World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125123
Hali...
Rászántam magam xD
megkésve bár de törve nem... megvetem ma battle chestet, most teszem fel, melyik serora menjek, hol vannak a magyarok?

#125122
igen, bocs, igaz
egyszer a mind-numbingot is mind-dumbingnak irtam ^^
ebbõl is látszik hogy se sámlim, se ruggancsom 😊

antgecc
#125121
e n h a n c e m e n t

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#125120
enhancementesként én csak akkor használok totemeket ha nagyon muszáj^^

#125119
Nekrin ork sámán

dragon11
#125118
Aha thx.Törten vagyok.

#125117
az enchantment az ütögetõs sámán, közelharc. Az elementál az pewpew sámán, varázsolgatós. Kérdésedbõl gondolom hogy most szintezed a sámánt, ha véletlen hivatalos szerveren játszanál, akkor érdemesebb ütögetõsön felhúzni, gyorsabb. Tört szerón tökmindegy.
Totemeket meg mindenképp dobálni kell majd, de erre majd te is rájössz magadtól.

dragon11
#125116
Hali!😊 Én olyasmi shaman akarok lenni, aki eldob 1-2 lightingbolt vagy valamit ami ehhez hasonló és a másik döglik.Akkor melyikre talenteljek?Enchament, vagy Elemental?-Érthetitek h nem totemezni akarok, hanem dobálni "golyókat".-

köszi.😊

#125115
UD az randa.
BE, Human DK roxx!!!

jazzy
#125114
Esetleg valamelyik szerveren tudtok olyan guildet akik vesznek fel embereket akik rerollozni akarnak ?

Mindegy milyen kari, kezdenék bármit, pvere.
#125113
lol 😄
Mighty
#125112
Volt mar?

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#125111
Hát igen én is így tudtam, de egy külföldi fórumon írták hogy pve-n ugye lehet ally és horda kari is, de DK csak szerverenként 1.
Csinálnék karit a ti szervereteken, hátha egyszer csatlakozhatok hozzátok 😊
Narxis
#125110
Nem elég Dárkos a DK.<#hawaii><#idiota>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Tatyla
#125109
PVE szerveren lehet.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

TDC Geronimo
#125108
UD az pwn

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

DJ RX7
#125107
dárt véderes.

:3

#125106
Az arathoron nem akarok, ott van 2 70-es. Az a cél hogy lehessen hordás DK. és realmenként 1 lehet. Ha allynál van, hordásnál nem. Legalább is így tudom.
Humanhunter mi az ingam neved a ragnaroson?
Davidus
#125105
UD alap
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
BE😄

amúgy DKk hangja módosítva lesz

V9ykn8_TZL0

TDC Geronimo
#125104
Milyet indítassz ratyi? :d

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Davidus
#125103
ha pont annyi ideig tart majd mint BC esetében akkor október közepén WotLK
ott ha jól rémlik szeptember 29.én kezdõdött a jelentkezõsdi

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125102
remélem rövidebb lesz a beta mint a BCs és szeptemberben már northrenden szteppelek a dékánommal

V9ykn8_TZL0

Tatyla
#125101
megindult a béta reg,nyomik ne lépjenek oda <#eplus2>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#125100
az arénás mountok nem megvásárolhatóak. Minden aréna szezon lezárásakor az adott csoport legjobbjai bónuszként megkapják. Mivel egyrészt nagyon kevesen kapnak, másrészt elég ritkán van új szezon (épp most ért véget a harmadik), így mindenképp költõi túlzás megvásárolhatónak nevezni - kb akkora esélyed van rá, mint Kaelbõl a fõnixre. Na jó, kicsit nagyobb. De megfelelõen többet is kell tenni érte ^^

Fehercsoki
#125099
Vengeful Netherdraket biztos lehet láttam mais egyet.

#125098
és megkérdezhetem, hogy hol?

GamerAdams007
#125097
Majd Brutal Netherdraket lehet s5 kezdetekor.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Fehercsoki
#125096
Lehet Vengeful Netherdraket de ahoz nem honor kell hanem arena rating.

#125095
nem lehet

#125094
lehet flying mountot venni pvpzésböl? szal honor v. markingsokbol ?:S

skorpio7
#125093
Ha PvE akkor az Arathor, ha PvP akkor Ragnaros és Bloodscalp.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

#125092
vagyis a mi guildunkban 😄

#125091
nálunk a ragnaroson vagyunk páran, fõleg kis szintûek

#125090
melyik pve szerveren van sok hordás magyar? klánszinten értem nem player szinten.
#125089
neee 😞 kérem nebáncsanak

picket
#125088
Egy olyan lavinát indítottál el, ami miatt szitok lesz a leved az idõk végezetéig!

&#3237;_&#3237;

And5
#125087

And5
#125086
Na itt vannak a PvP-s mountok ...

GamerAdams007
#125085
Makróba
/cast Misdirection
/raid Misdirection on %target

vagy nemtom itt mivel kell a target nevét kiírni...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Narxis
#125084
GZ! Kár, hogy horda. 😞

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125083
sziasztok, tudom elég egyszerû de nem igazán tudtam kivenni a wowwikin hogy mit kell csinálni. azt szeretnem hogy targetelem a tankot.. rányomom a misdirt és raid chatbe irja pl hogy Misdirectrion on xyz! ha valaki letudna milyen parancsok kellenek elõre is megköszönöm neki

#125082
má mindegy 😄

bodesz
#125081
büdös hordások...
xD
amúgymeg a nevek nélkül jobblettvolna sztem.

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#125080

az én pici guildem 😊 sajnos csak egy pár ember tudott eljönni 😞 ez az elsõ guild fotózás gondoltam megosztom veletek a képet 😄

Shortstop
#125079
nemigazán csak kérdeztem. munka versenysport mellett nemsok idõ jut a wowra. meg amúgyis unom ezt az õrült farmolást ami megy vele. de valami varázsa akkor is van 😊

panther112
#125078
Még jó, hogy vesznek accountokat. Amúgy nekem is lenne egy eladó, 3 70-es van rajta, a main-em Sunwell ready, és jól cseng a neve az adott realmen (BT cleared). Ha érdekel írj privátot a részletekért.

edios
#125077
Tuti. Én mondjuk nem tudom megérteni õket, mert sztem pont az a játék lényege, h 0-ról kezdve minél tovább eljuss, és utána élvezd. Ha valaki adna egy 70-es karit, sztem törölném is.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Shortstop
#125076
nem fikázás képpen csak kérdezem hogy tényleg van aki vesz "használt" accountot?

kakaoskalacs
#125075
An error was detected while verifying the contents of the file "C:\World of Warcraft\Data\common.MPQ". There may be a problem with your system, or with the drive at C:\. You can attempt to install again. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support.



Fel akartam teelpiteni a gamet (Original battle chest kiadas) ez azt a hibat kaptam Vistat hasznalo kaz lehet baj? üdv

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#125074
akit érdekel:

eladom az accom

Horsepower is how FAST you hit the wall. Torque is how FAR you take the wall with you.