899
Age of Mithology
  • G. Joe
    #518
    persze föleg ha majd létre kell hoznod egy accountot az eredeti cd-keyeddel :P
  • G. Joe
    #516
    mire számitottatok crackelt játékkal?
    csak direct ip-vel lehet multizni
  • kolbi
    #505
    Megoldás zene problémára:A területi beállításokat kapcsold át angolra.
    És láss csodát menni fog,nem véletlen,hogy külföldi fórumokon nem olvastam ilyen problémáról.
  • aiguo
    #504
    Nekem mindket verzional megy a zene! :-))
  • RangeR
    #497
    Igen,van kérdésem! Hogy megy neked a zene? Mert szerintem rohadtul nem megy folyamatosan!Csak hangemberkedsz,mert ki kell tűnni valamivel,ugye-ugye!?! Akció közben,pl.town center attack közben nekem is szól a zene ezer wattal.Tuti,hogy neked sem szól állandóan...
  • Laalee
    #493
    ugyanugy philips van tokeletes a hang is
  • FrezeR
    #488
    igen lenne még kérdés, honnan lehet leszedni az flt verziót balek?
  • antares
    #487
    Tud valaki megoldást bármelyik problémára(fairlight verzióhoz):
    -a menüben nem láccanak a betűk
    -nincs hangja játék közben ??
    Előre is köszi:-).
  • [18th RCT]zabur
    #476
    Még1x a lusták és a gyengénlátók kedvéért a NETES játék lépései:

    1. First go online
    2. Give your network-card a fixed IP, for example:
    192.168.0.1 and a sub like 255.255.255.0
    3. Start AoM - > host a game (now you can see a wrong IP - not the IP from the provider, but the one above - at the top of the screen)
    4. go back to the desktop with Alt+Tab
    5. now change the IP settings of your network-card to "automatic choice of IP"
    6. return to AoM and close AoM
    7. restart AoM, host a game -> now you will see the correct IP on the top of the screen
  • Csacsi
    #474
    Jajj, bocsi, de nekem privát ftp-m van, sajnos nem tudok segíteni... sorry
  • Tocsi
    #473
    Koszi az 5leteket:)
    ezekkel is +probalom:)
  • Csacsi
    #472
    Ez a játék, valami iszonyatosan jó. Tegnap este, gondoltam felteszem, sóés kipróbálom. Hát, reggel 5-ig abba sem tudtam hagyni. Nagyon feelinges egy játék. Régen volt már olyan, hogy egy játék ennyire lekötött volna. Grafikailag, és hangulatilag az én véleményem szerint rendre veri, az összes eddig megjelent rts-t. Talán majd a C&C Generals szoríthatja meg, de az teljesen más műfaj.

    Az aki, eddig valamilyen oknál fogva nem próbálta ki, az mindenképeen tegye meg, mert megéri.
  • aiguo
    #471
    Csak ne ad fel ha terhelt(!)probalkozz biztos be fog engedni.
  • aiguo
    #470
    En Smart ftp-vel voltam bent az iment,...probald meg FlashFXP-vel is!:-)
  • Tocsi
    #469
    Koszi Aigou!

    1nlore meg kuzdok a k...firewall-lal:(
    WC-ben probalom de meg semmi...
  • aiguo
    #468
    Hi,
    AoM-FLT
    Tesztelve
    ftp://Ruffneck:[email protected]:5432

    Sok sikert
    Udv!
  • Tocsi
    #467
    Udv oll!

    Kernek egy muxos linket amirol DánLódolni tudnam a kicsiket:)
    THX!
  • Uberlama
    #466
    ez egy kiba* jó gém :)
  • Pupcika
    #464
    Köszönöm a kódókat de
    Invalid key mindegyik sajna
  • pedro870
    #454
    Tévedtem, van sima zoom is +/-, a görgő az ilyen kevert cucc, ha nincs forgatás.
  • Pupcika
    #453
    néztem de sajna nem fogadja el
    és a clone cd-s változat van meg.
    ehhez help pls
  • Pupcika
    #450
    nekem nincs ilyen hibám mert nics kódom se :(((
  • Adi
    #449
    Másnak van ilyen hibája?
  • Morpheus
    #448
    Kitudja. Asszem a CloneCD-s verzió sem ok. A hivatalos oldalon kéne a fórumokat átnézni, már ha van egyáltalán ott.
  • Adi
    #446
    Magus ezt nekem írtad??Mert még itt nem találtam semmit ezzel problémával kapcsolatba.
  • Pupcika
    #445
    lehet elcsépelt a kérdésem de vki a kódót pls.
  • magus
    #444
    www.aom.hu
  • Adi
    #443
    Vki pls help mert ez a rohadt egér kurzor a játék nál eltünik és csak akkor jön elő ha megmozditom ha mondjuk egy magába hagyom azzonal eltünik és elég zavaro!!!!!!!!És a fullnál van ez már nem is a trialnál!!
  • Morpheus
    #442
    Nem megy a zene...
  • G. Joe
    #441
    létezik
  • G. Joe
    #439
    Hmm
  • Adi
    #437
    Mhhh én mindjárt megyek a fuul ért remélem fasza a játék!!A régebbi része kurva jó volt akkor remélem ez se rosz Interneten nyomulni milyen vele?? Szóval élvezhető vagy vmi oda bityesztet **** a multiplayer szócska!?
  • I.C.ram
    #436
    Egyébként érdemes végignézni a tutoriálokat, mert sok hasznos info van bennük.
  • I.C.ram
    #435
    Ne hazudj!! Én mondtam neked. :DDD
  • G. Joe
    #434
    bazzeg mire én láma rájöttem.... :)
  • Tapion
    #431
    Játék oldal ha érdekel
  • G. Joe
    #430
    igen itt van vaalami keverés ha visszaolsaol kicsit akkor ott van a megoldás hogy hogy kell csinálni ha multizni akarsz, fejböl nem vágom.
  • natalyel
    #429
    Szerintem igen szep lett a grafika. Rogton a menuben a jatek motorjaval szamoltatott hatterkep animal, tengerparti resz, az elso par percemet itt utottem el, neztem a hullamokat, olyan szep es eles, tiszta kep volt... :")) Es nezzetek meg az in-game movie-kat, mennyi animacios fazisa van egy-egy junitnak. Amikor a hosok egymassal es mas katonakkal beszelgetnek, milyen osszhangban mozgatjak a fejuket, kezuket, szoval az egesz olyan elethu es reszletes mozgasokkal van felvertezve. Egesz korrekt munka egy rts-hez kepest :")

    Viszont egy erdekesseg: nem tudom, masnal is felbukkant-e a problema. Multiplayerbe belep, (tudom, hogy egyedul nem is engedi elinditani, csak kivancsi voltam, hogy milyen opciok vannak) ott allitgatok, teszek-veszek egy-ket percig, majd egyszercsak visszadob a fomenube egy olyan szoveggel, hogy az ip-cimem megvaltozott... :) Hmm, Winxp angol corp, fix ip-cim van beallitva, a gepen nincs net csak egy halokartyesz, almomban is kessbol beallitom barmelyik pc barmennyire elb*szott halozati konfigjat, de azert leellenoriztem, tenyleg fix ip-cimem van, nem futtatok semmi gebaszt okozo progit, ugyhogy nem tudom mi lehet ez. Talan vedelem...? Ez a hivatalos, Fairlight-verzio :")
    ja, es ezt az ip-cimem megvaltozott kamu dumat minden alkalommal eljatszotta, amikor a multi menube beleptem, soxor kiprobaltam.

    nat
  • G. Joe
    #428
    én is gondolom! :)
  • pedro870
    #427
    Külön nincs szerintem, hanem mikor közelíti a képet, lejjebb viszi a nézőpontot. Ezt nevezhetjük döntésnek. Egyébként szvsz tök felesleges. Talán a forgatásnak lehet értelme csatánál. Hány egysége lehet az embernek max?