21229
  • Randal
    #4849
    timber:

    Az összes megoldásra TE illetve a cselekedeteid a válasz!

    Marvin módban(God mod) hiába gyaksz le bárkit is, nem halnak meg. azt hiszem így van, mert én nem használtam csak itt a fórumon olvastam a tegnapi ill. a mai napon.
    4cd? minek? 3 cd-s a játék, az 1. cd nem kell hozzá külön.
  • drakeX
    #4848
    Garondnak és Hagennek mindenképpen, a többire rá fogsz jönni.
  • lwb
    #4847
    jól le is ugattak... :D
  • lwb
    #4846
    mondjuk én ugyanezt csináltam anno a freelancer topicban, szóval nincs nagy erkölcsi alapom itt prédikálni... :)
  • drakeX
    #4845
    Szerintem a 2 óra kipróbálás után nem lehet kritikát írni. Egyébként a grafika lehúzásán kívül az első beírásodban minden flame, bár annak is legalább a fele az. Semmi konkrétum, csak merő lehúzás. Mit nevezel flame-nek?:)
  • lwb
    #4844
    flame: quake 1-es hasonlat pl. jáccottál te egyáltalán a q1-gyel? csak azért mert semmi köze nincs ehhez, meg sokkal régebbi és gyengébb is minden téren. még FPS-ben is.
    a LOL 2-höz sincs semmi köze. ezek rosszindulatú flamer beszólások voltak.

    az jól van, hogy neked nem tetszik a game, de azért ennyire durván leugatni? ráadásul pont a fan topicban? hát, ha ez nem játék-flame, akkor nem tudom mi az.

    ha meg annyira a grafika a mindened, akkor kattanj rá a Morrowindre. Ott van minden, ami grafikailag kellhet, csak nem annyira pörgős a játékmenet mint a G2-ben. az a game most a legszebb RPG fronton, annál szebbet nem találsz jelenleg. meg okos is. csak ne 3rd personban használd.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #4842
    ja és közös az apánk amúgy más semmi^.^
  • Timber
    #4841
    latod ebben igazad van ... Errol is Petyus tehet~!

    Szerintem inkabb eloveszem a Lands Of Lore elso reszet ... nekem meg mindig az az egyik legkedvesebb RPGm.
  • Ssanya
    #4840
    Igen van, azt ha jól emlékszem, mindegyik sárkánynál találtam. Köszi a segítséget, megpróbálom megkeresni a 4. sárkányt. Ha az meglesz, kihez kell vissza mennem?
  • drakeX
    #4839
    Egyébként lehet, hogy pont az volt a baj, hogy sokkal többet vártál a játéktól, mint amennyit lehetett volna.
  • Timber
    #4838
    eddig nekem az vilagos, hogy szerintetek is a grafika igen csak elavult szintet ut meg. Az a resz akkor helytallo kritika. A tobbi reszeben mi lenne flame azt nem tudom. Inkabb nevezzuk bugreportnak? ^.^

    Bar rajottem .. lehet, hogy azt a bogarat azert nem tudom leolni mert az egy BUG. Erted? Amolyan Eastern Egg! (Tyu de otletes!) ^.^
  • drakeX
    #4837
    Az a legnagyobb baj, hogy a problémádra nem lehet értelmes választ adni, mivel semmi értelme nem lenne a válasznak. A grafika a legnagyobb bajod, és ezen nem tudunk segíteni. Ez ízlés kérdése, és a te mércéd jóval magasabban van, mint a miénk. Azzal, hogy marvin módban egy bogárral találtál egy bugot, nem mondasz semmit, mert én az eddigi végigjátszásaim alatt egyetlen bugot sem találtam... Ha rászánod az időt a játékra, és ez nem 2 óra, akkor elkaphatod a hangulatát. Ha ez megtörténik, elfelejted a grafika 'hiányosságait', de szerintem az eddigi tapasztalatod ezt már nem fogja lehetővé tenni.
  • lwb
    #4835
    a gothic 1 1999-2000-es game. 95-ben még a játékok fele DOSos volt, sőt, floppy lemezen terjedt jelentős részük.
    a g2 engine-je ugyanez, a grafika kicsit upgrade-elve lett. kicsit. legalább nem kell alá kurva nagy erőmű.

    amit írtál az meg nem "kritika", hanem flém. olvasd vissza és meglátod, miért ugrott neked mindenki.
  • drakeX
    #4834
    Sylvionak ott meg kellett halnia, ebből nem lesz problémád. A negyedik sárkányt a vulkántól délre találod, arra, amerre Gestath van. Menj fel azon a dombon, és már látni fogod a gyíkembereket.
    Mellesleg egy kérdés: sárkányvéred van?
  • drakeX
    #4833
    A hdd led nem világít ilyenkor. Megtennéd nekem, hogy lestopperelsz a játék előtt 5 percet, mielőtt visszaírsz? Ha így sem megy, akkor megpróbálok neked egy megoldást kiötleni.
    Mindenesetre ezt a problémát többször láttam és hallottam, légyszi legalább egyszer próbáld ki az 5 percet. Ilyenkor csak a proci dolgozik.
  • Timber
    #4832
    A Norbeehoz annyi kozom van, hogy egy klanban vagyunk. De hidd el nem flamelni jottem ... csak ma nagyot csalodtam. Es ne mond, hogy negativan alltam a jatekhoz mert 4 CD-t nem dobok ki olyan gamere lattatlanban ami nem igerkezik jonak.

    (azert 4 CD mert az 1es CDbol van Alcohollal irt es Crackelt ... utobbi a telepiteshez elobbi a jatszashoz ^.^)
  • Timber
    #4831
    Az, hogy egy programra a Windows azt irja nem valaszol az nem jelenti azt, hogy kifagyott ...

    Szerintem probald meg, hogy ujrainditod a geped es utana elinditod a gamet ... amikor elkezd tolteni vagj be egy zserbot es oblitsd le egy kolaval. Majd 5 perc utan nezd meg, hogy haladt-e a program... lehet pont azzal fagyasztod ki, hogy nem vagy eleg turelmes es alt tabolsz.
  • drakeX
    #4830
    Nem feltétlenül azt írtam, hogy mindkét nick te voltál, csak azt, hogy közöd volt hozzá. Ha így lehetett érteni, akkor bocsi.
  • Ssanya
    #4829
    A mocsári, a Vulkánban lévő és a jég. Hol kellene keresnem a negyediket? Ja, és a jég sárkány megölése után Sylvio-val beszélgetve valamiért nekem jött (igazán nem figyeltem, mit akar), én megöltem. Lehet ebből később gond? Eddig sehol nem szólt senki érte...
  • Timber
    #4827
    bocs ... tevedsz ... soha nem irtam SGre mas nick alatt ... meg a melohelyemen is ezt hasznalom. Meg akkor is mikor flamelek a MOHAA topikban ^.^
  • drakeX
    #4826
    Négy sárkányt kell megölnöd, ez a cél. Ha megvan a negyedik is, akkor beszélj mindenkivel újra. A sárkányölőket csak az ötödik fejezetben tudod megtanulni, a kolostor alatti titkos szobában (ha odaérsz, tudni fogod).
    Melyik három sárkány van meg?
  • Timber
    #4825
    nos a bogarert 1x kaptam Expt es 5x oltem le. Igen en is arra gondoltam a 2. alkalommal, hogy az egy masik bogar (igen szuk helyen volt) de gyanus volt, hogy nem kaptam erte Exp-t ... igy hat rekonstrualtam az esetet es meg 3x megoltem (bocs... szakmai artalom ^.^) ... szoval egeszen biztosan allithatom, hogy az a bogar ott abban a helyzetben 5x lelte halalat.

    A csokaban lehet igazad van ... de akkor eleg idiota az, hogy a foldon kaszabolva nem sebzem ... csak egy speci komboval tudom megolni (Fatality rulez ^.^)
  • drakeX
    #4824
    Te pedig magadba nézhetnél a két-nickes bejelentkezéseddel együtt. A pszichológia azt diktálja, hogy pontosan ezt a reakciót szeretted volna kiváltani.
    Egyébként mi is a véleményünket írtuk le
  • Ssanya
    #4823
    Akkor a lényeg: mit kell elérni a 4. fejezetben? Három sárkányt megtaláltam, megöltem, mindegyik után a kastélyba visszamentem, elmondtam, vissza mentem Khorinis-be is, Lord Hagen-nel is próbáltam beszélni, de ott ez már nem téma, Xardas se mond semmi újat, csak hogy derítsem ki, miért jönnek a Seeker-ek, de nem tudom, mi is a cél? Mikor fog Bennet megtanítani a sárkányölő elkészítésére, mert most csak az ore battle blade-et tanította (én egykezesre gyúrtam), és a leírásban az szerepel, hogy a két legerősebb fegyvert ő tudja.
    Szóval alapon csak annyi, hogy a 4. fejezetben nem akar össszeállni a sztori...

    Üdv: Sanya
  • drakeX
    #4822
    Esetleg nem lehet, hogy nem csak egy bogár volt ott? Nem volt véletlenül folyamatosan a képen a +10 XP felirat?
    Mellesleg ki mondta neked, hogy 'god mode'-ban a játék ugyanűgy működik, mint egyébként?

    A csóka nem halt meg, hacsak egy külön mozdulattal meg nem ölted, de akkor nem kelt volna fel...
  • Timber
    #4821
    De amit nem ertek ... leirok egy negativ kritikat erre nem azzal jonnetek, hogy ez es ez nem igy van mert ... hanem rogton nekemestek. Miert? Mindenkinek elsore kurvara tetszenie kell a jateknak? Odairtam, hogy szerintem ... az en velemenyem. Vagy nem lehet? Gondolkozzatok el ezen ...
  • Timber
    #4820
    en meg utottem a foldon is. meg a kardjat is elvettem. Nem tudom milyen az a DeathBlow de, hogy elvileg a foldon is sebzodott az tuti (vagy csak kedvtelesbol frocsogott a vere?)

    De mondom ugyanez a bug volt egy apro kicsi bogarral (vagy annak is kell DeathBlow?) akinek a belei folytak szana s szet.
  • Timber
    #4819
    1 perc alatt legyaknak? Mire van a GOD MODE? ^.^ masfel ora 'atyaeg ez mi?' utan kicsit bekapcsoltam es ugy tortent az ominozus eset ... 3 lizzarddal ^.^

    A bogarat meg leoltem 5x ... es elso alkalommal kaptam is erte 10 Expt ... utana mar csak meghalogatott (szepen szetfroccsent meg miegymas)

    A csoka is meghalt (nagy verzesek kozepette elterult ... Expt is kaptam erte ...)
  • drakeX
    #4818
    Nincs még angol, sem teljes magyar, írd le ide nekem a kérdést, és én válaszolok
  • drakeX
    #4817
    Várj egy pár percet (4-5), ha akkor sem indul el, akkor írj vissza.
  • Timber
    #4816
    figyu ... az elso benyomast igenis a grafika adja ... es az csapnivaloan pocsek. Aztan meg olyan bugokat talaltam amikfelett nem birtam atsiklani.

    "Miert lehetne? Ha megölöd, akkor megakadsz a jatekban vagy legalabbis sok mindentöl elesel!"
    Na es? Nem ez a lenyege egy RPGnek? Viszont az, hogy megolok egy embert (meghal mert kapok erte XPt meg eldobja a cuccait) kimegyek az areabol majd mikor visszamegyek megint ott van. Megint megolom megint ki az areabol megint vissza ... stb stb ... szoval ez enyhen szolva egy gagyi megoldas.

    Nem tudom miert jossz a MOHAAval, hiszen az egy FPS ... nem az volt a szandekom, hogy FPSt jatszak hanem, hogy egy RPGt. Es bocs, hogy 2003ban adok a grafikara.

    Es igen 2 even at jatszottam egy MMORPGvel (320x200 sprite grafika) pontosan azert mert iszonyat nagy ROLE PLAY volt benne. Az SWGben nem talalod magad eleg profinak? Vagy inkabb nem talalod magad eleg taposnak? Nem mindegy. Kivancsi leszek, hogy az SWGben hanyan tudnak igazan IC maradni. ... de ez mas teszta ... mas topic.
  • drakeX
    #4815
    Na jó, most már én is írok neked valamit, 'flame-huszár'.

    A fickót meg tudtad volna ölni, de rá sem jöttél, hogyan kell...

    A grafikát akkor fikázd, amikor jobbat csinálsz.

    Az irányításról is hülyeséget írsz, ki sem próbáltad rendesen a játékot.

    Használj íjat;-)

    Remélem megkímélted magad a megszakadástól.

    Remélem nem játszol vele többet, mert akkor megkímélsz bennünket a többi hasonló ostobaságtól.

    Azért köszi, kellenek néha ilyen vélemények is, bár gyanítom, hogy csak szórakozni ugrottál be ide.
  • Randal
    #4814
    Grafika:
    Unreal 2: csúcsszuper grafika, high tech anyámkínja, csa egy baj van: n+1-edik FPS játék.

    Grafika, grafika, grafika...
    Úristen! hány éves vagy te?
    fogadjunk , hogy Pentium 4-nél rosszabb géped nem is volt...

    tudod mi az a Commodore? meg 386? ja, vagy csak számtechórán hallottál róluk, mint ősküvületekről?
    Na megyek nyomom egy kcisit a Red Faction 2-t. nem mintha jó lenne. Nem ajánlom semminek. Inkább vegyétek elő a MOHAA-t vagy a Wolfit
  • Hunnenkoenig
    #4813
    Varjal! Sokaig tarthat! Amig ott a loading felirat, addig loadingol!
  • Randal
    #4812
    Hali!
    Szerintem csinálj egy Speed disk tesztet, ürítsd ki a memóriát, indítsd újra a gépet.
    Ne fusson olyan progi ami nem kell a játékhoz.

    Nekem is ez volt elsőnek, aztán megjault.
  • Hunnenkoenig
    #4811
    Akkor te nem megölted a faszit, hanem elverted! ugyanis ahhoz, hogy megöld, egy külön mozdulatot egy ugynevezett "deathblow"-t kell vegrehajtanod!

    Csak ijjal ölöd meg az ellenfeled azonnal!
  • Ssanya
    #4810
    Sziasztok!

    Tud valaki mondani valami linket, ahonnan le lehetne tölteni vagy el lehetne olvasni egy olyan végigjátszást, amiben a 4. és a többi fejezet is benne van? Most értem el oda, és elkelne egy kis segítség. Ha angol van, az is jobb lenne a semminél, de természetesen a magyar lenne a legjobb. Azon a linken, ami a fórum legelején van, sajna csak a 3. fejezetig találtam meg a végigjátszást.

    Előre is kösz, ha valaki tud segíteni.

    Üdv: Sanya
  • Faki
    #4808
    1. Minek írod ki cd-re ha még ki se próbáltad?!
    2. Azok az emberek, akik már a grafika miatt nem képesek egy játékkal játszani, menjenek UT2k3 meg hasonló kaliberű gammákkal nyomulni
    3. A játéknak van egy fő szála, de hogy azt hogyan teljesíted a te dolgod... Nemtom miért kell ezen háborogni!
    4. most bebasztam megyek alszok, majd folytatom... uhh gecc de szédülök
  • Randal
    #4807
    Nos a bogárról nem tudok.
    A csókát azt tudom melyik. egy házat kalapált nem?
    Irányítás: Érdekes, én meg tudok fordulni. meg lehet ám oldalra is kaszabolni, sőt kombókat is alkalmazni.

    Játszottál amúgy az első résszel, mert leeht, hogy tök felesleges magyaráznom.

    Az hogy megsebzel-e valakit az nagyon sokmindentől függ. de ezeket már leírtam.

    a következő problémád: ha te le akasrz lőni valakit, de egy fal van előtted, akkor mi történik? a fal "sebződik" vagy az ellenfeled hal meg?
    Ha nem fogod be a másik kettőt akkor nem fogod őket kinyírni.
    Azt meg kétlem hogy 1 percnél is tovább harcoltál volna velük 2 óra játék után, ugyanis ha 3 farkas volt akkor 1 perc alatt legyaknak.
  • Hunnenkoenig
    #4806
    Gondolom te is MOHAA-s vagy mivel egyforma a logotok es feltetelezem, hogy egy clanban vagytok.

    Ha olyanra szamitottal, mint a moha, akkor nem csoda, hogy csalodtal. EZ RPG es nem "öljünk meg mindenkit, aki az utunkba kerül"! Azt, hogy ez a tipusu jatekos vagy, azt bizonyitja az a megjegyzesed is, hogy "nem lehet mindenkit megölni". Miert lehetne? Ha megölöd, akkor megakadsz a jatekban vagy legalabbis sok mindentöl elesel! Egyebkent, ahogy Randal mondta, meg lehet ölni.

    Ha jol emlekszem, te valami japan szarsagot jatszottal a neten. Remlik valami topikbol. Mer' annak jo volt a grafikaja, mi?!

    Melyik jatekban van annyi fele szörny, hogy sosem ölsz meg ugyanolyat? Mi lenne az ertelme? A vilagban szerinted csak egy farkas letezik? Vagy egy Goblin? A Mohaban minden ellenseg maskepp nez ki? Aligha, söt! Szoval elöször gondolkodj mar, mielött kritizalsz.

    Egy RPG-t 2 ora alatt megitelni....hat nem tudom. En a Morrowindet ket hetig jatszottam, mig ugy döntöttem, hogy nem tetszik es nem a grafika volt a mervado, hidd el!

    Egy RPG-ben fejlödnöd kell es az idöbe tellik! Azt ajanlom, ne varj az SWG-re! En ket honapja jatszom a betaval es meg korantsem ertem el azt a szintet, ahol profinak erezhetem magam, pedig ejjel, nappal jatszottam! Szo szerint csak aludtam es SWG-ztem! A G2-t elvileg 60 ora alatt vegigviheted.

    Egyelöre most ennyi jut eszembe....