg de az az igazsag hogy a ballagasi zsémbol lesz + meg kell nyaron dolgoznom de meg igyis meleg lesz mert meg a jogsit is ki kell fizetni + a felszereles mert azert fo a biztonsag.
    szoval nem csak a jogsim lesz korlatokhoz kotve hanem a penztarcam is:)
  • gurubefree
    #266
    Én úgy tudom 25KW azaz 34LE de tényleg papir kérdése az egész.De az is pénz!!!!
  • Nightrun
    #265
    250-es NSR, az kijön 500-ból. 650-ért meg már kapsz 400-as kawát is, kicsit gyengusz állapotban, de ki lehet kalapálni szépre is, ha van időd rá. Most vett egy volt osztálytársam egy 400 ZZR-t, igaz neki 850-be volt, de kapot hozzá hátsó gumit, és nagyon szép állapotban van. Szertintem te is gyûjtsél még egy kicsit. Ja, most nézem, hogy "A" korlátozott? Akkor a 400-okat felejtsd el... :(( De szerintem a rendőrökkel ezt simán meg lehet dumálni, ha leállítanak. (Vagy próbálják meg, ha alattad egy 400-as sportgép...) Nem nem, meg kell állni, mert továbbmenni csúnya dolog, azt mondják.
  • Shogun
    #264
    ahan okes

    egy A korlatozott jogsival szted milyen mocit erdemes venni?
    ugyebar 35 Le a korlat de papiron kell annyinak lenni.
    ugy 500ezer lenne ra a keretem, jah es semmifelekeppen nem crossmocit akarok hanem gyorsasgi vagy tura vagy naked jellegut
  • gurubefree
    #263
    Jó lenne de az ügyintézés egy kicsit össze vissza.
    Nem lehet jövedelem igazolást faxolni , le kell menni. Utána 1 héttel lesznek a papirok elintézve , megint menni kell a motorért.
  • efti
    #262
    megveszed sarvaron es hordod szervizbe miskolcon? Fogjak fogadni, ne aggodj, jo uzlet nekik a szerviz..
  • gurubefree
    #261
    Miskolc

    Némelyik helyen elengedi a reg. adót ami nem kevés a CBF600-nál 125.000 forint a ruha meg a csizma meg van belölle és ez nagy segítség.
    Annyi ,hogy a bukó meg a kesztyű ami lóvé.
    A CBF500 17.000 havi szinten a CBF600 22.000 persze 500.000 befizetéssel.
    Jó lenne ha Miskolcon is le tudnám alkudni mert Sárvár az biztos de sajna nekem vagy 400km.
  • efti
    #260
    talan mer .png a file, mindenesetre a szurke imho szebb, de ezt aztan vegkepp te dontsd el. Melyik szalonban veszed?
  • gurubefree
    #259
    Utoljára még megprobálom

  • gurubefree
    #258
    Hát nem tudom mi van nem sikerül a képeket berakni :-((
  • gurubefree
    #257

  • gurubefree
    #256
    Na ezek a lehetőségek , már nagyon várom. Szombaton megyek a salonba de még csak érdeklődni , rákérdezek lehet e alkudni egy picit mert a reg. adó kurva sok.

  • efti
    #255
    Az elsosegejnyujtason kivul mindenbol ujra kell vizsgaznod, az arat nem tudom, nekem ugy van A-m, hogy 97-bencsinaltam A1-et majd kesobb feltornasztam A-ra, de ez utobbihoz a vizsgaval egyutt is 8 orat kellett vezetni...

    Amugy GS500-al nyomom anyagi okok miatt, de jartam en mar sokmindennel...

    ilyen, csak nem piros a tankon a csik, hanem szurke:

  • CybearBoy
    #254
    Sajna újra le kell vizsgáznod kreszből is, bár sok értelme nincs. :( Ha jól emlékszem, nekem olyan 60e Ft körül volt a korlátozott A jogsi.
  • Shogun
    #253
    Nah gondolom itt sok hozzaerto van szal feltennek par kerdest.
    Szal
    19 eves leszek nyaron es tavaj aprilis ota van jogsim kocsira de kulon nem tettem le kismotorra
    mivel nem tehetem meg le az A-t ezert az A-korlatozottat akarom
    az erdekelne hogy msot nekem kell meg kulon kresszt is tennem vagy csak rutin meg forgalmi van?
    meg az is erdekelne hogy cakk pakk mennyibe kerul manapsag egy A korlatozott jogsi letétele?
  • Nightrun
    #252
    Azt azért halkan hozzátenném, hogy a mai hatszázasok (Pl.:Yamaha YZF-R6 :D) is fent vannak 100-on 3,5 alatt, így simán ki tudod magad nyírni vele az első kanyarban is, ha nem figyelsz. Ésszel, ez a lényeg. Ne kapjon el a gépszíj, és minden rendben lesz. Én is hatszázassal kezdtem pár éve, és még élek... :))
    Neked a CBF 600 lesz az igazi. Ezt már ketten mondjuk, úgyhogy lehet benne valami, nem? Vedd meg, aztán irány akárhova!!!
  • gurubefree
    #251
    Köszönöm

    Tehát akkor érdemes a CBF600-ast megvenni.
    Neked milyen motorod van????
  • efti
    #250
    En a CBF 600-at vennem a helyedben, annyira nem eros, hogy meg kelljen vele magadat olni az elso kanyarban, az arkulonbseg nem olyan jlentos a CBF500-hoz kepest, az elmeny viszont biztos, hogy a 600-asnal a jobb.

    Velemenyem szerint a Ducati, draga, gyenge, muszakilag megerdojelezheto, de nagyon szep motorokat gyart. (Egy ismerosomnek volt egy ST2-je es folyton csak a baj volt vele. Tobbet szervizlte mint amennyit velunk motorozott)

  • gurubefree
    #249
    Én is azt szeretném de nem tudom mint kezdő motoros nem tulzás rögtön 600-ra üllni. De a másik gond meg az , hogy ha most motort veszek én azt nagyon-nagyon sokáig akarom használni magyarul nem akarom lecserélni. Ha beleugrok egy kicsibe nagyon sokat bukok rajta , ezért gondolom azt érdemes már akkorát venni ami a cél , nekem egy 600 túra.
    Nem kell tartani már ekkora motortól????
  • Nightrun
    #248
    Én a CBF 600-ra tenném le a voksom. Kényelmes, viszonylag erős. De ha van pénzed a Ducattira, akkor mindenképpen azt vegyél, mert nagyobb presztizs. Én azt mondom, hogy ár/teljesítmény arányban CBF 600.

    Így gondolom...
  • gurubefree
    #247
    Az utolsó egy CBF500-as de feketében gondoljátok
  • gurubefree
    #246
    Vagy :

  • gurubefree
    #245
    A köv :
  • gurubefree
    #244
    Hello

    Valaki segíthetne abban , hogy a közel jövőben motort szeretnék venni.
    Kezdő motoros vagyok , és ezek a gépek lennének amiből választani szeretnék:
  • Nightrun
    #243
    Nagyon állat! :D
  • pasquale
    #242
    kösz...
    de könnyű vezetni.. olyan mint egy bicikli.. csak van rajta egy motor :P
  • efti
    #241
    Ez igen! minden elismeresem. En szerintem nem tudnek ilyet vezetni :)
  • pasquale
    #240
    az enyém most újítottam fel.. és a felírat ne fotosop
  • efti
    #239
    Szebb, miota fekete a vaz. Nekem amugy az FZ6S jobban tetszik, negy henger, +30LE stb. Viszont feklampa dolgaban az SV egyertelmuen nyero, sot nekem az idom is jobban tetszik. Magasabb kormanycsutkaval viszont szerintem az SV is jo lenne turazni.

  • Nightrun
    #238
    Jó gép az SV, nincs semmi bajom vele, csak hát számomra nagyobb presztizsû a Yamaha. Semmivel nem ér többet. Az a 200 000 Ft meg 6 éves futamidőnél nem számít. Nekem legalábbis. Ha számítana, akkor GSX-R -t rendeltem volna, mert az olcsóbb. De ennyi még belefér. Most, hogy jobban megnéztem ezt az SV-t, elbizonytalanodtam. Szép,szép... Túl szép...
  • efti
    #237
    yamaha nekem is jobban bejonne, csak az 200eFt-al dragabb.. Meg 2003-ban amikor ez volt a fazer meg nem igy nezett ki. Szerintem egyebkent autopalyas turazashoz lett kitalalva az SV.
  • Nightrun
    #236
    Múlt héten vittek egy ilyen Suzuki SV 650-el. Nem rossz gép, de nekem a túrázáshoz kényelmetlen, a sportgépekhez meg gyengusz a teljesítménye. Olyan erős közepes ez a motor. Ha ilyenben gondolkodnék, akkor kapásból a Yamaha Fazer-t választanám. Kinézetre nincs is sok különbség, csak nekem jobban bejön a Yamaha. De azért szép ez is...
  • efti
    #235
    En az SV650-et ket het alatt jarattam be 1600km-es koraig :) es nem autopalyaztam :)

    kiveve, kb 1500km-es koratol, amikor kimentem az M5-re es szep nyugodtan mentem 6500-as fordulaton amig az ora 1600-at nem mutatott, majd.... 205kmh volt a vege.