41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • stp4trick
    #6597
    Nagy felbontású digitális adás megjelenítésre szolgál, nem nagyon van még nálunk ilyen, tehát nem is nagyon érdekemes vele foglalkozni.
    Mennyiért nézted ki amúgy és szükséged van-e a Video in-re, mert akkor felesleges ezt, elég a sima TD
  • AlieN911
    #6596
    ThX
    és miben más? miben jobb??
  • vki
    #6595
    A HDTV az TV kimenet, de valami szebb, továbbfejlesztett fajta.
  • Cicero
    #6594
    És ezt itt zárjuk le, a ATI vs. nVidia soha se lesz egy lerágott csont, de egy tisztázott ügy se. Engem nem érdekel, hogy az ATI hogy teljesít, elélek az én kis világomban a 6800 GT-el, azzal is megy a Doom 3 elég szépen, és még fog is menni, úgyanúgy mint az ATI-kon
  • AlieN911
    #6593
    JAJAJ nem vesszetek itt ösze máááá!!! NYUGIII VAN
    SZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSZÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Cicero
    #6592
    Egy szóval nem mondtam, hogy jobb, kihangsúlyoztam, hogy 3DMarkban jobban teljesít, és vannak játékok, amivel szépen megy. Semmi bajom az ATI-al. Aztán a többi véleményét nem szarom le? 5 rugót nem ér a véleményük, az én szememben ők is szarok. Nekem az ÉLETBEN vannak normális barátaim és itt is van egy-két, de az, ami itt folyik botrányos. Mindenkinek megvan a seggdugasza, körbe nyalják egymás seggét, mégha nincs is igaza a másiknak meg fenyegetőznek. Nah ez a pff.. Ezeknek az embereknek a való életben egy normális barátjuk, párkapcsolatjuk nem volt, és itt élik ki magukat, ahol valamit "érnek" köhömm...
  • PLackó
    #6591
    ki mondta hogy azért,mert ati kártyám van ember??
    mi ez az álltalánosítás hogy az nvidia jobb mint az ati?pff..
    elég játékot pénzel az ati is.
    nem vagyok elfogult,sőt válltani akarok nvidiára.
    hát igen, a te felfogásod szerint egy fx 5200-as is jobb pl. az X850XT-nél mert az nvidia.nem kéne okoskodnod.így is elég sokan utálnak itt az sg-n téged,szerintem vegyél vissza..
  • AlieN911
    #6590
    ittvan..
    valoszinű elirták.. akkor ha ezt mondod..
    köszi
    el hát: It comes equipped with 128MB of Samsung GDDR3 BGA memory on a 128-bit memory bus. <- ezaz nem
  • Narancs
    #6589
    VIVO - Video In, Video Out
    DVI - újabb monitorokhoz ilyen csati kell
    HDTV - gondolom TV out, de lehet tévedek...
  • Cicero
    #6588
    Én is azért kérdeztem, mert fura, hogy GT és csak DDR
  • Narancs
    #6587
    Ha GT anna kkell lennie...árlistán elírták biztos...
  • Cicero
    #6586
    Azt hittem 6600 GT-n GDDR3-van... mind1
  • AlieN911
    #6585
    neeem.. miért?
    megkérdezhetek valakit? léehet h. hülyét kérdezek de ez van.. mik ezek a
    VIVO,DVI,HDTV ?
  • Cicero
    #6584
    Nem GDDR3?
  • AlieN911
    #6583
    pedig csak kicsik voltak vmikor ritkán:P
    MSI NX6600GT-VTD128 AGP 8X 128MB DDR VIVO DVI HDTV <-- ez lesssssz.. csak kicsit késöbb.. kell még egy kicsit sporolnom rája)
  • Cicero
    #6582
    Milyen karid lesz? :-)
  • Cicero
    #6581
    16x Antialiansal lesznek ::::Dddd
  • AlieN911
    #6580
    remélem majd az uj karimmal ilyen gondok nme nagyon lesznek
  • Cicero
    #6579
    Eh... élsimítással szokott is :D
  • AlieN911
    #6578
    nekem HL 2 ment fullon elsimitásal szüréssel meg mindennel:) egy picit akadt be vhol:) azé..ATI:D
    pedig gagyi gépem van:S hozzá
  • Cicero
    #6577
    Tesztek bizonyítják, hogy nVidián jobban megy. Meg sok ember, újságíró (gamestar, pc world!) is azt mondja. Ezen nemtudom miért kell vitázni, köztudott, hogy pölö a Half-Life 2 marhajól megy ATI-n. Az, hogy meg nem értek hozzá.. hát ahhoz nagyon kell, hogy mi mennyire megy min...
  • AlieN911
    #6576
    még jo:D de télleg .. most h. igy mondod a GTASA nál is van geforce logoo :)
  • Cicero
    #6575
    megtisztelsz
  • Cicero
    #6574
    Annyira értek hozzá hogy beleszóljak. Nem kevesen mondták, és magam is tapasztaltam, hogy egyes játékok jobban futnak nVidián mint ATI-n. A másik meg, hogy eléggé sokszor lehet látni a játékok elején a bazinagy nVidia logót. Nem kell elfogultnak lenni azért, mert ATI kártyád van...
  • AlieN911
    #6573
    :) nah ja.. énse értek hozzá nagyon.. és nem is mondok hüleséget:S
  • PLackó
    #6572
    nah ez méginkább hülyeség..
    légyszi hogyha ennyire nem értesz valamihez inkább hagyd.
  • Cicero
    #6571
    Igen, 3DMarkban mindenképpen jobb, de az nem mindig tükrözi a teljesítményt. Legjobban úgy tudod lemérni, hogy játszol vele, mondjuk Doom3-al ultrán, vagy FarCry-el
  • Cicero
    #6570
    Jobban mennek a játékok nVidiával :)
  • stp4trick
    #6569
    Ha szükséged van a video bementre és PCI-E a lapod
  • AlieN911
    #6568
    Jaja énis majd ilyet veszek
  • Narancs
    #6567
    Jaja...érdekes, hogy van rajta plusz tápcsati, pedig PCIe...átrani nem árthat...
  • vki
    #6566
    Ezt már érdemes megvenni 47.800-ért?
  • PLackó
    #6565
    nah ezt a mondatot végképpen nem értem...
    nah,mondj egy játékot ami nem támogatja az x800-at..lol
  • MacrosTheBlack
    #6564
    Teljesítményben alapból kb ugyanott van, legalábbis 3dmark szerint, viszont az x800-ban 12 pipe van, a 6600gt-ben 8, illetve az x800 a sorozat egyik leggyengébb tagja, ha mákod van és tudod húzni, sokkal többet fog produkálni mint egy 6600gt valaha is.
  • MacrosTheBlack
    #6563
    Neméppen, de a 6600 gt is jó.
  • Cicero
    #6562
    6600 GT-t vegyél, több játék támogatja. Mármint az nVidia kártyákat :)
  • Jinchuu
    #6561
    Hali.
    A 6600GT és X800 közötti különbség megéri azt a 20.000 forintot amivel több az X800?
    Mert ugye a 6600GT 40k körül van, az agp-s X800 meg 60k körül, legalább is én ennyiért találtam.
  • Cicero
    #6560
    Te eladó vagy? Melyik üzletben?
  • Cicero
    #6559
  • Punkerwork
    #6558
    abból is adtam el AGP-set tetszett a vevőnek.