899
Age of Mithology
  • pedro870
    #423
    Ha nincs bekapcsolva az options-ben a forgatás, akkor az egér görgője dönt és zoomol egyszerre.
  • Csacsi
    #422
    Miből gondolod, hogy lehet dönteni a kamerát? Zoomolni meg nálam a numerikus "+" és "-" bilentyűkkel tudtam..
  • skorpio7
    #419
    Ez ismerős , nekem is volt ilyen gondom .
    Töltsd le INNEN a hiányzó DLL filet és rakd be a WINDIWS/SYSTEM könyvtárba .Utánna már jónéhány program nem fog könyörögni érte .
  • fucko
    #418
    Hali!Vki segitsen mar,angol win98am van es ha elinditom a jatekot crackeles utan azt irja 1bol:
    The msvcp60.dll file is linked to missing export Msvcrt.dll:_lccollate_cp.
    Ha vki tudja mit kell vagy tapasztalta ezt a hibat segitsen mar pls!Thx.
  • balty
    #417
    Azt a fehér villám alaku valamit? Templomnál imádkozással.
  • tbundy
    #416
    sztem a full jobb, mint a trial, ezért játsz inkább a fullal :)
  • Adi
    #414
    Mhh az mér van, hogy a kurzor vibrál..egyszer láttom egyszer nem ez a trialnál vki plz help..THX
  • Sephi
    #412
    Gyerekek ez a gama mindent feler. Komolyan ugy grafikailag csodalatos szerintem birom hogy a partokon el a novenyzet es a hullamok gyonyoruek a sivatagban meg a homokot fujja a szel es neha neha egy kis forgoszelet is lehet latni. Birom hogy sokfeleminden allat van. Maga a Myth unitoknak mekkora szerepet adtak. Juuj de jol megvan csinalva pl a mumia amit ha megolunk akkor lesz belole egy masik katona:)

    Birom hogy valtozatos a gama bar meg nem jaccotam a barbar fajjal el kell mondanom idaig le vagyok nyugozve,

    Sajnos az is igaz hogy minden egyes palyat meg lehet ugy is nyerni hogy siman feltuningolunk minden upgradet veszunk magunkhoz hosoket es meg hozzajuk vedelmet meg plus par Mith unit es nagy katapult es tarolunk rendesen.

    Szar otletnek tartom viszont hogy ha egyszer elhasznalsz egy Isten magiat akkor az nem termelodik ujra es igy kicsit kinos is a gama.

    Arra meg nem jottem ra hogy lehet a epuleteket mozgatni ugyerem forgatni nah.

    Jo hoszunak tunik a gama es teccenek azok a single missiok is amikor nem mind epitkezni kell.

    Igaz ha egy palyan megcsinalod a piacteret es kikudesz 10 szamarat azok ugy hozzak a penzt hogy csak na.

    Az is jo meg hogy mind a 3 fajnak megvan a maga furcsasaga. Pl a Atlantisosoknal kell imatkozni a templomnal mig a Egyiptomiaknal az magatol megy vagy mi.

    Ohh le nem lehetne irni mindent. Az tuti hogy ez melto utodja a Aoe-nek :)
  • pedro870
    #410
    Na már sikerült is. :)
    A játékbeli feliratokkal nincs baj.
  • Adi
    #409
    Hi!! Lenne egy pár kérdésem? 1. A játék megjelent 2. Ha nem mikor fog kb.? 3. Hardwer igény. Amugy épp most töltöm a demot még egy jó óra :))!!
  • pedro870
    #408
    Ehh, nekem a trial-ben sincsenek betűim.

    De van 1 elmentett állásom xp alól :)

    ha vkinek van rá 10mp-e, nézze már meg, hogy jutok el a load game-ig :) első menü hányadik csík..második menü hányadik...:D kösz
  • tbundy
    #405
    én válaszolok :
    nem érdekel a multi :)
  • tbundy
    #403
  • FrezeR
    #400
    tbundy: akkor lehet olyan fájl vagy fájlok kerültek a gépedre ami nekünk hiányzik
  • ÁjjLe BoBBi
    #399
    Ja kössz nem vettem észre :)
  • [18th RCT]zabur
    #398
    Bazzeg ha elolvasod amit irtam és értelmezed is akkor rájössz hogy fogsz tudni netezni... bazzeg.
  • tbundy
    #396
    akinek problémája van a fontokkal:
    megoldást hozott nekem, hogy simán felinstaláltam a trialt a gépre, és lettek betük a rip veziómon is
  • Csacsi
    #395
    Vazzeg, ekkora hülyeséget. Windows commanderrel probáltam elinditani az mis-t, nem pedig sima windows intézővel, és láss csodát, már fel is telepítette normálisan... :)))

    Ekkora egy hülyeséget.
  • Csacsi
    #394
    Nem tud senki sem segíteni?
  • Csacsi
    #393
    Akármelyik "msi" kiterjesztésű filet akarom elindítani, akkor kíírja, a windows(ME), hogy programfuttatási hiba.

    Nem hiszem el, csak a Microsoft tud olyan játékot csinálni, ami nem fut, a saját operációs rendszerén
  • aiguo
    #392
    AjjLe BoBBi: #345
  • ÁjjLe BoBBi
    #391
    Ha vki ismeri az Indusrty Giant 2-őt akkor PLS 1 serial kulcsot !
  • pedro870
    #390
    Ja nem. az itn, és olasz :)
  • pedro870
    #389
    nem lehet, hogy nekünk az intl kell és nem az enu?
  • pedro870
    #388
    Angol xp alatt működött, magyar 98 alatt az mxmlenu.msi cucc és a fonts mappa után se működik se a trial, se a full.
  • pedro870
    #386
    ja, hát nálam sem akarnak megjelenni a fránya betűk...
  • aiguo
    #385
    nem:-)
  • FrezeR
    #384
    micro: nekem sem ment pedig nem egy fonts mappát kértem el....meg vagyunk átkozva:(
  • tbundy
    #381
    leveled érkezett
  • Csacsi
    #376
    Senki nem tud segíteni? Valaki segítsen pls. Nagyon fontos lenne, hiszen mindenki játszik, csak én nem tudok :((
  • Csacsi
    #375
    Windows ME-t használok, és mikor elindítom a : msxmlenu.msi-t, akkor azt írja ki, hogy programfuttatási hiba.
  • aiguo
    #372
    Csacsi: #371
  • aiguo
    #371
    A jatek konyvtaraban talalsz egy ilyet: msxmlenu.msi -telepitsd es minden rendben lesz!
  • Csacsi
    #370
    Nah letöltöttem a játék mind két cd-jét. Felinstaláltam, a videó lefutott, majd utána kiírta ezt a hibaüzenetet : "MSXML 4.0 is not installes correctly. It is required to run the game."

    Mi lehet a baj, segítsen valaki pls.
  • Sephi
    #369
    Ha jo en akkor sem ertem ha nekem mar elvileg alapbol fix IP van es aszt megvaltoztatom akkor mar alapbol nem tudok netezni bazzeg.
  • tbundy
    #368
    3dgamer.com helyesen, de 350 mb, célszerűbb a font mappát Lkérni
  • tbundy
    #366
    vagy letöltöd a trial verziót valahonnan(pl 3dgamer.hu), vagy fontmappát kunyerálsz valakitől (pl freezernek elküldtem)
    én most nem tudok küldeni, mert dolgozok..
  • tbundy
    #364
    a trial verzióban lévő font mappával müxik, de sajna nem mindenkinek..
  • FrezeR
    #362
    nem tudom mi lehet tényleg, mindenki csak bemásolja és megy, én meg bemásoltam már 1000x és baszik menni, komolyan nem értem!
  • G. Joe
    #360
    tök jo multiban, csak jo nehéz :)