10982
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • torrente111 #10982
    sziasztok. olyan problémám adódott a legújabb frissítés óta az s7 edge-el, hogy nem tudom az alvó módot kikapcsolni. valakinek volna valamilyen ötlete? köszönöm
  • Dzsí Pí #10981
    update: Versenyben van még a Nokia 8 is :) szal Nokia 8 vagy Pixel xl?
  • Dzsí Pí #10980
    Sziasztok, agyalok, hogy tavasszal lecserélném a P10 Lite-omat, de igazából egy ''visszafelé'' cserélés lenne, mégpedig egy Google Pixel XL-re. Igen, az első generációs XL-re. Anno a Nexus 5-ömet imádtam és nagyon megkedveltem a google ref.telóját. 85 körül újonan be lehet szerezni és bár néztem h ''csak'' 4 magos a p10 lite-hoz képest, antutun simán győz a pixel. Szerintem a kamerája és ugy összesitve is jobb gép, attól függetlenül h régebbi, de kiváncsi volnék a TI véleményetekre is, pro/kontra.
  • Mofarguru #10979
    Köszönöm!
  • karajjj #10978
    Mármint note 6 pro? Bőven jó, annyi pénzért megéri.
  • Mofarguru #10977
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ebben az ár szegmensben néztem pl. a Redmi Note 5 (amiről azt olvastam, hogy egy nagyon korrekt ár/érték arányú teló ebben a szegmensben) viszont most kb. ugyan ilyen áron adnak Redmi Note P Pro-t. Érdemesebb lenne inkább arra beruházni, vagy lenne ennél jobb választás is ilyen ár kategóriában?
  • Mofarguru #10976
    Köszönöm a tippeket!
  • karajjj #10975
    parancsolj
  • Mofarguru #10974
    Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek abban, hogy a két 12 éves srácomnak vajon milyen mobilt lenne érdemes vennem?
    Amire kellene nekik, az elsődlegesen (gondolom nem meglepő módon) az a játék, majd fotó-videó, ja és nem mellesleg ha kell, lehessen vele telefonálni is. :)

A keret kb. 100.000Ft.- minél nagyobb kijelző, és Androidos lenne jó.

Tudnátok tippeket adni?

Köszönöm!
  • kl24h #10973
    10 GB memóriával jön az Oppo új telefonja
  • Barnabyka #10972
    Sziasztok. Esetleg Tablet ajánlásban tudnátok nekem segíteni? 2gép között vacillálok. Az egyik a huawei m5 a másik pedig a Samsung galaxy tab s3. Valakinek tapasztalat vagy valami perdöntő infó? (teszteket elolvastam, de nem vagyok döntésképes ezek által)
  • torrente111 #10971
    .
  • vizes #10970
    Vegyél rá egy tokot, már egy olcsóbb flip is megmenti ha leejted. Nekem bevált. A teló is és a tok is.
  • Neocortex #10969
    Hi!
    40 körül androidos telót keresek, csak GPS-re és telefonálásra használnám másban nem kell hogy kimagasló vagy gyors legyen. Annak is örülnék ha bend testen átmenne, Xiaomi 5 szimpatikus volt, de látva hogy úgy törik mint egy ropi hamar elment tőle a kedvem
  • vizes #10968
    " kotorászik a szelfijeim között "
    Hát, kotorásszon. Ha az én fejemre kíváncsi, akkor egészségére.
    Persze értem én, hogy nem tisztán erről szól a dolog, minden más adatomhoz hozzájuthatnak.
    De mihez is?
    Mobilról nem bankolok, így ez eleve kiesik.
    Böngészési szokások? A Google is követi a pc-s kereséseimet, nagy ügy.
    Követi, hogy merre járok? Egy sorral fentebb, de azt elvileg ki lehet kapcsolni.
    Szóval milyen használható, vagy ellenem felhasználható adatot szed össze rólam?
  • Tetsuo #10967
    Ennyi erővel ámerikai propaganda helyett akár kínai propot is olvashatnánk, miszerint az ámerikai IT termékek zöme kémeszközként lett már tervezve is. És mindegyiknek igaza lenne...
  • Sippie #10966
    És tényleg, milyen igazad van!
  • Tetsuo #10965
    Konkrétan erről, és ebből a webshopról mi a vélemény?
    (Kár, hogy fekete, de minden más jónak tűnik.)
  • Tetsuo #10964
    Milyen telefont vegyek?
    Feleségemnek keresek egy ütés- és vízálló okostelefont, ami azért nem olyan tégla, mégis kibírja a kislányom jelenlétét. :-)
    FHD, nagyjából 5", Androidos, középerős, kb. 100e ft.
    Játék nem lenne, főként net, telefonálás, fényképezés stb.

Köszönöm.
  • Zozo0122 #10963
    Sziasztok!

Először vagyok itt, csak azért jöttem, hogy ezt elmondjam: Ne vegyetek Huawei telefont. Sorolhatnám a panaszokat jó ideig, de inkább csak ennyi: mocskos foshalom szartartály az összes, a saját és az ismerősök tapasztalatai alapján is. Kerüljétek!
  • karajjj #10962
    Igazából nem rossz választás, vagy esetleg valamelyik combosabb Huawei is jó lehet.
  • GOTY #10961
    Sziasztok! 100 ezer forintig keresek mobiltelefont, nagy kijelzővel, jó kamerával, jó panellel. Vékony és könnyű legyen. Általános használatra lesz nőnek.

LG Q6 az ördögtől való?

Köszönöm
  • karajjj #10960
    Nagyjából ugyanaz a kategória, szóval amelyik szimpatikus.
  • z0ty4 #10959
    még a Honor 8at lefelejtettem.
  • z0ty4 #10958
    hello srácok.
    telefon vásárlás előtt állok.
    max 100 at szánnék rá.
    huawei p9 és a mate 10 lite között vacilálok.
    szerintetek?
  • Tetsuo #10957
    Köszi.
  • karajjj #10956
    Szemeztem vele én is, aztán megsimogattam egyet a Mediaban és egyáltalán nem győzött meg. Plusz ami nekem óriási csalódás, hogy a homegombnak látszó izé csak ujjlenyomatolvasó, és minden gomb a kijelzőn van. Szóval a végén vettem egy hasonló árú Huaweit.
  • Tetsuo #10955
    Mi a vélemény a Moto G5-ről, mondjuk egy Galaxy S5-höz hasonlítva?
    Tartósságra, fagyásra, menü - , netezés sebességére stb.-re értem, a specifikációkat össze tudom hasonlítani. ;-)
    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2017.09.23. 21:38:34
  • SzocsA #10954
    A HTC telefonok jók? Samsung galaxy ace-m van azt szeretném lecserélni! Melyiket érdemes megvenni? Aminek jó az aksija, sokáig lehet használni, fényképeznék is vele és GPSként is használnám!
    És a telekomnál még mindig van két év húságidő, nem úgy volt, hogy eltörlik?
  • karajjj #10953
    Viszont a Huaweire van 2 év garancia.
    (illetve most nézem, hogy a processzor is 8 magos)
    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2017.06.03. 15:39:36
  • Klon #10952
    as s4 i9506 jóval erősebb teló mint az általad linkelt...
    De, köszi az ötletet :)
  • karajjj #10951
    Nem értem, hogy miért nem egy szervizben kérdezed ezt meg. Egyébként egy 2-3 éves Huaweit max akkor érdemes szerintem megcsináltatni, ha valamelyik csúcsmodellről beszélünk.
  • Tyler1 #10950
    Üdv! Nem teljesen topihoz kapcsolódó, de mivel ez aktív, hátha valaki tud érdemi választ adni. Szóval pár napja véletlenül csobbant a telefonom egyet a Balatonban, egy 2-3 éves Huaweiről van szó. Szóval véletlenül beleesett, de azonnal ki is vettem, megtöröltem, szárítottam, és látszólag nem volt baja, eltekintve egy kis "szédelgéstől". Lehetett hívni, veszi a töltést, minden csatlakozó működik, de egyszer csak a képernyő többet nem érzékelte az érintést(vagyis néha egyszer-egyszer egy pillanatig igen), pedig előtte semmi baja nem volt. Gondolom nem száradt ki teljesen és az elektronika kapott egyet.
    Szóval a kérdésem, hogy érdemes ezt még megcsináltatni, megéri-e ilyen régi készüléknél, vagy inkább kezdjek gondolkodni egy új vásárlásán? Igazából soha semmi gond nem volt vele, nagyon szerettem, és nem válnék meg tőle, csak ha már kényszerből kell.
  • karajjj #10949
    inkább akkor már egy ilyen
  • Klon #10948
    Sziasztok, segítség kellene

A baratnom szeretne "uj" hasznalt telot max 40e.ig. Tudnatok ebben segítséget/otletet adni?
    Én i9506-ra gondoltam, de hatha van jobb is 40k-rt.! (ehez már sajna nem nagyon értek)
    (gyari fuggetlen, fuggetlenített, v telenoros készulékek előnyben)

Köszi mindenkinek ha segít/otletel ;)

Üdv,
    L
  • elitehun #10947
    Most volt egy kis időm és szétnéztem, talán egy Huwaei P10 Lite lesz a vége. Esetleg más javaslatok?
  • elitehun #10946
    Hali!
    Úgy néz ki hogy haldoklik az LG Nexus 5 telóm, és ennek a helyére kéne valami más. Ami fontos számomra, hogy megbizhatóan működjön az oprendszer rajta, androidot preferálok, lehetőleg minél kevesebb gyártói felesleges dologgal benne, (ezért is tetszett nagyon a nexus széria, csak nem tudom mi a helyzet most velük). igazából hirtelen nem is nagyon jut eszembe más...talán még az, hogy ne sokkal legyen nagyobb, mint a nexus 5, játékra elvétve használom, és akkor se a nagyon teljesitményigényes 3d-s cuccokat nyomom. zenehallgatásra szoktam talán a legötbbet, böngészésen, emailezésen kivül használni. ja és olyan 100 ezer forint körül költenék rá, a használt sem kizárt. ha valaki tudna segiteni azt megköszönném, egy ideje nem figyelem a mobilpiacot :)
    Utoljára szerkesztette: elitehun, 2017.05.23. 15:31:51
  • bunor #10945
    Nagyon köszönöm, áttanulmányozom!
  • karajjj #10944
    ez, vagy ez
  • bunor #10943
    Sziasztok, a tanácsotokat kérem szépen:
    erősen megérett a cserére a 2012 őszén vett Samsung Galaxy Ace II-m; az új telefon kapcsán az igényeim:
    - kártyafüggetlen legyen,
    - kb. 70 ezer forintot szánnék rá, de ha picit többe kerül, rugalmas vagyok,
    - nagyok a tenyereim, hosszúak az ujjaim - szóval ne legyen túl pici a készülék,
    - netezni lehessen rajta (nem feltétlenül facebook),
    - GPS-ként is működjön (a régi mobilon iGo van)
    - erős, biztos aksi
    Köszönöm, ha segítetek.