World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Count Adyn
#125073
Az egy 14 éves mélynövésû törpe, erõs szociális frusztrációval😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Zsoltika 007
#125072
Ahhoz hogy ne lépegessek ki-be fel kéne jutnom egyszer 😄

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

Narxis
#125071
Negative.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

ZOLCHI
#125070
Jön ma valami patch is?

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Narxis
#125069
Nincs rajta sose csak a seggcsicska xavi megszerezte a moderátori jogokat. Nem elég már neki a hordás huncsatit szétkúrnia.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125068
Az nem hordás? (Csak azért kérdem mert nemrég direkt az õ legyilkolására szerveztek raid-et Shattrath-ban<#idiota><#nevetes1>)

#125067
Hát miért léptél le hun csatiról? Csinálj egy külön ablakot a hun chat-nek aztán nem kell folyton leave/join-olnod.

#125066
Mer Xavidapro egy segg

Zsoltika 007
#125065
Bs-en hun csatira nem tudjátok mi a pass? Egyáltalán miért van rajta pass? Eddig nem volt..

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

Pyotr
#125064
Szerintem meg Troll csaj abból legaláb nincs annyi és a castolása is szép!😊

&#9608;&#9608;

DJ RX7
#125063
szvsz wof

:3

And5
#125062
LOL! De mi a jobb WoF vagy ez a manatap ?

#125061
be csaj az tényleg nagyon buzis <#idiota>

Fehercsoki
#125060
UD mer az nem olyan buzis.

Narxis
#125059
BE mert az nagyon szép.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

And5
#125058
Ti mire szavaztok UD vagy BE priest ?

#125057
Jó kép <#mf2><#nyes>

Get a life!

#125056
Igen töröljétek légyszi. 18-tól próbálkoztam, aztán egy szerver leállás után 22:10-kor sikerült megcsinálnom az accot. Náluk volt a baj.
Lacee
#125055

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Shortstop
#125054
<#banplz>

#125053
Velem? Akkor segíts😊
edios
#125052
Lenyugodhatsz. Igen, veled van a baj.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#125051
"Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Temporarily Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

Account készítés közben...lehet ezért nemtok reggelni????
#125050
Le nem tíltott...most egész sokáig eljutottam az acc készítésében....már a bankkártyám számát kérte akkor dobott ki.....ezt a fostalicskageciszart!
#125049
Létezik az, hogy letíltották azt a számsorta mi a könyvön van? Ugye mindig kidobált új acc készítésekor, most meg azt írja ki, hogy nem érvényes kód...
#125048
Honnan tudom a patcheket leszedni, mert ha a Blizzardtól patchelem az 5 óra..(az account még mindig nem sikerül....)
#125047
hm....megpróbálom mozzilával...de most petchel qvára....
DJ RX7
#125046
Próbáltad más böngészõvel?

:3

#125045
Kezdek kicsit morcos lenni...próbálom az EREDETI játékom telepítése után a New Accountot létrehozni 3-4 lépésnél - kitöltöm a kötelezõ mezõket, continue - mindig "404 error page not found"...hát most kezd szétbaszni az ideg tizedik próbálkozásra...mindenki ilyen nehezen kreált accot?
edios
#125044
Magyarokat a legnagyobb számban tartalmazó PVE szerver: Arathor

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

shm1984
#125043
Helló! Olyan normal típusú realmet keresek, ahol van komoly magyar raid guild, Alliance, human paladin, full epic, tank vagyok. Van már némi raid tapasztalatom: Kara, ZA, SSC és heroic insták. Karakter Armory linket ide nem tudom beilleszteni, mivel nemrég regeltem, de ha érdekel írj és küldöm.

Köszi

balvin
#125042
"Az a baj hogy van megjelenési idelye"
atyaég

bAguziB2
#125041
oké köszi

Shortstop
#125040
<#eljen>

Mighty
#125039
Automatikusan folytatnia kellene.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

bAguziB2
#125038
Sziasztok! Hogy tudom folytatni a letöltéseket a blizzard downloaderrel ha egyszer abbahagytam és csak a part fájlok vannak meg?( nem, nem a wotlk töltöm hanem az 1gigás patchet😄)
elõre is köszönöm amúgy eredeti game

PiszkosFred
#125036
Crash kistestvere

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#125035
detto.
én simán-lazán törölném a francba az összes ilyen és ehhez hasonló post-ot...

#125034
csodalom a turelmed
komolyan

anti hero

edios
#125033
Ez mind szép és jó, de akiknek írtad valszeg nem olvassák el (gondolom nem erõsségük), hanem benyögik az idióta kérdéseiket. Talán ki kéne írni mégnagyobb pirossal, h warezzal kapcs hozzászólásért banhammer a jutalom.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#125032
A nyárral vele jár az unatkozó 12 évesek idióta kérdései.Hagyd rá ha neki egy "csávó" mutatott valamit vegye meg.Vagy egyszerûen ne is reagáld le, töröld a bánatba az összes törtszerveres "ili" pengét akarok most kaliberû postot.
#125031
de legalább megpróbáltam, nem?

The Garrett
#125030
jo, ez melyikotok kamuregje? 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#125029
Az a baj hogy van megjelenési idelye és a béta verziót bár árúsítják is láttam 1 képen hogy 1 csávó mutatta ott volt a wotLK 9999ft,-
Ha kell a kép eltoom küldeni!
#125028
Máté bakker, olvasd már el azt a mocskos nagy piros feliratot légyszves a bannerben, és ne szemeteld tele ezt a szerencsétlen topikot, köszi

#125027
Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

A Wrath of the Lich King (WOTLK), a World of Warcraft (WoW) egy úgynevezett kiegészitõje. Lesz. Nem jelent még meg, és nincs is hivatalos megjelenési dátuma sem. Nincs béta teszverzió sem. Alfa verzióban van, az is zárt, és az NDA védi, ami azt jelenti, hogy nem csak annak törik el a kezét aki megnézi jogosulatlanul, hanem annak is, aki beszél róla hogy mi van benne. (azért, hogy az úgynevezett versenytársak ne tudják ellopni az ötleteket, teccikérteni?)

A WOTLK mellesleg nincs még kész. Meglepõ dolog egy olyan dolognál amit nem adtak még ki, de hát ez van. Ha valaki a kézeltörés ellenére is megszerezné valahogy, akkor is azt látná, hogy csak a fele van kész. Egy halom dolog nem mûködik, egy másik halom nincs benne, egy harmadik halom meg nem úgy lesz a véglegesben ahogy most. Ez nem egy kész játék. Még csak nem is kész tesztváltozat.

Tehát, ha nem lett volna világos, akkor a gyengeelméjûek kedvéért összefoglalnám:

- minden, amit nem a boltban veszel meg, vagy online, nem adsz érte fizetõeszközt (úgynevezett pénzt) - az vélhetõleg illegális. A WOTLK bármilyen elérhetõsége illegális. Ha kijön a béta, akkoris kell legyen majd hozzá bétakulcsod, ami valószinüleg nem lesz. Ha nincs bétakulcsod a blizzardtól, akkor illegális. Ha a netrõl akarsz kulcsot leszedni, az illegális. Ha kijön a végleges, és nem fizetsz érte, az illegális

- ez nem törtszerveres topic. Nem érdekelnek a törttel kapcsolatos kretén kérdések, fõleg nem egy olyan dologra vonatkozóan ami nemhogy nem jelent meg, de még azt se tudjuk mikor jelenik meg.

- annak, akinek alacsony a valóságérzékelési együtthatója, némi jótanács: amit veszel, vélhetõleg legális. Amit barkácsolni, átirni, havertól másolni, utánajárni, megkérdezni kell, vélhetõleg nem legális.

Remélem világos voltam mint a vakablak

#125026
Hello!!
Pls Mondjatok nekem a wotLK-hoz szervert.
Thx
bAguziB2
#125025
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy a wotlk letölteni a blizzard oldalról ILLEGÁLIS-e mert a kedves adminok állandóan kitörlik az én és a többiek evvel kapcsolatos hozzászólásait.

#125024
Koszi,eleg lassan de elindult woweu-rol a letoltes.

Jimi Hendrix

#125023
ok. thx.