World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125173
zenéket hallgatni? nekem az összes hang ki van kapcsolva a wow ban, álltalában winamp fut míg wowozok 😄

Davidus
#125172
zenéket meg tudod hallgatni mpq nézegetõ programmal. vagy youtube😛

V9ykn8_TZL0

panther112
#125171
Kissé speciaális kérdés: abbahagytam a wow-ot 2 év után (most rettentõen unalmasnak találom, majd remélem a wotlk változtat a helyzeten). Viszont idõnként szívesen belogolnék (nyilván nem a normál karaktereimmel) egy-két helyet bejárni, zenét meghallgatni- nosztalgia utazások gyanánt😊 (offline természetesen). Erre van valakinek valami ötlete?

picket
#125170
Tanulj meg általánosítani.

ಥ_ಥ

Zsoltika 007
#125169
Nem értem mire sírtok itt. Eddig akivel összefutottam bs-en horda oldalon mindenki normális volt 90%-ban. A maradék 5% buta volt de arról nem tehet. (Mindenki kezdi egyszer) És csak 5% volt tahó. Most akkor wtf?

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#125168
gyere a ragnarosra, ott annyi magyar van amennyi kell, nincsenek túlsúlyban a többi néphez képest 😊

QuippeR
#125167
én csak arra várok, hogy az a sok ember, aki szerint szar hely, tûnjön már el valahova máshova. még a végén kiderülne, hogy éppen miattuk olyan az ország, amilyen.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Count Adyn
#125166
Igazából mindkettõjüknek igaza van. A BS olyan, mint ez az ország. Egy szar hely sok hülyével, de van benne valami báj amitõl lehet szeretni😄DDD

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

skorpio7
#125165
Nos nyár van, majd csak eltelik ez a 2 hónap és újra minden a régi lesz. 😊

"A BC a jobbik csapat jutalma."

skorpio7
#125164
Istenre.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

#125163
jóóó persze csak már szétvet ideg h ennyit pecsel, na de inkább csendben olvasgatok😛

#125162
hidd el, célszerûbb elõbb játszani és utána kérdezõsködni az alapdolgokról, mivel az elsõ nap az alapdolgok nagyrésze kiderül

#125161
és ti mire eskusztok? 😛

rhazid
#125160
ha ilyenregondolsz akkor igen ezt lehet alapból beállítani és teljesen legális.

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#125159
köszi

picket
#125158
Legális. Addonnak hívják. Itt keress interface improvementet, bar-t. Bartenderre esküsznek sokan.

ಥ_ಥ

#125157
adnátok ilyenre linket? =/
ha "legalis"

#125156
Na, lenne még1 kérdésem, néztem muvit ahol a sracnak volt vagy 4 skillbarja, ezt alapbol belehet allitani v vmi toolkit?

#125155
én csak véleményt mondtam...aztán narxisal beszélgettem.
és mondtam h tiszetelet a kiv.-nek
és narxis leorditotta a fejemet is az elején :'( =( :C
najo akk sztem lezárva KEDVES tisztelt emberek.:o

picket
#125154
Kb. hozod azt a színvonalat, mint az általad annyira lenézett "magyarok".

ಥ_ಥ

Narxis
#125153
Sokan, mindig toboroznak a guildok kisebb szintûeket.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125152
ahhan értem, köszi, és ezen a szerveren mégis mennyien vannak korulbelul? nem nagyon szeretnek low lvlen sem unatkozni:p

Narxis
#125151
Tuti akadnak, ez nem magyar kérdés.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#125150
Sok magyar van, kb. az ott játszók 80%-a, aztán sorrendben svédek, szlávok( nem tudom konkrétan melyik ország, nekem azt mondták szlovákok és horvátok)Kralja Petra guildban vannak, elvétve hollandok, belgák, norvégok. Én ha angolul megszólaló egyénnel játszok mindig megkérdezem, hogy where are u from? Ez alapján alakult ki nálam ez a sorrend. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125149
amugy tök kiábránítóak vagytok :p
faszt érdeklik a "csicska" magyarok, biztos akadnak normalisak(?)

#125148
szoval "bs" szinte full magyar v mivan?😊

Narxis
#125147
Uhh tényleg, egy csomó svéd is van BS-en, sõt nem 1 svéd guild-ot láttam horda oldalon. Szerencsére õk elég jól tudnak angolul és így nem szokott probléma lenni velük, de már játszottam hollandokkal is, nincs egy guildre való, elszórtan 1-2 ha van.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125146
igen igen, csak egy normálisabb gyerek lehet h nagyon unja és utálja ezt és elmegy... és lehet h más nem is fog ott játszani, mert csak azt hallja másoktol, haverjátol h "BS-re ne ,meg h sok a láma" stb...
és ez a baj... h a 10 éves "kicsik" elrontották.. :S
na jó én lezártam
OKÉ UJ GAMEREK AKIK MOST VETTÉK MENJENEK BS-RE GECIKURVAJÓ SZERVER MINDENKI TÖK JÓ MAGYAR MINDENKI AJJ DE JÓÓ
(és majd meglátjátok 😊 )

Guest
#125145
Ez stimmel, csak ott tévedsz, hogy ez magyar jellegzetesség. Vannak szerverek, ahol egy az egyben ugyanez megy, csak svéd/orosz/olasz/stb. nemzetiségû "kollégákkal".

Bár ki tudja, lehet, hogy kezdõként szeretne egy olyan szerveren játszani, ahol a nyilvános csatornákon a szöveg 90%-a cirill betûkkel írodott... ^^
#125144
értem köszi 😊

#125143
kartyám meg nincs, de ott meg keri a szamat. valaki pls? 😛

Guest
#125142
Úgy értem, hogy vagy egy érvényes game card kódot, vagy érvényes bankkártya adatokat kell megadnod 😊

Szóval attól függõen, hogy hogyan szándékozol késõbb fizetni, vagy veszel egy GC-t, vagy megadod a bankkártyád adatait. Utóbbi esetben csak akkor von le pénzt, ha az elsõ 30 nap lejárt, szóval alternatív megoldásként guglizhatsz kamu kártyaadatokat, amik formailag stimmelnek, így regelni tudsz, viszont pénz természetesen nem tudnak majd 1 hónap múlva levonni.
#125141
jovan már nem érdekel, aki megy az megy, ugyis meglátják majd.
nem érted. azért utálják a magyarokat mert lámák a trade chat-ben meg mindenhol vagy mittomén. ezért! a kis szintünek nem leesz grp-ja instákba meg máshova mert ha magyar vagy, kickelnek, vagy kilépnek a külföldiek (leszarom kik).. persze ha nem talál magyar csapatot... és ezt baszták el a kis 10évesek a lámaságukkal mert azt hiszik hogy övéjük minden és a szerver is és nyugodtan ordibálhatnak (egyszerüen hülye buták, nem lehet mit tenni, ez már ilyen lett)., és miattuk, egy okosabb,normálisabb, akár idösebb magyar ember nem tud játszani, ezért is kell eljönni onnan.
aki meg 70, az eldönti...

picket
#125140
Mindenki, aki "szeró"-nak hívja a realmeket, az menjen vek'nilashra <#idiota>. Gyorsan megoldaná a bs problémát :p

&#3237;_&#3237;

#125139
aham megadom a game cardosat, mit irjak be? XD mert ha agree akk hiba h nem irtam be ha disagree akk meg visszadob h fizessek, serialom más mist a game card key...

Narxis
#125138
Nem, nem ezért hanem mert NÉMELYEK udvariatlanok vagy nem tudnak angolul, de nem csak a magyarok, vannak még BS-en szlovákok és horvátok is. Igen szeretem nézni mert jót röhögök. Problem?

Van egy szerver amit az oroszok sajátítottak ki, nem jut eszembe a neve, de az angoloktól olvasom bg-n a panaszkodásukat, hogy milyen szemetek meg nem értik amit írnak és blablabla. Gratulálok, hogy milyen jól tudsz általánosítani.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Guest
#125137
De, tartalmazza.

Viszont account készítéskor mindig meg kell adnod valamilyen fizetési módot, attól függetlenül, hogy az elsõ 30 nap ingyen van.
#125136
lehet h hulye vagyok, de battle chest nem tartalmazza 30 nap jatekot?^^
account createnel faszér "akarja" h payeljek?
game card nincs dobozban, key sincs, csak serialok, azokat meg máshol kérte...

#125135
szereted nézni? grat... csak pont ezért utájlák a magyarok ... meg kibasszák öket groupbol vagy akárhonnan... ez a BS

#125134
pvp

#125133
mit ajalnlotok? pvp v normal?
szeretem pvp, de vannak magyarok?

#125132
am mondanatok par szot rougerol?^^

#125131
maralassan telepul, alapnak kell 5 giga, remelem utanna kieg is egy oraig maszik felfele, es még peccsel is egy fel napot =/
nyugtassatok meg h ma még jatszani fogok xD

#125130
Hajaj, dilemma 😊

Narxis
#125129
Nem azon múlik, hogy magyar-e vagy sem, retardált minden serveren van. Inkább az a baj, hogy egy serverre özönlenek és így vannak súrlódások + rengeteg a 10-14 éves. De én imádom olvasni trade chaten ahogy osztják egymást, aki ezt vérkomolyan veszi nem hiszem, hogy a játékot "játék ként" kezeli. Mert ez nem más mint egy szimpla játék, szórakoztatásra készült nem pedig mûvelõdni.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125128
😄😄 de nincs igazam?
veknilash horda, neptulon ally. ha PVP én toltam mind2-n és jó szerok
nálam az a jó, hogy sokan vannak, normálisak

Narxis
#125127
Szerintem emigrálj a faszba.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125126
és inkább ne magyarokkal játszál sztem 😄 (tisztelet a kiv-nek xD )

#125125
bloodscalp ra soha.. ott többb mint a fele csicska (magyar), ha horda gyere vek'nilash-ra, jo szero, sokan vannak és nincsenek szerencsére csicskák és magyarok se, ha ally akkor meg neptulon.
de BS-re télleg ne 😄 voltam ott és el se kezdtem inkább...

Narxis
#125124
BLOODSCALP! FTW!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.