899
Age of Mithology
  • vik3d
    #600
    jaj gyerekek ...megkérdezte már valaki mire is van a Bonus CD nevű micsoda a játékhoz?
  • Breki33
    #598
    qvw83-4mc67-fdpth-49pt8-6hgrd
  • Breki33
    #597
    sziasztok
    tudnatok mondani egy serial-t a jatekhoz?
  • aiguo
    #596
  • aiguo
    #595
    ftp://leech:[email protected]:5454/

    **Age of Mythology-FLT**
    BIRDIE SHOOT-DEViANCE
    dragons Lair 3D-FLT
    Elder Scrolls III Morrowind Tribunal-iMMERSION
    Far West-FLT
    Hegemonia Legions of Iron-FLT
    Medal of Honor Allied Assaut Spearhead Expansion Pack-FLT
    New World Order-FLT
    SCOOBY DOO THE CASE OF THE GLOWING BUGMAN-JGTiSO
    TOURNAMENT CHESS-DEViANCE
  • rusland
    #593
    bassza meg bocs ezt nem ide akartam
  • rusland
    #592
    PLZ - PLZ
  • rusland
    #591
    ahh nekem is kene de NAGYON
    FREZER ha lesszedted rakd fel valahova
    addig ha nincs mas dolgod rakd fel valahova az 1o cd-t
  • FrezeR
    #590
    egy ISO lelőhelyet valaki!
    már csak a 2. cd kellene:))
  • rusland
    #589
    nah kiprobaltam a gamet nemrossz de cossacks meg mindig jobban teccik valahogy a nagyobb csatak jobban bejonnek
  • tbundy
    #588
    attól tartok nem én vagyok az embered. (vagy más is használja a plajer nickem, mármint a B&i-t )
    írj mailt, ne itt flémeljünk
  • FrezeR
    #574
    egy ISO cimmel meg tudna dobni valaki?
  • bozer
    #571
    már próbáltam... :(

    vagy csak béna vagyok?
    Azért köszi...
  • Braveheart
    #570
    csak hősök tudjátk felvennni, simán katt az ereklyén, majd utána a templomon
  • bozer
    #569
    SEGITSETEK!!!!
    hogy a rákba lehet felvenni az ereklyéket és bevinni a templomba???
  • pluhi
    #566
    Ja, Win98, és SB128PCI.
  • pluhi
    #565
    Hi all!

    Nálam is fellépett az a probléma, hogy a mondatok végén mintha elharapnák a nyelvüket a beszélők. (Olyasmi, mintha újrakezdené a szöveget egy tizedmásodpercre.) Zene ok. Legújabb driver, angol beáll. nem segitett.
  • Breki33
    #562
    0dayftp-n néz korul

    en viszont azt kerdeznem toletek
    milyen ez a jatek érdemes leszedni?
  • Deajka
    #561
    w98 esetében:
    start/settings/control panel/regional settings
  • hugi_0
    #559
    freezer nincs mokodo cim iso hoz
    mokodo regisztracios kod van eredeti CD n
    es ez a kod "tartalmazza" a cimet ESo ra
  • hugi_0
    #558
    toltsd le :
    win98/ME http://download.microsoft.com/download/WindowsInstaller/Install/2.0/W9XMe/EN-US/In stMsiA.exe
    NT/2K http://download.microsoft.com/download/WindowsInstaller/Install/2.0/NT45/EN-US/Inst MsiW.exe
    1 install
    2 duplaklikk a CD n levo MSXML.MSI-re
    3 reboot
    4 .........lasd a csoda mukodik !
    :-))
    nekem nagyon bejon ez a game
    itt szoktuk jatszani akar 5v5 ben is: irc.extra.hu port 6667 #aoe.hu vagy #aom.hu

  • hugi_0
    #557
    hogyí a rak egye meg a lama fejeteket mas forumokat is kellene olvasni !

    idezem:
    buxa ma 13:30 | Válasz erre | #25

    nem codec probléma! a hang sima mp3, szóval semmi extra nem kell a lejátszásához. Állítsátok át a regional settins-t (területi beállítások) amerikaira, és szólni fog folyamatosan a zene.
    Szükséges még, hogy a hangkártya tudjon egyszerre több hanforrást megszólaltatni. (próbáljátok ki, hogy pl. egy winamp mellé elindított mediaplayer-nél is szól-e a hang, vagy némafilmet produkál) Egyes hangkártya driverek mellett lehet még pattanásokat, sercegéseket és pár másodperces kihagyásokat hallani (pl AbitAU10 W98driver), de ismétlem, a zenehiány (ha csak csatáknál szól, általában nem), az megoldható a fentebb említett módon. (ezt a cikkírónak is üzenem, akkor nem írt volna olyat, hogy "elég ritkán hallhatunk zenei megnyilvánulásokat")
  • FrezeR
    #556
    valaki mondana egy müködő cimet iso-hoz?
  • aiguo
    #553
  • FrezeR
    #552
    köszi a képet ullrich!
  • Csiszi
    #548
    Namost elmondom neked, hogy az aoe1-hez még 4 évvel a kiadása után is jött ki patch, az eladási adatokat pedig hosszú hosszú hónapokig vezette az aoe sorozat aktuális tagja, nem tartom kizártnak (sőt, sztm majdnem biztos) hogy többet adtak el belőle, mint a warcraft sorból...
  • balty
    #547
    Szerintem addig semmi baj a vitával, míg kulturáltan folyik. Mindkét játék jó. Nem csodálom, ha megoszlanak róla a vélemények.
  • mtubi
    #546
    OK!Vita lezarva!
    Akinek ez jon be nyomja ezt...
  • balty
    #544
    Szerintem, nem attól kell jónak lennie egy játéknak, hogy mennyire nehéz, hanem hogy mennyire változatosak a küldetések, nos pont ez hiányzott a Warcraft-ból. Ezért nem is láttam értelmét végig vinni. Ezzel szemben szerintem az AOFM sokkal változatosabb és jó a story-ja.
  • mtubi
    #540
    Na jo,talan kicsit bejott a Dungeon Siege,de azt a vege fele mar tenyleg kezdtem unni...
  • FrezeR
    #539
    telepitettem én már mindent de nem megy...
  • mtubi
    #538
    Most nem akarok nekiallni veszekdeni,foleg,hogy ez nem a W3 topicja.De...
    Hogy magasaon jobb lenne ez?Az AOE es AOK-eseknek lehet,de ha arrol lenne szo,hogy a tobbseg mit mond,sokkal tobben a W3 mellett voksolnanak.Csak nezzuk meg az eladasokat es a neten jatszok szamat!!!!Amugy a W3-hoz most adtak ki a 4-ik patchet,vagyis meg mindig finomitanak,hogy meg kiegyensulyozottabb legyen.Amugy a multija az igazan kihivas!
    Aki meg 1 het alatt lenyomta,vagy hamarabb es uncsinak titulalta,gondolom nem HARD-on nyomta :-DDD.En szamomra mikor meglattam az AOM-ot:kicsit szebb kornyezet mint a AOE2,de szinte annyi a kinezet plussz es nincs ugy kidolgozva.Lehet,hogy ez a game jobban kozelit a tortenelemhez,de attol meg nem izgalamasabb.
    A 90 kajanyi egyseghez meg annyit:Ez nagy huzas,mert nem annyibol all a jatek,hogy sok egyseget gyartasz es lerohanod,hanem pont,hogy taktikazni kell,ami szerintetek nincs a W3-ban.
    A Microsoftnak nem a game-jei,hanem a marketingje jo csak!!! :-DDD (ez se kivetel alola!)
  • Sephi
    #535
    Edes fijam ha neked ennek a jateknak a zeneje borzaszto akkor ajanlom szives figyelmedbe a satanista zenet jo?

    Ez a jatek mesze veri a War3-mat midnenben. Meg a meseje is eredetibb es sokkal izgalmassab.

    Ne itej el egy jatekot ha nem jaccotad legalabb a 8 adik missioig ember! En meg most is amulok bamulok a vege fele.

    War3 az mar olyan unalmas volt a vege fele hogy jaj. Ott potom 90 unitod lehetett azaz legfogkepp ket csapatod itt meg aze lehet rendesen epitekzni meg csomo egyeb dolgot csinalni.
  • FrezeR
    #534
    valaki tudna nekem egy screenshot-ot adni a játék főmenüjéről hogy tudjam melyik gombra mi van irva?:)
  • Pupcika
    #532
    Warcraft 3 maximum 1hetes játék
    ezt nem untam még meg
    és nincs értelme hasonlítgatni. Ez űbeeeeerfasza gamma
  • mtubi
    #528
    Hmmm...
    Nekem kisse rossz velemenyem van errol a gamarol:

    Szerintem jobb a W3,mint ez. :-))
    A grafika nem szebb.A harc kicsit mulatsagos a W3 utan.A zene borzaszto,a hangulata sokkal jobb a W3-nak.Ott a harcnal ugy erzem,hogy mozgalmas,izgalmas,de ennel nem.Az egysegek,mintha csak kis palcak lennenek,ha rakozelitek,akkor sem eletteliek.Bar igaz,nekem az Age Of Empires sem jott be.Megvan a teljes,de azt hiszem meg 2 Cd-t se er meg,hogy kiirjam.
    Bocsi,hogy igy lehordtam,de en sokkal tobbet vartam tole.A W3 mar fel eve kinnt van es sokkal jobb lett,csak ehhez viszonyitottam.Ennyi.

  • Sephi
    #527
    Nos az hogy szar-e a gama errol magasan tiltakozok.

    Szerintem mindenki aki jaccota egyetert velem hogy ez eddig a Microsoft egyik legjobb jateka.
    Es szerintem erdekesebb mint a War3 is mert ugyanz nagyabol a grafika (sot meg szebb is egyes helyeken) es gazdagabb unitokban es eszmeletlen jok a magiak benne (lasd meteor eso bazz).

    Es igen ajanlatos az XP de lasd a Miert nem mennek a jatekok? cimu topicot:)
  • Pupcika
    #525
    én egy japán oldalon leltem rá a cd keyre amicel megy a clonecd-s verzióm
    Beszarás fasza lett ez a game
  • Sephi
    #522
    Honnan szerzed az eredeti CD-key-eket?
  • Sephi
    #521
    Probald meg hogy nem a Detonator drivereket hasznalod hanem a rendes 30.xx eket hozza.
    Kotelezo hogy fennt legyen a SP1 is mert leeht hogy megy nelkule is de a kesobbi palyakon kilep a jatek ha nincs fent.

    Kb ennyi.