9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • hiszacu
    #9228
    http://www.youtube.com/watch?v=vOdUWlwe3_Q&feature=rec-HM-r2 (ennek mi a címe?)
  • hiszacu
    #9227
    HA JÓT akartok magatoknak menjetek rá a 'The koffin' c. filmre (bár csak angol feliratos verziót találtam). lehetne akár kötelező anyag is...
  • ForzaInter
    #9226
    Na megnéztem Deathwatchot, jó volt de pár dolgot nem értettem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi gyilkolta őket és mitől támadtak egymásra? ezt mondjuk a francia csávó megmondta az elején, hogy egy fogja túlélni többiek meghalnak, és egymásra támadnak, de az ő szerepét én nem értettem annyira, vajon azért mondta mert velük is ez volt és csak ő élte túl? Na meg mi volt az a lyuk ahova beesett a srác a végén, és ott látta a társait akik ott ültek, és ott volt köztük ő is, és látta saját magát, ezt nem értettem, ők is látták őt? Vagy csak halucinált?
  • ForzaInter
    #9225
    Közben már találtam, meg is nézem nem sokára.
  • ForzaInter
    #9224
    Mirrors

    Egészen jó film volt sztem, nem pontosan azt kaptam a filmtől amit vártam, teljesen más volt. Én egy agyatlan vérengzős hororrt vártam de mást kaptam, de így is nagyon bejött. Kiefer jól játszotta a szerepét, tényleg kicsit 24-es volt:D A durva jelenetekből nem volt sok, de ami volt az sztem jól megvolt csinálva, bár a végén az a verekedés nem volt a legjobb sztem. De a vége az ütött
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    durva volt mikor kiment, azt hittem megmenekült, erre ránéz az őr kabátjára, és fordítva a neve meg minden fordítva volt, ütött rendesen, zene meg kurvajó volt alatta sztem
    8/10 nálam.
  • ForzaInter
    #9223
    Deathwatch[Eng]Dvdrip.Dino.avi

    Ehez a filmhez létezik felirat?:D
  • hiszacu
    #9222
    http://www.youtube.com/watch?v=f5S0lyqLig4&feature=related
  • Pesta76
    #9221
    Megnéztem a Péntek 13 legújabb részét!! Valami nagyon jó volt. Le a kalappal a rendező előtt, iszonyat jó jeleneteket tett bele, és közben mégis hozta a régi filmek hangulatát!! Csak egy a baj , hogy angolul volt bár mondjuk ebben a filmben nem a szöveg a lényeg! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Béke
  • ForzaInter
    #9220
    Hát neem. :D De keresek tovább, vhol csak fennt van tán..
  • fifi
    #9219
    a Deathwatch sztem kurva jó film...
    nekem megvan, bár ezzel te nem sokra mész sajnos :)
  • ForzaInter
    #9218
    deathwatch című filmre lennék még kiváncsi, de azt se találom:\
  • ForzaInter
    #9217
    vki tudna mondani pár zombis filmet? lehetőleg ne re, 28 daays/weeks vagy romero film legyen mert ezeket már láttam, mondjuk romero első három filmjét nem sajnos:\ sehonann nem tudom letölteni, esetleg ha vki tud egy oldalt akkor dobhatna egy privátot:D

    Egyébként a Land of the deadot nem rég néztem meg, jó volt, de holtak hajnala (remake) sztem jobb, 7,5 nálam, és megnéztem az 1990-es night of tehe living deadet is, ez is jó volt, egy 7/10, egyébként a 68-as romero változat miben különbözik? azt hallottam 90-es is ugyanaz, csak más szereplőkkel van, és színes a kép állítólag ennyiben különböznek csak, ez igaz? mert pl 08-as day of the deadnak azt írták semmi köze nem volt az alap romero filmhez.
  • torokandras
    #9216
    Dard Divorce is nagyon brutális ,bár nagyon gyenge a színészi játék.De érdemes meglesni.
  • Bulykin
    #9215
    Dark Divorce
    holnapi programom:)

    18+ képek:
    01
    02 --> itt nemtom mit csinál

  • torokandras
    #9214
    Sikerült megnéznem a Martyrs-t.
    Nem csalódtam "elődjei" után.
    A sokkhatás ,a brutalitás igen ott volt.
    Maximálisan meg vagyok elégedve az új francia alkotással.
  • grebber
    #9213
    A csaj elsősorban!
  • torokandras
    #9212
    Unborn egy ratyi ..Mi tetszett abban????
  • torokandras
    #9211
    nekem is megvan a Martyrs még nem lestem meg .Remélem hű marad elődjeihez...
  • Szaszura
    #9210
    Szasztok!!!Bár még csak feliratosan de végre elérhető a Martyrs!!!!!!!
    Most néztem meg és mit mondjak nagyon odaba.. :))
    Ezek a franciák tudnak valamit az biztos ajánlom mindenkinek.
  • fifi
    #9209
    pont akartam kérdezni, hogy vajon mikor jelenik meg itthon?
  • grebber
    #9208
    Megnéztem az Unborn filmet frankó volt!
  • ForzaInter
    #9207
    Megnéztem, tényleg nagyon jó film. Aki szereti ezt a műfajt, annak kötelező..
  • ForzaInter
    #9206
    Most töltöttem le a magról. Itt fórumon sokan dícsértek, pedig nem is nagyon hallotam a filmről, mindjárt megnézem, kiváncsi vagyok rá.
  • fifi
    #9205
    kiadták DVD-n a Midnight meat train-t.
    magyart cím: Éjféli etetés

    KÖTELEZŐ!
  • MrSpock
    #9204
    Elég súlyos kis film volt,bár 2x-re néztem mert bealudtam rajta,éa csak a végére ébredtem fel mikor a végső összecsapás volt.Mert nem éjfélkor kell nekiülni(feküdni),igaz akkor van igazi jó hangulat a horrorfilmekhez.De azért a trancsírozos jelenetek eléggé dúrvák voltak.És ugye nincs happy end:-)
  • fifi
    #9203
    megint megnéztük a midnight meat traint...
    még mindig nagyon súlyos...
  • Hajnalcat
    #9202
    A túlvilág szülötte.
    hm..
  • Lammer
    #9201


    ^^^^
  • Hajnalcat
    #9200
    TÉK
  • Szaszura
    #9199
    Dard Divorce apró kis szösszenet!!!!!
  • Bulykin
    #9198
    jaja, mást én se ismerek, de azt meg már látta:p
  • joeperry
    #9197
    Hulk vazzeg.
  • Bulykin
    #9196
    tessés
  • Balci HB
    #9195
    Tudnátok nekem mondani pár olyan filmet ami elmegyógyintézetben játszódik? Most nagyon ráálltam a psycho-thrillerekre
  • uiztu
    #9194
    Nekem valaki segítene? Tényleg megköszönném. Ha valaki nem tudná miről van szó:9149
    Hellosztok!
    Nem tudtok olyasmi filmet, ahol az emberek felizmosodnak? Tehát, hogy egy átlag ember aztán az a lényeg, hogy gigantikus izmai leyenek a srácnak. Nagyon nagy segítség lenne.
    Kösz!
  • Bulykin
    #9193
    Bloody Beach
    jónak tűnik...
  • torokandras
    #9192
    Szevasztok!

    Tavaly szeptemberben muatatták be a Franciáknál ,a Martíyrs című horrort.

    Azóta várom!De semmi ...itt magyarországon.Tudnátok segíteni h felirattal meg lehet -e szerezni valahonnét.
  • fifi
    #9191
    Midnight meat train

    ez erős volt...
    tudtam, hogy fasza film lesz, és eleve bírom VJ-t is, de ennyire ütős filmre nem számítottam...
    nem magyarázkodnak benne sokat, nincs nagy/na jó van, de nem egetrendető/ csavar, melodráma, felesleges baromkodás!
    és bárki bármit mond, igenis érezhető, ha egy filmet keleti mókus rendez...
    a durvulós részek igen korrekten meg vannak csinálva, van pár igen izgi fejszétverés pl premier plánban.

    9/10

  • hiszacu
    #9190
    http://www.youtube.com/watch?v=bsRbqpiqkKU
  • fifi
    #9189
    Midnight meat train a magon...