World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bodesz
#125273
régebben volt vmi infó hogy paláknak pl a warrior tank cuccok is jók lesznek nemkell spelldmg jó dmghez és tankoláshozsem spellhit meg ezek.átlesznek dolgozva keményen.sztem ez megis lesz

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

quad
#125272
ja és mielött jönnétek a retrivel én holyról beszélgetek ;D

quad
#125271
pont ez az nem kéne mégis kb mindegyik kasztnak van , palának van 1 hammerje és ennyi mit valljunk be ha bg-ztetek palával akkor tudjátok hogy 60%-ban resistelik

Csirke4
#125270
MGT-ben az elsõ nyílt kertben a bejárat alatt miért van az hogy a tank nem agrózza be a groupot de én a tank mögül igen?
Ez known bug vagy csak working as intended?
GamerAdams007
#125269
2 hete csináltam egy resto shámi altot, amit kb. 14-es szinten meguntam ugyan, de a fire totemem megvan, és nem volt bugos a quest. Sztem vmit elkavartál.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#125268
mind1 írtam ticketett hogy SZARBUGOS A WOW!

#125267
nem értem... arra emlékszem hogy a 5iket befejezem .. most aztirja keressem fel prophet velvent .. de nem tok vele semmit csinalni WTF?

Narxis
#125266
Ez mekkora egy faszság lesz ha így lesz.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

GamerAdams007
#125265
Pedig wowheaden szépen írja, hogy a quest melyik részét hol, kinél lehet felvenni. Az 5.-et Temper-nél, a tûzelementálnál, Azuremyst Isle jobbfelsõ sarkában.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#125264
hát most így nagyából ezd összeállni, mert thottboton csak 4részes de wowheaden 7. és 7ikben kapom de nem vágom 5iket hol lehet felvenni

GamerAdams007
#125263
Lehet.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#125262
sziasztok, pár napja kezdten egy sámlit és ma éppen huztam kicsit és fire nova totemet ugye megtanultam de nincs fire totemem... ezt ugye call of fire quest adja de én azt megcsináltam... vagy lehet hogy nem végig ?

Csirke4
#125261
Én úgy tudom lesz resi és csak pvp-ben fog mûködni, PVE-ben nem.
#125260
A kérdés alapjában arra utal, hogy valakitõl hallottad ezt a hülyeséget, ha meg magad találtad ki, akkor meg ugyan minek szüntetnének meg egy bevállt játék mechanikát?

#125259
lesz resi wotlk-ban is.

#125258
nem szüntetik meg, de a dudu kap buffokat (mangle slowing effekt, ms effekt meg hasonlók)

#125257
odab*sz, nagyon jól néz ki 😄

Botond
#125256
Sok a fogyatékos. Van aki egy kérdést se tud megkülönböztetni egy állítástól, meg van még sokféle másfajta fogyatékos is. Ettõl függetlenül a kérdésem áll. Lesz lich kingben resi avagy sem? Esetleg, ha még errõl nincs infó, az is jó válasz lehet. -.-
#125255
ezt a hülyeséget ki mondta? :p

GamerAdams007
#125254
Mindezt persze vmeik instában (fõleg akkor poén, ha te vagy a tank), szépen behúzod a fél instát, odamész a többiekhezt, azt mehet a makró. Esetleg még írd bele a /leavegroup-ot is, hogy azzal se kelljen külön törõdnöd.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Tatyla
#125253


ez tök jó kép...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Botond
#125252
resi rendszert megszüntetik végre lvl80on?😊
bodesz
#125251
ha elmész az oldalra ami a képen is fel van tüntetve levan írva mindig h az alphába mi az új stb.a blizz beleszólhatott volna már de nemtszik sztem jóez nekikis 1 kis reklám kb 😄 am meg tört szerón nincsenek sztem wotlk ben mobok meg ilyesmi kb vagy ha van sem ezek.

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

Narxis
#125250
Jaja, gondolom nem tört szerverrõl van, hanem eredeti, így meg Blizz beazonosítja és kizárja az accot.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bodesz
#125249
mer wotlk és lehet a blizz nemdíjazza h minden infó kiszivárogjon csak 1 keveset v nemtom

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

Tatyla
#125248
mutáns murlock,lol,csak azt nem értem miért satíroznak ki a képbõl karakterinfókat?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

bodesz
#125247

deranda 😄

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

Tatyla
#125246
alreg...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#125245
bloodscalpon vennék 70es lockot,resto shamit vagy resto druidot privat itt ! ez flame gyanus!
BEAST
#125244
gyere msn -.-

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#125243
szemetek-.-

V9ykn8_TZL0

BEAST
#125242
+1 <#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#125241
kalap szar

anti hero

Narxis
#125240
Neked csak egy macro kell.

/cast bubi
/use hs

<#idiota>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bAguziB2
#125239
jah nem nekem írtad:::😄DDD<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#idiota><#idiota>

bAguziB2
#125238
de csak ebben a témában vok kezdõ(mármint macro😄) légyszi írdd le nekem

Narxis
#125237
Kezdõként nem kell sok.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bAguziB2
#125236
Sziasztok!
Az lenne akérdésem hogy mik ezek a macrok és hogy pontosan mire is jók és hogyan kell használni õket. Lennt olvastam a warlockos dolgot és naon szeretném megtudni hogy hogyan tudom más kasztnál is használni. amúgy 60-as draenei palám van ha tudtok tippet adni megköszönöm 😄<#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

#125235
Még egy kérdés akkor, ha már ilyen segítõkészek vagytok: milyen addont érdemes használni még egy kezdõnek? Olyat, ami nem ront a játékélményen, csak kicsit megkönnyíti az elindulást ebben a játékban?
#125234
köszi..bocsi a sok kérdésért, de teljesen kezdõ vagyok.
Narxis
#125233
WoW/Interface/Addons

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125232
Letöltöttem az addon koordinátort....ezt be kell másolni a WoW könyvtárába?
#125231
Egyszerûbb ha letöltöd a questhelper nevû addont.Az minden egyes quest pontos helyét jelöli a mapon, odamész megcsinálod örvendesz.Van egy másik addon koordinátor a neve hogysmint hogysem az a játékfülöletre is kiirja egy pici ablakba a poziciódat.

Más.A raiden kivül már nemigen loggolok be van három hetvenes karim alli oldalon.Most inditottam egy hordás drOOidot viszont a jót könnyû megszokni ezidáig mindkét altom 2-300 g vel kezdett meg 16-20 as bagokkal.Minden karakteremnek megvan az epix madara meg annyi pénze ha mégis maradnék a lich kingben akkor is bõven lesz mit a tejbe aprítani, ergo napiquesteljen az aki szerti minden nap ugyanazt.No most meglepõdve tapasztaltam mint az elsõ karakteremnél hogy 10 percenkként megtelik a zsákom és nem biztos hogy szintlépésnél megtudom venni az új skillt-rankot.Keresek az arathoron olyan hordást aki adna 5-600 g-t fizetni epox gemmekkel tudnék tetszés szerint a közös ah-n keresztûl esetleg sima kék gemmekkel a mainem minden designet tud.

PiszkosFred
#125230
Repetance lesz az. Csak egy pici hianyzott 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

BEAST
#125229
repentance ;p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#125228
Sziasztok

Volna egy kérdés. Lock-om van, és lehet-e csinálni hozzá olyan macrot, hogy ha elinditom a Health Funnel-t, annak lejárta után rögtön inditsa a következõt, ne kelljen mindig újra rányomnom. Macroval megoldható szerintetek?

Köszi

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#125227
Lenne még egy totál kezdõ kérdésem: ha megvannak a koordináták: 46'3 mondjuk, azt a játékon hol tubommegnézni? Ha felteszem a térképet ott nem látok koordinátát.
Calver
#125226
Divine Shieldet leszedi a disc priest és szarrá szivatja palát, igaz. de... melyik kasztot nem? 1v1 az kõ papír olló, el kell fogadni. pala nagyon sok kasztot üt - gyakorlatilag minden egydimenziós dpst - de egy healer már gondot jelent, fõleg healing reduction hiánya miatt. viszont BGken/arénában úgysem egyedül mész a healerre, lesz ott másik kaszt ami kipótolja a lyukakat. ez van, akármennyire elvadult retribution pala vagy, félig-meddig support kaszt maradsz és nem alakulsz át warriorrá. spec nekem ez tökéletesen jó is így... egyetlen dolog ami hiányzik az vmi képesség amivel instant közelkerülhetek az ellenfélhez (lásd charge v. shadowstep) de reméljük WotLK ilyen szinten is rágyúr palákra.

"The trees move. Do you not see it?"

Narxis
#125225
😄D

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125224
Köszönöm.