41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • deep
    #6637
    Most vennék 6800GT-t, szerintetek melyik a legjobb vétel? 9800 Pro-mat cserélném, kicsit megöregedett szegény:D
  • stp4trick
    #6636
    Na egy óra kutakodás után arra a megállapításra jutottam, hoyg Mo-n sehol sincs AGP-s sima MSI 6600GT kártya, csak egy helyen találtam, mindenhol csak a VIVO-s változat van. Viszont a gyártó oldalán újként van feltüntetve és oda nincs írva semmi plussz game cd.
    Úgyhogy vagy szerencsém lesz és VIVO-som lesz sok cuccal, vagy nem és nem lesz hozzá semmi plussz. Max változtatok a megrendelésen.
  • stp4trick
    #6635
    Igen és még ez is VIVO-s nem sima, de nincs is sehol képpel együtt, legalábbis nem találtam.
  • AlieN911
    #6634
    nem azért irtam mert keveselte volna.. de amugy az AGP -s hez is u.e. adják asszem..
    ott a képen..
  • stp4trick
    #6633
    Bocs nem írtam, hogy AGP, mert a PCI-E -hoz adják, de talán az AGPhez nem és azt naon sajnálnám, de nem vaok benne biztos, és ezen az oldalon sincs AGP-s sima, nem VIVo-s.
    Tehát akinek van kérdeztem volna, hogy attól függetlenül, hogy a termék honlapján nincs ott azért még adják-e hozzá úgy mint a többi összeshez, vagy pont ehhez nem.
  • PLackó
    #6632
    azt írta hogy annál a változatnál látta ezeket a játékokat,nem pedig azt hogy ezeket kevésnek tartaná....
    olvasd el még egyszer.
  • AlieN911
    #6631
    "CsaK" ezek vannak hozzá -> ..... <-
  • stp4trick
    #6630
    Télleg az MSI-hez adnak vmi plussz game-t vagy vmit?
    Mert honlapon csak a VIVO-snál láttam kipakolva a sok cuccost (XIII,POP,URU)
  • Narancs
    #6629
    Attól még hülyeség...
  • AlieN911
    #6628
    ok kösz:) Prohárdveres csávo mondta...
  • Narancs
    #6627
    Pff...viszont akkor ha a kártyagyártó engedélyezni a tuningot, ha visszaviszed garba mondhatod, hogy tuningolva volt és azért nyiffant ki? Érdekes jogi vita vehetné kezdetét...
  • Cicero
    #6626
    Egyik oldalon láttam, hogy 6800 GT-re rá van írva, meg ha jól tudom, Te vagy Punker mondta :D
  • Narancs
    #6625
    Ez rá van írva? Ne már...
  • Cicero
    #6624
    Hehe MX ::D:D:D:d Nem hiába van ráírva az MSI dobozokra, hogy 10%-os tuningot enged mi? ::Dd
  • Narancs
    #6623
    És mégis melyik modellre gondolt? Úgy általában, MSI elsődleges irányelve, hogy gyenge ramokat tesz a kártyákra? Gef4 MX 440 -en tényleg gyenge ramok voltak, de gondolom te nem ilyesmiben gondolkozol. MSI a legjobb márka VGA -knál, nem véletlen a legdrágább is. Szerinted venné vki a 6600GT -jüket, ha areferenciánál gyengébb cuccokat tennének rá? Ekkora baromságot rég hallottam...
  • AlieN911
    #6622
    Hali!

    MSI v. ASUS ? Itt azt mondtátok h. MSI , egyik ismerösöm meg azt mondta h. van nála jobb is mert "gyengék a ramjai" !
  • GixEr
    #6621
    ha valakit erdekel, akkor a P3 (AGP 1x 2x)alaplapban megy a Geforce4 MX (AGP8x)
    Tehat az AGP szabvany lefelé kompatibilis es a videokartya hibatlanul lekezeli a dupla feszultseget (3volt az 1,5 helyett)
  • Narancs
    #6620
    Grat, jó választás volt
  • PeeTeR
    #6619
    nah, mar a Sapphire ATi Radeon X800XL 256MB durozsol a gepben AC ATi Silencer 4 porog rajta ;)
  • NeOhu
    #6618
    Igen sajnos olyen kábelt nem adtak aminek jack az egyik vége a másik meg RCA.
    Amúgy D/PAL ba adja a jelet. A TV új.
  • stp4trick
    #6617
    S-video outba teszed a kábelt, aminek RCA a másik vége, már ha van ilyan kábeled, a hangkártyából meg megy a hang szintén fordítós kábellel (jack-RCA) és mivel három RCA van a tv-den ha jól értem, oda szépen bedugdosod őket.
    A FF kép a színnorma miatt van, Valszín NTSC-ben adja a jelet a tv meg nem tudja, vagy állítsd át PAl-ról
  • NeOhu
    #6616
    Vannak ilyen lehetőségek a vivo kábelen [ S-Video IN , S-Video OUT , Pr OUT , Pb OUT , COMP IN , Yout/Comp.out ].
    Ha egy sima káblellel kötöm össze a [Yout/Comp.out <--> TV Video IN] akkor fekete, fehér lesz a kép. A többi csatlakozón képet se ad. Az S-video IN/S-video OUT hoz adtak egy hosszabított madzagot de azt meg csak a kamerába tudom bedugni.
    Valaki akinek ilyen kártyája van, vagy csak ért ezekhez az segítsen pls.
  • NeOhu
    #6615
    Van egy euroscar csatlakozó hátul és az oldalán 3 csatlakozó.
  • Punkerwork
    #6614
    TV-n milyen lehetőségek vannak?
  • NeOhu
    #6613
    Lenne egy olyan kis gondom amit nemsikerült megoldanom sehogy.
    Van egy MSI Geforce NX6600GT-VTD128 -as kártyám.
    Bedugom a VIVO csatlakozót a kártyába és onnantól kezdve milyen kábellel kössem össze a TV-vel ?
  • LBandi
    #6612
    na abból lesz a 1 honap :D (nekem monjuk a törelmem a 2.dik héten elfogyott :D)
  • GixEr
    #6611
    eddig ezt talaltam. tehat jonak kell lennie ccc
  • vki
    #6610
    Haver eddig egyszer rendelt tőlük, azt szépen kihozták, de amit rendeltem TFT azt is kihozták. Nekem eddig nincs vele semmi bajom. Bár ilyen 1 hetes kiszállításos cuccot még megpróbáltam.
  • Cicero
    #6609
    Jaja, én köszi :D Tsak nem voltam biztos benne, hogy visszafele is kompatibilis :D
  • LBandi
    #6608
    ha kihozzák téjnleg. mert nekem nem nagyon van róluk jó tapasztalatom.
  • vki
    #6607
    Az iPON! -nál láttam MSI NX6600GT-TD128E-t 41.000 forintért egy hetes szállítással. Az jó ár ennek a karinak? Mert ahol eddig néztem, mind 50 papír körül volt.
  • LBandi
    #6606
    DVI: digitális monitorkimenet
    HDTV: tv-kimenet a lényege de tud nagy felbontást (1920*1080)
  • GixEr
    #6605
    ez a kerdes! az alaplap biztos nem lesz gyorsabb, de a kartya mehet lassabban!!
    az fx6600-as kartyamat uzemeltethetem akar 1x AGP szabvany szerint is
    Itt az AGP szabvanyokban lehet elteres, ha nagyon nem akarna menni akkor a slot-ban kene lennie egy nagy butyoknek, hogy ne menjen bele a kartya (lasd memoria modulok)
    Az AGP1x-2x 3,3v a szabvany a kovetkezo az AGP4x-8x a feszultsegbol ha jol tudom levettek. de a kartya le tudja-e kezelni a plus feszultseget es egyeb eltereseket? (siman belemegy ezert gondolom) De lehet, hogy csak a primary display beallitasok miatt szorakozik velem (BIOS AGP<->PCI) Mert jelen pillanatban a PCI-s kartya is kikapcsolja a monitort. Okosabbat tudsz-e hozzaszolni mint az elobb??
  • Cicero
    #6604
    GeForce 4 az már AGP 8X, hogy akarod 2x alaplapba? :)) Vagy visszafele kompatibilis az AGP?
  • GixEr
    #6603
    +egy kerdes P3-alaplap AGP2x ha belerakok egy geforce4MX (8x)AGP annak nem kene mennie?? Elotte egy PCI-s S3 volt benne,(alaplapon visszaallitottam a AGP-re a megjelenitest) de bekapcsolas utan a monitor kikapcsol (villog a piros led mint amikor nem birja a magas frekit)
  • AlieN911
    #6602
    60K ért!Meg rá akarom kötni a TV re.. szal kell vmi olyasmi:)
  • Cicero
    #6601
    Az elég szép!
  • Cicero
    #6600
    Nézd meg a leírásában
  • vki
    #6599
    Az én kis ALFA CENTAuRI TV-m biztos támogatja a HDTV-t. Viszont kint van egy Samsung Plano is. Szerintem az támogatja.
  • Punker
    #6598
    HDTV a jelenlegi 800*600-as max helyett 1280*1024-es tv adást jelentene, jelenleg csak Japánban és az USA-ban van ilyen minőségű músor, viszont ott már nem hozzható forgalomba olyan TV/stb ami ezt nem tudja.