World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125223
Sziasztok akart lenni az elõbb...most olvasom milyen laza voltam😊
#125222
szia,

wowhead.com
thottbot.com

GamerAdams007
#125221
Sisakot át kéne szerkeszteni, a többivel nekem nincs bajom, sztem jól néz ki.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

GamerAdams007
#125220
Nah bg-n meg mindenkit 10v1-be támadnak, szal értelmetlen azt mondani, hogy azér halsz sokat, mer gyenge a kasztod. Ha mögöttem nincs healer, akkor másodpercek alatt szétkapnak, ha van, mondjuk egy resto dr00d, akkor meg destroyer-feeling vagyok. (persze 95%-ban nincs)

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#125219
Szasztok. Tudtok valami ldalt, ahol a questeket lehet megnézni? Azt, hogy hol tudom megcsinálni? Van egy Blood Elf küldi. Értem, letudom fordítani, mégsem találom sehol azt a banditát, akinek a fejét vissza kell hozni😊
Botond
#125218
Nem perception,hanem a human altató szar. Nem emlékszem már nevére így, hogy be se logoltam vagy 6 hónapja.
Botond
#125217
Ja,stun az alig szakít. 😛 Meg perception. 😊
antgecc
#125216
Palát erõsíteni? Vicc.

Egyébként miért kéne, hogy minden kasztnak legyen szakítása? Egyik kaszt ebben legyen jó, másik abban... ne legyen már, hogy mindegyik tud mindent. Akkor már legyen mortalja az összes kasztnak.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

quad
#125215
ja en inkabb bgrol beszeltem

#125214
#showtooltip Steady Shot
/script UIErrorsFrame:Hide()
/castsequence reset=3 Steady Shot, Auto Shot
/cast Kill Command
/script UIErrorsFrame:Clear(); UIErrorsFrame:Show()
#125213
ez nem dungeon hanem az elsõ raid set

#125212
sziasztok, hunter vagyok és olyan macrot néztem hogy ugye auto shot steady és kill comand.. ugye ez alap de csinalgattam a macrot de nem igazan akarta elnyomni azta kill commandot! szóval kéne egy kis segitseg pontosan mit kell macroba irni
TDC Geronimo
#125211
UDn jól fog kinézni :p

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Tatyla
#125210
hát nem valami nagy durranás...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Davidus
#125209
DK dungeon set 1
ha minden igaz

V9ykn8_TZL0

GamerAdams007
#125208
Szvsz nemhiszem, retri pala ígyis szép dmg-et tol mondjuk duelban, de még szerintem arénában is. Persze emellett ha gond van bubi + heal és maxról kezdi elölrõl. Warriként kifejezetten utálom, amikor vmeik all-around kaszt ellen játszok, aztán mondogatja, hogy õ milyen skilles, hogy megvert... Persze nagy skill az, amikor én 40%-on vagyok, õ meg 22%-on és elnyomja a bubit, azt max-hp. -_- És mivel immunet ad, nem absorbot, így szakítani se lehet, vagy rárakni a mortal effectet. Druid, shaman ugyanez, bár shaman a 3 közül a legkevésbé szivatósabb.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

quad
#125207
eleg jol hangzanak ezek , szegeny paladint akarki szarra szivatja minden kasztnak van kb szakitasa csak neki nincs normalis divine shieldet ledispellezik buffokat is letudjak rangatni rola szvsz nagyon rafer , hogy erositsek kicsit

#125206
WotlkWIKI

Hogyha tartalmazná azt a pár változást ami ebben benne van (pl. hogy a blessing of freedom nem "blessing"), akkor még hihetõ is lehetne.
Viszont jó lenne és logikus is pl. a raidwide aura a totemek mintájára, bár a judgement 2 sec silence... 8secenként, kicsit brutál.

A szárnyat meg hh nem lehet dispelezni? Ez tuti?

#125205
nem szabály, csak ha megszeged elküldenek anyádba 😄

TDC Geronimo
#125204
Hát elég kamu gyanus :d

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Davidus
#125203
"* Intellect will be removed from retribution itemisation. A new trainable ability Purified Armor will grant intellect based on armor value."

a cél ugye az hogy a 3 plates DPS ugyanazt a cuccot használja. van egy DK talent ami armorból ad APt szóval lehet hogy nem kamu.
vagy aki gyártotta az odafigyelt a részletekre😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125202
"* Whenever your Divine Shield, Blessing of Protection or Avenging Wrath spells are dispelled, Forebearance effect will be dispelled as well."

eléggé üti egymást a kettõ. valamelyik kamu😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125201
ez meg lehet hogy fake de lehet hogy nem

Paladin

* Seals are being moved into physical school.
* Seal of Command will be tweaked to have fixed 50% chance to proc.
* Seal of Justice will have a 100% chance to stun the target. The stun effect will still be affected by diminishing returns.
* Seal of Light and Judgement of Light will restore a percentage of total health, instead of fixed amount.
* Auras will also affect raid members, not just the party.
* Resistance auras are being replaced with Magic Resistance Aura. It will provide resistance to all magical damage, including Arcane, Nature and Holy.
* Devotion Aura will increase armor by a percentage, rather than fixed value.
* Sanctity Aura is being replaced with Fanaticism Aura. It will increase physical and holy damage done by affected raid members by 5%. Improved Fanaticism Aura will increase casting speed by 5/10%.
* Damage of Judgement of Command and Judgement of Blood will be increased by attack power rather than spell power.
* Damage of Consecration, Exorcism and Holy Wrath spells will be increased by either spell power or attack power, depending which of these stats provides better damage coefficient.
* Judgement spell will also silence the target for 2 sec.
* Holy Wrath and Consecration spells will no longer deal damage to targets affected by a crowd control effect, e.g. Hex.
* Effect of Vindication talent will be combined into Crusader Strike.
* Avenging Wrath will also increase casting speed by 30% and reduce duration of all harmful effects on paladin by 50%.
* Whenever your Divine Shield, Blessing of Protection or Avenging Wrath spells are dispelled, Forebearance effect will be dispelled as well.
* Intellect will be removed from retribution itemisation. A new trainable ability Purified Armor will grant intellect based on armor value.
* You won't find intellect or spell power on protection paladins' items anymore. Instead, a new talent deep into protection tree will grant spell power based on armor value.

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125200
ja és a szárnyat nem lehet dispellezni/lelopni

V9ykn8_TZL0

#125199
:o
no more age of indians?

anti hero

Davidus
#125198
pala meg hunter talentek ninbcsenek benne az alfában😛 ezek már csak a betaban lesznek benne. annyit lehet tudni hogy kap a pala valami HoT spellt

V9ykn8_TZL0

TDC Geronimo
#125197
Pala talentekrõl, spellekrõl vannak már infók?

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

BEAST
#125196
sose

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#125195
hogyne jönnének. újracsináljuk a guildet-.-

V9ykn8_TZL0

#125194
jottok wotlkbE?

anti hero

panther112
#125193
Köszi a válaszokat, szóval aki tudja, hogyan kell szervert csinálni küldje el privátban. (semmiilyen elvárás nincs a szerverrel kapcsolatban, nem játékra lesz használva)

Tatyla
#125192
örülnék már ha elindulna a béta,meg kapnék kulcsot is...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

TDC Geronimo
#125191
Találtam egy egész jó kis Northrendet bemutató videót.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Narxis
#125190
svédek ftw

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#125189
Küld el neki privibe..

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

ThisZip
#125188
Kb fél évig tört szerón nyomtam, dehát most szpemmeljem szét a topikot, amikor piros betûkkel van kiírva a "szabály"? <#pardon1>

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)

#125187
Szervert qva könnyû csinálni. Haverom csinált csak úgy magának, és egyszer anno még én is felmentem. Persze az erdeti más.
Narxis
#125186
Nem tudok én se sokat csak ismertem valakit(nem személyesen) aki csinált egy törtszervert azzal a céllal, hogy lefordítja a questeket magyarra. Na én az általa készített szerveren voltam és kérdezgettem, hogy csinálja és azt mondta elég egy gép hozzá. Voltak területek, pár npc meg mászkáltak a mobok, szóval ami neked kell mûködne szerintem de mélyebben nem ismerem a dolgot. Aztán leállította mert túl sok bug volt, de gondolom ez akkor zavaró ha tényleg szervernek akarja használni nem magáncélra. Ez évekkel ezelõtt volt szóval tényleg csak halvány emlékek, többet nem tudok.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

panther112
#125185
Errõl tudnál bõvebben írni (sajnos nekem 0 tört szerver tapasztalatom van).

Csirke4
#125184
Mindenki tud értelmesen viselkedni, és lehet az összes normálisan együttjátszani, kommunikálni, (talán még pickettel is, de erre nincs tudományos bizonyíték :o ) aztán ha elszakad a cérna elkezdenek hülyeségeket írogatni, de hát valahol ki kell, hogy éljék magukat. 😄
Csirke4
#125183
A svédek úgy tudnak angolul hogy az valami csodálatos. MSN-en is fölvettem már párat és kurvajól beszélik az angoltot. Magyar iskolákban is kéne lennie ilyen jó angol oktatásnak. 😄
#125182
végülis csak a szemem nem szurta ki, köszi😊

#125181
interfaceben van pedig amit keresel

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

#125180
szedtem le questhelpert, tokeletesen muxodik, viszont kivagyok attol h minden npcnel meg kell(?) varni h "végigmondja" a mondokajat es csak utanna tudok accept, ki/bekapcsolhato opcio, v ehhez is van vmi addonszeru?
optionsben nem talaltam.

#125179
ha emulátor oldalat felkeresel magadnak csinálhatsz servert

Narxis
#125178
Szerintem ilyen nincs, vagy esetleg még azt tudom elképzelni, hogy csinálsz egy servert( törtszerveres emlékeim szerint). 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

panther112
#125177
Nem csak zenéket hallhatni akarok, egyolyan klines kéne, amivel offline be lehetne logolni, gondolom tört wow szerver oldala tudhat hasonlókat.

Narxis
#125176
Na látod.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Rage47
#125175
újraraktam a hangkari drivert, most jó.
Rage47
#125174
mi a fenéért nem megy a winamp WoW alatt? de semmilyen hang nem müködik, mikor megy a wow:S
tegnap még jó volt, nem értem...😞