899
Age of Mithology
  • CB-LSC
    #663
    Ez nekem nem akart működni 1.4 alatt a 0.79 az igen.
  • Louie
    #662
    Na akkor pár dolog:
    Kijött az 1.05-ös peccs, a megagames-en vagy a gamecopyworld-ön van hozzá "javítás"
    Másrészt, akit érdekel magyarul is, azoknak itt az állandó link, jelenleg 80%-nál tartanak a fiúk:
    http://gamehunter.jatekhirek.hu/letoltes/aom.htm
  • Játékos
    #661
    Végül is megoldottam . Letöltöttem egy patch-et hozzá /amely után az összes pálya elérhető/ és abban a pillanatban visszatöltve a kimentett állást , ahol már levertem mindenkit , nyertem . Hogy miért , azt ne kérdezze senki :)) ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #660
    WwowW!! Hát én szerintem ne jácc single-t mert az uncsi! :) Inkább Onlájn gémeT!
  • CB-LSC
    #659
    azon a map-on ki sincs írva hogy mi az objective.
  • CB-LSC
    #658
    1.0-ban?
  • CB-LSC
    #657
    hát az meg hogy a fenébe?
  • antijedi
    #656
    nem tom , nekem ahogy leromboltam a varázslónő kastályát, már nem is vittem vissza semi malacot és megnyertem...
  • CB-LSC
    #655
    ugyanez a gondom nekem is.
  • [HUN]PAStheLoD
    #654
    háát nem is tudom
  • Benedictus
    #653
    Nincs kedvetek direct ip-n játszani?
    Ha van írjatok vissza, én megadom a host ip-jét és mehetünk egymás ellen.
  • aiguo
    #652
    A "TLF"-fele Clone AoM s/n CSAK ez muxik:
    P3HM4-WDM27-662XW-9BPTV-CFVMQ

    Az "flt" fele AoM toresnel:

    barmit beirhatsz!
  • Játékos
    #649
    Nem tud valaki adni nekem 21-21-23 pályamentést , vagy valami elérési utat ?
  • Játékos
    #648
    Mi nem megy ?
  • aiguo
    #647
    www.gamecopyworld.com
  • Játékos
    #645
    ??????
  • Játékos
    #644
    Hát én már elég sok játékot lenyomtam /C64,Amiga,PC/ , de ezt nem értem ! Összegyűjtöm a játék kezdetén a malacokat , elviszem a saját templomomhoz , ott átváltoznak harcossá és dolgozóvá , kb 20 perc alatt végzek a pályán levő ellenféllel , kinyírom a varázslónőt , kiszabadítom a varázslónő által védett erődből a 3 malacot , elviszem a templomhoz , találok még egy váratlanul előbukkanó malacot az ellen térfelén , azt is hasonlóan elhurcolom a templomhoz , belőle lesz egy pap , de az előbb említett 3 malacot csak megenni tudom /már azt is megtettem , de csak felzabáltam őket , nem történt semmi / . Már 10-szer megcsináltam ezt a meglehetősen gagyi pályát , különböző variációkban , semmi sem sikerül . Mi a hóhért csinálok rosszul ?? Valamit hozzunk össze , különben kb. 2 óránként a lista élére rakom a kérdést , és ezzel legalább közútálatnak fogok örvendeni , és ezt akár vehetitek fenyegetésnek is !! :)))
  • Aquli
    #643
    Azon a pályán le kell rombolni egy strongholdot, amit meg is mutat a gep, legkonyebben apollo portál varázslatával lehet, de egyebkent sem nehez, nem tudom nalad miert nem lep tovabb, biztos hogy azt az epuletet is lenyomtad?
  • Játékos
    #642
    Már csak én küzdök ezzel a játékkal , vagy mindenki itt akadt el ??
  • Játékos
    #641
    ?????
  • Játékos
    #640
    Fiúk , tudja valaki , hogy a 22-ik pályát hogyan kell befelyezni ? A feladat : meg kell védeni az összes malacot /melyek az elvarázsolt harcosaink/ . De miután kiszabadítom őket , elkísérem a templomig , majdnem az összes átváltozik , csak három nem és hiába nyomom le az ellent , nem történik semmi . Mit csinálok rosszul?
  • Játékos
    #639
    Nekem sikerült végre ezt a szemét msxml.dll file-t kinyírni ! Letöröltem a Windows System könyvtárból az ilyen nevű ddl-t /floppy-ról indítva a rendszert , mert egyébként nem engedi törölni/ , majd a cd-n található msxlenu-t / valami ilyesmit/ indítva szépen felinstallálta , majd újraindítás ! Máris működik . Lehet , hogy ez kicsit mezei , de ahogy a többiek leírták , úgy nekem nem működött .
  • Aquli
    #637
    Hello! Profi jatekosoktol erdekelnenek recorded game-ek. Valaki tud ilyesmirol?
    Aquli
  • aiguo
    #635
    Control panel>Add-remove>majd kikeresed/kijelolod>uninstall
  • MARS3696
    #633
    Hali! Én játszottam a haveromnál egy menetet az Age of Myth-el, hogy a neten keresztül egy másik user volt az ellenfelem. Baromi jó! Otthon is ki akartam próbálni, de nem müxik, illetve nem tudom, hogyan lehet játékostársat keresni.

    A Single Player üzemmód megy, vagyis a gép ellen játszhatok; gondolom nincs telepítési hiba.

    Ha van ilyen tapasztalatotok, örülnék, ha megosztanátok velem.
  • aiguo
    #632
    Ha nemengedi telepiteni az (msxml)-t akkor valszeg fentvan mar csak ROSSZUL!Ezert elobb probald meg leszedni,majd ujra telepiteni!
  • aiguo
    #631
    Ez meg az (*.msi)telepitesehez kell:Windows Installer 2.0 Redistributable for Windows 95, 98, and Me
  • aiguo
    #630
    Szia!
    Probald innen leszednimsxml.msi
  • skorpio7
    #623
    Persze igen , de azért te is fogadd meg , amit a zárójelben írtam .
    Nos akkor ...

    Akit kidob a játék az intro után az a játék felinstallálása után keresse meg a játék könyvtárában a msxmlenu.msi fájlt és telepítse. A gond megszűnik.

    Morpheus_away 2002. okt. 31. 22:07 | Válasz erre | #198

    ...A cd-n találsz egy instmsi.exe nevü fájlt. Telepítsd és ok lesz .

    ...Nem kell letolteni,ott van a cd-en is!
    Ezt kell telepiteni: msxmlenu.msi



    stb... Meg nézd meg a #216-os hozzászólást ha w98-ad van .
  • skorpio7
    #621
    Már régebben és ezerszer le volt írva , de belinkelem ide neked a megoldást ( én ha kérdezek valamit , akkor általában visszaolvasok , nem-e feltette már vki előttem ugyanezt ... ha kell akkor 1000 hozzászólást is , de mivel a hibák mindíg az elején buknak ki , így elég az első 100-at is ) a játékoknak .

    © kolbi tegnap 19:25 | Válasz erre | #505

    Megoldás zene problémára:A területi beállításokat kapcsold át angolra.
    És láss csodát menni fog,nem véletlen,hogy külföldi fórumokon nem olvastam ilyen problémáról.

    © Deajka ma 11:26 | Válasz erre | #561

    w98 esetében:
    start/settings/control panel/regional settings

    © hugi_0 ma 02:48 | Válasz erre | #557

    hogyí a rak egye meg a lama fejeteket mas forumokat is kellene olvasni !

    idezem:
    buxa ma 13:30 | Válasz erre | #25

    nem codec probléma! a hang sima mp3, szóval semmi extra nem kell a lejátszásához. Állítsátok át a regional settins-t (területi beállítások) amerikaira, és szólni fog folyamatosan a zene.
    Szükséges még, hogy a hangkártya tudjon egyszerre több hanforrást megszólaltatni. (próbáljátok ki, hogy pl. egy winamp mellé elindított mediaplayer-nél is szól-e a hang, vagy némafilmet produkál) Egyes hangkártya driverek mellett lehet még pattanásokat, sercegéseket és pár másodperces kihagyásokat hallani (pl AbitAU10 W98driver), de ismétlem, a zenehiány (ha csak csatáknál szól, általában nem), az megoldható a fentebb említett módon. (ezt a cikkírónak is üzenem, akkor nem írt volna olyat, hogy "elég ritkán hallhatunk zenei megnyilvánulásokat")
  • aiguo
    #619
    Hi,
    Milyen hangkartyad van?
    Driverek frissitve vannak? >Ha igen probalj meg regebbit feltenni!
    1.02 patch fent van?

    Ja es BUEK!
  • aiguo
    #617
    Telepitsd ezt:

    msxml4.exe
  • gtom
    #613

    hol lehet letölteni olyan cracket, amivel neten is tudok játszani?
  • gtom
    #611
    hol lehet letölteni olyan cracket, amivel neten is tudok játszani?
  • gtom
    #610
    hol lehet letölteni olyan cracket, amivel neten is tudok játszani?
  • redapple1
    #609
    Egy magyar website az AOM-ról
    http://aomweb.uw.hu
  • FrezeR
    #608
    milyen kártyát ajánlotok hozzá?
  • FrezeR
    #604
    hm? valaki?
  • FrezeR
    #603
    Hálóban játszunk a tesómmal és mindig kiirja a meccs vége felé hogy nem kap választ az egyik gép a másiktól! Minden egyes alkalommal a tesóm gépe kiesik teljesen! Mitől van ez?
  • hugi_0
    #602
    4 http://www.extra.hu/hugi0/ lehet lerantani aom patch+crack !!!