9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • PetruZ
    #9268
    Kizárt, tuti nem az.
  • gz8
    #9267
    Nem a Kedvencek temetője?
  • kimiw
    #9266
    Sziasztok! Szép estét mindenkinek!
    Segítségeteket kérném.
    Keresek egy horrorfilmcímet, amiben egy macska gyilkol(két fiatalt is megöl pl, de úgy hogy amikor megtalálják őket, az autót zárva találják), egy öreg ember macskája asszem, aki fel is akasztja a macskát, de az a halálból is visszatér. Ezt a filmet még gyerekkoromban láttam olyan 10 évesen kb.
    Hát röviden ennyi, ha valaki kitudna segítene a film címével annak nagyon hálás volnék. Előre is köszönök minden segítséget.
  • Bulykin
    #9265
    My Bloody Valentine is fasza, a héten néztem meg, a vége különösen tetszett
    nah meg az új Péntek 13, az vmi eszméletlen király, Jason powa^^
  • fifi
    #9264
    Director:Sam Raimi
    ez idősebbeknek sokat mondhat :)
  • ForzaInter
    #9263
    Ezt látta már vki?

    elég jól áll 7 ezer szavazat és 8,1.

  • hiszacu
    #9262
    honnan lehetne szedni távol-keleti filmeket amit értelmes sebességgel lehetne tölteni?Pl.:Colic, arang, into the mirror(bezzeg a szájbakú... amcsi remake padlón jön), the evil twin, voice, 4 horror tales...Ezekre szükségem lenne mert elkezdődött a vizsgaidőszak!(parazs=RED)?(/parazs) vagy mi
  • Bulykin
    #9261
    egy kis Thai misztikus horror:)

  • Lammer
    #9260
    lattam... a kepi vilag es ez a belga hangulat ott van a szeren, DE! NAGYDE! megint csak ez a beteg oreg aki fogvatartja a vendeget... :C
    ettol meg plane hidegrazast kapok... 60as fitt feriember... jah kapna ket pofont erosebben oszt nem kelne fol tobbet... -> terrorban tart... hagyjuk mar :C
  • Lammer
    #9259
    megneztem a trailert es rohadtul nem vagyok ra kivancsi... sry ;)
  • fifi
    #9258
    most úgyis fel vagyok ismét gerjedve az európai filmekre, úgyhogy még megnézem ma ezt:
    Pokoljárás (Calvaire)
  • fifi
    #9257
    +T
  • fifi
    #9256
    látad?
    ugye nem?
    a lényeg pont kurvára nem a fogságon van...
    mindegy, nem tudhattad.
  • Lammer
    #9255
    jajjj mar megint egy ilyen fogsagos anyag... en nem tudom... de aki ezt a stilust elvezi az tenyleg beteg! (sry!)
  • fifi
    #9254
    Martyrs

    f@szom ,mindig tudtam, hogy ez európaiak is tudnak kegyetlenül ütős filmeket csinálni...
    Ez megint ékes bizonyossága ennek, mert ilyen hangulatú-atmoszférájú filmet az amcsik a mai remake és okádéktengerben SOHA nem fognak tudni csináli.
    Nem is tudok mit írni, egyszerűen letaglózó, megdöbbentő, és kicsit elgondolkodtató, mert ugye szoktak hírek szólni ilyen embereket rabságban tartó deformált barmokról...

    abszolút 10/10
  • Bulykin
    #9253
    sokszor szarakszik, nem csak neked:D
  • hiszacu
    #9252
    DANK U WELL!!! (de hogy ez nekem miért nem működik csak innen)? ez sux...
  • Bulykin
    #9251
    katt
  • hiszacu
    #9250
    valaki a CELLO c. Dél-koreai filmhez feliratot prezentálna nekem egy hatalmas "köszönöm szépen" fejébe? (mellesleg jön a H2)
  • Willenbrock
    #9249
    Őrület Hegyiről nem tudni lesz-e film belőle?Del Toro rendezte volna,tavalyi hírek szerint,azóta kuss van róla.
  • ForzaInter
    #9248
    bazz, már ebből is remaket csináltak?:\ istenem, miért kell jó európai/ázsiai horrorokból remake, csak szarabb mindig mint az eredeti, de hollywood kb ennyit tud jelenleg horro műfajban:S
  • Bulykin
    #9247
    még1x
  • Bulykin
    #9246
    Låt den rätte komma in



    svéd vámpírfilmről van szó, mely idehaza az Engedj be címen fog futni, míg az amerikai remake a Let Me In.
  • vroy77
    #9245
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni egy horror filmmel kapcsolatban. Egyik ismerősöm nyösztet vele 2 hete, hogy szerezzem meg enki, de fogalmam sincs, mi lehet. A történet úgy indul, hogy egy madár repül fenn, az ő szemével látunk, leszáll egy kietlen faluban, közelben kocsma. Egy család megérkezik, a kocsmában mindenki apátiában hever, nem zombik, de nyomottak. Találnak videokamerát, melyen gyilkosságok vannak rögzítve, és ők is belebonyolódnak a majdnem-zombi világba. Végül megússzák, elkocsikáznak, ismét repül a madárt, újra leszáll és most motoros banda érkezik a kocsmába. Nyilván ők lesznek az újabb "áldozatok". És vége a filmnek. Kanadában látta 4-5 éve, tehát nem régi film, mert vmi új Ford Jeep a család autója például. De nekem lövésem sincs, mi ez, nem A sziklák szeme, mert azt látta. Ha valaki segítene, hálám üldözné! Előre is köszönöm!
  • Willenbrock
    #9244
    Azt sem értem miért kéne feltétlenül optimistának lennie egy horror filmnek?Valószínűleg azért mert az amerikai átlagközönség csak az ilyet tudja értelmezni.Az 1980-as The Thing(Dolog) c. horrorfilm máig kult horror pedig pesszimista-az E.T persze lekőrözte mert az jobban feküdt a közönségnek.A The Tinget meg csak a horrorrajongók egy része ismeri.
  • ForzaInter
    #9243
    Befejezés az tényleg ütős volt.
  • Willenbrock
    #9242
    Úgy volt hogy Del Toro egy nagy mozit rendez H.P Lovecraft Őrület hegyei novellájából.Erről senki nem tud közelebbit?Olyasmit olvastam legutóbb hogy a stúdiók olyan pesszimistának tartják a Lovecraft novellékat hogy nem akarnak belőlük mozit.Pedig mozifilmen még sosem mutatták be az ún. Cthulhu mítoszt-szerintem ütős lenne ha Del Toro rendezné.
  • Willenbrock
    #9241
    A Tükrök igen abban volt egy kis erdetiség,egy jól eltalált film volt érdekes befejezéssel.
  • Willenbrock
    #9240
    Hívatlanokat néztem meg ma-hát nem nagy dobás.
  • DaemoonHunter
    #9239
    [Egyetért]
  • euktud
    #9238
    Sziasztok!

    szeretném mindenkinek ajánlani:
    http://iwiw.hu/pages/community/comdata.jsp?cID=2306225

    nemsokára újuló tartalommal, képek, videókkal, hírlevéllek, fórummal stb.
  • Lammer
    #9237
    -.-
    pedig joag
  • fifi
    #9236
    bunyó lesz...
  • Hajnalcat
    #9235
    Rec nagyon szar.
  • Hajnalcat
    #9234
    Hát ez nem jött össze.
  • grebber
    #9233
    Megnéztem a Karantén filmet.Most nézem a REC filmet első két percből megtudtam hogy a Karantén ennek az amcsi feldolgozása. (tudtam hogy van neki de nem tudtam hogy a Karantén az)
    És hát nem tudom mire fel ajnározzák a filmet semmi extra nincs benne.
  • Pretorianus
    #9232
    Turkey Shoot
  • Pretorianus
    #9231
    Ezt nézzétek meg!Turkey Shoot
  • Bulykin
    #9230
    de a A Slit-Mouthed Woman címen ismertebb;)
  • Bulykin
    #9229
    Carved 2