9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • grebber
    #9308
    Messengers 2 - Jó volt
    Engedj be - Valami otvar szar
  • drbob
    #9307
    nooo, van saját topikja :DDDD jessz, azonnal megy be a favba :DDDD

    elég komolyan rágyógyultam, 'beszereztem' mindegyik pakkot ami idáig kint van :DDDD
  • stargatelost
    #9306
    a topkijában rendszeresen írok róluk rövid véleményezést :)
  • drbob
    #9305
    hehe..most látom a Perkins 14-ről már volt szó...bocs :DDD
  • drbob
    #9304
    Sikerült megnézni egy német thriller/horror kategóriába belegyűrt alkotást..az eredeti '97-ben készült el, a remake 2007-ben, viszont az eredeti íróval...igazából csak átgyúrták a környezetet amerikaira, nagyobb változás nincs, de mindenképpen ajánlom megnézni, címe: Funny Games (U.S.)

    feszül itt még valaki az After Dark-os filmekre? Általában erős jóindulattal mondhatóak középszerűnek, de kifogtam egy elég jópofa ötleten alapuló filmet, must see kategória: Perkins 14
  • Bulykin
    #9303
    Arang


    elég jónak tűnik...
  • grebber
    #9302
    Splinter filmet tegnap néztem meg.Egynek elment de full baromság amiről szól.
  • fifi
    #9301
    a hőskorban Subtitle Workshop-al nyomtuk az ipart...
    abban volt olyan is, hogy első kimondott szó ideje - utolsó szó ideje, és arra igazította az összes intervallumot.
  • Loál János #9300
    Jobb lejátszókban (pl. GOMplayer) van feliratigazgató lehetőség, vagy valamelyik editorral (Subtitle Edit, stb., van ezer) megszereled.
  • Willenbrock
    #9299
    Ma megnézem a Wrong Turn 2-t.Csak a feliratok ne sietnének mindíg 1 percet...Nem tudja valaki mit lehet az ellen tenni?
  • axel91
    #9298
    sziasztok!
    egy kis segítség kéne egy film címének felkutatásához!
    sajnos régen láttam, de arról szól, h egy pár új házat akar venni, és mutat nekik az ingatlaneladós csávó (azthiszem)3 házat és minden háznak saját története van (férj belefullad a vízbe és úgy jön haza, csajszi felakasztja magát stb.). aki tud segíteni annak nagyon megköszönném!!!
  • Oziris666
    #9297
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagy csalódás volt h Happy Endet csináltak belőle,ezzel elvesztette értelmét kb. az egész bosszú tma!Az előző Carpenter féle verzió ilyen szempontból sokkal jobb volt!Inkább azt érdemessebb megnézni,már csak az összehasonlítás végett...
  • fifi
    #9296
    5 ig sztem faszák, utána részről-részre süllyed a színvonal

    1-2 óriási kult alapfilmek!
  • Bulykin
    #9295
    Hellrasier filmeket látta vki? 8 van, most töltöm a pakkot, eddig csak belelestem, de nagyon megtetszett!
  • fifi
    #9294
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pont az volt a lényeg, hogy azt mondják el, mi van a halál után...
    mondja is a vén nyanya a végén a segédnek, hogy: Kíváncsi vagy Etienne, mi van a halál után?

    az hogy a végén még "él" veheted szemantikai különbségből adódó difinek, mert azéert azok után amit átélt; hát...
  • Willenbrock
    #9293
    Martyrs-t most láttam,fura film.Pár dolgot nem értettem:Ki számított az elmebetegek szemében mártírnak?Aki nem őrült meg a kínzásoktól?Vagy aki elmondta a halálközeli élményeit?Aztán egy ellentmondás:azt mondták hogy a csaj beszámolója nem halálközeli élmény volt mert azt látta meg és mesélte el hogy mi van a halál után,ezután meg kijelentették hogy jelenleg még él-hát akkor hogy lehet halál utánról szóló beszámolója?Mit mondhatott a csaj a zakkant banyának amiért az fejbelőtte magát?
  • Willenbrock
    #9292
    Igen az az.
  • fifi
    #9291
    tehát: Last house on the left
  • Willenbrock
    #9290
    Most néztem meg az utolsó ház balra c filmet.Nem rossz de tényleg a véres erőszak és az embertelen brutalítás már kicsit sok benne.A legocsmányabb jelenet szerintem az volt mikor a csaj mellkasüregében kiegyenlíti a nyomást az apja.Kés bemegy,gumicső kivezet aztán áramlik a vér a vízespohárba.Na itt egy kicsit megremegett a gyomrom.
  • Willenbrock
    #9289
    Szerintem ennél több lesz a film,a 2. trailer már elég sokkoló képsorokat is tartalmaz,gondolom nem véletlenül lett botrányfilm,kell lenni benne valami egyedinek is-majd meglátjuk.
  • Willenbrock
    #9288
    Á nem ismerem a pontos sztorit a végét sem,csak annyit írtam le amit az ismertetőkből ki lehet hámozni.
  • Lammer
    #9287
    tok jo, hogy lelotted a veget!
  • tugyiti
    #9286
    Ez egy elég rossz trailer szerintem,legalábbis ennek alapján biztos nem ülnék be megnézni,egy tönkrement házasság,erdőbeli faház helyszínnek stb. meg dugjunk a fa lábánál amiből kezek állnak ki etc., elég klisének tűnik,na de reméljük a legjobbakat...
  • Oziris666
    #9285
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem igazán szeretem az olyan horrort ahol ennyire csak az undorra meg a brutalitásra mennek rá !A szenvedés tma kicsit sok volt!Tudom akkor minek nézek francia horrort?!:)
    A Mártíros alapötlettel nem volt probléma,a meglepetés faktor is ott volt,de ennek ellenére nekem annyira nem jött be!De még mindig jobb mint pl. a Drag me to hell:) Izlések és pofonok
  • Willenbrock
    #9284
    trailer 2
  • Willenbrock
    #9283
    Antichrist trailer
  • Willenbrock
    #9282
    Lars von Trier a dán rendező Cannes-ban bemutatta az Antichrist-jét ami egyből a fesztivál botrányfilmje lett.A női szereplő megkapta a legjobb női színésznek járó díjat.Nagyon komoly horrorra lehet számítani aminek a végén-állítólag-arra jön rá a szereplő hogy a teremtés a Sátán műve, a valódi gonoszság pedig a nőkben rejlik.(többek közt ezek miatt lett botrány a filmből)Én már várom,biztos jó lesz.

    http://www.youtube.com/watch?v=VQ2dq9s44WE
  • fifi
    #9281
    a martyrs nem volt nagy eresztés?

    ezt fejtsd már ki nekem kérlek!
  • Oziris666
    #9280
    Túl jól áll!Nehéz is elhinni a filmet látva!Van egy olyan érzésem h ez megelőlegezett bizalom a rendező miatt,vagy lehet csak nekem nem tetszett a film...
    Vannak részek ahol zs-kategóriás horrorparódia feelingem volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A protkós és a kecskés résznél illetve a sírban kinlódásnál nem tudtam h sírjak -e vagy röhögjek!Amugy a vége jó,bár semmi meglepi nem volt abban h összekavarja a borítékokat:)


    Ez még rosszabb volt mint az ugyancsak nagyon vár Martyrs pedig azsem volt egy nagy eresztés...
  • Bulykin
    #9279
    ezt lessétek--> Perkins 14
    ütős cucc After Dark Horrorfest-es film...
  • Christiansen
    #9278
    lehet ezaz? nem találok trailert :C
  • Christiansen
    #9277
    Sziasztok keresek egy régebbi filmet/sorozatot?
    kiskoromban láttam, 80s évek
    feltehetőten németül ment,

    arra emlékszem, hogy egy majomember szerű lény volt benne,
    és ilyen préris tájakon játszódott mint pl. a Knight Rider
    volt valami kőbarlang is, meg amikor megjelent a majom egy
    csattogó gonosz effekt volt bevágva



    tudom hogy nehéz ügy de hátha valakinek beugrik..
  • kimiw
    #9276
    Köszönöm a segítséget. Már nem tudom hanyadszorra találkozok, azzal az abszurd válasszal, hogy kedvencek temetőjét, ajánlom, hogy aki ezt mondta, vegye elő és nézze meg a filmet. Én olyan filmet keresek, ahol egy macska főszereplő, és ő gyilkol, a gazdája hiába végezz vele, akkor sem áll le. Szóval Seth jól mondta.
    Ennek az utóbbinak nem igazán tudtam utána járni, bár nem hiszem, hogy ez lett volna.
  • tugyiti
    #9275
    Hmm nem tudom talán ez lenne?

    Cat from hell

  • Seth
    #9274
    Az sem, abban nem volt gyilkos macsek,mindössze az ő szemszögéből látjuk az eseményeket, sőt a végén meg is menti a kislányt akit vmi manó akar megölni
  • Tomek83
    #9273
    vagy Revenge of Cirmi:)
  • tugyiti
    #9272
    ez szerintem S.K.:Macskaszem -je lesz
  • Willenbrock
    #9271
    Halott madarak jó film volt most láttam.Azt nem tudom hogy a végén mi volt, a kutyája kergette a csávót a kukoricában?A csávó változott át olyan démonná vagy mivé?
  • Szabi84
    #9270
    valami hasonlót én is láttam gyerekként, azt hiszem valami hajón játszódott, vörös macska vagy valami ilyesmire emlékszem a címét illetően, de gugliba nem találok erre utaló filmet:s
  • Lammer
    #9269
    szerintem avval keverhetted ossze, hogy ott is van egy feltamasztott macsek, aki ugye ezaltal egy csoppet agressziv ^^

    (tsziszakat nem er ilyen filmekbe belerakni, mert en nagyon szeretem a dogoket, nekunk is van egy szep nagy karthauzi kandurunk es a szivem szorul ossze, amikor elaltatjak style van a filmben )