41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Ovis
    #6317
    Ok. 15K! Csakhogy nem elég, ha "löknek rá ATI-t", mert egy szar gyártótól is rámsózhatnak egyet, ha nem tudom, melyiktől nem szabad +venni.., ugyi..
  • Banyapapa
    #6316
    hmmmmmmmmmm......... akkor irj be egy fix árat meddig lehet VGA ügyben elmenni:P
    Majd löknek rá ATI-t.
  • PLackó
    #6315
    sajnos nem.nagykeres ismerősnek is megmutattam a problémát,ő is ezt mondta.vettem rájuk bordát,gépház oldala le volt véve mindíg is.everestben néha játék közben,után megnézem,45-46 fok körül szokott lenni a gpu és környezete.
  • Ovis
    #6314
    Banyapapa, most nem mondod komolyan, hogy minden gyártónál külön írjak be egy "konkrét kérdést"?! Csak kérdeztem, hogy melyik gyártók szarok és melyiek jók (normál árért) ezeknél a kártyáknál!
  • Punkerwork
    #6313
    elavult nagyon.
  • Punkerwork
    #6312
    elsőre azt mondom memória hiba próbálj erősebb hűtést rá/mellé rakni
  • PLackó
    #6311
    és a játékok 50%-ánál ilyen szépséges hibák vannak high grafikai beállításoknál.
    3Dmark2005 is ilyen szép..
  • Banyapapa
    #6310
    Ja,és ahogy nézem a képen passziv hülésü amit akartál ugyi:)
  • PLackó
    #6309
    kép1
    kép2
  • Ovis
    #6308
    A gyártókra?? Nekem nem tűnt fel, már bocsi... hányas beírások??
  • Banyapapa
    #6307
    Na akkor:o
    Valami ilyesmit tegyél fel kérdésnek:" szerintetek ez a VGA jo?connect3d radeon9600 "

    Ez legalább konkrét lenne:)
  • Punkerwork
    #6306
    válaszoltak már páran.....
  • Ovis
    #6305
    Aham, szóval olvassak át vagy 50 oldalt a fórumból, hogy kihámozzam belőle a válaszokat a kérdésemre, mert neked nehezedre esik 5 szóval válaszolni rá... hmm..értem...
  • Punkerwork
    #6304
    connect3d azért még mindig nagyobb gyártó mint az inno.
  • Banyapapa
    #6303
    Ott irta le:P
  • Narancs
    #6302
    Milyen bajai vannak?
  • Punkerwork
    #6301
    én még nem láttam inno ATI kártyát :)
  • Narancs
    #6300
    Csak azért furcsállottam ezt, mert Connect3D -re közel sincs ennyi panasz, mint innóra...lehet tényleg nem igaz...
  • Punkerwork
    #6299
    nekem az nem tetszik hogy egyre nagyobb hülyeségeket kérdezel, de visszaolvasni már nehezedre esik, pedig millió+1 info van a fórumon.
  • Ovis
    #6298
    jajah, gondolom, azért, mert igyekszem elkerülni az ilyen "vedd meg a legdrágábbat", meg "úgysem segítek, mert én ahhoz túl okos vagyok"-tipusú agyasokat, ez nem tetszik neked...
  • PLackó
    #6297

    jajj nemár:D
    akkor azért vannak bajai a kártyának..csak nincs szívem visszaküldeni garanciálisan..
  • Punkerwork
    #6296
    minden lehetséges, de nem valószínű.
  • Punkerwork
    #6295
    reménytelen eset vagy, neked még 1 papír lapot se adnék el, mer tutánna fesz tvisszajönnél hogy hogyan kell használni.....
  • Ovis
    #6294
    Narancs, elárulnád, mi neked a "gáz" egy Radeon 9500 (pro) v. 9550 stb. kártyában?? Én csak a gyártót kérdeztem, melyik a szar!
  • Ovis
    #6293
    Punker, köszi, gondolom, Te így kezdted, ezért jutottál el idáig...
    Ha én ilyen nagy szakértő lennék, mint Te, nem okoskodnék az "übermensch"-et játszva a fórumban, hanem megpróbálnék használható infókat adni azoknak, akiknek nincs gyakorlati tapasztalatuk! Ha már gyis számtech. boltban melózol, legalább próbálj mán' meg rámsózni valami használhatatlan vacakot mondjuk 100K-ért!!
  • Narancs
    #6292
    Amúgy igaz, hogy Connect3D meg Inno3D ugyanazon futószalagokon készül? Csak épp az 1ik a cég nV -s márkája, a másik meg az ATi -s...én ezt most olvastam, de szívenütött...
  • Narancs
    #6291
    Ha már kinéztél egy kártyát amit meg akarsz venni, akkor írd le a típusát és megmondjuk jó-e. Mert ez így elég gáz amit akarsz...
  • Punkerwork
    #6290
    nem rossz szándékból, de tényelg vegyél inkább konzolt azt csak bekapcsolod és nem kell érteni hozzá :)
  • Ovis
    #6289
    Üdvök (remélem, Punker kipihente magát...)
    Fel tudna valamelyikőtök sorolni egy Radeonokra(95xx-96xx-os sor.)vonatkozó referenciasorrendet gyártók tekintetében?? (gy.k.: melyek azok a gagyi gyártók, akiktől nem szabad megvenni és melyek azok, akik megbízhatóak, de még nem aranyárban??) Köszi!
  • AlieN911
    #6288
    a VisionComputer engem is átbaszott..Néztem a lapjunkn RAM ot 1GB osat... 22K!
    Mek oda 25K.. (nem mintha belehltam volna.. de utánna kell nézni mielött megvesszük)
  • AlieN911
    #6287
    de annyira nem drága.. 5-10 el több :)
    Én MSI NX6600GT-VTD128 AGP 8X 128MB DDR VIVO DVI HDTV veszek majd ha addigra nem lesz jobb) 58-SN-ben
  • AlieN911
    #6286
    okéj kösz az infot
  • Punkerwork
    #6285
    az inno hulladék, MSI talán a legjobb és legdrágább
  • AlieN911
    #6284
    Reggelt! A GF ek nél melyik gyárto a jo? (ATI ban vok jobban benne..) ASUS,MSI,INNO,CLUB3D (elöbbiböl nem láttam 6600GT-t)
  • PeeTeR
    #6283
    nem biztos, a texturakezeles miatt ajanlott
  • NeoMaN
    #6282
    Elég a 128MB, a több csak vakítás. VGA csere elött unistalláld az ATI drivert (catalyst uninstallerrel).
  • Caponee
    #6281
    Szerintetek video kari csere utan rakjam ujra az xp-t? Vagy elég az ha uninstalom a régi atit benyomom az uj GF és mehet rá a driver.
  • Caponee
    #6280
    Köszi srácok. Sokat segítettetek. Szóval veszek egy AGP-s 6600 GT-t 128 mb rammal ahogy kivettem, itt megoszlanak a vélemények a ram menyiségéröl de, ne legyek beszarva, mert ez is jó lesz. Úgy halottam hogy AGP 6600 GT 256 mb kártyát nem is készítenek. Igaz ez?
    Egyébkent 1024x768-as felbontásban, szoktam nyomni, bár az lcd monitor miatt jobb lenne 1280x1024. Dehát hátha bírni fogja.
  • PLackó
    #6279
  • Narancs
    #6278
    Ja, és mindíg ballonban fórumozom, szivarral a számban